ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
زمان کنونی: 05-20-2024, 02:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: سخنگوی دولت
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 113
بازدید: 19632

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
09-13-2011, 10:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-13-2011 10:44 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #81
RE: قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
(09-13-2011 10:06 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  نه نه قبول نشدم.اصلا حواسم نبود باید شیرینی بدم.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ممنون مریم خانوم.بله حتما

نرم افزار -داشنگاه غیر انتفاعی ایوانکی(خیلی نزدیکمونه) قبول شدم.

خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوشحالم کردی .
اتفاقی کمی ناراحتم کرده بود ، این خبر در حدی خوشحالم کرد که میتونم بندری برقصم ...
(09-13-2011 07:09 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ممنونم که خودت را معرفی کردی. آخه من خیلی ناراحت بودم و میگفتم چنین عزیزی را نشناسم عمرم بر فنا است.(واقعا از ته دل گفتم.)
- بهم بگو اسمت چیه:هوشنگ قربانیان
2- بهم بگو چند سالته:61 سال ولی سبحان جان 2 سال اضافه کردهSmile
3- بهم بگو رشته تحصیلیت چیه: مهندس زمین شناسی.جالبه . تخصص من مددکار اجتماعی البته دوره اش را دیده ام و ضمنا تدریس میکردم.
4- بهم بگو رشته ای که توش کسب در آمد می کنی چیه:شرکت ساختمانی و پیمانکاری.
5- بهم بگو تخصصت تو چه کاراییه : واقعا نمی دانم.هر کاری که فکر کنی در بازار رواج داره از بغلش رد شدم و نون درآوردم.از همه مهمتر با تمام ترفندهای کاری (همان فوت کوزه گری آشنا هستم)
6- بهم بگو تا حالا کار تیمی کردی:نه کار شراکتی کردم ولی پشیمانم.
7- تو اون کار تیمی چند نفر آدمیزاد عضو بودن:مثلا2 نفریا 3 نفر
8- اون کار تیمی به نتیجه رسید تا تیم منفجر شد و از هم پاشید؟منفجر شد و رفت هوا.
9- چرا اون تیمه از هم پاشید؟ سخنگو جان دردم تازه شد. شریک.
10- اصلا اون تیمه رهبر یا لیدر داشته؟همه رهبر بودند.چون من زیاد تخصصی نداشتم که رهبریت را دست بگیرم.
11- اتومبیل داری یا نه؟(منظور از اتومبیل هر چیزی که چهار تا چرخ داره و حداق 10 کیلومتر راه بره):بله .
12- بهم بگو چقدر سیریشی یعنی تو کارت جدی هستی و چرا اینقدر سیریشی؟ خیلی زیاد . خارج از تصور.
13- بهم چرا اومدی چسبیدی به این انجمن؟ داشتم در نت رد می شدم چشمم خورد به این انجمن . حس کردم عزیزانی داخل هستند که همه عاشق رسیدن به هدفهایشان هستند بی معطلی فرم را پر کردم و شدم عضو انجمن.
14- تو این انجمن چی دیدی؟ محبت و صداقت و دوستی . همه تشنه رسیدن به اهداف.
15- و آخری اینکه چقدر به خودت ایمان داری؟ بی اندازه و خارج از تصور.
بعضی جاها 63 سال حساب میکنم ولی اینجا 61 حساب کرده بودم البته در اصل 43 سال به سنتون اضافه کردم ، شما 18 سال دارید و تازه زندگی جدیدتون شروع شده ... Big Grin
17 + 61 = 78 سال .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
09-13-2011, 11:11 PM
ارسال: #82
آقا هوشنگ لطفا یه مقدار از پیام خصوصی هاتونو پاک کنید.تا پیام ماهم به شما برسه

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN
09-13-2011, 11:30 PM
ارسال: #83
مهدی جان خالی شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN
09-14-2011, 09:45 AM
ارسال: #84
اقا تا حالا 9 نفر فرم را پرردند. هشت تا روی این صفحه و یکی هم خصوصی ارسال کرده.
تعداد که کامل شد. نتیجه و تمامی فرم های پر شده را می فرستم برای جناب آقای کامیار کاظمی.

به نظرم افراد قابل و پر انرژی تو این وبلاگ زیاده. باید شناسایی بشن. بعد همه این آدما را دقیقا مثل پیچ و مهره سر جاشون نصب کرد تا این ماشین موفقیت آماده آخرین مرحله مسابقه بشه. راستی اگه بتونم حتما جمعه میام نمایشگاه.

لطفا مختصات دقیق محل ملاقات را برام بگذارید.
این روزها شرکت داره می ترکه از بس حجم کاری بالایی داره. اگه بتونم حتما میام.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , jahanagahi , 3ObHaN , kimyya , دعا , تارا , مهسا موحد , Ali 59
09-14-2011, 09:52 AM
ارسال: #85
خواهش می کنم با دقت و صداقت فرم را پر کنید. در انتهای این بحث و بسته به تعداد و نوع تخصص ها به نتایج جالبی اشاره خواهیم کرد
1- بهم بگو اسمت چیه:.مهدی...
2- بهم بگو چند سالته42.........
3- بهم بگو رشته تحصیلیت چیه؟.می گن کارشناس ایمنی و بهداشت.........
4- بهم بگو رشته ای که توش کسب در آمد می کنی چیه ؟ ایمنی و بهداشت......
5- بهم بگو تخصصت تو چه کاراییه ( منظورم از تخصص اینه که از چه کاری نون در میاری ) توی یکی از شرکتهای نفتی مشغول به کار هستم و بعضی وقتها تنم بوی نفت می ده
6- بهم بگو تا حالا کار تیمی کردی کار تیمی منظور تون اگر در یک جمع برای رسیدن به یک هدف مشترک باشد بله از کار فرهنگی در کتابخانه محل گرفته تا انجمن دانشگاه و نت ورک و گلخانه و......گرفتن ایزو های مختلف و جلسات مشابه تجربیاتی داشتم.
7- تو اون کار تیمی چند نفر آدمیزاد عضو بودن :..]چند نفراز 5و6 نفر به بالا بسته به نوع کار اعضا فرق می کردند.
8- ون کار تیمی به نتیجه رسید تا تیم منفجر شد و از هم پاشید؟.......بعضی نتیجه داد بعضی فرو پاشید و بعضی هم فرو نپاشید..و بعضی هم نصفه نمیه باقی ماند
9- چرا اون تیمه از هم پاشید؟ اگر تیمه پاشید از هم به این سوال جواب بده...عدم رعایت قوانین حاکم بر جامعه ، طمع بعضی از دوستان ، ریا کاری و دروغ ،..بعضی هم کم تجربه گی دوستان هم گروه ، یه شبه به ثروت کلان رسیدن و بیش از انتظار از شرایط توقع داشتن و......
10-اصلا اون تیمه رهبر یا لیدر داشت؟....... هم گروهی را لیدری کردم و هم اینکه در گروهی بودم که فکر می کنم رهبریت گروه را در اختیار داشتند
11- اتومبیل داری یا نه؟(منظور از اتومبیل هر چیزی که چهار تا چرخ داره و حداق 10 کیلومتر راه بره)؟
وسیله ای دارم که منو به برره برسونه خوبش رو دارم ولی نمیدونم بتونم به به محله شما ( شمال برره )برسونه هنوز با هم محلیاش رفیق نیستم می ترسم شاید بخوان خط رو درشکه ام بکشند آخه شنیدم بچه محله های برره شما خیلی به خط کشید روموتور درشکه ها علاقه دارند.......
12- بهم بگو چقدر سیریشی یعنی تو کارت جدی هستی و چرا اینقدرسیریشی؟.........اگه به مذاقم خوش بیاد و توش خبرایی باشه و از وقت تلف کردن نباشد و دوستان خوبی دور برم باشه از خیلی چیزا مایه می زارم مونده چی باشه که بخوام سیرشش بشوم........
13- بهم بگو چرا اومدی چسبیدی به این انجمن؟...........حس درونی قشنگی دارم و به من میگه دوستان خوبی دارند کارهای می کنند که به فکر من نزدیکه یه محبت خاص و یه جور همکهف فکری من هستند طور ی که علارقم خستگی از کار تا نیمه شب به همراهشان هستم تا یک نتیجه بگیرم و اومدن به این انجمن یه اتفاق هم اینجوری نبود فکر می کنم چیز دیگه ست یه چیز یگه که توی اهدافم در نظر داشتم که جای باشه که بتونم مفید بودن در یک گروه را لمس کنم جالب اینه که خیلی از وب گردیهایم را کنار گذاشته ام وفقط به فقط زمانم وبگردیم را در این انجمن خلاصه می کنم و افتخار منه که با این عزیزان باشم اگر دوستان بپذیرند.
14- تو این انجمن چی دیدی؟ دوستان با تجربیات فراوان (یعنی هلو بپر تو گلو )، اطلاعات گسترده و به روز ، راستی و صداقت ، منتقدان زیبا سخن ،سخنوران ادیب با یک هدف مشترک زیبا تر از همه و مهمترین آن از جوان تا جوانترین
15- و آخری اینکه چقدر به خودت ایمان داری؟ اینو خوب توضیح بده.
اینو میدونم اگر صداقت توی دوستان ببینم و کار باب دلم باشد ایمان من به کاری که دارم چند برابر میشه و از خواب و خوراکم می زنم ولی اگر بفهمم که یکی داره غیر اونی که میگه رفتار می کنه(دوستان انجمن هم ببخشند منظوربنده با شما گرامیان نیست شما عزیزترین ها هستید) که متاسفانه کم هم نیستند تمام انرژ ی منو میگیره شاید این از ضعف ایمانم باشه ؟ و به نظر من خرج این موشک و ایمان فردی خیلی به گروه و لیدر بستگی داره که یکی را سخ تر و باانگیزه تر می کنه ویا اینکه باعث مرگ انگیزه باشه
 تشکر شده توسط: sajjad , کامیار کاظمی , MARYAR , 3ObHaN , kimyya , Ali 59
09-14-2011, 10:47 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2011 10:48 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #86
(09-14-2011 09:45 AM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  راستی اگه بتونم حتما جمعه میام نمایشگاه.

توضیحات جلسه حضوری و نقشه دقیق در تاپیک زیر قرار گرفته است.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=760&pid=7617

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , 3ObHaN
09-14-2011, 11:41 AM
ارسال: #87
(09-14-2011 09:52 AM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  1- بهم بگو اسمت چیه:محمد زاغیان
2- بهم بگو چند سالته: 34 سال
3- بهم بگو رشته تحصیلیت چیه؟فوق لیسانس آمار استنباطی
4- بهم بگو رشته ای که توش کسب در آمد می کنی چیه ؟در حال حاضر کارشناس ارزیابی عملکرد اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم
5- بهم بگو تخصصت تو چه کاراییه ( منظورم از تخصص اینه که از چه کاری نون در میاری ) : علاوه بر کار بالا تدریس آمار در دانشگاه هم دارم
6- بهم بگو تا حالا کار تیمی کردی کار تیمی منظور تون اگر در یک جمع برای رسیدن به یک هدف مشترک باشد: بله- چون به کار تیمی اعتقاد دارم هرچند خیلی ضربه خوردم
7- تو اون کار تیمی چند نفر آدمیزاد عضو بودن :3 نفر، 4 نفر
8- اون کار تیمی به نتیجه رسید یا تیم منفجر شد و از هم پاشید؟اون کار تیمی به نتیجه رسید ولی شرایط جوری شد که باید من از گروه بیرون میومدم
9- چرا اون تیمه از هم پاشید؟طمع مالی بعضی از دوستان و راه پیدا کردن افراد فاقد صلاحیت به مجموعه ما
10-اصلا اون تیمه رهبر یا لیدر داشت؟بله
11- اتومبیل داری یا نه؟(منظور از اتومبیل هر چیزی که چهار تا چرخ داره و حداق 10 کیلومتر راه بره)؟ بله
12- بهم بگو چقدر سیریشی یعنی تو کارت جدی هستی و چرا اینقدرسیریشی؟ خیلی سریشم ولی تا جایی که اون مجموعه منو بخواد وگرنه اصلا سریش نیستم ولی برای انجام کارهام خیلی سریشم
13- بهم بگو چرا اومدی چسبیدی به این انجمن؟ یک روز داشتم وبگردی میکردم که به پست این انجمن خوردم. اول اسمش برام جالب بود .دوم اینکه من همیشه دنبال افرادی شبیه به خودم با تفکرات مشابه میگشتم. خلاصه قانون جاذبه منو به این انجمن یا شایدم انجمن به سمت من کشید
14- تو این انجمن چی دیدی؟ دوستانی با قدرت تخیل بالا و دارای اهداف بزرگ و جویای تجربه و کسانی که خیلی دوست دارند خطرات و هیجانات کارهای جدید و تجربه کنند و به موفقیت دست پیدا کنند
15- و آخری اینکه چقدر به خودت ایمان داری؟ اینو خوب توضیح بده.
من انوقدر به خودم مطمئن هستم که هر ایده ای تو ذهنم پرورش بدم میتونه موجودیت فیزیکی پیدا کنه. و انقدر دارای قوه تخیل بالایی هستم که همه چی رو میتونم از قبل برای خودم بدون هیچ تجربه قبلی تصور کنم. میدونم دست به هر کاری میزنم خدا به هیچ عنوان نمیزاره به دردسر بیافتم ( برام ثابت شده). روابط عمومی بالایی هم دارم و به واسطه همین موضوع دوستان خوبی هم دارم

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , jahanagahi , kimyya , Ali 59
09-14-2011, 02:03 PM
ارسال: #88
(09-14-2011 09:45 AM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  اقا تا حالا 9 نفر فرم را پرردند. هشت تا روی این صفحه و یکی هم خصوصی ارسال کرده.
تعداد که کامل شد. نتیجه و تمامی فرم های پر شده را می فرستم برای جناب آقای کامیار کاظمی.

به نظرم افراد قابل و پر انرژی تو این وبلاگ زیاده. باید شناسایی بشن. بعد همه این آدما را دقیقا مثل پیچ و مهره سر جاشون نصب کرد تا این ماشین موفقیت آماده آخرین مرحله مسابقه بشه. راستی اگه بتونم حتما جمعه میام نمایشگاه.

قدمت گلباران. با دیدن شما 10 سال به عمرم اضافه میشه (البته از سن واقعیم کم میشه و سنم 51 سال خواهد شد.)SmileHeart

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , zaghian , Ali 59
09-14-2011, 02:48 PM
ارسال: #89
ممنونم. خیلی دلم می خاد بیام. الان 2 ماهه هنوز نتونستم یه مرخصی برم. حجم کارا بقدری زیاده که بعضی مواقع هنگ می کنم(اساسا هنگ کردن با خسته شدن متفاوته). نوشتن مطالب شده زنگ تفریح من. تا دو دقیقه پیش تو خط تولید بودم و دو دقیقه دگه می رم تو آزمایشگاه و همین طور در حال چرخیدن.
امیدوارم بتونم بموقع بیام.

ممنون از لطف شما.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , کامیار کاظمی , zaghian , jahanagahi , kimyya , دعا , تارا , مهسا موحد , Ali 59
09-14-2011, 03:20 PM
ارسال: #90
سخنگو ، نیای غول برره ( پسر بزرگ سردار خان ) رو میندازم به جونت .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 26,347 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  قیمت عادلانه ی زعفران چقدر است؟ ؟؟؟ 1 747 10-31-2015 07:28 PM
آخرین ارسال: sorin
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 822 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 570 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 955 08-04-2014 10:17 AM
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,040 08-04-2014 10:16 AM
  تلوزیون یا وام raspina0 3 712 08-04-2014 08:01 AM
آخرین ارسال: raspina0
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 596 01-27-2014 11:41 PM
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,134 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,515 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 977 03-17-2013 08:08 PM
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,187 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  خوشبختی یا بدختی؟؟؟؟؟ m_grate29 33 3,062 01-10-2013 03:21 PM
آخرین ارسال: hamed31200
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,297 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,692 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS