سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم (/showthread.php?tid=7306)

صفحه ها: 1 2

بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mir abbas - 03-08-2013 10:21 PM

مطمئنم سال 92 سالی فوق العاده برام خواهد بود ،سالی که قراره بنیان شرکتی بزرگ را بنا نهم و قراره کارهای بزرگ را اصولی پیش ببرم ،برای تمامی دوستان نیز ارزوی سربلندی و موفقیت دارم.
سال پیش کارگاهی را در تهران اجاره و با شراکت دوستی شروع به تولید محصولی که نیاز به پروانه بهداشت و موارد دیگر را داشت کردم (البته بدون مجوز)، کار به خوبی گذشت و ادامه داشت که بخاطر عوض شدن برنامه شریکم قصد جدا شدن داریم و من چون غیر از این تولیدی هدفم ثبت شرکتی بزرگ با اصولی مشخص شده به نیت جهانی کردن ان شرکت هست نمیتوانم به این تولیدی برسم البته دوست هم ندارم تولید را متوقف کنم چون فروش خوبی داره.
حالا سوالم از دوستان اینه، ایا این تولیدی را به شهرستان منتقل کنم و شخصی مطمئن را سر کار بزارم تا نظارت کند و یا در همین مکانی که هستم تولید را ادامه بدم ؟
با توجه به اینکه در شهرستان شخص مطمئن به همه لحاظ دارم و در تهران مشکل بهداشت و ادارات نظارتی نیز وجود دارد .
ایا در شهرستان مشکلات اداره بهداشت و نظایر ان تشدید خواهد شد یا چه مشکلات احتمالی در دو حالت میتواند سر راهم باشد.
در شهرستان هزینه های کارگری و اجاره مکان و غیره به یک سوم کاهش می یابد حتی با وجود کرایه بیشتر نقل و انتقال کالا به تهران.
خواشمندم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بنده را از راهنماییهایتون محروم نکنید.
متشکرم.

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mjdehghani - 03-08-2013 10:39 PM

یه جا خوندم برایان تریسی می گه اگه کسی می تونه کار شما رو با 70% کیفیت شما انجام بده حتماً اونکار رو بهش بدین و خودتون برین سراغ یه کار دیگه.
من یه دایی دارم من بهش میگم چرچیل ( خیلی .....Big Grin) می گه اونکه کار می کنه 5 ریال می خوره اونکه فکر می کنه 50 ریال
من میگم یه شخصی رو بزار و دقیق مدیریتش کن . نون تو مدیریت منابع

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mir abbas - 03-08-2013 11:10 PM

(03-08-2013 10:39 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  یه جا خوندم برایان تریسی می گه اگه کسی می تونه کار شما رو با 70% کیفیت شما انجام بده حتماً اونکار رو بهش بدین و خودتون برین سراغ یه کار دیگه.
من یه دایی دارم من بهش میگم چرچیل ( خیلی .....Big Grin) می گه اونکه کار می کنه 5 ریال می خوره اونکه فکر می کنه 50 ریال
من میگم یه شخصی رو بزار و دقیق مدیریتش کن . نون تو مدیریت منابع
متشکرم از راهنماییتون.دقیقا همینطوره همزمان فکر کنم بشه چند کار را مدیریت کرد.

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - ahmad rezaee - 03-09-2013 12:01 AM

برون سپاری کار خوبه به شرط اینکه نظارت بر کار باشد و خودتان مدیریت کارها را بر عهده داشته باشید

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - فرهاد قربانی - 03-09-2013 12:17 AM

با سلام .دیگر وقت ان رسیده که شما سکان رهبری گروهی را بدست گرفته و بیشتر از کارهای اجرایی به مدیریتی و رهبری روی بیاورید.به نظر من شهرستان بهتره،به دلایل زیر:1-کارگر ارزانتر و چون بومی همونجا هستند،اطلاعات بیشتری در خصوص کالای تولیدی شما دارند.2-حقوق ارزانتر و در کنار صمیمیت همشهری بودن کار بیشتر3-با توجه به شناخت خودتان نسبت به افراد انجا(اشنا و غریبه) پیدا کردن فرد مطمئن راحتره. 4-در شهرستان شما در ادارات راحتر میتوانید روابط برقرار کنید.شما موفق میشوید،شک نکن10_00410_004

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - ebrahim.ev - 03-09-2013 01:05 AM

(03-08-2013 10:21 PM)mir abas نوشته شده توسط:  مطمئنم سال 92 سالی فوق العاده برام خواهد بود ،سالی که قراره بنیان شرکتی بزرگ را بنا نهم و قراره کارهای بزرگ را اصولی پیش ببرم ،برای تمامی دوستان نیز ارزوی سربلندی و موفقیت دارم.
سال پیش کارگاهی را در تهران اجاره و با شراکت دوستی شروع به تولید محصولی که نیاز به پروانه بهداشت و موارد دیگر را داشت کردم (البته بدون مجوز)، کار به خوبی گذشت و ادامه داشت که بخاطر عوض شدن برنامه شریکم قصد جدا شدن داریم و من چون غیر از این تولیدی حدفم ثبت شرکتی بزرگ با اصولی مشخص شده به نیت جهانی کردن ان شرکت هست نمیتوانم به این تولیدی برسم البته دوست هم ندارم تولید را متوقف کنم چون فروش خوبی داره.
حالا سوالم از دوستان اینه، ایا این تولیدی را به شهرستان منتقل کنم و شخصی مطمئن را سر کار بزارم تا نظارت کند و یا در همین مکانی که هستم تولید را ادامه بدم ؟
با توجه به اینکه در شهرستان شخص مطمئن به همه لحاظ دارم و در تهران مشکل بهداشت و ادارات نظارتی نیز وجود دارد .
ایا در شهرستان مشکلات اداره بهداشت و نظایر ان تشدید خواهد شد یا چه مشکلات احتمالی در دو حالت میتواند سر راهم باشد.
در شهرستان هزینه های کارگری و اجاره مکان و غیره به یک سوم کاهش می یابد حتی با وجود کرایه بیشتر نقل و انتقال کالا به تهران.
خواشمندم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بنده را از راهنماییهایتون محروم نکنید.
متشکرم.

منم موافقم.این خیلی خوبه که یک کار رو مدیریت کنید و وقتتون رو روی موارد مهمتر بزارید دوستمون حرف قشنگی زدن این روزا نون توی مدیریت منابع ست
راستی من کنجکاویم گل کرده.این محصولی که شما تولید میکنید چیه؟(البته اگه سری نیستBlush)

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - goldmen - 03-09-2013 09:33 AM

مهندس موفق باشي

1- درخصوص مجوز هاي بهداشتي:
تو تهران هم بخاطر پايتخت بودن وهم بخاطر كلان شهر بودن بسيار گير ميدن براي مجوز هاي بهداشت ولي درشهرستان ها كمتر
ولي چون كارت تهران هست وميگي داير كردي بسيار راحتر ميتوني مجوز بگيري تا بري شهرستان ودوباره يك كارگاه راه اندازي كني وبري سراغ مجوز

2- بحث هزينه ها رو بسيار دقيق حساب كن
توبايد ماده اوليه ببري شهرستان فراوري بكني ومحصول روبياري تهران براي عرضه هزينه هاي رفت وامد خودت هم وبخصوص زمان كه حداقل هرچند وقت هم بايد يك سر بزني رو درنظر بگير

3- گول نيرو ارزان رو هيچ موقع نخور
شايد نيرو ارزان باشد ولي تا بخوان كاري يادبگيرن هزينه اش بيشتر از يك نيرو متخصص مي شود
نيرو متخصص ارزان داشتند بهتر هست

4- از اخر هم مديريت شما بر پروژه هست كه بستگي به توان وقدرت شما دارد كه آيا اين هنر رو دارين كاري رو بصورت مجزا مديريت كنيد

موفق باشيد

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mir abbas - 03-09-2013 11:16 AM

(03-09-2013 12:01 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط:  برون سپاری کار خوبه به شرط اینکه نظارت بر کار باشد و خودتان مدیریت کارها را بر عهده داشته باشید
متشکرم از راهنماییتون اقای رضایی.10_004

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mir abbas - 03-09-2013 11:28 AM

(03-09-2013 12:17 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  با سلام .دیگر وقت ان رسیده که شما سکان رهبری گروهی را بدست گرفته و بیشتر از کارهای اجرایی به مدیریتی و رهبری روی بیاورید.به نظر من شهرستان بهتره،به دلایل زیر:1-کارگر ارزانتر و چون بومی همونجا هستند،اطلاعات بیشتری در خصوص کالای تولیدی شما دارند.2-حقوق ارزانتر و در کنار صمیمیت همشهری بودن کار بیشتر3-با توجه به شناخت خودتان نسبت به افراد انجا(اشنا و غریبه) پیدا کردن فرد مطمئن راحتره. 4-در شهرستان شما در ادارات راحتر میتوانید روابط برقرار کنید.شما موفق میشوید،شک نکن10_00410_004
سلام.متشکرم اقای قربانی از راهنماییتون .اخر مطلبتون مسئولیت ادم رو سنگینتر میکنه .27

RE: بر سر دوراهی ام نیاز به راهنمایی دوستان دارم - mir abbas - 03-09-2013 11:41 AM

[منم موافقم.این خیلی خوبه که یک کار رو مدیریت کنید و وقتتون رو روی موارد مهمتر بزارید دوستمون حرف قشنگی زدن این روزا نون توی مدیریت منابع ست
راستی من کنجکاویم گل کرده.این محصولی که شما تولید میکنید چیه؟(البته اگه سری نیستBlush)
[/quote]
متشکرم از همکاریتون در بحث .
این روزا نون توی مدیریت منابع ست[color=#0000CD]
سری که نیست ولی بیان کردنش مشکلی رو حل نمیکنه(شرمنده)