ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
زمان کنونی: 04-25-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: kafsabizarin
پاسخ: 35
بازدید: 6427

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-28-2013, 04:13 PM
ارسال: #1
امروز با خواندن مقاله ای در ماهنامه پنجره خلاقیت(میلیونرهای کلیکی) ایده ای به ذهنم خطور کرد که بزرگ در بالای صفحه مجله یادداشت کردم .ایده ای که در توان خودم میبینم که تبدیل به برند برتر در حوزه فروش و کسب و کار اینترنتی باشد .به همین خاطر انرا مطرح میکنم و خواهشمندم نظرات مفید خودتان را جهت انجام موفق شدن این طرح بیان کنند.قبلا از تمامی دوستان و اساتید بزرگ تشکر میکنم.
طرح من فروش زعفران بسته بندی با تمام برندهای معروف و متوسط و همچنین زعفرانی با برند خود من و دیگر زعفرانهای مطرح در این حوزه است .بدین صورت که در یک سایت جامع که از قبل با طراحی کارشناسانه و کار شده بتواند به لحاظ جستجو در رتبه های بالا قرار بگیرد و نیاز هر خانواده و شخصی که در جستجوی خرید زعفران با هر بسته بندی ای باشد را براورده کند از سحر خیز گرفته تا یک زعفران بی نام و نشان (البته با کیفیت)و .......
یکی از مواردی که احساس میکنم اینچنین طرحی موفقیت امیز باشد اینست که فروش زعفران با برندهای موجود در بازار برای خریدار اینترنتی دیگر نیاز به لمس جنس نیست و اکثرا برندهایی که مصرف میکنند را میشناسند و دیگر نیاز به تعریف و تمجید از یک برند خاص نیست و برای ما هم فرق نمیکند مشتری چه برندی رو خریداری بکند .
لطفا در اینمرد اگر راهنمایی و انتقادی دارید تشکر میکنم بیان کنید.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , vahid61 , ali_hoseini , jahanagahi , صابری , من میلیاردرم , safari-cht , Delta.H , goldmen , مهدی 1 , سعید یوسفی , فرهاد قربانی , mahdi77 , successman , m_grate29 , ahmad rezaee , حامد , مهدی گل محمدی , M3HDI , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی , mahdi5e
01-28-2013, 04:19 PM
ارسال: #2
RE: شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان
به نظر من فروش همه چیز در اینترنت امکان پذیر است.
تنها مشکل اصلی همیشه هزینه پست است و بس

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , jahanagahi , صابری , من میلیاردرم , mir abbas , Delta.H , مهدی 1 , فرهاد قربانی , Haavin , successman , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی , mahdi5e
01-28-2013, 05:26 PM
ارسال: #3
سلام
ایده بسیار خوبی است و شما میتوانید با راه اندازی یک دار و دسته از اعضای انجمن در شهرهای دیگر شعباتی داشته باشید تا هزینه های ارسال کمتر و مدت زمان تحویل کوتاه تر شود.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , jahanagahi , من میلیاردرم , mir abbas , safari-cht , مهدی 1 , فرهاد قربانی , Haavin , successman , ahmad rezaee , حامد , M3HDI , habib tousi , Mind , nami , ناصر صادقی
01-28-2013, 05:30 PM
ارسال: #4
ايده خوبيه،انشالله موفق باشيد

آنچه سرنوشت را تعيين مي كند شرايط نيست بلكه تصميم هاي ماست.
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , jahanagahi , صابری , من میلیاردرم , mir abbas , Delta.H , مهدی 1 , فرهاد قربانی , Haavin , successman , habib tousi , Mind , arsho , ناصر صادقی
01-28-2013, 06:40 PM
ارسال: #5
ما که چشمهامون به در دکه های مطبوعاتی خشک شد و شماره ی بهمن ماه مجله رو ندیدیم. آقای خالدی بنظرم طرح بسیار خوبی هست و شما میتونید از پیشنهاد آقای سلمان پور هم استفاده کنید قطعا کارساز خواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , mir abbas , sir-mahyar , مهدی 1 , فرهاد قربانی , Haavin , successman , ahmad rezaee , حامد , habib tousi , Mind , arsho , ناصر صادقی
01-28-2013, 07:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-28-2013 07:23 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #6
متشکرم از نظرات دوستان. جهت پیاده کردن هر چه بهتر انجام دادن اینچنین کاری اگر نظری دارید ممنون میشم بیان کنید.
(01-28-2013 05:26 PM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
ایده بسیار خوبی است و شما میتوانید با راه اندازی یک دار و دسته از اعضای انجمن در شهرهای دیگر شعباتی داشته باشید تا هزینه های ارسال کمتر و مدت زمان تحویل کوتاه تر شود.
متشکرم اقاحمزه عزیز .ولی در وحله اول در دراز مدت مد نظرم برند سازی اینچنین سایتی هست که در صورت جا افتادن خودش مشتری رو به سمت خرید بکشونه .البته از تمام ظرفیتهای دوستان انجمنی و انجمن باید حد اکثر استفاده را کرد البته با اجازه اقای کاظمی.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , sir-mahyar , مهدی 1 , فرهاد قربانی , Haavin , successman , ahmad rezaee , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , ناصر صادقی , کامیار کاظمی
01-28-2013, 07:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-28-2013 07:39 PM، توسط Haavin.)
ارسال: #7
بي نهايت تبريك بابت شروع فعاليتتتون
به نظرم اگه بسته هاي بزرگي هم شامل زعفران زرشك و يا هر چند محصولي رو به شكل package با بسته بندي جالب و قيمت تمام شده كمتر هم تو ليست محصولاتتون باشه استقبال ميشه يا حتي بسته هايي از زعفران ناب براي هديه با èchantillon (اشانتيون)بگذارين عاليه

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , مهدی 1 , فرهاد قربانی , mir abbas , successman , ahmad rezaee , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , arsho , nami , ناصر صادقی
01-28-2013, 08:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-28-2013 08:55 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #8
بنده از موافقان سرسخت کارهای تخصصی هستم ،
بسیار عالیست ، باید با دید بلند مدت بهش نگاه کنید ( 2 3 ساله )
یک سال اول هم احتمالا سود که نداره هیچ ، ضرر هم می شه ولی مطمئن باشید در آینده جواب خوبی می گیرید.
ضرر هم که می گم صرف بابت هزینه پست هست ، چون قاعدتا باید به نرخی عرضه کنید که جمعا با هزینه پست از نرخ عرضه شده در سراسر کشور گرانتر نشه و در همون حدود باشه

آرزوی موفقیت
ضمنا اگر دو زبانه کار کنید ، می توانید با گرفتن یک مرچنت فروش جهانی هم داشته باشید و به صورت گیفت برای مشتریانتان صادر کنید.

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , Haavin , mir abbas , sir-mahyar , successman , ahmad rezaee , vahid61 , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , M3HDI , arsho , nami , ناصر صادقی
01-28-2013, 09:25 PM
ارسال: #9
با توجه به قیمت بالای زعفران هزینه پست قابل توجیه است. حالا چرا فقط زعفران، شما که تو کار خشکبار هستید، برندهای معروف اجیل رو هم می تونی عرضه کنی.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , sir-mahyar , successman , ahmad rezaee , vahid61 , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , M3HDI , nami , ناصر صادقی
01-28-2013, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-28-2013 10:11 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #10
میرعباس عزیز شما که گروه برتر رو دارید،چه غم دارید؟ در اینتر نت من به شما قول نمیدم.ولی در بازار همه جوره در خدمتم. .شما میخواید برند خودتون جا بیندازید. من اینکار رو انجام میدم. برند شما رو با برند های دیگه تو بازار پخش میکنم. بعد از مدتی کم کم برند های تو بازار رو از لیست کالاهام حذف میکنم. و مشتری من هم تا اون موقع با برند شما اشنا شده است و چون منو میشناسه ،راحت حرف منو قبول میکنه. و به اینصورت برند شما جایگزین برندهای دیگه در سوپر مارکتها و غیره.. میشه. شاد باشید

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: Delta.H , Haavin , mir abbas , sir-mahyar , jahanagahi , successman , ahmad rezaee , vahid61 , حامد , من میلیاردرم , habib tousi , Mind , M3HDI , arsho , nami , ناصر صادقی , سعید یوسفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,771 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  نهال کاری و کشت گیاه آپارتمانی naaser7 1 571 08-30-2015 09:57 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  كاره پاره وقت با درآمد مناسب edison_9891 0 674 03-06-2015 11:02 PM
آخرین ارسال: edison_9891
  درخواست ایده برای کسب و کار با سرمایه محدود yasweb 6 1,752 12-07-2014 01:09 AM
آخرین ارسال: pooya 90
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,829 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند r_ghn 5 1,534 09-17-2012 12:44 PM
آخرین ارسال: r_ghn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS