ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ترفندهایی برای موفقیت در هر شرایط اقتصادی
زمان کنونی: 05-21-2024, 05:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mfatemi64
پاسخ: 7
بازدید: 1728

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-05-2013, 11:24 PM
ارسال: #1

بحران‌های اقتصادی فرصت‌های بزرگ‌تری را در دل خود دارند؛ اما این فرصت‌ها فقط برای آنهایی است که قوی‌تر و آماده‌تر باشند و پشتکار بیشتری به خرج دهند. خیلی از افراد در شرایط بحرانی تمام حواسشان را روی فراز و فرودهای اقتصاد داخلی یا جهانی متمرکز می‌کنند. خیلی‌ها منتظر می‌مانند تا معجزه‌ای در اقتصاد رخ دهد و دیر یا زود هم می‌فهمند که هرگز رخ نمی‌دهد.

اکنون در شرایطی هستیم که اصطلاحا به آن می‌گویند «هرچی گیر آوردی بخور»، در چنین شرایطی افرادی برنده می‌شوند که ابداعاتشان را به کار می‌گیرند و منتظر کسب اجازه برای موفقیت نمی‌مانند.
در این تاپیک سعی می کنیم ترفندهایی که برای موفقیت در هر شرایط اقتصادی به آنها میاز داریم بپردازیم:

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mfatemi64 , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , ali zobeid
03-05-2013, 11:26 PM
ارسال: #2
RE: ترفندهایی برای موفقیت در هر شرایط اقتصادی

1. وابسته نبودن به دیگران
موفقیت دائما از شما فاصله می‌گیرد مگر اینکه درک کنید که هیچ‌کس دلیل مشکلات شما نیست و هیچ‌کس قادر نیست تضمینی برای رسیدن به اهدافتان به شما بدهد.

سرنوشت شما فقط به خود شما بستگی دارد و نه هیچ‌کس دیگر. هنگام شروع زندگی حرفه‌ای، راهی را انتخاب کردم تا یک تفاوت واقعی ایجاد کنم.
بعد از آن تصمیم گرفتم که اعانه‌های دولتی را دریافت نکنم و فارغ از اینکه چه کاری انجام می‌دهم، شغلی داشته باشم. به عنوان یک فارغ‌التحصیل رشته حسابداری، کار دفتری در یک شرکت نفتی در خلیج مکزیک، شغل ایده‌آلی برای من نبود حتی کمتر از یک شغل به حساب می‌آمد؛ اما چون می‌خواستم شغلی داشته باشم که به وسیله آن ضمن مثمرثمر بودن، زندگی‌ام را اداره کنم، آن را پذیرفتم.
در واقع باور به لزوم عدم وابستگی، اعتماد به نفسی را به وجود آورده بود که اولین نتیجه‌اش اطمینان از پیشرفت‌های حرفه‌ای بود.

روزنامه دنیای اقتصاد

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mfatemi64 , sir-mahyar , ali zobeid
03-05-2013, 11:27 PM
ارسال: #3
2. تصور کنید که وضعیت اقتصادی بهتر نخواهد شد
همیشه تصور کنید در حال آماده باش برای شرایط جنگی هستید و برای تضمین امنیت شغلی‌تان تلاش کنید.
باید آنقدر خودتان را برای همکارانتان ارزشمند کنید که حتی فکر پایان دادن به همکاری با شما هم به ذهنشان نرسد.

اقتصاد جدید خواهان افکار خلاق و کار آفرینی است که فراتر از شرح شغل‌های نوشته شده بروند. بهترین کاری که از یک کارمند انتظار می‌رود این است که بتواند درآمد بیشتری را به سمت شرکت هدایت کند یا هزینه‌های آن را کاهش دهد.
ممکن است تصمیم بگیرید شغل دوم داشته باشید یا یک کار جانبی را در منزلتان انجام دهید. درباره شغل و مسائل مالی با تمام اعضای خانواده جلسه داشته باشید و اجازه دهید آنها بدانند که باید در حرکت رو به جلو با شما همراه باشند و ممکن است لازم باشد فداکاری کنند.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mfatemi64 , ali zobeid
03-05-2013, 11:29 PM
ارسال: #4
3. فعال‌تر شدن
وقتی اولین شرکتم را راه‌اندازی کردم، از مقاومت کردن در برابر تلاطم بازار و دیگر عواملی که به تدریج احساس تمایل به تسلیم شدن را تقویت می‌کنند، تجربه زیادی کسب کردم. با بهره‌گیری از همین تجربه فعالیتم را توسعه دادم و به جای قانع شدن به سه یا چهار سفارش روزانه، فروش خود را به 30 تا 40 سفارش روزانه افزایش دادم.

بعد از آن هم درباره همه کارهای خودم هدف‌هایی برای گسترده‌تر کردن فعالیت‌ها تعیین می‌کردم که به تلاش ده برابر احتیاج داشت و برای رسیدن به آنها، به خودم بسیار سخت می‌گرفتم.
منظور مرا اشتباه برداشت نکنید. نمی‌گویم که شما قبلا سخت کار نمی‌کردید؛ اما باید روش‌های مناسبی را پیدا کنید که قادر باشید کار بیشتری انجام دهید. برای مثال می‌توانید گردش کاری‌تان را به شیوه بهینه‌تر برنامه‌ریزی کنید، از اپلیکیشن‌های مفید تلفن هوشمندتان بهره ببرید یا صرف زمان در جلسات را محدود کنید.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mfatemi64 , ali zobeid
03-05-2013, 11:30 PM
ارسال: #5
4. روشن بین باشید
برای کسانی که مثبت اندیش باشند، آینده درخشان است.
همیشه خوش‌بین‌ترین شخص بازی باشید. همین نکته بارزترین وجه تمایز شما از دیگران خواهد شد.
ما اکنون در جهانی زندگی می‌کنیم که دور تا دور آن با هزاران شوک اقتصادی، دوره‌های اقتصادی نابود کننده و فجایع طبیعی محصور شده که در تمام تاریخ بی‌سابقه بوده است. افراد زیادی را دیده‌ایم که برای اینکه بتوانند برفشارها و استرس‌های کاری غلبه کنند به فساد اخلاقی رو آورده‌اند. در شرایط کنونی افرادی که بتوانند تفکر مثبت‌شان را حفظ کنند و به توانستن باور داشته باشند، جزو استثنائات تلقی می‌شوند. اما اگر یاد بگیرید که روی کارتان متمرکز بشوید و بدون توجه به شرایط، لبخند بزنید، می‌توانید یکی از همین افراد استثنایی باشید.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mfatemi64 , ali zobeid
03-05-2013, 11:32 PM
ارسال: #6
5. در همه جا حاضر بودن
اکنون زمانی است که باید در همه جا حضور داشته باشید تا بیشتر در معرض مشاهده و صحبت دیگران باشید. گمنامی بزرگ‌ترین چالش در کسب‌وکار است. اگر مشتریان بالقوه شما را نشناسند یا مشتریان کنونی به اندازه کافی به شما فکر نکنند، نمی‌توانید انتظار موفقیت داشته باشید. خبر خوب این است که به لطف شبکه‌های اجتماعی اکنون برای حضور در همه جا فرصت‌های خیلی بیشتری وجود دارد.
من هر روز در سایت مطلب می‌نویسم، هفته‌ای 5 ویدئو تولید می‌کنم، ماهانه حداقل در 200 بحث موجود در شبکه‌های اجتماعی شرکت می‌کنم، در کنار اینها بازهم برای نشر خبر‌ها، تبلیغات و کمپین‌ها از ارسال نامه مستقیم و رسانه‌ها هم استفاده می‌کنم. نتیجه این تلاش‌ها این بود که تماس‌هایی که از بیرون با تیم فروش شرکت گرفته می‌شود خیلی بیشتر از تماس‌هایی است که افراد تیم فروش با بیرون می‌گیرند.
رکود اقتصادی چیزی نیست که کسی آرزوی آن را داشته باشد؛ اما شما آن را به عنوان فرصتی برای برجسته شدن و کسب سهم بیشتری از بازار ببینید. از اینکه جواب کسی را «نه» بدهید نترسید و اجازه ندهید جهان پیرامون افکار و احساسات شما را در دست بگیرد. بدانید که تنها نگرش و توانایی‌تان برای قطع سرو صداهای اطراف، سرنوشت شما را تعیین می‌کند.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mfatemi64 , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , ali zobeid , بهنام ذوالفقارزاده
03-05-2013, 11:55 PM
ارسال: #7
خیلی ممنون از شما
واقعا نکات کلیدی و کاربردی ای رو متذکر شدین.
موفق باشین

Love who loves you, because they fell your love...Love who hates you, because they need your love
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , ali zobeid
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه کارمندان خوب را برای کمپانی خود حفظ کنیم as2017 0 792 01-24-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: as2017
  9 عبارتی که افراد باهوش هرگز در مذاکرات آن ها را بکار نمی برند as2017 0 587 01-22-2017 11:01 PM
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد as2017 0 543 01-21-2017 08:53 PM
  چگونه در ۱۰ حرکت پولدار شویم؟ قسمت دوم سید محسن سبزواری 0 732 12-19-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  چند پرسش ساده برای یافتن استعداد شغلی شما یک همراه سبز 17 9,653 10-09-2016 02:12 PM
آخرین ارسال: moshaveranenovin
  ارزش های اخلاقی برای موفقیت در کسب و کار بيلا بالا 0 797 07-15-2013 12:03 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  رغبت سنجی شغلی(برای آنهایی که در انتخاب مسیر خود سردرگم هستند یک همراه سبز 9 8,758 05-14-2013 04:16 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  ارزیابی آمادگی برای راه‌اندازی کسب و کار اقاي ايـــده 1 1,284 05-04-2013 09:44 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  راه هایی ساده برای افزایش کارایی.... mallarme 0 822 04-30-2013 06:29 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راه و روش موفقیت در مذاکرات مهم... mallarme 2 1,038 04-28-2013 07:21 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  2 اصل برای رسیدن به موفقیت مالی successman 0 918 03-22-2013 06:45 PM
آخرین ارسال: successman
  ایده‌های خلاقانه در کسب‌و‌کار............ mallarme 3 1,262 03-15-2013 12:22 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  شرکت​هایی که برای مردم «هوس» می​سازند/ وقتی مغزتان به پاداش عادت می​کند mallarme 3 1,384 01-12-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  توصیه‌های برندگان جوایز نوبل برای آینده شغلی شما mallarme 0 959 10-16-2012 09:22 PM
آخرین ارسال: mallarme
  برایم مهم نیست که برای امرار معاش چه میکنی!!! mehdi098 0 1,064 08-09-2012 11:57 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  10 نکته مفید برای شروع یک تجارت موفق صدفی 0 1,070 05-04-2012 01:14 AM
آخرین ارسال: صدفی
  مديريت هوش احساسي (EQ) در محل كار صدفی 0 559 04-05-2012 01:13 AM
آخرین ارسال: صدفی
  ؟؟؟موفقیت عید و دید وبازدید؟؟؟ sherafati 27 4,817 03-29-2012 10:17 PM
آخرین ارسال: sherafati
  ۱۲ نکته برای فکر کردن مانند افراد موفق ناصر صادقی 3 1,685 03-22-2012 09:52 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Thumbs Up موفقیت در کسب و کار آنقدر هم پیچیده نیست اقاي ايـــده 0 782 02-10-2012 11:17 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS