ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
زمان کنونی: 05-08-2024, 09:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سخنگوی دولت
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 113
بازدید: 19561

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
09-10-2011, 04:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2011 04:05 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #31
RE: قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
(09-10-2011 03:48 PM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  آقا من یه دوستی دار م اسمش اینه : آقا سبحان
حالا همین اسمش را داشته باشید تا بگم.
راستی این اقا سبحان تازه اومده برره. دقیقا دو تا خونه اونور تر خونه ما.

اقا سبحان یه جوان پر انرژی بود و عضو یه انجمن مخفی شده بود. بهش میگفتن" انجمن میلیاردرها"

این دوست من فکرهای بزرگی تو سرش داشت ولی یه روز اومد به من گفت:
سخنگو جان ، یه دعایی هم واسه ما بکن !
مثل اینکه شرایط مشاوره ی شما حرف زدن به زبان طنز یا همون سخنگو شدن خودمونه !

دوست عزیز :
اولا من خودم یکی رو می خام مشاور خودم بشه؟ دقیقا یکی مثل خودتون را.

فهمیدی چی مخام بگم؟

اول باید واقعا به قدرتهای درونی خودت اعتقاد ÷یدا کنی. مثل اینکه اعتقاد داری و چشم بسته وقتی یکی ازت بپرسه شکر چه مزه ای داره بگی شیرینه.

اما مهمترین نکته: سبحان جان شما تمام شرایط میلیاردر شدن را داری.

اما فراموش نکن: ذهن انسان در هر بار نمایش فقط می تونه یه فیلم خوب را نمایش بده. یه تصویر را و فقط یکی را.

باید اول یه قلم کاغذ برداری:
1- روی کاغذه اهدافت رابنویس.
2- رو کاغذه بهم با شماره و ترتیب بگو کدام هدف اولین هدفیه که باید تصویر ذهنی بشه.
3- حالا فقط رو همون هدف تمرکز کن و به تصویر ذهنیت قدرت بده.
4- تصویر ذهنی روی اون اون تیکه کاغذ عین غول چراغ جادو نیاز داره روزی چند دقیقه ظاهر بشه.

آقای جون. چند تا هدف توی ذهن سطح شفاف تصویر ذهنی را موج دار می کنه. عین دونه های ماسه که تو تصویری که از یه درخت توی برکه می بینی موج ایجادا می کنه و نمی گذاره تصویر وضوح کافی را پیدا کنه.

بازهم می گم: ذهنت را فقط روی یه هدف متمرکز کن. درست عین یه تک تیرانداز(اسنایپر) که منتظر شکار طعمه اش است.

سخنگو راست میگه ! تازه به برره تبعید شدم !
1- روی کاغذه اهدافت رابنویس.
به جان خودم کاغذ کفاف نداد ! شده کتاب !
2- رو کاغذه بهم با شماره و ترتیب بگو کدام هدف اولین هدفیه که باید تصویر ذهنی بشه.
سفر به خارج برای تحصیل قبل از مشمول سربازی شدنم .

3- حالا فقط رو همون هدف تمرکز کن و به تصویر ذهنیت قدرت بده.
اخه نمیشه ، دفترچه اهداف من خیلی شبیه کتاب نبرد من هیتلره ! هدف اول برای رسیدن به هدف پنجمه ، هدف پنجم برای رسیدن به هدف هفتمه ، هدف هشتم ارتباط نزدیک با هدف سوم داره و الا غیر
4- تصویر ذهنی روی اون اون تیکه کاغذ عین غول چراغ جادو نیاز داره روزی چند دقیقه ظاهر بشه.
از عهده ی این بر میام ، البته بیش از چند دیقه ! من از سه سالگی تو ذهنم با بنز حال میکردم ! بعد فهمیدم اسمش خیال پردازی و تو ارزو راه رفتنه ! یکم گذشت فهمیدم اسمش چیزیه که نمیزاره درس بخونم ، بعد مدت زمان کوتاهی فهمیدم اسمش تجسم خلاقه و تنهای چیزیه مه باعث میشه به هدفم برسم Tongue

(09-10-2011 03:58 PM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  دوست عزیز راستی راستی من هم تو تصویر ذهنی خودم شما را توی اون ماشین جنسیس البالویی دیدم که داری با یه گوشی موبایل خفن با من تماس می گیری: که بیام بزاری با ماشینت یه عکس بیاندازم.

وای چه حالی می ده اون ماشینه البالویی(فکر کنم توی پارک وی بود) که تو توش نشستی و من هم دارم موهام را توی اون بدنه البالویی اش که عین اینه برق میزنه صاف و صوف می کنم.

گوشیش n9 بود ! خودم برای تولد 19 سالگیش خریده بودم .
هی میگفتم وقتی دارم جنسیس مهدی رو تجسم میکنم یه چیزی کمه ! باز بگو نه ! یادم رفته بود آینه هاش رو تجسم کنم ! مهدی حلالم کن ! تقصیر من بود پشت ماشینت کاملا همرنگ در و دیوار شده بود Big Grin

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , کامیار کاظمی , madar , kimyya , Ali 59 , parsa_star
09-10-2011, 04:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2011 04:37 PM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #32
آقا من می تونم به سرعت یه تصویر ذهنی پر قدرت که کاملا سه بعدی است تو ذهنم بسازم. مثلا یه خونه و بعد برم تو خانه و کلی حال کنم. ولی الان سه سال هیچی عایدم نشده؟

میدونی چرا؟
اگه به اون مرحله از تمرکز برسی که بتونی تو یه لحظه اون تصویر سه بعدی را تجسم کنی و بری توش صفا سیتی و بعدش هم با همون سرعت از تو تصویر ذهنی خودت بیای بیرون ولی احساس لذتش همواره تو وجودت باقی بمونه حتما موفق می شی.

باید عین این باز های کامپیوتری که قهرمان داستان تو یه لحظه میپره تو اتاق و تمام ماموریتش را کامل می کنه و بعد به همون سرعت میاد بیرون عمل کنی.
بازم میگم:
کل اهدافتون باید فقط تو یه تیکه کاغذ جابشه و نه یه کتاب مثنوی معنی اگه گفتی اثر کی بود؟
اينرا هم بدانيد تا زماني به تجسم يك تصویر ذهنی ادامه دهيد كه با تمام وجود خواهان آن هستيد.هر زمان كه آرزويي برايتان اهميت قبل را نداشت سريعاً آنرا رها كنيد و برید سراغ اون آرزويي كه با تمام وجود به شما مربوط است
آقا همه کارایی که گفتی کردم. حالا چیکار کنم؟
مرحله بعد اينه كه با خود تصور كني که اگر اين آرزويتان بر آورده شد زندگيتان به چه صورت در میاد بنا براين خود را در همان وضعيت تصور كنيد يعني خود را در حالي تصور كنيد كه به خواسته خود دست يافته ايد ودر حال استفاده از آن هستيد.
میگویند کینه ها را بیرون بریزید که نزدیکترین راه خوشبختی رها شدن است .می گوییم : یکی از دلائلی که می خواهیم موفق شویم کم کرن روی بعضی هاست این یکی را بی خیال.

می گویند : هر چه را دیگر نیاز نداری از زندگیت خارج کن تا روح طراوت و سعادت در زندگیت جریان یابد . می گوییم:وقتی به ثروت رسیدم هر آنچه نیاز دارم تهیه می کنم بعد فکری برای کهنه ها می کنم.

می گویند : ورزش کن که برای زندگی سعادتمند به نشاط و سلامتی نیاز داری . می گوییم : هنگامی که موفق شدم و پول کافی داشتم بهترین امکانات ورزشی را تهیه می کنم .

در بیمارستانی دو مرد در یک اتاق بستری بودند مرد کنار پنجره به خاطر بیماری ریوی مجبور بود هر بعد از ظهر یک ساعت در تخت بنشیند تا مایعات داخل ریه اش خارج شود . اما دومی باید طاق باز می خوابید و اجازه نشستن نداشت . آن دو ساعتها در مورد همسر، شغل ،تفریحات و غیره صحبت می کردند . بعدازظهرها مرد اول در تخت می نشست روی خود را به سمت پنجره بر میگرداند و هر انچه را که می دید برای دیگری توصیف می کرد در آن حال بیمار دوم چشمان خود را می بست و تمام جزئیات دنیای بیرون را پیش روی خود مجسم می کرد او با این کار جان تازه ای می گرفت چرا که دنیای بی روح و کسالت بار او با تکاپو و شور و نشاط فضای بیرون پنجره رنگ زندگی می گرفت.

پنجره مشرف به پارکی زیبا با دریاچه ای آبی بود که مرغابی ها وقوها در آن شناور بودند ، کودکان قایقهای بادی خود را به حرکت در می آوردند گلهای زیبا و رنگارنگ و افق پهناور از دور دست دیده می شد . در یک بعد از ظر گرم مرد کنار پنجره از رژه ای بزرک در خیابان خبر داد با اینکه مرد دوم صدایی نمی شنید تمام صحنه را آنگونه که هم اطاقیش وصف می کرد پیش رو مجسم می نمود . روزها وهفته ها به همین صورت سپری شد .یک روز صبح وقتی پرستار به اطاق آمد با پیکر بی جان مرد کنار پنجره که با آرامش به خواب ابدی فرو رفته بود روبرو شد پس از آنکه پرستاران جسد را به خارج از اطاق منتقل کردند مرد دوم درخواست کرد تخت او را به کنار پنجره منتقل کنند به محض اینکه کنار پنجره قرار گرفت با شوق فراوان به بیرون نگاه کرد اما تنها چیزی که دید دیواری بلند و سیمانی بود با تعجب به پرستار گفت جلوی این پنجره که دیواره ! چرا او منظره بیرون را اینقدر زیبا وصف می کرد ؟ پرستار گفت : او که نابینا بود او حتی نمیتوانست این دیوار سیمانی بلند را ببیند شاید فقط می خواسته تو را به زندگی امیدوار کند .
می گویند روزی ملانصرالدین به همسرش گفت : برایم شیرینی درست کن که تعریف اش را از ثروتمندان زیاد شنیده ام . همسرش می گوید : آرد گندم نداریم . ملا می گوید : آرد جو استفاده کن. همسرش می گوید شیر هم نداریم . ملا می گوید به جای آن آب بریز. همسرش می گوید شکر هم نداریم ملا پاسخ می دهد شکر نمی خواهد . همسرش دست به کار می شود و با آرد جو و آب به اصطلاح شیرینی می پزد . ملا بعد از خوردن قیافه اش در هم می رود و می گوید : عجب ذائقه بدی دارند این ثروتمندان.
و اما اگه واقعا فکر می کنی این دری بری هایی که من می نویسم همگی بیهوده است این یکی را خوب خوب بخون و بگو منظورم چیه:
مدتها قبل من یه دوستی داشتم که استاد مدیتیشن بود و اسمش سوزوکی بود که دوره های اموزشی یکساله برای شاگردان خود برگزار می نمود و پس از پایان دوره امتحان میگرفت و گواهینامه قبولی برای انها صادر میکرد. دوست من می گفت:
یکی از شاگردان او سالهای متوالی پس از پایان دوره از این ازمون مردود می شد و دوباره از اول اموزشها را می دید. یکبار که از این وضع به ستوه امده بود نزد استاد خود رفت و شکایت نمود ........

دوست من که در حال نوشیدن چای بود و به صحبتهای شاگردش گوش می کرد یک فنجان چای برای او نیز ریخت و شاگرد پس از تمام شدن صحبتهایش متوجه شد که چایش سرد شده است و استاد گفت فنجانت را نزدیک کن تا چای داغ را دوباره بریزم (بدون خالی کردن چای سرد شده قبلی) و در این هنگام چای داغ از فنجان لبریز شد و شاگرد فریاد زد دستم سوخت و استاد گفت مگر چای داغ نمی خواستی و شاگرد گفت : نه با فنجان پر چون لبریز می شود و نه تنها چای داغی نصیبم نمی شود بلکه اسیب هم می بینم .

پس خوب و با حوصله بیاندیش: دقیقا به همین دلیل است که تو هم اموزشهایت را خوب فرا نمی گیری چون فنجانت پر است و اگر می خواهی خوب یاد بگیری خود را اماده و تشنه یاد گیری کن و فنجانت را خالی کن.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , madar , kimyya , نیلوفر , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , اسماغیل , Ali 59 , parsa_star
09-10-2011, 05:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2011 05:56 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #33
مسائلی که توسط سخنگوی عزیز بیان می شود را ذره ذره کلمه به کلمه و جمله به جمله اش را من تائید میکنم.حالا سئوال اینجا است که چرا شما یکی تائید میکنی؟
جواب من : من با همین عقاید مشکلاتم را حل کرده ام.
2 مورد بسیار مهم سخنگوی عزیز را خواهش میکنم بارها و بارها مطالعه کنید. حفظ کنید. حس کنید:
- تصویری که می سازید : یه تصویر ذهنی واقعی. یعنی اینکه: کاملا واقعی باشه. بطوری که قابل لمس کردن باشه. همون احساسی را بهت بده که وقتی بهش برسی داشته بشی.
- وقتی تصویر ذهنی را با کمال جزئیاتش ساختی و بعدش با تمام ذره ذره وجودت حسش کردی و احساس نشاط و سرخوشی کردی دیگه باید رهاش کنید)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , kimyya , اسماغیل , Ali 59 , parsa_star
09-10-2011, 06:15 PM
ارسال: #34
اقا هوشنگ ، من عاشق هرکی میشم که شبیه شما باشه ! اقا سخنگو خیــــــــــــــلی شبیه شماست ×

پس خوب و با حوصله بیاندیش: دقیقا به همین دلیل است که تو هم اموزشهایت را خوب فرا نمی گیری چون فنجانت پر است و اگر می خواهی خوب یاد بگیری خود را اماده و تشنه یاد گیری کن و فنجانت را خالی کن.

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , madar , kimyya , Ali 59 , parsa_star
09-10-2011, 09:22 PM
ارسال: #35
سبحان جان من هم معتقدم سخنگوی عزیز خیلی راحت و شیرین و ظنزگونه مطالبی را که نیاز عزیزان انجمن است ارائه می دهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , MARYAR , madar , kimyya , Ali 59 , parsa_star
09-11-2011, 08:49 AM
ارسال: #36
جالب بود ممنون
تقریبا مطالبی که من توی چندین کتاب مختلف خونده بودم رو یکجا با بیان روان و با طنازی لطیف بیان کرده بودند

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , kimyya , jahanagahi , 3ObHaN , Ali 59 , parsa_star
09-11-2011, 09:08 AM
ارسال: #37
خانم صفدری این جمله امضای شما فوق العاده است!
یک سری فایل های صوتی آقای دکتر آزمندیان را گوش میکردم که حسابی در این چند روزه من را متحول کرده است و ایشان با بیان فوق العاده موضوع باورها را توضیح دادند که بسیار قابل تامل بود من که به همه دوستان بشدت توصیه میکنم این سی دی ها را تهیه و گوش دهند فوق العاده است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kimyya , jahanagahi , Ali 59
09-11-2011, 10:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2011 10:36 AM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #38
شانس یعنی چه؟
آقا صبح از در خونه زدم بیرون و سوار اتومبیلم شدم برم شرکت. یهو دیدم تو کیوسک روزنامه فروشی که کنار میدان اصلی برره قرار داره دوباره مجله برره تایمز چاپ شده. سریع ترمز کردم و پریدم پایین خریدمش.
تیتر اصلی مجله این بود:

Barareh Times: what is the chance?

راستی یادم رفته بود بگم. زبان اصلی برره ای ها انگلیسیه !!!!!!
ترجمه جلد مجله این بود:
شانس یعنی چه؟
خوب منم شروع کردم به نوشتن یه سری چرندیات که بگم شانس یعنی چه.
برای اینکه بدونی شانس چیه. اول باید بهم باید بگی احساس یعنی چه؟
بابا جون. احساس فرم خاص و جهت داری از انرزی است که مثل یه سیال می مونه ولی با این تفاوت که احساس دارای جهت مشخصی است. به عبارت دیگه باید بگم تا بدونی این احساس یا انرژی جهت دار جهتش به سمت تصویر ذهنی است.
اما این انرزی احساسی از کجا تولید میشه؟
ابتدا باید در مورد انرژی و ماهیت آن یکمی چرندیات بخورتون بدم. خیلی از ما برره ای ها حتی نمی دونیم كه این دنیایی كه در آن زندگی می كنیم از چه چیزی ساخته شده است پس اول باید باهم طبق نظریه های علمی راه خود را پیش ببریم و به این می پردازیم كه دنیا از چه چیز ساخته شده است :
خواندن این مقدمه ممکن خستتون كنه. پس بنظر من اصلا نخونیدش.
ولی به هر من که الان بدجوری خارشم گرفته این اراجیف را براتون بلغور کنم. اما تا حد امكان این مزخرفات را خلاصه می کنم.
دنیای اطراف از ماده و انرژی ساخته شده است : ماهیت انرژی هنوز به طور كامل كشف نشده است اما می دانیم كه انرژی با فركانس نیز سنجیده می شود . هرچه فركانس یك انرژی بالاتر باشد قوی تر است .
ماده از چه ساخته شده است ؟ از ملكول
ملكول از چه ساخته شده است ؟ از اتم
اتم از چه ؟ از پروتون و الكترون و نوترون . الكترون كه جرم ندارد و در حقیقت فقط انرژی است . پروتون تمام جرم اتم را در بر دارد . و اما پروتون از چه ساخته شده است ؟ در كتاب استفان هاوكینگ آمده است : " تقریبا بیست سال پیش چنین فكر می شد كه پروتونها و نوترونها ذراتی بنیادین هستند ولی آزمایشهای كه در آنها پروتونها با سرعتهای زیادی به پروتونها یا الكترونهای دیگر برخورد می كردند نشان دادند كه آنها در واقع از ذرات كوچكتری تشكیل یافته اند و آنها كوارك هستند . "
و اما آخرین سوال كوارك ها از چه ساخته شده اند ؟ جواب سوال را خود استفان هاوكینگ به ما داده است می دانیم كه استفان هاوكینگ بزرگترین دانشمند زنده قرن است . او می گوید كوارك ها از انرژی ساخته شده اند . پس می توانیم بگوییم همه چیز در این دنیا از انرژی ساخته شده است . چون طبق نظریه نیوتون جهان از ماده + انرژی ساخته شده است كه دیدیم كه اخیرا كشف شده است كه ماده نیز از انرژی ساخته شده است .
تنوع نوع ماده در دنیا به فركانس و طول موج انرژی مربوط می شود اگر همه چیز در دنیا دارای یك فركانس و ارتعاش بود همه چیز یكی می شد .
هرچه فركانس یه چیزی بالاتر باشد پس جنس آن چیزه لطیف تر می شود. لطیف ترین جنسی كه قابل دیدن و لمس كردن است چیه؟
افكار ما و خاطرات و ذهن ما ماده ای هستند با انرژی و فركانس بسیار بالا بخاطر همین غیر قابل دیدن هستند . اما می بینیم كه قابل درك هستند . برای همین است كه وقتی فكر می كنیم یا درس می خوانیم گرسنه می شویم چون از توان موجود در خود برای تولید انرژی فكر استفاده كرده ایم و حال باید انرژی از دست رفته را بر گردانیم . طی آزمایش بسیار دقیقی كه در یكی از دانشگاههای آمریكا در سال 1965 انجام گرفت دانشجویی را بر روی ترازویی با حساسیت بسیار بالا قرار دادند و از او خواستند كه كه یك ضرب 5 رقمی را در 5 رقمی انجام دهد و هنگام محاسبه مشخص شد كه وزن دانشجو در حد بسیار كم افزایش یافته است . بنابر این انرژی نیز وزن هم دارد . پس افكار منفی و مثبت هر كدام دارای وزن و ارتعاش خاص خود هستند . و حتی می توانند بر روی محیط اطراف و انسانهای دیگر تاثیر بگذارند . به خاطر همین است كه وقتی موسیقی ملایم گوش می دهیم آرام می شویم اما وقتی به موسیقی تند و خشن گوش می كنیم مشوش می شویم این تنها به خاطر تفاوت فركانسهای دو موسیقی می باشد .
رمز و راز دنیایی كه در آن زندگی می كنیم در انرژی و ماهیت آن نهفته است به خاطر همین است كه انیشتین بزرگترین دانشمند مهمترین فرمول را E = MC^2 می داند و حاصل سالها تفكر و تحقیق در همین فرمول گنجانده شده است . فرمولی كه به برسی وضعیت و رابطه میان ماده و انرژی می پردازد . البته توضیح این فرمول از حوصله این بحث خارج است .
وقتی با دید انرژی به هستی نگاه كنیم می توانیم خیلی از ناشناخته ها را كشف و برای تمام عجایب دلیل بیاوریم . البته این نكته بسیار ضروری است كه بدانیم : ما هیچگاه نمی توانیم بگوییم طرز فكر خاصی عین واقعیت است و طبیعت دقیقا از همین قانون پیروی می كند زیرا انیشتین می گوید : " جهان هستی مانند ساعتی است كه بر روی دیوار نصب شده است ما هیچگاه نمی توانیم به درون ساعت نگاه كنیم ما از شواهد و قرائنی كه وجود دارد ( مثل عقربه ها و اعداد روی صفحه ) و از رفتاری كه جهان دارد مثل حركت عقربه ها قانون درونی آنرا حدس میزنیم اما هیچ گاه نمی توانیم بگوییم كه دقیقا داخل ساعت همانطور كه ما حدس زده ایم كار می كند . ما فقط باید دستگاهی را بوجود آوریم كه جهان هستی آن را تایید كند . این دستگاه یكتا نیست ، بلكه می توان بیشمار دستگاه ایجاد كرد كه طبیعت هم با همه آنها سازگار باشد و ما تنها می توانیم نسبت به دستگاه خاصی بگوییم كه فلان چیز صحیح و فلان چیز غلط است . " و این همان نظریه نسبیت انیشتین است كه در بسیار ساده شده است . بنابر این ما همیشه بدنبال آن هستیم كه دستگاهی را بوجود آوریم كه جواب خیلی از سوالهای ما را داشته باشد و تا به امروز انرژی اكثر آنچه كه در سالهای پیش عجایب خوانده شده است را پاسخ داده است مثل كارهای عجیبی كه مرتاض های هندی انجام می دهند . تنها كاری كه مرتاض ها انجام می دهند بالا بردن ارتعاشات بدن و ذهن است . به خاطر همین می توانند حتی از دیوار رد شوند اجسام مختلفی را بدون درد و خونریزی وارد بدن كنند زیرا ارتعاشات خود را بالا برده اند و بدن تبدیل به یك ماده با انرژی بسیار بالا شده است و بنابراین عكس العمل ها و رفتار متفاوتی را از خود نشان می دهد . اما چطور می شود ارتعاش را بالا برد . این مسئله بحث بسیاری دارد كه در این جا در یك یا دو صفحه نمی توان گفت فقط می توان به این نكته اشاره كرد كه یكی از راهها تمركز كردن است .

=================================================

حال می پردازیم به تیتر مطلب روی جلد مجله برره تایمز . در مورد شانس اینو بگم یه جور انرزیه که میشه بهش جهت داد.
آدمای خوش شانس اول از همه خوشبین هستند و بعدش یه تصویر ذهنی خوش بینانه با تمام جزئیات را تو ذهنشون می سازند و بعدش هم از احساس اون تصویر ذهنی سر خوش و پر انرژی می شن و این احساس دوباره بهشون انرژی میده و این مثل اینه که شانس شانس میاره و طرف می شه لوک خوش شانس.

آدمای بد شانس اول از همه به همه چی بد بینن هستند دارن با زمین و زمون کشتی میگیرن و بعدش یه تصویر ذهنی خوش زاقارت( یعنی تصویر و حس بدبینی به همه چی) با تمام جزئیات را تو ذهنشون می سازند و بعدش هم از احساس اون تصویر ذهنی زاقارت تر و افسرده تر می شن و این احساس دوباره بهشون احساس زاقارت بودن میده و این مثل اینه که بد شانسی بد شانس میاره و طرف می شه اون بابایی که داره توی یه روز آفتابی و با اسمون آب تو خیابان قدم میزنه و یه هو یه شهب سنگ میاد درست میخوره پس سرش.
وقتی ما احساس كنیم خوش شانس هستیم بر روی محیط و جهان هستی تاثیر می گذاریم و تمام جهان همنی رو بهمون میدن که حسشون کردیم .

حالا فهمیدی که واقعا شانس وجود داره یا نه؟

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kimyya , madar , jahanagahi , نیلوفر , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , اسماغیل , Ali 59 , parsa_star
09-11-2011, 11:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-11-2011 11:45 AM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #39
حالا این داستان رو بخون تا بهت بگم:

در زمان ها ی گذشته ، پادشاهی تخته سنگ را در وسط جاده قرار داد و برای این که عکس العمل مردم را ببیند خودش را در جایی مخفی کرد. بعضی از بازرگانان و ندیمان ثروتمند پادشاه بی تفاوت از کنار تخته سنگ می گذشتند. بسیاری هم غرولند می کردندکه این چه شهری است که نظم ندارد. حاکم این شهر عجب مرد بی عرضه ای است و ... با وجود این هیچ کس تخته سنگ را از وسط برنمی داشت . نزدیک غروب، یک روستایی که پشتش بار میوه و سبزیجات بود ، نزدیک سنگ شد. بارهایش را زمین گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت و آن را کناری قرار داد. ناگهان کیسه ای را دید که زیر تخته سنگ قرار داده شده بود ، کیسه را باز کرد و داخل آن سکه های طلا ویک یادداشت پیدا کرد. پادشاه در آن یادداشت نوشته بود : هر سد و مانعی می تواند یک شانس برای تغییر زندگی انسان باشد.

آقا این بابا. پیرمرده را می گم. قر قر نکرد و کارشو انجام داد و نتیجه اش را هم گرفت. حتی اگه زیر تخته سنگ چیزی وجود نداشت. نشان که با اینکه یه پیرمرده ولی هنوز هم می تونه کارهای بزرگی بکنه. می شه جاده رو تمیز کرد تا دیگران هم یاد بگیرن و برای برداشتن موانعی که سر راه رسیدن به هدفامونه بهمون کمک کنن.

آدم باید اینطوری باشه.
کلیه خوانندگان:
با عرض پوزش از اینهمه غلط املایی.
اینا بخاطر اینه که کیبوردم فارسی نداره و من همین طوری هپلکی تایپ می کنم.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kimyya , madar , jahanagahi , نیلوفر , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , اسماغیل , Ali 59 , parsa_star
09-11-2011, 01:49 PM
ارسال: #40
آقا ادامه بده با غلط املایی یا بی غلط املایی
نوشته هاتون زیباست

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: kimyya , jahanagahi , Ali 59 , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 26,189 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  قیمت عادلانه ی زعفران چقدر است؟ ؟؟؟ 1 744 10-31-2015 07:28 PM
آخرین ارسال: sorin
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 817 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 569 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 954 08-04-2014 10:17 AM
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,026 08-04-2014 10:16 AM
  تلوزیون یا وام raspina0 3 695 08-04-2014 08:01 AM
آخرین ارسال: raspina0
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 596 01-27-2014 11:41 PM
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,128 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,512 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 974 03-17-2013 08:08 PM
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,180 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  خوشبختی یا بدختی؟؟؟؟؟ m_grate29 33 3,057 01-10-2013 03:21 PM
آخرین ارسال: hamed31200
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,292 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,680 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS