ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب )
زمان کنونی: 04-25-2024, 10:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: حمید سیدی زاده
آخرین ارسال: rezafery
پاسخ: 69
بازدید: 14089

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-11-2013, 02:26 AM
ارسال: #1
با عرض سلام خدمت دوستان
راستش چند وقتی مطالب سایت رو مطالعه می کردم خیلی برام جالب بود ، خوب دیدم که بارذهنی بچه ها برای موارد تحقیقاتی من مناسب هست .
گفتم مواردی از تحقیقاتم رو خدمت شما دوستان عرض کنم شاید به دردتون بخوره خوب اول بگم چرا نظریه یک جادوگر! اصلا دوست دارید بدونید جادوگرها چه جوری به وجود اومدن ؟ می دونید یکی بود یکی نبود غیر از خدا میگن هیچ کس نبود، ولی من میگم بود ، آره عشم بود ، مگه نمی گن خدا عاشقه ، پس عشق و خدا باهم بودن . بذری از آسمون افتاد توی سرزمین فرشتگان ، خدا بهش بارون فرستاد بعد آفتاب داد تا بذر شروع به رشد کرد ، خیالتون راحت لوبیا سحر آمیز نبود ، بلکه مثله تموم فرشته ها دوتا چشم داشت دوتا گوش و ... ولی یک چیزی توی سینش داشت که بوم و بوم می کرد آخه فرشته ها توی سینشون همچین چیزی نداشتن ، فرشته ها با خودشون فکر کردن تا اسم این موجود رو چی بزارن ؟ به توافق رسیدن بزارن جادوگر . چادوگر قصه ما کارهای دیگری هم میکرد که فرشته ها نمی تونستد انجام بدن وقتی دل تنگ می شد اشک از کنار چشماش می اومد آخه فرشته ها دل تنگ یا دل گیر یا دلشون نمی شکست که اشکشون جاری بشه خلاصه سرتون رو درد نیارم جادوگر قصه ما تصمیم گرفت با باد رفیق بشه تا چیز های رو که می دونه با گوش بقیه برسونه . البته بگم فقط یک جادوگر وجود نداره ولی حالا چنتا هستن و کجا هستن باشه بعد .

اولین اصولی که دوست دارم دربارش بنویسم توکل هستش . می دونید هرکاری تو دنیا بکنید بدون توکل به خدا شما توش تنها هستید . یکی از بزرگترین اشکال های فیلم راز هم همین بود که اصلا از توکل حرفی زده نشد . آره خیلی ها با قانون جذب به خیلی جاها رسیدن ولی اونها موندگار شدن که توکل داشتد . مثلا هیتلر یا چنگیزم با جذب انرژِ منفی با بالا ها رسیدن ولی الان کجا هستند . از اون طرف هم گاندی یا مادر ترزا هم با جذب انرژی مثبت به کجا رسیدن . می دونید وقتی شما شروع به جذب یک خواسته می کنید حتما اون رو به دست می اورید ، ولی وقتی توکل رو هم کنارش میگذارین اگه اون به صلاحتون باشه بدست می اورید . می دونید فرق اون دو در چیست ؟ وقتی یک دختر خانوم خدا ، خدا میکنه که اون آقای خوشتیپ و خوش زبون که خواستگارشه بهش برسه و توکل رو اصلا در نظر نمی گیره ، خوب قانون جذب جواب مثبت میده و ازدواج می کنن .ولی بعد از چند وقت متوجه میشه که اون خواستگار معتاد بوده و جدایی با یک بچه . کاش توکل به خدا رو کنار خواستش قرار می داد تا اینطوری نشه . می دونید ماهی ها از طوفانی بودن دریا به خدا شکایت کردن که نمی تونن جایی برن و با هم تصمیم گرفتند و گفتن ما دیگه دریای طوفانی نمی خوام فردای روز بعد هوا آفتابی شد، سپس ماهی گیر ها اومدند و همه ماهی هارو صید کردن بردند . بگذارید یک موضوعی رو به شما بگم اون هایی که بچه دارند موضوع رو بهتر درک میکنند . بچه شما به دنیا می یاد . درسن 1سالگی،چه سودی به شما داده جز اینکه شما برای مخارج اون کلی پول خرج کردید حتی اون حرف هم نمی زنه و ناگهان خدایی نکرده اگه خاری در دست اون واردبشه شما چه حالی پیدا می کنید . میخواین دسته خودتون قطع بشه ولی خار به دسته بچه شما وارد نشه . خوبه که حالا شما فقط وسیله ای شدید برای انتقال اون بچه به این دنیا و اون رو خلق نکردید . همچین احساسی دارید . حالا فکر کنید خدایی که در قرآن می فرمایید با تمثیل من با دستان خود 40 شبانه روز گل انسان رو ور دادم و داخل گل انسان از روح خودم دمیدم و از خودم دونستم . خدایی نکرده اگه اتفاقی برای ما بی افته اون چه حالی بهش دست میده . خوب یکم دور از معرفته ما توی خواسته هامون توکل به خدا رو در نظر نگیریم. حرفای جادوگر ادامه دارد ...

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: HadiMahmoodi , mosafer bedar , hisabba2003 , hasan-f , s_a , yu3f , Mrs.Seyedi , mohammadshamosi , Fateme-S , Nuruzzaad , مهدی گل محمدی , بهداد , سولاو , SHAYAN.IRANI , ahmad rezaee , MohamadMJ , مــجــیــנ , sir-mahyar , jahanagahi , ebrahim.ev , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , zoofanoon , GreatNavid , sajjad , کامیار کاظمی , dara , M3HDI , Delta.H , Andisheh , سعید یوسفی , madar , mallarme , saeed.abdollahi , mahdi5e , secret62 , سهیلا , habib tousi , ehsan21 , suzi , sanatelectric , خانم میلیاردر , sherafati , venus2 , نی نی عسلی , 3ObHaN , sinior , sara ma , هما , REZA HAJISALIMI , polaki , mjdehghani , h92 , مرتضی الهی , alireza6365 , sisi , محسن قلي زاده , alma , ratanaz , iranboy , neka , shamsa , koruosh , saeed225 , iren , آيدين , hamid.h , rezaya2938 , خاطره , r.fazaeli , کاظم کاظمی , Radmanesh , اَسکی
03-11-2013, 07:47 AM
ارسال: #2
RE: نظریه های یک جادوگر ( کنترل قانون جذب )
10_004سلام جالب بود و قابل تامل ممنون از محبتی که نسبت به دوستان خود دارید ووقتی را صرف دوستان خود می کنید.
با سپاس
 تشکر شده توسط: hisabba2003 , toofan245 , Mrs.Seyedi , ahmad rezaee , sir-mahyar , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , حمید سیدی زاده , M3HDI , mahdi5e , habib tousi , hamid.h
03-11-2013, 09:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-11-2013 09:30 AM، توسط hisabba2003.)
ارسال: #3
ادامه بدین . بحثی که شما شروع کردین کمتر بوی تکراری بودن میده و نکته ای که تو این بحث بهش پرداختین خیلی جالب بود .
بارها به هدفم رسیدم و خیلی هم راحت
اما نمیدونستم چرا به دلم نمی چسبید . از امروز یه جور دیگه هدف گذاری میکنم
خواهش میکنم ادامه بدین و ممنون از زحمتتون
ادامه بدین . بحثی که شما شروع کردین کمتر بوی تکراری بودن میده و نکته ای که تو این بحث بهش پرداختین خیلی جالب بود .
بارها به هدفم رسیدم و خیلی هم راحت
اما نمیدونستم چرا به دلم نمی چسبید . از امروز یه جور دیگه هدف گذاری میکنم
خواهش میکنم ادامه بدین و ممنون از زحمتتون

توي مسير ميلياردر شدن مواظب باشيم دچار توهم نشيم ، قواعدي كه توي جامعه هست ، گاها خلاف قواعد ذهني ماست اونوقت باعث ميشه همه چي رو ببازيم
 تشکر شده توسط: hasan-f , toofan245 , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , sir-mahyar , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , mosafer bedar , حمید سیدی زاده , dara , M3HDI , Delta.H , saeed.abdollahi , mahdi5e , habib tousi , مرتضی الهی
03-11-2013, 12:22 PM
ارسال: #4
من هم مثل بقیه منتظر ادامه ی این داستان هستم،
این بیت شعر توکل رو از بچگیم تا الان همیشه زمزمه کردم
خداوند گر ز حکمت ببندد دری ******* ز رحمت گشاید در دیگری

«هر قدر بیشتر بر لبی لبخند بنشانم، ثروتمندترم!» [/align]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , yu3f , hisabba2003 , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , mosafer bedar , حمید سیدی زاده , M3HDI , Delta.H , mahdi5e , habib tousi , نی نی عسلی , sinior , مرتضی الهی , hamid.h
03-11-2013, 12:31 PM
ارسال: #5
آقای سیدی زاده ممنون
خیلی جالب بود
لطفا ادامه بدید

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Fateme-S , Mrs.Seyedi , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , hisabba2003 , sir-mahyar , jahanagahi , mir abbas , mosafer bedar , حمید سیدی زاده , M3HDI , Delta.H , mahdi5e , habib tousi
03-11-2013, 02:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-11-2013 02:49 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #6
(03-11-2013 02:26 AM)حمید سیدی زاده نوشته شده توسط:  یکی از بزرگترین اشکال های فیلم راز هم همین بود که اصلا از توکل حرفی زده نشد . آره خیلی ها با قانون جذب به خیلی جاها رسیدن ولی اونها موندگار شدن که توکل داشتد .

درود بر شما دوست عزیز
مطالب این تاپیک بسیار زیباست . بسیار عالی و تاثیر گذار بود - متشکرم

در مورد جمله بالا که از شما انتخاب کردم . مردم راز 1 و 2 یا شاید تا 9 رو فقط دیده اند اما مقالات منتشر شده ی راز 12 درمورد تسلیم شدن و توکل تفسیر هایی انجام داده است . در سال جدید محققین قانون جذب با راز جدیدی تحت عنوان ( تغییر باورها - جهش 2 ) روبرو خواهند شد که هنوز منتشر نشده است اما قسمتهایی از انها را مطالعه کردم بسیار تکان دهنده هستش .

یادمان باشد قانون جذب سحر و جادو نیست و برای عصر جدید نیست بلکه از زمان پیدایش جهان هستی وجود داشته است و خواهد داشت . آنچه که در جهان در حال بررسی است یک قانون طبیعی است که مردم روزانه از ان بهره می برند . چیز جدیدی نیست که همه تعجب کنند و هوررااااا بکشند .

ادامه ی مطلب رو دنبال خواهم کرد ..............

با سپاس 10_004
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , yu3f , hisabba2003 , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , jahanagahi , Fateme-S , mir abbas , mosafer bedar , مهدی گل محمدی , حمید سیدی زاده , dara , M3HDI , Delta.H , mahdi5e , سهیلا , suzi , sinior , مرتضی الهی , alireza6365 , iren , hamid.h , خاطره
03-11-2013, 02:59 PM
ارسال: #7
آنکه در خلا های زندگی منتهای دستگیران است خداوند است که ما همیشه به آسانی فراموشش می کنیم .

عالی به نکته مهمی اشاره کردید آقای سیدی زاده .
بی توکل به آنچه می رسیم سخت شکننده به نظر می آید و با توکل ،پشتیبان مطلقی، حامی ماست .
حتی اگر به هدف نرسیم رحمت اوست که شامل حالمان شده است .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: بهداد , habib tousi , hisabba2003 , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , jahanagahi , mohammadshamosi , Fateme-S , mir abbas , mosafer bedar , مهدی گل محمدی , حمید سیدی زاده , M3HDI , Delta.H , mahdi5e , ehsan21 , نی نی عسلی , مرتضی الهی , hamid.h , اَسکی
03-11-2013, 04:16 PM
ارسال: #8
هزاران هزار سپاس تقدیم شما باد دوست خوبم.بسیار بسیار ممنونم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: hisabba2003 , Mrs.Seyedi , jahanagahi , Fateme-S , بهداد , mir abbas , mosafer bedar , حمید سیدی زاده , M3HDI , Delta.H , sir-mahyar , alireza6365 , hamid.h , خاطره
03-11-2013, 06:21 PM
ارسال: #9
ممنون جالب بود . اما شروعش خیلی شبیه وبلاگ دستنوشته های یک جادوگر بود .
ادامه بدید .
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , jahanagahi , Fateme-S , mir abbas , حمید سیدی زاده , M3HDI , Delta.H , habib tousi , sir-mahyar
03-11-2013, 08:40 PM
ارسال: #10
من بارها عرض کرده ام کارها از راه شگفت خدا به انجام می رسد .قانون جذب هم دقیقا از راه شگفت خدا به انجام می رسد.وقتی به کرات تکرار میکنم که مشکلات را برای حل به خدا بسپارید و رهایش کنید(همان توکل است) چکیده همین مطالب است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sir-mahyar , Fateme-S , mir abbas , mosafer bedar , حمید سیدی زاده , مهدی گل محمدی , M3HDI , Delta.H , mahdi5e , سهیلا , یک همراه سبز , h92 , مرتضی الهی , ratanaz , iren , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  #کارافرینی به سبک ایرانی#برای بچه های انجمن ebrahim.ev 1 648 09-10-2015 11:03 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  بازگشت جادوگر حمید سیدی زاده 181 32,251 05-25-2015 04:26 PM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
Bug چالش سطل یخ و فرصت های کارآفرینی و بازاریابی bayani 0 717 08-24-2014 12:42 PM
آخرین ارسال: bayani
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 564 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  کارگر میدان روزی یک میلیون تومان درآمد دارد karafarin 0 1,015 08-04-2014 10:16 AM
  سوال و جواب های تاپیک سیستم سازی 3ObHaN 50 7,211 06-11-2014 03:48 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  فروش پیراهن‌های یک میلیون و 500هزار تومانی در تهران! karafarin 0 588 01-27-2014 11:41 PM
  این خرید یک سرمایه است یا هزینه؟ کامیار کاظمی 15 3,092 10-28-2013 09:18 PM
آخرین ارسال: soshiant
  استارتاپ ، ره یک ساله یک شبه رفتن؟ 8611670474 2 1,372 10-21-2013 12:58 AM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  مطرح کردن سوالات مفاهیم قانون جذب اقاي ايـــده 120 14,190 05-29-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: dream
  تجمیع سرمایه بین میلیاردر های آینده ایران ninos 6 1,494 05-28-2013 10:27 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  50 پیام قانون جذب کیمیاگر 51 7,963 04-14-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  مغایرت های زمان ما secret62 0 412 04-08-2013 11:49 PM
آخرین ارسال: secret62
  هفت نکته برای شروع یک سرمایه گذاری موفق karafarin 0 963 03-17-2013 08:08 PM
  آیا نحوه استفاده از قانون جذب برای هر کس متفاوت است؟ صابری 12 3,110 02-12-2013 01:48 AM
آخرین ارسال: حمید سیدی زاده
  قانون جذب ( Law Of Attraction ) بهداد 30 14,726 02-10-2013 03:18 AM
آخرین ارسال: بهداد
  توانایی های دیگران چه اندازه در موفقیت شما مؤثر است؟ mallarme 6 1,270 11-22-2012 10:15 PM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه شاد باشیم؟؟! "بررسی یک زندگی تحلیل شده" mallarme 0 855 11-21-2012 07:15 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,417 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS