ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 39045

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
01-14-2013, 08:39 PM
ارسال: #131
RE: سپاس به عزیزان فعال انجمن
(01-13-2013 04:58 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  جناب میرعباس عزیز. صندلی داغ ایشان واقعا راهنمای کامل و جامعی است که با مطالعه آن با اصول کار فروش آجیل آشنا می شوید و تمام راهکارهای مربوط به آن را ذکر فرموده است.
ضمنا حضور مستمر در انجمن دارند.سپاس و تشکر
متشکرم جناب قربانیان استاد بزرگوار
اگر کسی شایسته بهترین سپاسها باشد جنابعالی هستید که خودتان را وقف این جوانها نموده اید و الحق والانصاف پدر معنوی همه ما هستید ،با موفقیت ما شاد میشوید و با هر گونه لغزش ما راهنمای راهمان .
خداوند حافظ و نگهدارتان.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: habib tousi , HadiMahmoodi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , حامد , maxsoulfly , مهدی 1 , sir-mahyar , nami , amiryazdani138 , صابری , Haavin , mohajer.my
01-14-2013, 08:43 PM
ارسال: #132
(01-14-2013 08:26 PM)m_grate29 نوشته شده توسط:  استاد عزیزم اقای قربانیان ممنون از لطف شما و همه زحمات شما
تشکر از همه ی راهنمایی هایی که به ما جوانان میکنید.
و به همه ی ما امید به آینده ایی بهتر میدهید

مهندس جان ممنون. اکثر عزیزان انجمن آرزو دارند که در کار صادرات و واردات فعالیت داشته باشند. ایکاش این عزیزان تایپیک صندلی داغ شما را مطالعه کنند. شاید اگر برای آموزش چند صد هزار تومان هم هزینه کنند نمی توانند به اندازه آن مطالب تجربه بگیرند.وظیفه دارم این یاد آوری ها را داشته باشم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , Delta.H , HadiMahmoodi , مهدی گل محمدی , حامد , maxsoulfly , مهدی 1 , sir-mahyar , nami , amiryazdani138 , mir abbas , vahid61 , صابری , Haavin
01-14-2013, 10:23 PM
ارسال: #133
وقتی عرض میکنم این انجمن دلها را بهم نزدیک میکند و سن و سال و شغل و ... نمی شناسد واقعیت محض است.
داشتم دنبال پروفایل امید جان tondar12 میگشتم تا بخاطر فعالیتهای خوبش تشکر کنم. پ.خ آمد که پدر جان دلم تنگ شده. سریع تماس تلفنی برقرار شد و من و امید جان شروع کردیم به صحبت کردن.
به هر حال امید جان واقعا فعال و حاضر در انجمن است و تشکر ویژه ای دارم از ایشان.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , maxsoulfly , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , حامد , sir-mahyar , nami , HadiMahmoodi , amiryazdani138 , mir abbas , صابری , Haavin
01-14-2013, 11:14 PM
ارسال: #134
از همه استادان تشکر ویژه میکنم ممنون که هستید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , sir-mahyar , nami , maxsoulfly , amiryazdani138 , mir abbas , صابری
01-14-2013, 11:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-14-2013 11:48 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #135
[b]mahyar_delsuz مهیار جان دیر آمده ولی در همین مدت کوتاه چنان مهر خود را در دل عزیزان انجمن جا کرده که باعث تعجب من شده است. شیرین . نکته سنج . حاضر جواب و اعتماد بنفس 20 . در این مدت کوتاه فعالیت زیادی در انجمن دارد. سوالهائی که میکند باعث شده هم به جنب و جوش بیافتند که جوابهایش را پاسخ دهند.
مهیار جان عزیزان را دعوت کرده به زادگاه زیبایش. بریم به امید خدا بلکه چند متری زمین بخریم و ثروتمند بشویم.
مهیار جان سپاس. خدا قوت کاسب عزیز. حبیب خدا.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , nami , HadiMahmoodi , maxsoulfly , amiryazdani138 , mir abbas , مهدی گل محمدی , صابری , Haavin
01-15-2013, 12:07 AM
ارسال: #136
ناصر صادقی عزیز . قبلا بیشتر در خدمتشان بودیم. فوق العاده فعال بودند و الان مجددا فعالیت خود را از سر گرفته است. شریک قبلی مهدی جان. ممنون از حضور مجدد شما چناب صادقی عزیز.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mehdiseven , sir-mahyar , nami , HadiMahmoodi , maxsoulfly , amiryazdani138 , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , صابری , Haavin
01-15-2013, 12:13 AM
ارسال: #137
(01-15-2013 12:01 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 11:57 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 11:51 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 11:42 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  [b]mahyar_delsuz مهیار جان دیر آمده ولی در همین مدت کوتاه چنان مهر خود را در دل عزیزان انجمن جا کرده که باعث تعجب من شده است. شیرین . نکته سنج . حاضر جواب و اعتماد بنفس 20 . در این مدت کوتاه فعالیت زیادی در انجمن دارد. سوالهائی که میکند باعث شده هم به جنب و جوش بیافتند که جوابهایش را پاسخ دهند.
مهیار جان عزیزان را دعوت کرده به زادگاه زیبایش. بریم به امید خدا بلکه چند متری زمین بخریم و ثروتمند بشویم.
مهیار جان سپاس. خدا قوت کاسب عزیز. حبیب خدا.
منم میام ولی به شرطی که ناهار بریم گرگان اکبر جوجه بخوریم. همگی مهمان من3535 اکبر جوجه گرگان حرف نداره.

اقا فرهاد منم میام... بیام 4تا مشتری جدید پیدا کنم12_002
(01-14-2013 11:55 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  فرهاد جان ما که سفر استانی خود را شروع کرده ایم . مرحله بعد گیلان - رشت.Smile

اییییییییییییییییییییییییییییییولاااااااااااااااااااااااااااااااااا

خدا خدا می کردم یه بار دیگه بیاین رشت
دلم براتون خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی تنگ شده5_004HeartHeartHeart

مهیار جان من بیشتر دلم برای عزیزانم در رشت تنگ شده. من که بیشتر شوخی کردم تا انجام کار.SmileSmile
در خدمتیم

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , nami , HadiMahmoodi , maxsoulfly , jahanagahi , amiryazdani138 , mir abbas , mohammadshamosi , صابری , Haavin
01-15-2013, 12:29 AM
ارسال: #138
سپاس از آقای (...) برای تلاششون در خانه تکانی انجمن و برای افتتاح کافه انجمن که فکر بسیار نابی بود

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , nami , HadiMahmoodi , maxsoulfly , jahanagahi , مهدی 1 , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , صابری , Haavin
01-15-2013, 08:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-15-2013 08:52 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #139
soltan_sal عزیز . این عزیز مشاکتهای زیادی دارد و حضور مدام در انجمن. از اعضای خوب vip است.در بیشتر بحثها شرکت میکند.
سلطان جان سپاس.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , amiryazdani138 , mir abbas , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , HadiMahmoodi , sir-mahyar , mohammadshamosi , صابری , Haavin , soltan_sal
01-15-2013, 08:56 AM
ارسال: #140
آقا مجید حاتم عزیز از استان گیلان. یک بار ایشان را زیارت کرده ام. دنیای محبت است. بسیار علاقمند به انجمن.بیشتر می خواند و کمتر می نویسد. شاد. اعتماد بنفس بالا. آقا مجید واقعا در پی رسیدن به اهدافش فعالیت میکند.
آقا مجید تشکر ویژه از شما.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , amiryazdani138 , mir abbas , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , HadiMahmoodi , sir-mahyar , mohammadshamosi , حامد , صابری , Haavin
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,748 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 821 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,680 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,095 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,188 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,031 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,386 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS