ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 4
بازدید: 793

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-27-2015, 02:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-27-2015 02:27 AM، توسط ahmad rezaee.)
ارسال: #1
سلام به همه عزیزان ،

من احمد رضایی هستم ، عضو قدیمی انجمن و بسیار خوشحالم که
توانسته ام با انتقال دانسته هایم به دوستانم ، ابتدا به رشد خودم و سپس به همفکری
شیوه های موفقیت با دوستانم برسم .

اصلی که من بدان معتقد بودم این بود که برای شروع در هر مرحله ای باید طوری برنامه
داشت که شروع فعالیت شما قابلیت توسعه و واگذاری داشته باشد .

برای مثال :

من چند سال پیش وبلاگ کوچکی ایجاد کردم و مطالبی که کشف می کردم در آنجا با
دیگران به اشتراک می گذاشتم ، گرچه بعد از آن ، سایت هایی نیز در زمینه های مختلف
راه اندازی کردم ، اما علاقه من به وبلاگ باعث بازدید بینندگان و درخواست های زیادی
برای ارائه محصولات شد .

گرچه وبلاگ از ابزارهای محدودی تری به نسبت سایت برخوردار است اما در مواقعی برای تست درآمدی ، وبلاگ را بسیار توانا یافتم .

زمان گذشت و استفاده از شبکه های اجتماعی گسترده شد و محبوبیت و توسعه سریع
این ابزارها باعث شد تا افراد بسیاری به کسب درآمد از این روش نیز اقدام کنند ، نکته ای
که برای بسیاری از افراد غیر قابل باور است ، با اینحال ، چیزی که من می خواستم در
دوره هایم به عینه به دوستانی که همیشه پول را عامل عدم شروع فعالیت هایشان
قلمداد می کنند ، نشان دهم

این بود که می توان از ابزارهای رایگان در دسترس برای تبلیغ و کسب سود و در آمد
استفاده کرد و برای شروع راه بی اندازه کارآمد است ،چیزی که برای بعضی از افراد غیر
قابل باور است .

ابزارهای نوین و رایگانی ، چون وبلاگ - سایتهای اجتماعی نظیر ف/ی/س/ب/و/ک - سایتهای
فیلم چون Youtube- linkden- email - اینستاگرام - تلگرام - وایبر - سایتهای آگهی رایگان
- سایتهایی چون دیوار - بازار - و هزاران ابزار رایگانی که در دسترس من و شماست

من در همین انجمن بنری استفاده کردم که لینک آن به همین وبلاگ مرتبط می شود و بازخورد قابل قبولی دارد .

این نظر یکی از عزیزانی بود که برایم فرستاد ، آیا شما با من هم عقیده اید که می توان از
این مسیر کسب درآمد کرد و یا برای عزیزی که اندوخته مالی ندارد ، باید منتظر ماند تا به
اندازه وسع مالی برسد و سپس شروع به حرکت بزرگ نماید ، حرکتی که شاید سالها
به تاخیر بیافتد .

---------------------------------------------
نظر دوستمان آقا محمد رضا :
سلام. قربونت برم بابا این چه وضع کار کردنه دوست من؟ آخه کسی بر می داره از وبلاگ
استفاده می کنه؟ یعنی شما حتی حاضر نشدی صد تومن پول هاست و دومین بدی؟
خیلی کارت مبتدیانست خیلی.

---------------

برای شروع اهداف بزرگ ، گامهای کوچک و شمرده بردارید ..............

موفق باشید

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Shadiii , reza.rs , Elixir , iran
07-27-2015, 09:00 AM
ارسال: #2
RE: قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت
سلام
من چند باری از سایت های رایگان استفاده کردم درآمد داره ولی اون قدرا که منو راضی کنه نبود شاید من زیاده خواه بودم یا بلد نبودم ازشون خوب استفاده کنم.

----------------------------------------------

دوستش دارم...
بزرگیش را...
سکوتش را...
عظمتش را...
اُبهتش را...
تنهاییش را...
حکمتش را...
صبرش را...
و بودنش عادتیست مثل نفس کشیدن !
خدا را میگویم...

poshak_rim@ کانال تلگرام
-----------------------------------------------
zajr تغییر نام کاربری به hesaab
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
07-27-2015, 02:43 PM
ارسال: #3
سلام. آقا این نظر رو من گذاشتم.
البته وقتی شما اینجا نظرمو گذاشتید حقیقتش من شرمنده شدم.
البته تو وبلاگ وقتی اسم شما رو دیدم شک کردم که باید شما باشی چون مطالبتونو قبلا تو فروم خوندم و می دونم از افراد فعال و حرفه ای انجمن هستید. حتی اسمتون سرچ هم کردم تو انجمن ولی نتیجه نداشت.
قصد جسارت نداشتم به خصوص به شما که خیلی واسه من محترمی.
اما ببینید به نظر منم هنر اینه که با صرف هزینه اندک آدم به پیشرفت های بزرگ دست پیدا کنه. اینترنت هم دقیقا جای همین مساله هست. جایی برای پیشرفت های بزرگ با سرمایه اندک.
ولی آقای رضایی عزیز یک سری جاها باید خرج کرد. در واقع اگر اینجاها خرج نکنی مصداق واقعی ضرره. ببینید مثلا من یک آدم کاسبم و وقت برای من ارزش داره. من مسیر رفت وآمد رو می تونم با تاکسی بیام باخرج بیشتر و زمان سریع تر و همین طور با اتوبوس با هزینه کمتر و زمان 3-4 برابر. کدومو باید انتخاب کنم؟ مسلما تاکسی رو هرچند شاید 2-3 برابر باید بیشتر پول بدم چون اینجا وقتم ارزش بیشتری داره.
یا مثلا من می تونم از اینترنت کم سرعت و هزینه کمتر استفاده کنم ولی وقتی اینترنت بیس کارم هست صلاح نیست این کارو کنم و شده حتی فرضا ماهی 100 تومن هم پیاده شم باید اینترنت عالی واسه خودم بگیرم.
یا مثلا من می تونم برای کسب مهارت و دانش پول ندم و کتاب و محصولات آموزشی نخرم ولی این نهایت ضرره چون مهارت و دانش می تونه سرعت رسیدن به پول رو برای من 40 برابر کنه.
حالا شما وقتی یک سایت حرفه ای می تونی بزنی با کلی امکانات و کلی اعتبار که بیشترین سرمایه که می خواد دانش و مهارت کار با وردپرس و سئو هست که به راحتی با خوندن مقالات فراوان به دست میاد چرا باید از وبلاگ استفاده کنم و انرژی و وقتمو و حتی پیشرفتمو بگیره. وقتی سایت سئوی قوی تری به من میده چرا به خاطر نه 100 تومن که حتی 500تومن این پیشرفت رو از خودم بگیرم؟
آقای رضایی یه جاهایی باید و باید پول خرج کرد. اگر لازمه موتور بخریم و دوچرخه رو بذاریم کنار باید این کارو بکنیم.
ولی بر فرض مثال یکی بیاد بگه من حوصله یاد گرفتن کار با وردپرسو ندارم یا حوصله سئو رو ندارم و کارو می دم به طراح و سئوکار. نه اینجا دیگه پول خرج کردن به نظر من اشتباه محضه.
ممنون به هر حال این نظر من بود استاد رضایی.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mosafer bedar , h.afkhami
07-28-2015, 10:56 AM
ارسال: #4
موضوع جالبی هست استاد رضایی عزیزSmile
خیلی ها به این موضوع بخاطر همین درآمد نسبتا کمش توجه نمیکنن درصورتی که درطولانی مدت و با گسترش کار درآمدی معقولی رو میشه ازش داشتSmile

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ثبت آگهی رایگان راهی نوین برای ارتقای تبلیغات sellfree 0 146 05-27-2023 02:39 PM
آخرین ارسال: sellfree
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,614 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 312 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
Information شبکه ثروت میلیاردرها MARYAR 2 777 08-02-2014 11:14 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 590 01-27-2014 11:41 PM
آخرین ارسال: karafarin
  رابطه خوداگاهی و ثروت mrghafoory 11 1,786 11-21-2013 04:42 PM
آخرین ارسال: maha.h
  نرخ تبلیغات در تلویزیون+ جدول m-jalalvand 5 1,532 11-19-2013 11:08 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟ مــجــیــנ 23 9,393 02-03-2013 11:41 PM
آخرین ارسال: farzin54
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 497 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,272 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  از ثروت كجا استفاده كنيم mardanblog 5 1,294 11-17-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,420 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده سخنگوی دولت 112 19,505 12-01-2011 01:57 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS