ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
زمان کنونی: 05-08-2024, 11:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سخنگوی دولت
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 113
بازدید: 19566

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
09-09-2011, 01:56 AM
ارسال: #21
RE: قدرت کدام بیشتر است؟ سرمایه اولیه 10 میلیون تومانی یا قدرت اراده
واقعا من امتحان كردم و نتيجه عالي گرفم قبول نداريد مي گوييد خيل باف است! امتحان كنيد.
"یک خیالباف واقعگرا بشیم تا واقعا بتونیم خیال بافته شدمون را بپوشیم تا همه ببینن با خیالبافی هم میشه به موفقیت و ثروت رسید "

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , kimyya , parsa_star
09-09-2011, 12:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2011 12:50 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #22
میخوام منم بشم سخن گوی انجمن.
مگه تو میتونی همچین کار سختی رو انجام بدی
بابا مگه من از سخنگوی دولت چیم کمتره.
تو نمی تونی مثل اون اینقدر قشنگ و تودلبرو بنویسی و حرف دلتو واضح بگی.
آخه چرا؟مگه آقا هوشنگ نگفته بود که نمی تونم و نمیشه اینا همش دیوار ذهنیه
راس میگیا اصلا یادم نبود
به به واقعا که این همه وقت میای انجمن یاد نگرفتی اینجا خط قرمزش دیوار ذهنیه.
چرا اینقدر منو میزنی؟گفتم که یادم نبود.حالا فهمیدم که نمی تونم و نمیشه وجود نداره.
خب دیگه بسه بزاره حرفمو بزنم.این دفعه فقط بخشیدمتا.

چی میخواستم بگم یادم رفت.آهان .می خواستم راجع به خیالباف واقع گرا صحبت کنم.
بابا مگه سخنگوی دولت الان ازش صحبت نکرده بود.توهم میخوای شروع کنی.
شروع کنی یعنی چی؟بدبخت .این بنده خدا داره تورو درست میکنه تو نمی فهمی
ببخشید حرفت رو بگو.
بعضی وقتا ما خیال پردازی های خوبی داریم.ولی فقط خیاله.
هیچ وقت دنبالش رو نمی گیریم.فقط تو ذهنمون نگهش میداریم.
خب منکه همیشه دنبالش رو میگیرم.مثلا من جنسیس میخوام.خب دنبالش رو میگیرم و تو ذهنم میرم میخرم و سوارش میشم و تو خیابانا باهاش میچرخم.
خب داری خودت میگی تو ذهنم تا حالا چقدر سعی کردی تو واقعیت یه راه برای رسیدن بهش پیدا کنی.
فعلا دارم فکر می کنم.
تا شده به خاطر هدفت صبح ساعت 5 بلند شی و شب ساعت 12 بخوابی؟نه
تا حالا شده به خاطر هدفت سختی بکشی؟نه

پس تو چطور میخوای به جنسیس برسی.
من بهش میرسم
اینم شد حرف.من دوست دارم به بوگاتی برسم.رسیدم؟نه
پس اینا همش حرفه.همه ی ما خوب حرف می زنیم ولی نمی تونیم خوب عمل کنیم.
منظورمو فهمیدی؟
آره.واقعا تو راست میگی من اصلا برنامه ای برای رسیدن به این هدفم ندارم.
اتفاقا منم عین خودت عاشق جنسیس کوپه ام.اونم آلبالوییش.
خب اگر راس میگی تو خودت برای رسیدن بهدفت چیکار کردی؟
من....من اولش نشستم یه دو دو تا چهارتا کردم دیدم باید دست به تولید محصولی ببرم که مشتری زیاد داشته باشه.
به چیزی هم رسیدی.
آره.مگه میشه آدم فکر کنه و به چیزی نرسه.رسیدم به ایده ی تولید کتابهای صوتی
آهان همون طرحی که الان تو انجمن داره خاک میخوره؟
نه کی گقته خاک میخوره اتفاقا دوستان دارن کمکم می کنن.یکیش همین مهتاب خانومه که تو انجمن با نام کاربریarshad هستش.
پس خودت چیکار می کنی؟
آهان دقیقا رسیدیم به همون تلاشه و کاره
من خودم الان دارم رو موضوعاتش کار می کنم و کتابای مختلفو می خونم تا موضوعات مد نظرم رو پیدا کنم.رو نوشته های سخنگو هم دارم کار می کنم تا از اون استفاده کنم.
حالا اجازشو از سخنگو گرفتی؟
نه فعلا.ولی اگر بهش بگم مطمئنم که مخالفت نمی کنه.
خب داشتی میگفتی....
آره.بعد گفتم که بعد از این چی؟بعد از فروش اینا دیگه باید چیکار کنی؟
خب به چی رسیدی؟
اینقدر وسط حرفم نپر بزار حرفمو بزنم.
باشه بگو.
به این رسیدم که چون آخر ساله.تمام قدرتم رو بزارم برای فروش هدایای تبلیغاتی به شرکتا.و یه برنامه ریزی برای این کارم انجام دادم.
حرفتت تموم شد.می تونم حرف بزنم
Big Grin بگو چی دوست داری بگی.
من الان دارم میفهمم که خیالبافی 20 درصد راهه.80 درصد بقیه تلاش در مسیره هدفه.
نه بابا.خدارو شکر بالاخره ذهنت باز شد.البته باز بود.خودت بهش کد داده بودی و کدشو فراموش کرده بودی.حالا هم که من برات فلش زدم و برگشتی به تنظیمات کارخونه.

دمت گرم دیگه.یعنی ما.....
نه بابا بلا نسبت...... شما خیلی ماهی.
بسه دیگه برو خونتون
باشه.فقط خوب فکر کن و راهای رسیدن به خیالتو پیدا کن.
باشه
راسی تا یادم نرفته.بهت بگم حق نداری جنسیس کوپه آلبالویی بخریا.تو یه دونه سفیدشو بخر من خودم برات اسپورتش می کنم.
اینطوری:
[تصویر: e82009-greddyx-gen-street-genesis-coupe-...-image.jpg]

[تصویر: 472009-greddy-x-gen-street-genesis-coupe...-image.jpg]

البته شاید خودمم اینو گرفتم.ولی تو ایران پیدا کردنش سخته باید سفارش بدم برام بیارن.
[تصویر: b9tuneado-genesis-coup-460x0w.jpg]
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin باشه حتما.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهتاب , 3ObHaN , vahideh , کامیار کاظمی , madar , jahanagahi , kimyya , نیلوفر , parsa_star
09-10-2011, 02:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2011 02:48 PM، توسط سخنگوی دولت.)
ارسال: #23
آقا چطور یه اتومبیل جنسیس آلبالویی را می شه از تو تصویر ذهنی بیرون کشید و سوارش شد؟
عزیزم اتومبیل می خای؟
یه اتومبیل جنسیس می خای؟
یه البالویی رنگش را می خای؟

خوب:
اگه به این سوال من جواب بدی حتما بهش میرسی!

سوال: آقا چند بار تا حالا سوار یه ماشین جنسیس البالویی شدی؟
-----------------------------------------------------
حتما می گی برو بابا اگه سوارش شده بودم دیگه آرزوشو نمی کردم یا نمی خواستمش. می رفتم یه چیز دیگه آرزو می کردم.
============================================

آقا این قسمت را خوب بخون. خون بجویدش تا خوب تمامش حضم بشده و جذب ذهنتون بشه. این یه داستان واقعیه.

مدت ها پیش یه آرزو داشتم و اون این بود که یه اتومبیل چیزی شبیه یه جنسیس و رنگی شبیه آلبالویی داشته باشم. همیشه تو رویاهام می دیدمش.

می دونی حتی بعضی وقت ها که می بردمش کارواش و می دادم بشویمش نمی دونی چه برقی می زد. یادمه دقیقا یه غروب بود و من با اتومبیلم تو خیابان اوین درکه روبروی دانشگاه دندانپزشکی شهید بهشتی ایستادم و همونجا داشجوهایی که در حال خروج از دانشگاه می شدن یدفعه مثل اینکه برق می گرفتشون و مات اتومبیل قرمز من می شدن.

و من حالا.............دقیقا 5 سال بعد درست تو همون نقطه و تو همون اتومبیل نشسته بودم. احساس عجیبی داشتم. بطور ناگهانی دوباره اون تصویر ذهنی 5 سال قبل تو ذهنم جرقه زد. بقدری تحت تاثیر قرار گرفتم که هنوز بعد از مدت ها که بیادم می اید از فرط هیجان......

آقا فهمیدی چی میخام بگم؟ اگه اون اتومبیل آلبالویی را می خای باید بهم بگی؟
تا حالا چند بار سوارش شدی؟
تا حالا چند بار بردیش کارواش؟
تا حالا چند بار بردیش پمپ بنزین و موقع بنزین سوپر زدن همه نگاه ها به سمت ماشین تو است؟

یه تصویر ذهنی واقعی. یعنی اینکه: کاملا واقعی باشه. بطوری که قابل لمس کردن باشه. همون احساسی را بهت بده که وقتی بهش برسی داشته بشی.

دقیقا موقعی که آرزو کردی و تصویر ذهنی را با تمام جزئیاتش ساختی و از ته ته دل یعنی با تک تک سلولهای وجودت حسش کردی و بعد از ته ته دل خوشحال شدی بطوری که قطرات اشک از چشمانت جاری شد. درست شاهد یه انفجار مهیبی که یه دفعه تو را پرتاب می کنه تو اون تصویر ذهنی.

فقط کافیه با تمام سلولهای سازنده وجودت احساسش کنی.

اما داستان دوم که باز هم تو زندگی خودم رخ داد:

اینم یه داستان واقعی دیگه.

مدت ها بود تو ذهنم یه تصویری را می دیم. می دیدم یه کتابی را نوشته ام که کاملا تخصصیه. کتاب از لحاظ علمی بسیار پر محتوا بود و ظاهر جذابی داشت.

یادمه هر روز صبح نزدیک 40 دقیقه مسیری را که به محل کار طی میکردم به فکر کردن و همون خیالبافی در مورد کتابی که تو ذهنم می دیمش می گذراندم.
عجیبه من آدم احساساتی نیستم ولی وقتی به یه موضوع و تو تصویر ذهنیم فکر می کنم بقدری احساساتی و هیجان زده می شم که بعضی از مواقع شاید یه اشکام سرازیر بشه.

خوب نزدیک 6 ماه من اون تصویر را هر روز صبح می دیم و هر روز تصویر ذهنی پر رنگ تر می شد و هر روز احساساتم قوی تر می شد. تو اون تصویر یادمه کتاب به طرز عجیبی مورد توجه متخصصینی قرار گرفت که به اون کتاب نیاز داشتن. و یادمه مدیر عامل شرکت را مجاب می کردم که کتاب را چاپ کنه.
تو این مدت 6 ماه داشتم یه موضوع تخصصی را می نوشتم و از نوشتجات دیگران و منابع معتبر خارجی استفاده می کردم. یه روز تازه متوجه شدم نوشتجات من حجمی معادل 800 صفحه را شامل شده.

حالا فهمیدم این اون چیزی بود که می دیدمش ولی من حتی نمی تونستم نصف هزینه چاپ کتابی را که هزینه چاپش معادل 14 میلیون تومان می شد بپردازم.

یه روز اتفاقی تو نمایشگاه کتاب بودم. یکی از ناشرین کتب صنعتی را دیدم و موضوع کتاب را بهش گفتم. جواب داد باید دستنوشته هات را ببینیم.
یه هفته بعد بعد از دیدن نوشته هام گفتن خوبه ولی ما فقط می تونیم 50 درصد هزینه را بپردازیم.

تو شرکت نشته بودم و تو فکر بقیه هزینه بودم. مدیر عامل با من کار داشت. فرداش برای کاری رفتم پیش مدیر عامل کارم که تموم شد ماجرا را براش تعریف کردم.
از اونجا که اون ناشر بسیار معتبر بود مدیر عامل با کمی شک و تردید قبول کرد کتاب چاپ بشه.
...........

الان دو سال میشه کتاپ چاپ شده و واقعا مورد استقبال صنایع قرار گرفت. بطوری که هر جا اسم شرکت میاد نام کتاب هم دنباله اونه.

این یه چیز باارزشی بود که باعث شد تا رقبا شرکتی که توش کار می کردم را به عنوان یه شرکت قدرتمند بدونند. هنوز هم هفته ای چند تا تلفن دارم که دنبال کتاب می گردن.

راستی" جلد کتاب را خودم طراحی کردم.
دقیقا به همون شکلی که توی تصویر ذهنی ام نقش بسته بود.

[تصویر: Money-Bag3-428x500.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , madar , jahanagahi , MARYAR , kimyya , dara , Suma , نیلوفر , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , parsa_star
09-10-2011, 02:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2011 03:07 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #24
آقا فهمیدی چی میخام بگم؟بله فهمیدم.
اگه اون اتومبیل آلبالویی را می خای باید بهم بگی؟منظورت اینه که باید تصویر ذهنیم واقعی باشه.با تموم قدرت بفهمم چی میخوام و برای رسیدن به اون تلاش کنم.
تا حالا چند بار سوارش شدی؟والا حدودا الان یه هشت ماهی هست که من هرروز دارم سوارش میشم.روز اول (دی ماه سال گذشته)با یکی از دوستام به رفتیم شرکت پیتکو و یه آلبالویی صفر ازشون خریدیم.
تا حالا چند بار بردیش کارواش؟من هر هفته دوبار میبرمش کارواش.و جمعه ها هم خودم جلوی درمون میشورمش
تا حالا چند بار بردیش پمپ بنزین و موقع بنزین سوپر زدن همه نگاه ها به سمت ماشین تو است؟میتونم بگم حدودا 200 بار.حتی خیلی ها میگفتن که دوست داریم باهاش عکس بندازیم.

حالا منم میخوام یکی از تصویر ذهنی هام رو بگم
مهر ماه 88 بود پسر خالم تازه بدنیا اومده بود
اون تو بیمارستان نجمیه به دنیا اومد.
تو خیابون جمهوری.رفته بودم ملاقات
موقع برگشت از خیابون جمهوری که پاساژ علاءالدین توشه.اومدم
توراه که می اومدم یه گوشی جدید که تازه به بازار اومده بود.به نام n900
همون لحظه که دیدم.تصویر ذهنیش تو ذهنم ساخته شد.همش فکر می کردم که من این گوشیرو گرفتم و دوستانم دارن از امکاناتش استفاده می کنن و برای هم تعریف می کنن.
هرروز تو ذهنم قوی و قویتر میشد و من به اون داشتم نزدیک می شدم.
حدودا 4 ماه هرروز صبح که مدرسه می رفتم به اون فکر می کردم.
یه روز صبح که داشتم مدرسه می رفتم.آژانس سر کوچه مون صدام کرد و گفت که من برای عید تقویم حصیری میخوام.اونم 400تا.که سود 400 تاش حدودا میشد 120 هزار تومن.
کاراشو چاپ کردم آوردم.و پولارو گرفتم ولی این سود حدودا یک چهارم پول اون گوشی بود.دو روز بعد دو نفر زنگ زدن و گفتن که از طرف همون آژانس تماس گرفتن و اوناهم تقویم حصیری میخواستن.طوری سفارش دادن که بقیه پول هم جور شد.
و پول من رسید به 480 هزار تومن و رفتم همون گوشی رو خریدم.وقتی که اومدم دوستام سرکوچه وایستاده بودن تا منو دیدن گفتن خریدی.گفتم بله.گوشی رو گرفتن و داشتن از امکاناتش بهم دیگه میگفتن.
من یه لحظه برگشتم به 4 ماه پیش و یه لبخندی گوشه لبم نشست.

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , YashaR1989 , MARYAR , کامیار کاظمی , kimyya , dara , نیلوفر , parsa_star
09-10-2011, 03:28 PM
ارسال: #25
اما یه نکته دیگه.
اگه به این هم جواب دادی. بهت میگم که واقعا به اون ماشین جنسیس البالویی رنگه می رسی.
=========================================================
سوال: دقیقا بهم بگو چند ساعت از وقت روزت را به این تصویر ذهنی فکر می کنی؟ بهتر بگم. چقدر درگیر تصویر ذهنی خودت می شی.

آقا جون خودت گفتی همش باید به اون تصویر فکر کنم. منم همش 24 ساعته به فکرشم.

اما واقعیت اینه:

وقتی تصویر ذهنی را با کمال جزئیاتش ساختی و بعدش با تمام ذره ذره وجودت حسش کردی و احساس نشاط و سرخوشی کردی دیگه باید رهاش کنی.

اینو بهش میگن مرحله رهایی.

تو این مرحله بعد از اینکه مثلا هر روز 30 دقیقه تصویر ذهنی را ساختی و حال و حولت را کردی باید ذهنت را آرام بگذاری.

آخه بابا تو این دریای مطلاطم ذهنی چه جوری میشه این تصویر ذهنی راحت به ساحل برسه.

تشکر شده توسط: madar , jahanagahi , MARYAR , کامیار کاظمی , kimyya , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , parsa_star
09-10-2011, 03:30 PM
ارسال: #26
(09-10-2011 02:55 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  حتی خیلی ها میگفتن که دوست داریم باهاش عکس بندازیم.

انشالله هر چی زودتر بخریش و بزاری ما باهاش عکس بندازیم و بزنیم بالا سر میز کارمون و بگیم این عامل تحرک یکی از بهترین دوستامون بوده !

سخنگو جان ، یه دعایی هم واسه ما بکن !
مثل اینکه شرایط مشاوره ی شما حرف زدن به زبان طنز یا همون سخنگو شدن خودمونه !

بسم الله الرحمن الرحیم .

من یه موجود تو داری هستم ! هنوز خودم نفهمیدم که خدا وقتی منو ساخته خوابش میومده یا واسه ازمایش منو ساخته ! هر روز که میگذره یه چیز جدید تو خودم کفش میکنم !
ولی اون اراده قشنگه رو ندارم ! گرفتی کدوم رو میگم ؟ نگرفتی ؟ حدس میزدم !
ببینید یه اراده هست باعث میشه میلیاردر شم ! هم از نظر مالی هم از نظر اجتماع ی هم از نظر تحصیلی و ... میلیاردر شم !
فقط میمونه از نظر روانی که اونم داریم چک و چونه میزنیم تا به همین زودی ها میلیاردر شیم !
اما یه اراده دیگه هست ! بر خلاف اکثر اراده ها ، این یکی فولادی نیست ! از جنس شیشه ی دو جداره هست !
من این اراده ی شیشه ای رو ندارم ! این همون اراده ای که باعث میشه ادم سر بر روی برخی تصمیماش بمونه !
خب این که شد همون اراده ی فولادی ؟
نه یه تفاوتی داره ! اگه من میلیاردر نشم ولی میلیونر بشم ، مشکل زیادی پیش نمیاد ! شاید بیاد ولی وقت واسه میلیاردر شدن هست ! یا اگه لیسانس بگیرم ، نتونم فوق بگیرم میتونم یه کاریش کنم !
همه این میتونم ها در گیر یه کلمه هستن ! اراده ی فولادین .
ولی اگه من مثلا تصمیم بگیرم ، دارو نخورم ( دارو خیلی ضرر داره میدونی که ) پس فردا هم مریض شم ، انالله و انا الیه راجعون میشم که ! خب این میشه اراده ی شیشه ای !
من گیرم رو اینه ! اکثر اراده هام شیشه ایه ! باید ساعت 5 پا شم از خواب اراده میکنم ساعت 9 بخوابم ، میشه ساعت 3 ! 2 ساعت خواب منو دیووونه میکنه ! این یعنی اراده شیشه ای ! اراده میکنم کامپیوتر رو بکنم 3 ساعت ! الان که ساعت ای دی اس الم رو نگاه کردم 65 ساعته کامپیوترم روشنه ! اراده میکنم تا وقتی گواهی نگرفتم پشت ماشین نشینم !
الو کجایی ؟ تازه گرفتم خوابیدم !
اب دستته بیا اینجا ! نیم ساعته اینجا نباشی ....
ورزش رو که دیگه نگو !! یه روز 30 کیلو لاغر میکنم ، یه روز 50 کیلو اضافه وزن دارم ! حالا خوبه گیاه خوارم هستم Smile

الان یاد اون جکه افتادم ! به یارو میگن اگه وسط اقیانوس یه کوسه دنبالت کنه چکار مکنی ؟ میگه از درخت میروم بالا !
میگن تو اقیانوس که درخت نیست ؟ یارو عصبانی میشه میگه مجبورم مجبور میفهمی ؟؟؟؟؟

این تیشه هایی که میزنم به شیشه ی ارادم ، از سر مجبوریه ! مجبوری ؟ میفهمی ؟؟؟؟
احساس میکنم تا این اراده شیشه ای درمان نشه ، اراده ی فولادیم در امان نیست ! به هر حال همین الان من وضع سلامتیم بده ! این وضع ادامه پیدا کنه ، متاسفانه برای مجلس هفتم باید بیاید بهشت زهرا به صرف شام و شیرنی ! لطفا کادو یادتون نره فقط ! جنسیس البالویی مهدی هم فکر کنم نبینم Sad

حالا من یه چیزی گفتم یکم جو احساساتی شه ، لازم نیست شما دلت رو صابون بزنی و بگی اخ جون حلــوا ! من تا دور و اطرافیام رو نکشم ، قصد مردن ندارم Smile

حالا بگو چیکار کنم ! یه دعایی چیزی بنویس برام ! سریع .... تو جلسه هم اگه اومدی میگم بچه ها ازت پیرایی مفصل کنند تا از خجالتت در بیام !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: madar , jahanagahi , YashaR1989 , MARYAR , کامیار کاظمی , kimyya , parsa_star
09-10-2011, 03:38 PM
ارسال: #27
(09-10-2011 03:28 PM)سخنگوی دولت نوشته شده توسط:  اما یه نکته دیگه.
اگه به این هم جواب دادی. بهت میگم که واقعا به اون ماشین جنسیس البالویی رنگه می رسی.
=========================================================
سوال: دقیقا بهم بگو چند ساعت از وقت روزت را به این تصویر ذهنی فکر می کنی؟ بهتر بگم. چقدر درگیر تصویر ذهنی خودت می شی.

آقا جون خودت گفتی همش باید به اون تصویر فکر کنم. منم همش 24 ساعته به فکرشم.

اما واقعیت اینه:

وقتی تصویر ذهنی را با کمال جزئیاتش ساختی و بعدش با تمام ذره ذره وجودت حسش کردی و احساس نشاط و سرخوشی کردی دیگه باید رهاش کنی.

اینو بهش میگن مرحله رهایی.

تو این مرحله بعد از اینکه مثلا هر روز 30 دقیقه تصویر ذهنی را ساختی و حال و حولت را کردی باید ذهنت را آرام بگذاری.

آخه بابا تو این دریای مطلاطم ذهنی چه جوری میشه این تصویر ذهنی راحت به ساحل برسه.

من حداقل روزی 3 ساعت کامل بهش فکر میکنم.وقتی تو خیابون میبینم پارکه وای میسم نیم ساعت نگاهش می کنم.دقیقا خودمو پشت فرمون میبینم که دارم روشن میکنم و آماده رفتن میشم.کلا خیلی ذهنم بهش مشغوله.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , نیلوفر
09-10-2011, 03:48 PM
ارسال: #28
آقا من یه دوستی دار م اسمش اینه : آقا سبحان
حالا همین اسمش را داشته باشید تا بگم.
راستی این اقا سبحان تازه اومده برره. دقیقا دو تا خونه اونور تر خونه ما.

اقا سبحان یه جوان پر انرژی بود و عضو یه انجمن مخفی شده بود. بهش میگفتن" انجمن میلیاردرها"

این دوست من فکرهای بزرگی تو سرش داشت ولی یه روز اومد به من گفت:
سخنگو جان ، یه دعایی هم واسه ما بکن !
مثل اینکه شرایط مشاوره ی شما حرف زدن به زبان طنز یا همون سخنگو شدن خودمونه !

دوست عزیز :
اولا من خودم یکی رو می خام مشاور خودم بشه؟ دقیقا یکی مثل خودتون را.

فهمیدی چی مخام بگم؟

اول باید واقعا به قدرتهای درونی خودت اعتقاد ÷یدا کنی. مثل اینکه اعتقاد داری و چشم بسته وقتی یکی ازت بپرسه شکر چه مزه ای داره بگی شیرینه.

اما مهمترین نکته: سبحان جان شما تمام شرایط میلیاردر شدن را داری.

اما فراموش نکن: ذهن انسان در هر بار نمایش فقط می تونه یه فیلم خوب را نمایش بده. یه تصویر را و فقط یکی را.

باید اول یه قلم کاغذ برداری:
1- روی کاغذه اهدافت رابنویس.
2- رو کاغذه بهم با شماره و ترتیب بگو کدام هدف اولین هدفیه که باید تصویر ذهنی بشه.
3- حالا فقط رو همون هدف تمرکز کن و به تصویر ذهنیت قدرت بده.
4- تصویر ذهنی روی اون اون تیکه کاغذ عین غول چراغ جادو نیاز داره روزی چند دقیقه ظاهر بشه.

آقای جون. چند تا هدف توی ذهن سطح شفاف تصویر ذهنی را موج دار می کنه. عین دونه های ماسه که تو تصویری که از یه درخت توی برکه می بینی موج ایجادا می کنه و نمی گذاره تصویر وضوح کافی را پیدا کنه.

بازهم می گم: ذهنت را فقط روی یه هدف متمرکز کن. درست عین یه تک تیرانداز(اسنایپر) که منتظر شکار طعمه اش است.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , madar , jahanagahi , MARYAR , kimyya , dara , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , parsa_star
09-10-2011, 03:52 PM
ارسال: #29
من خودم میگم که تنها هدفم فقط رسیدن به این ماشینه و هدفه دیگه ای هم ندارم.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR
09-10-2011, 03:58 PM
ارسال: #30
دوست عزیز راستی راستی من هم تو تصویر ذهنی خودم شما را توی اون ماشین جنسیس البالویی دیدم که داری با یه گوشی موبایل خفن با من تماس می گیری: که بیام بزاری با ماشینت یه عکس بیاندازم.

وای چه حالی می ده اون ماشینه البالویی(فکر کنم توی پارک وی بود) که تو توش نشستی و من هم دارم موهام را توی اون بدنه البالویی اش که عین اینه برق میزنه صاف و صوف می کنم.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , kimyya , دعا , تارا , مهسا موحد , اتل متل , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 26,197 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  قیمت عادلانه ی زعفران چقدر است؟ ؟؟؟ 1 745 10-31-2015 07:28 PM
آخرین ارسال: sorin
  قدرت ابزارهای رایگان در کسب ثروت ahmad rezaee 3 817 07-28-2015 10:56 AM
آخرین ارسال: Elixir
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 569 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  داستان نابودی سرمایه‌گذاران و کارآفرینان ایرانی karafarin 0 954 08-04-2014 10:17 AM
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,026 08-04-2014 10:16 AM
  تلوزیون یا وام raspina0 3 696 08-04-2014 08:01 AM
آخرین ارسال: raspina0
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 596 01-27-2014 11:41 PM
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,130 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,512 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 974 03-17-2013 08:08 PM
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,180 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  خوشبختی یا بدختی؟؟؟؟؟ m_grate29 33 3,058 01-10-2013 03:21 PM
آخرین ارسال: hamed31200
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,292 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا عوامل رسیدن به هدف راز است ؟ jahanagahi 22 2,682 10-16-2012 02:32 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS