ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

يك سوال شغلي
زمان کنونی: 05-06-2024, 12:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 31
بازدید: 5734

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يك سوال شغلي
11-15-2011, 12:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2011 12:08 AM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #21
RE: يك سوال شغلي
بارها شده کاری رو انجام دادیم که دوست نداشتیم و بر عکسش هم همینطور . گاهی وقتا آدم باید روی یک سری چیزها قلم قرمز بکشه . من عاشق میلیاردر شدنم و یک سری قانون دارم که به اونا پایبندم . برا میلیارد شدن . از راههای میانبر قانونی میرم . ما ممکنه پیکان رو دوست نداشته باشیم ولی اگر تو یه بیابون گیر کرده باشی و ببینی فقط یه پیکان داره از اونجا رد میشه سوار نمی شیم؟
اون موقع چون پیکان نجاتت داده عاشقش می شی .لازم نیست اول عاشق کارت باشی . کم کم می شی

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , arash67 , jahanagahi , مرتضی الهی
11-15-2011, 11:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-15-2011 11:29 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #22
نسخه موفقیت من در این بود:
وارد هر شهری می شدم اول عاشق شهرش می شدم و بعد عاشق مردمان آن شهر و در نهایت عاشق کارم.
ودر انجمن :
اول عاشق اسم انجمن و خود انجمن شدم و بعد عاشق عزیزان انجمن و درنهایت استفاده از ایده ها.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR , کامیار کاظمی , 3ObHaN , pulaki , تنگسیر , yu3f
11-16-2011, 11:55 AM
ارسال: #23
خیلی ایده آل اینه که آدم عاشق شغلش باشه تا بتونه در اون شغل سریعتر پیشرفت کنه و درآمد خوبی هم داشته باشه؛ و خیلی مواقع هم باید شغلت رو شروع کنی و عاشق زندگی و آینده ی خودت و خانواده ات باشی و سعی کنی عاشق شغلت بشی و ...
البته میگویند:عشق از هر قدرتی بجز قدرت خدا بالاتره.
و : قدرت عشق می تونه کوهها رو هم جابجا کنه .

پایدار باشید عزیزانHeart

09121349276
Angelتلاش+صبر=موفقیتAngel
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , MARYAR , yu3f , مرتضی الهی , jahanagahi
11-16-2011, 12:48 PM
ارسال: #24
باید علاقه هم باشد خوب نمیشه که کسی به کاری که دوست نداره و هیچ علاقه ای نداره کار کنه چون هیچ پیشرفتی نمیکنه و نهایت کاری که کنه فقط درجا میزنه و هیچ پیشرفتی نداره
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , نی نی عسلی , مرتضی الهی , jahanagahi , Elixir
08-07-2013, 01:28 AM
ارسال: #25
(08-30-2011 02:49 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  به نظر شما آيا بهتر است انسان در شغل و حرفه اي كه دوست دارد هرچند امكان دريافت پول كمتري داشته باشد فعاليت كند يا در شغل و زمينه اي كه منبع پولي فراواني در آن وجود دارد ولي به آن حرفه علاقه اي ندارد؟
به نظر من انسان به کارش علاقمند باشد، بهتر است تا اینکه کاری را که دوست ندارد انجام دهد هرچند درآمدش زیاد باشد.
وقتی به کارت علاقمند نباشی آنوقت دائم در حال استرس و ناراحتی و نگرانی بوده و بطور کل آرامشت را از دست خواهی داد. و انسان کار می کند تا زندگی خوب و توأم با آرامش داشته باشد. و زندگی خوب یعنی شاد بودن و احساس رضایت کردن.
من خودم مدتها بدلایل مختلف شغل عوض کردم و در این چند روز بالاخره متوجه شدم چه کاری را دوست دارم برای همین دنبال کاری می روم که به آن علاقه داشته و با روحیه من سازگار است.

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
 تشکر شده توسط: Elixir , مرتضی الهی , jahanagahi
08-07-2013, 02:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 02:19 AM، توسط Elixir.)
ارسال: #26
من نميدونم واقعا بايد موقعيتش پيش بياد، جواب اين سوال به خيلي چيزا بستگي داره.
اما اگر مثلا همين زمان با موقعيت فعليم باشه، چندتا سوال واسم مطرح ميشه:
1.من پول درآوردن رو بيشتر دوست دارم يا اون کار کم درآمدو!؟
2.آيا ميتونم بدون شغلي که دوسش دارم زندگي کنم؟
3.آيا ميتونم بدون شغل پردرآمدي که دوسش ندارم زندگي کنم؟
4.چقدر امکان پيشرفت توي شغل مورد علاقم هست؟
5.شغل پردرآمد چقدر بايد توش ريسک کنم.
بعد خودم رو توي 10سال ديگه فرض ميکردم و ميديدم اگر شغل اولو انتخاب کنم پشيمون ميشم يا شغل دوم رو؟
**اما در کل وقتي پول داشته باشي به تمام علايقت ميتوني برسي، به همين خاطر حس ميکنم کفه ي ترازوي شغل پردرآمد توي وجود من همچين سنگين تره تا شغل مورد علاقم..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی , yu3f , Delta.H , مرتضی الهی , jahanagahi
08-07-2013, 03:16 AM
ارسال: #27
یه مطلب دیگه یادم امد که براتون می نویسم.
از سالها قبل موقعی که جوان بودم (حدود 20 الی 22 ساله)، یادم می آید که هر دفعه پول دستم می آمد طلا می خریدم و بعد از مدت کمی وقتی همسرم می گفت به پولش نیاز دارم می فروختم و پولش را به او می دادم نمی دانم این یک عادت شد یا اینکه واقعا از اینکه چیزی را بفروشم و پولی بدستم بیاد خوشحال بودم به هر حال بعد از آن مرتب طلا می خریدم و بعد از چند ماه با ضرر می فروختم و اصلا هم ناراحت نمی شدم که ضرر کردم اما خانواده و فامیلم خیلی ناراحت می شدند و تعجب می کردند.
و این چند روز که خیلی به کارهایم فکر می کردم متوجه شدم به خرید و فروش علاقه دارم. برای همین با سرمایه بسیار بسیار اندک که نمی شود اسمش را سرمایه گذاشت می خواهم در سن 51 سالگی به خرید و فروش پوشاک اقدام کنم. البته از تاپ و تیشرت و ساپورت و... شروع می کنم و بوضوع آینده ای بسیار نزدیک، همراه با موفقیت را می بینم. این انگیزه و هیجان و موفقیت را اول و آخر از الطاف خداوند می دانم و وسیله ای که برایم فراهم نمود. این وسیله برادری است که در این سایت با او اشنا شدم و راهنمایی او باعث شد به اینجا برسم.
از او صمیمانه متشکرم البته اگر راضی بود بعدا معرفیش می کنم.
خداوند از او راضی باشد.
خداجون بخاطر همه نعمت هایی که به من ارزانی داشتی ازت متشکرم

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
 تشکر شده توسط: yu3f , Delta.H , مرتضی الهی , Elixir , jahanagahi , مهدی گل محمدی
08-07-2013, 11:23 PM
ارسال: #28
به نظر من ..هر گونه باور و اعتقاد نسبت به کاری که انجام می دهیم بر عملکرد ما اثر می گذارد.ذهنیت مثبت باعث افزایش کارایی فرد می گردد و دید منفی نسبت به کار عاملی مهم جهت کاهش عملکرد فردی است.اشتیاق و علاقه به کار که از ذهنیت مثبت نسبت به کار ایجاد می شود هم زمینه های موفقیت و خلاقیت را فراهم می کند و هم باعث آرامش روحی و ذهنی فرد در طول مدت روز می گردد.
بیشتر خستگی های روزانه ما ناشی از عدم رضایت شغلی یا انجام خود کار می باشد. بنظر من باید علاقه به کار همرا ه با بینش اقتصادی کسب و کار باشد و هر کاری رو که از روی علاقه انجام میدیم با خلاقیت و نو اوری میتونیم اون رو در حد مولتی میلیاردر شدن رونق بدیم و میلیاردر بشیم در این صورت تنش و اضطراب فرد کاهش و عملکرد و موفقیتش تضمین میشود.....استاد بزرگ عزیز نکته های شما هم بسیار زیبا بود ممنونم استاد بزرگوار ما...پاینده باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi
08-08-2013, 12:29 AM
ارسال: #29
در رابطه با کار و علایق و رسیدن به هدف:
برای رسیدن به هدف باید برنامه ریزی شود.کاری را که با امکانات ما سازگار است را انتخاب کنیم.سپس عاشقش شویم.
بله عاشقش شویم. وقتی عاشق کارمان شدیم ترفندهایش را پیدا میکنیم. کار را بصورت عالی به نتیجه می رسانیم.
کمتر فردی را دیده ایم که از شغلش راضی باشد.
راننده تاکسی- دکتر - مغاز ه دار و.....هر کسی بنحوی می تالد.
علت چیست؟
علت اینست که میخواهیم بهانه ای پیدا کنیم برای اینکه از زیر بار مسئولیت فرار کنیم.
نظر شما عزیزان چیست؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
08-08-2013, 12:41 AM
ارسال: #30
علت این است که با کار خود رفیق نمی شوند
وقتی دوست کار خود باشیم دیگر دوست نداریم آن را از دست بدهیم و برای بهتر شدنش تلاش میکنیم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,502 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,184 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  10 سوال برای مصاحبه sir-mahyar 8 1,848 01-11-2015 01:23 AM
آخرین ارسال: sir-mahyar
  سوال arak_2008 10 1,915 08-08-2013 08:13 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  پول لازم براي تهيه غذاي يك خانوار چقدر است؟ m-jalalvand 0 564 07-20-2013 04:11 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  يك ايده يك خاطره يك لبخند يك عالمه اشك sedaybaran 7 1,910 04-18-2013 03:10 PM
آخرین ارسال: blacknight19
  شورو شوق و يك دنيا تجربه در تاپيكهاي اقاي نامي بيلا بالا 3 1,184 11-24-2012 12:54 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  دختري كه با كافي شاپ يك متر ي اش پول پارو مي كند mohammad62 1 1,062 10-16-2012 03:28 PM
  يك قوطي با دو برند MARYAR 0 495 05-19-2012 09:03 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  یک سوال؟ مهتاب 9 1,789 04-29-2012 06:38 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  یه سوال در مورد نرم افزارهای کامپیوتر دارم یک همراه سبز 6 1,924 04-26-2012 12:00 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
Star يك هفته مرور كلي مطالب انجمن اقاي ايـــده 2 1,148 02-13-2012 09:39 AM
آخرین ارسال: madar
  يك پيشنهاد جديد... goldmen 6 1,892 02-02-2012 06:58 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  درد دل يك جوان ايراني و پيشنهادتش به مسئولان كشور اقاي ايـــده 3 1,211 01-30-2012 10:59 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  سوال:در مورد جنگل داری!! اقاي ايـــده 6 2,384 01-20-2012 01:55 PM
آخرین ارسال: goldmen
  سود يك شبه در صف خريد سكه MARYAR 14 2,936 12-24-2011 07:23 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  یک سوال مهم از تمام اعضای انجمن کامیار کاظمی 40 6,934 10-28-2011 06:33 PM
آخرین ارسال: damoun
  یک سوال مهم کامیار کاظمی 11 2,889 09-18-2011 06:48 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS