ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم
زمان کنونی: 04-26-2024, 06:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 15
بازدید: 3894

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم
03-09-2013, 11:52 AM
ارسال: #11
RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم
(03-09-2013 09:33 AM)goldmen نوشته شده توسط:  مهندس موفق باشي

1- درخصوص مجوز هاي بهداشتي:
تو تهران هم بخاطر پايتخت بودن وهم بخاطر كلان شهر بودن بسيار گير ميدن براي مجوز هاي بهداشت ولي درشهرستان ها كمتر
ولي چون كارت تهران هست وميگي داير كردي بسيار راحتر ميتوني مجوز بگيري تا بري شهرستان ودوباره يك كارگاه راه اندازي كني وبري سراغ مجوز.
مشکل اینجاست که مجوز گرفتن هم در شهرستان و هم در تهران شاید امکانپذیر نباشد چون به بهداشت مراجعه کردم گفتند دستورالعملی برای تولید این محصول به صورت صنعتی نداریم و فقط سنتی تولید میشود.
2- بحث هزينه ها رو بسيار دقيق حساب كن
توبايد ماده اوليه ببري شهرستان فراوري بكني ومحصول روبياري تهران براي عرضه هزينه هاي رفت وامد خودت هم وبخصوص زمان كه حداقل هرچند وقت هم بايد يك سر بزني رو درنظر بگير
درسته این موارد جای تامل دارد.[b]

3- گول نيرو ارزان رو هيچ موقع نخور
شايد نيرو ارزان باشد ولي تا بخوان كاري يادبگيرن هزينه اش بيشتر از يك نيرو متخصص مي شود
نيرو متخصص ارزان داشتند بهتر هست
یادگیری انجام کار فقط یک روز کار دارد و بیشتر کارها با دستگاه انجام میشه.

4- از اخر هم مديريت شما بر پروژه هست كه بستگي به توان وقدرت شما دارد كه آيا اين هنر رو دارين كاري رو بصورت مجزا مديريت كنيد.
کار سنگینی هست ولی در برابر اراده من نشد ندارد.

موفق باشيد
متشکرم از شما اقای قدسی بابت راهنماییهای ارزنده و مفیدتون.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0625 , goldmen , فرهاد قربانی , sir-mahyar , سعید یوسفی
08-07-2013, 05:06 PM
ارسال: #12
دوست عزیزم بهت تبریک میگم بخاطر تولید خوبت.....ولی برای اینکه کارگاهت رو به شهرستان منتقل کنی باید از تیم مدیریتت توی شهرستان کاملا مطمئن باشی و نظارت مستمر و با داشته باشی ......سعی کن از اشنایان درجه 1 برای شهریتان استفاده کنی آخه هیچکی مثل اونا واست دلسوزی نمیکنه ...... تمام راه حل ها رو روی کاغذ بنویس و بذار روی میز جلوت و اونوقت همه را راحت میتونی آنالیز کنی و بهترین گرینه را برای کارت انتخاب کنی ....پیروز هستی و پیروز تر هم خواهی شد..... مهرشاد
 تشکر شده توسط: mir abbas , iranboy
08-17-2013, 10:13 PM
ارسال: #13
(03-08-2013 10:21 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  مطمئنم سال 92 سالی فوق العاده برام خواهد بود ،سالی که قراره بنیان شرکتی بزرگ را بنا نهم و قراره کارهای بزرگ را اصولی پیش ببرم ،برای تمامی دوستان نیز ارزوی سربلندی و موفقیت دارم.
سال پیش کارگاهی را در تهران اجاره و با شراکت دوستی شروع به تولید محصولی که نیاز به پروانه بهداشت و موارد دیگر را داشت کردم (البته بدون مجوز)، کار به خوبی گذشت و ادامه داشت که بخاطر عوض شدن برنامه شریکم قصد جدا شدن داریم و من چون غیر از این تولیدی هدفم ثبت شرکتی بزرگ با اصولی مشخص شده به نیت جهانی کردن ان شرکت هست نمیتوانم به این تولیدی برسم البته دوست هم ندارم تولید را متوقف کنم چون فروش خوبی داره.
حالا سوالم از دوستان اینه، ایا این تولیدی را به شهرستان منتقل کنم و شخصی مطمئن را سر کار بزارم تا نظارت کند و یا در همین مکانی که هستم تولید را ادامه بدم ؟
با توجه به اینکه در شهرستان شخص مطمئن به همه لحاظ دارم و در تهران مشکل بهداشت و ادارات نظارتی نیز وجود دارد .
ایا در شهرستان مشکلات اداره بهداشت و نظایر ان تشدید خواهد شد یا چه مشکلات احتمالی در دو حالت میتواند سر راهم باشد.
در شهرستان هزینه های کارگری و اجاره مکان و غیره به یک سوم کاهش می یابد حتی با وجود کرایه بیشتر نقل و انتقال کالا به تهران.
خواشمندم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بنده را از راهنماییهایتون محروم نکنید.
متشکرم.

جالب است .نه؟
جناب خالدی چقدر زیبا پیش بینی سال 92 را داشتید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , sir-mahyar , مهدی گل محمدی , iranboy , bitumen
08-17-2013, 10:45 PM
ارسال: #14
ممنونم جناب قربانیان.
از راه شگفت خدا همه چیز بر وفق مراد است و همه چیز بهتر از ان چیزی که پیشبینی میکردم برایم پیش میرود.
همکاری با جنابعالی و جناب کاظمی و اقای گل محمدی برایم افتخار بزرگیست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , iranboy , bitumen
08-18-2013, 09:59 AM
ارسال: #15
سلام
چي توليد مي كني؟Big Grin
حالا همه دوستان ميگن انتقال بده شهرستان، ولي رو يه چيزايي هم وقت بذار تحقيق كن، فكر كن بعد عمل كن.
چيزايي مثل:
- تو شهرستان كارگرايي هستن كه بتونن همين كار اينجايي ها رو انجام بدن يا از كيفيت محصولت كم ميشه؟
- تو شهرستان رو يه چيزايي زيادتر از تهران گيرن مثلاً آلوده شدن آب!، نمي دونم كارت چقدر نياز به آب داره، فقط نبايد مردم رو ناراحت كني ولي تو تهران ميتوني خيلي راحت تر بگي چارديواري اختياري!!Big Grin
- تو تهران ميشه از يه راههايي بهداشت و اينارو پيچوند و امكان اينكه كارشناسان عوض بشن زياده ولي تو شهرستان هر سال يكي مياد كه گير بده و اگه باهات لج شه كارت گيره حالا حالاها
- تو شهرستان مردم زود حسودي مي كنن و سريع ميرن كار مشابه راه ميندازن چون ميگن چرا ما نكنيم؟! حالا اينكه نميتونن به فروش شما برسن شكي نيست ولي به هر حال تو فروش شما تأثير ميذارن!

حالا همه اينايي كه گفتم فاز منفي نيست ولي خودت ميتوني تشخيص بدي كه چقدر ممكنه اين قضايا برات پيش بياد!
اگه هم انتخابت شهرستان بود حتماً به اين قضيه توجه كن كه هميشه بنالي!!!
نه جوري كه كائنات هم بهت موج منفي بده ها! فقط پيش مردم ساده بنال و سعي كن كارت رو خيلي سخت جلوه بدي.

ايشالله كه موفق باشي.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , نی نی عسلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,637 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 304 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,513 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 273 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  راهنمایی برای راه اندازی تولیدی نایلون و نایلکس amir_sky 3 2,908 11-17-2017 01:46 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 956 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,003 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,225 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 384 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  ایده ها و راهنمایی های شما برای افتتاح فست فود ! tondar12 22 9,550 11-19-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: alibahiraei
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,326 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,429 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 781 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,869 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,638 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  راهنمایی برای ادامه یا تغییر le__o 12 2,289 08-24-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: le__o
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,818 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS