ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نقش روابط عمومی
زمان کنونی: 04-26-2024, 11:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 14
بازدید: 1954

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقش روابط عمومی
02-14-2013, 06:31 PM
ارسال: #1
نقش روابط عمومی
نقش روابط عمومی در اجتماع و خانواده بر همه ما روشن است.
سئوال اینست که روابط عمومی چیست ؟
و چگونه می توانیم روابط عمومی خود را بالا ببریم؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , mir abbas , فرهاد قربانی , 3ObHaN , mallarme , بهداد , mohajer.my , Delta.H , mohsen k1 , صدفی , Fateme-S , Andisheh , bitumen
02-14-2013, 10:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-15-2013 02:02 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: نقش روابط عمومی
روابط عمومی یعنی: خوب صحبت کردن .Smile شیرین صحبت کردن.Smileبا کلاس صحبت کردن.Smileبا لیخند حرف زدن. Smile
روابط عمومی یعنی : ارتباط خوب برقرار کردن. اعتماد طرف مقابل را بخود جلب کردن.
عزیزی می تواند روابط عمومی خود را بالا ببرد که اعتماد بنفس زیادی داشته باشد.
اعتماد بنفس داشتن یعنی جملات تاکیدی بارها و بارها تکرار کردن .
اگر بخواهم ادامه دهم می رسد به تایپیکهای خوب عزیزان می رسیم.
البته باید جوک پراید را هم که جوانی میره خواستگاری و میگه پراید دارم و بعد گندش در میاد که پرادو داشته را هم خوب بلد باشد بیان کند.25r30wi25r30wi

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mallarme , 3ObHaN , بهداد , فرهاد قربانی , mohajer.my , ali mohammady , Delta.H , mohsen k1 , صدفی , P@RSA , sir-mahyar , tondar12 , مسعود کوچولو , Fateme-S , mir abbas , sabaeng , bitumen
02-14-2013, 10:20 PM
ارسال: #3
این اعتماد به نفسه لامصب خیلی اذیت میکنه ، یه جا میرسه به سقف ، یه جا اصن نیست . گرفتار شدیم به خدا Big Grin

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , بهداد , ali mohammady , Delta.H , mohsen k1 , sir-mahyar , tondar12 , Fateme-S , mir abbas , 369369 , bitumen
02-14-2013, 10:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2013 10:26 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #4
روابط عمومی مثل یک سود دو طرفه هست.....
یا مثل عمل دم و بازدم.....
پس هرگونه برخورد کنیم همانگونه بازخورد خواهد داشت.......

لازمه قدرت بخشیدن به روابط عمومی به نظر من :

به همه احترام گذاشتن به خصوص بزرگتر از خود........
وقتی تشکر میکنید یه لبخند هم بزنید ..........
به شخصیت خود احترام گذاشتن .......
با مهربونی و آرامی با دیگران رفتار کردن...........
آفت روابط عمومی خوب عصبانیت بی جا است
همیشه مرتب و شیک بودن (لازمه اون هم داشتن لباسهای گران قیمت نیست بلکه لباسهای تمیز و ست هست)........

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , ali mohammady , Delta.H , mohsen k1 , صدفی , P@RSA , sir-mahyar , فرهاد قربانی , tondar12 , Fateme-S , mir abbas , sabaeng , bitumen
02-14-2013, 10:27 PM
ارسال: #5
سبحان جان برای فردی که عضو این انجمن نباشد سخت است.
اعتماد بنفس عزیزان انجمن 20Heart
روابط عمومی عزیزان انجمن بسیار بالا. Heart
نمونه اش را در مسافرت مشهد دیدیم. چقدر زیبا. چقدر عالی عزیزان با هم ارتباط برقرار کردند و هنوز که هنوز است خاطرات خوش آن چند روز ر فراموش نکرده اند.Heart
روابط عمومی بالا یعنی این.
ضمنا همه عزیزان جوک پراید را کاملا بلد هستند.
SmileSmileSmile

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , ali mohammady , فرهاد قربانی , Delta.H , mohsen k1 , صدفی , 3ObHaN , sir-mahyar , tondar12 , مسعود کوچولو , Fateme-S , mir abbas , bitumen
02-14-2013, 10:28 PM
ارسال: #6
اعتماد بنفس با میزان باور و نگرشتان رابطه ی مستقیم دارد

یه جمله ای وقتی توی گرفتاری و بن بست میرسم همیشه تکرار میکنم که در زمان حال خیلی آرومم میکنه و در آینده ی نزدیک اعتماد بنفسم رو بالا میبره . این جمله تست شده هستش وشما هم میتونید امتحانش کنید :

<< همه چیز روبراهه >>

برای روابط عمومی بالا باید فن بیان رو بیاموزیم که چه وقت حرف بزنیم و چه وقتی سکوت کنیم . این به فکر هوشمند خودتان بستگی دارد . سکوت خیلی زمانها میتونه معجزه کنه

12_002
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ali mohammady , فرهاد قربانی , mohsen k1 , کیمیاگر , صدفی , 3ObHaN , sir-mahyar , tondar12 , حامد , Fateme-S , mir abbas , bitumen
02-14-2013, 10:36 PM
ارسال: #7
اوه اوه روابط عمومی بالا داشتن که دوشواری نداره؟
شما روابط عمومی هستی؟
این روابط عموموی رو به من نشان بده شوما؟
درکل همه ی اجزا ی موفقیت باید کنار هم باشند و یکی از مهم ترینشون روابط عمومیه روابط عمومی خوب و داشتن اعتبار نزد افراد با اعتبار معجزه میکنه در موفقیت
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , فرهاد قربانی , mohsen k1 , صدفی , sir-mahyar , mir abbas , bitumen
02-14-2013, 10:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2013 11:18 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #8
خوب حالا ما برای داشتن روابط عمومی تمرینات را شروع کنیم:
اول خنده: 25r30wi
دوم لبخند: Smile
سوم : صورت را از انقباض درآوردن. ماهیچه های صورت را رها کردن. نگذاریم جائی از صورت ما در خال انقباض باشد.
خانمم : جهان آگهی : چرا شکلک در میاری؟
جهان آگهی : دارم تمرین خندیدن و لبخند زدن را در میارم.
خانمم : نمیخواد خودتو لوس کنی.
جهان آگهی : خانم اجازه ؟ آبرو ریزی نکن . دارم برای عزیزانم تمرین میگذارم.SmileSmileSmile

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , فرهاد قربانی , mohsen k1 , صدفی , 3ObHaN , P@RSA , sir-mahyar , tondar12 , حامد , مــجــیــנ , Fateme-S , mir abbas , ماهتیسا , Busaba , bitumen
02-14-2013, 10:53 PM
ارسال: #9
شاید روابط عمومی کاری ساده به نظر بیاد اما ظریف کاری های خاصی داره . اگر شما رو بالای صحنه دعوت کنند و بگویند برای 100 نفر انسان بالای فوق لیسانس صحبت کنید شما از چی شروع میکنید ؟
پس به نظرم روابط عمومی به مطالعه در مورد زدگی اجتماعی هم بستگی داره . مطالعه یکی از ارکان بالا بودن روابط عمومی باشه . اگر مغز پری داشته باشید میتونید روابط خودتون رو کنترل کنید حتی اگر تنش هم داشته باشید شما میتونید وضعیت کنونی تان رو آروم کنید .
روابط عمومی :
1 - فردی
2 - گروهی یا عمومی

تشکر شده توسط: jahanagahi , mohsen k1 , صدفی , sir-mahyar , tondar12 , حامد , Fateme-S , mir abbas , ماهتیسا
02-14-2013, 11:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-14-2013 11:15 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #10
چشمان خود را بسته و صورت خود را در حال خندیدن قرار دهید. چند نفس راحت بکشید.ذهن خود را خالی از کینه و ناراحتی و نگرانی کنید. مجسم کنید که با دوستانتان صحبت میکنید.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
به این تمرینات باور ندارید ؟ پس بخندید.25r30wi

از ته دل به این نوشته ها بخندید. 25r30wi25r30wi25r30wi

عزیزانی که بمن اعتماد دارند حتما تمرین را با لبخند Smileادامه دهند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صدفی , 3ObHaN , sir-mahyar , tondar12 , حامد , مــجــیــנ , Fateme-S , mir abbas , sabaeng , Busaba , bitumen
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک اطلاعات عمومی موفقیت بهداد 40 4,963 01-06-2013 04:56 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS