ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 12:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: farzin54
پاسخ: 24
بازدید: 9393

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-26-2012, 09:37 PM
ارسال: #1
دوستان نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟
تولید خوب است یا بد؟چرا؟

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , c4t3r , m_grate29 , حامد , Delta.H , Haavin , mseyfzadeh
09-26-2012, 09:45 PM
ارسال: #2
RE: نظر شما در مورد کارهای تولیدی چیست؟
تولید شاخه های فراوانی داره

تا منظورتون تولید چی باشه ؟

ولی خوب دیگه شرایط مثله سابق نیست

الان بهترین کار تولید با اخذ سفارشه

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: c4t3r , m_grate29 , حامد , Delta.H , Haavin , فرهاد قربانی , soshiant , mseyfzadeh
09-26-2012, 10:29 PM
ارسال: #3
شما از قطعاتی که خود به صورت جداگانه ارزش چندان و یا کارایی چندانی ندارند یک جنس متعارف و قابل استفاده می سازید و این ارزش افزوده است .
پس از تامین نیاز کشور شما اقدام به صادرات کرده و این هم برای شما و هم برای مردم مملکت شما سود آور است . شما با صادرات ارز وارد می کنید و با همان ارز مواد اولیه را تا مین می کنید و دوباره ارزش افزوده و دوباره صادرات و در نتیجه صندوق ذخیره ارزی شما کم کم پر می شود . پس میزلن سرانه ملی افزایش یافته و رفاه عمومی بالا می رود.
مشکل اصلی کشور ما نداشتن تولید است . تولید دست وپا شکسته چند شرکت که مورد قبول هم میهنان خودمان هم نیست به درد نمی خورد .
اگر به جای یارانه دادن و این جور کارهای بیهود ماهیانه 3000 میلیارد تومان ( معادل یک ماه یارانه کل ایران )در صنعت سرمایه گذاری کرده بودیم الان این اوضاع بازار نبود.
فقط مواد اولیه وارد می کردیم و تولید را در کشور انجام می دادیم . به نظر شما الان این اوضاع بود ؟

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: M3HDI , حامد , jahanagahi , قادر سلمانی , مهدی 1 , mehdi_bahari_63 , Delta.H , Haavin , dara , فرهاد قربانی , sharif3000 , تنگسیر , madar , maxsoulfly , soshiant , mseyfzadeh , iran
09-26-2012, 11:31 PM
ارسال: #4
95 درصد کالاهای ایرانی وارداتی هستند
کارخانه تولید سس
کارخانه تولید ظروف
کارخانه تولید پنجره میز و ... و هر گارخانه ایی که فکر کنید که بزرگ باشد هم خط تولیدش وارداتی هست و هم مواد اولیه
خط تولیدهایی که مارک خوب باشند و اورجینال و همچنین مواد اولیه استاندارد باشد میتونه با کمپانی های خارجی رقابت و صادارات انجام بده

2 ماه پیش یکی از کارخانه های معروف در ایران قرار داد بستیم که فقط لولای در بیاریم.سفارش حدود 3 کانتینر و بالغ بر 10 میلیون لولا
خوب یکی بیاد بگه دیوانه برو خط تولیدشو بخر که راحت تولید کنی

مواد شیمیایی پلیمر مواداولیه بیش از 95 درصد وارداتی هست
پارچه وارداتی هست برای دوخت مانتو
دکمه!!!!!!!!!!وارداتی هست
دانه های کاشت گیاه

ایرانی ها دستگاه خط تولید میسازند ولی نه در حد استاندارد یورو4
و معمولا وارداتی هست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , قادر سلمانی , حامد , mehdi_bahari_63 , Delta.H , Haavin , dara , iranboy , فرهاد قربانی , تنگسیر , maxsoulfly , mseyfzadeh
09-26-2012, 11:37 PM
ارسال: #5
در وضعیت فعلی موافق کار تولید نیستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , حامد , فرهاد قربانی , maxsoulfly , mseyfzadeh
09-26-2012, 11:43 PM
ارسال: #6
خروج ارز از مملکت ما شده یه معزل . ما یه ورودی داریم به نام نفت ( که به حمدالله داره قطع میشه و کم کم داره ته می کشه ) و چند ده هزار تا خروجی . از سفرهای قوم و خویش مسئولین تا وارد کردم بیل و دسته بیل . اولی رو که بی خیال ، برا دومی ،یعنی انقدر ما ناتوانیم که نمی تونیم بیل و دسته بیل و خلال دندون و .... رو بسازیم . جزو 10 کشور برتر تولید کننده مرکباتیم . 10 میلیون دلار توی 5 ماهه اول امسال مرکبان آوردیم . واقعاً که . پر قدمت ترین فرهنگ رو داشته باش تو دنیا بهت بگن تروریست و این هم توایران خودمون . من میگم اگه اونطرفیام مارو ول کنن ،ما خود زنی می کنیم

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , tondar12 , iranboy , فرهاد قربانی , sharif3000 , mseyfzadeh , alirezabh
09-26-2012, 11:58 PM
ارسال: #7
فرق ایران با کشورهای خلیج فارس فقط و فقط در این هست.
ما نفت داریم عرب ها هم نفت دارند

ما به خاطر نفتمون تحربم میشیم و باعث بدبختی مملکت شده
عرب ها با نفت ثروتمندترین کشور دنیا هست و خوشبخت

اتفاقا تولید الان تو ایران خیلی خوب میگیره تو این برهه زمانی
یکی از بهترین زمانهای شروع تولید در ایران هستش البته اگر پول باشه
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , Haavin , iranboy , فرهاد قربانی , تنگسیر , mseyfzadeh
09-27-2012, 04:22 PM
ارسال: #8
امیدوارم منظورتون از تولید، جنسی نباشه که تو چین هم تولید میتونه بشه چون در اینصورت ریسک بالایی داره.ولی اگه دست به کار تولید چیزی بزنید که امکان تولید یا وارداتش کم باشه به نظر من موفقیتتون تزمینه چون بازار مصرف ایران فوق العاده هست تنها مشکلش واردات بی رویه والبته به جیب زدن سودهای میلیاردی وارد کنندگان رابطه دار میباشد(البته سخته پیدا کردن اینچنین جنسی).یک قلم جنسی که میتونم براتون مثال بزنم شرکتهای تولید لواشک رو مشاهده کنید ببینید مصرف این کالای غیر بهداشتی در ایران چقدر سود کلان عاید صاحبان این شرکتها نموده است.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , 3ObHaN , Delta.H , فرهاد قربانی , maxsoulfly , mseyfzadeh , iran
09-27-2012, 05:45 PM
ارسال: #9
به نظر شما الان تولید چه اجناسی مناسبه؟

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , Delta.H , iranboy , فرهاد قربانی , maxsoulfly , mseyfzadeh
09-27-2012, 06:20 PM
ارسال: #10
دوستان عزیز...
با عرض معذرت باید بگم مثل اینکه اون قدری که چینی ها مغز و خلاقیت و انگیزه تون رو فلج کردن به اقتصادتون ضربه نزدن.
یه جوری از چینی ها حرف میزنید که انگار همه رو جادو کردن.
خب خودتون قضاوت کنید ببینید اونا چیکارن.ایرانی های باهوش فرصت ها رو شناسایی میکنن به اونا سفارش میدن اونا ارزون میسازن ایرانی ها وارد میکنن و میفروشن.اونم خیلی ارزون.آخه تا حالا شده یه چینی خودش وارد کنه؟یا مگه چند تا شرکت و نمایندگی چینی تو ایران هست؟
شرکت های ایرانی محصولاتشون رو بلا نسبت شما قیمت خون باباشون میدن فکر میکنن چی هستن.یه خلاقیت بلد نیستن تنها چیزی که میدونن اینه که تا کم آوردن یا در رن یا اعلام ورشکستگی کنن.آخه این که نشد.هرکی یه کاری بلده سریع میخواد کار خونه بزنه و دائما هم میگه چینی ها ...
نمیگه مدیریت میخواد ،بازاریابی،رقابت ،تیلیغ و ...
انتظار دارن اونا هم مثل ما بی دست و پا ها بلا نسبت جمع گشنه بمونن ولی بازاری به این خوبی رو از دست ندن...
محصولات بی کیفیت و گرونه.مگه مردم چقدر پول دارن؟خب هر چقدر هم که با غیرت باشن وقتی ندارن چینی میخرن که ارزونه.
در ضمن همیشه حق با مشتریه.اقتصاد و این عوام فریبی ها رو وا بدید.اصل اینه که قدرت خرید مردم پایینه ولی همه چیز میخوان.کسی که از این فرصت استفاده کنه برده.
و اما راه حل:
شخصا باید عرض کنم که الان بهترین زمان تولیده اما نه برای هر کسی...
یعنی راه داره...
یک اینکه مثل چینی ها تولید کنیم که خب خیلی ها میدونن چطوره....یا اینکه برید شرکت شهرکهای صنعتی اطلاعات کار خونه های در حال ورشکسته گی رو بگیرید و ببینید کجا میتونید کار جدید ارائه بدید بگید اونا براتون تولید کنن و شما بفروشید.
برای نمونه حداقل برید ببینید چه محصولاتی رو خودتون استفاده میکنید که همه ی شرکت ها یه شکل میزنند و به راحتی میشه تغییرش داد(شکلش رو).
برای نمونه:
رب،دوغ،آبمیوه ها،شیر ها،پفک ها و چیپس ها و ....
برای نمونه همه ی ربها یه شکل هستند ولی یه شرکت اومد در آسان باز شو براش تعبیه کرد و ...
حالا نمونه:
برید با یه شرکتی که رب تولید میکنه و زیاد هم معروف و بزرگ نیست صحبت کنید که تو بسته بندیهای متفاوت که خودتون طراحی کردید و تحویلشون میدید براتون محصول بریزه و...
دوستان برای اطلاعات بیشتر به مقالات مربوط به بازاریابی 5 ثانیه و تحقیقات انجام شده رجوع کنند.
بنا براین نه تنها من واردات چی ها رو زالو نمیدونم بلکه ازشون متشکرم چون که چشم و گوش حد اقل من یکی رو باز کردند بطوری که فهمیدم دنیا دست کیه؟

البته نا گفته نماند که یکیشون رو میشناسم بچه ی خیلی باحالیه ونه تنها به کشورش بی تفاوت نیست بلکه به دور و بریهاش(بچه های انجمن) خیلی طالبه که حال بده.دم آقا محمد گرم.استاد ادای احترام.
 تشکر شده توسط: mjdehghani , m_grate29 , tondar12 , M3HDI , مهدی 1 , mehdi_bahari_63 , Haavin , مصطفي , dara , seraj , تنگسیر , mseyfzadeh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow تجربیات کارآفرین ها برای موفقیت در کسب و کار aliashraf94 7 1,611 03-14-2018 09:46 PM
آخرین ارسال: mttm
  بنظر شما چه باید بکنیم؟(حتما مطالعه کنید.) کامیار کاظمی 4 1,964 12-11-2017 01:17 PM
آخرین ارسال: 214
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 310 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 518 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 792 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  دوستان و اساتید نظر بدهند moreez 6 651 05-21-2015 08:42 AM
آخرین ارسال: goldmen
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 588 01-27-2014 11:41 PM
آخرین ارسال: karafarin
  نرخ تبلیغات در تلویزیون+ جدول m-jalalvand 5 1,531 11-19-2013 11:08 PM
آخرین ارسال: mohajer88
  برای شما دوست عزیزی که به تازگی عضو شده اید ... m-jalalvand 2 922 03-05-2013 12:34 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 497 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,270 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,417 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS