سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نقش روابط عمومی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
نقش روابط عمومی در اجتماع و خانواده بر همه ما روشن است.
سئوال اینست که روابط عمومی چیست ؟
و چگونه می توانیم روابط عمومی خود را بالا ببریم؟
روابط عمومی یعنی: خوب صحبت کردن .Smile شیرین صحبت کردن.Smileبا کلاس صحبت کردن.Smileبا لیخند حرف زدن. Smile
روابط عمومی یعنی : ارتباط خوب برقرار کردن. اعتماد طرف مقابل را بخود جلب کردن.
عزیزی می تواند روابط عمومی خود را بالا ببرد که اعتماد بنفس زیادی داشته باشد.
اعتماد بنفس داشتن یعنی جملات تاکیدی بارها و بارها تکرار کردن .
اگر بخواهم ادامه دهم می رسد به تایپیکهای خوب عزیزان می رسیم.
البته باید جوک پراید را هم که جوانی میره خواستگاری و میگه پراید دارم و بعد گندش در میاد که پرادو داشته را هم خوب بلد باشد بیان کند.25r30wi25r30wi
این اعتماد به نفسه لامصب خیلی اذیت میکنه ، یه جا میرسه به سقف ، یه جا اصن نیست . گرفتار شدیم به خدا Big Grin
روابط عمومی مثل یک سود دو طرفه هست.....
یا مثل عمل دم و بازدم.....
پس هرگونه برخورد کنیم همانگونه بازخورد خواهد داشت.......

لازمه قدرت بخشیدن به روابط عمومی به نظر من :

به همه احترام گذاشتن به خصوص بزرگتر از خود........
وقتی تشکر میکنید یه لبخند هم بزنید ..........
به شخصیت خود احترام گذاشتن .......
با مهربونی و آرامی با دیگران رفتار کردن...........
آفت روابط عمومی خوب عصبانیت بی جا است
همیشه مرتب و شیک بودن (لازمه اون هم داشتن لباسهای گران قیمت نیست بلکه لباسهای تمیز و ست هست)........
سبحان جان برای فردی که عضو این انجمن نباشد سخت است.
اعتماد بنفس عزیزان انجمن 20Heart
روابط عمومی عزیزان انجمن بسیار بالا. Heart
نمونه اش را در مسافرت مشهد دیدیم. چقدر زیبا. چقدر عالی عزیزان با هم ارتباط برقرار کردند و هنوز که هنوز است خاطرات خوش آن چند روز ر فراموش نکرده اند.Heart
روابط عمومی بالا یعنی این.
ضمنا همه عزیزان جوک پراید را کاملا بلد هستند.
SmileSmileSmile
اعتماد بنفس با میزان باور و نگرشتان رابطه ی مستقیم دارد

یه جمله ای وقتی توی گرفتاری و بن بست میرسم همیشه تکرار میکنم که در زمان حال خیلی آرومم میکنه و در آینده ی نزدیک اعتماد بنفسم رو بالا میبره . این جمله تست شده هستش وشما هم میتونید امتحانش کنید :

<< همه چیز روبراهه >>

برای روابط عمومی بالا باید فن بیان رو بیاموزیم که چه وقت حرف بزنیم و چه وقتی سکوت کنیم . این به فکر هوشمند خودتان بستگی دارد . سکوت خیلی زمانها میتونه معجزه کنه

12_002
اوه اوه روابط عمومی بالا داشتن که دوشواری نداره؟
شما روابط عمومی هستی؟
این روابط عموموی رو به من نشان بده شوما؟
درکل همه ی اجزا ی موفقیت باید کنار هم باشند و یکی از مهم ترینشون روابط عمومیه روابط عمومی خوب و داشتن اعتبار نزد افراد با اعتبار معجزه میکنه در موفقیت
خوب حالا ما برای داشتن روابط عمومی تمرینات را شروع کنیم:
اول خنده: 25r30wi
دوم لبخند: Smile
سوم : صورت را از انقباض درآوردن. ماهیچه های صورت را رها کردن. نگذاریم جائی از صورت ما در خال انقباض باشد.
خانمم : جهان آگهی : چرا شکلک در میاری؟
جهان آگهی : دارم تمرین خندیدن و لبخند زدن را در میارم.
خانمم : نمیخواد خودتو لوس کنی.
جهان آگهی : خانم اجازه ؟ آبرو ریزی نکن . دارم برای عزیزانم تمرین میگذارم.SmileSmileSmile
شاید روابط عمومی کاری ساده به نظر بیاد اما ظریف کاری های خاصی داره . اگر شما رو بالای صحنه دعوت کنند و بگویند برای 100 نفر انسان بالای فوق لیسانس صحبت کنید شما از چی شروع میکنید ؟
پس به نظرم روابط عمومی به مطالعه در مورد زدگی اجتماعی هم بستگی داره . مطالعه یکی از ارکان بالا بودن روابط عمومی باشه . اگر مغز پری داشته باشید میتونید روابط خودتون رو کنترل کنید حتی اگر تنش هم داشته باشید شما میتونید وضعیت کنونی تان رو آروم کنید .
روابط عمومی :
1 - فردی
2 - گروهی یا عمومی

چشمان خود را بسته و صورت خود را در حال خندیدن قرار دهید. چند نفس راحت بکشید.ذهن خود را خالی از کینه و ناراحتی و نگرانی کنید. مجسم کنید که با دوستانتان صحبت میکنید.
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.
به این تمرینات باور ندارید ؟ پس بخندید.25r30wi

از ته دل به این نوشته ها بخندید. 25r30wi25r30wi25r30wi

عزیزانی که بمن اعتماد دارند حتما تمرین را با لبخند Smileادامه دهند.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع