ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند
زمان کنونی: 04-24-2024, 06:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: r_ghn
آخرین ارسال: r_ghn
پاسخ: 6
بازدید: 1534

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-14-2012, 10:45 AM
ارسال: #1
بسم الله الرحمن الرحیم

طرح : توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین
طراح: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی یدک رسان کاوه
میزان اشتغال : 3000 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی بعنوان بازرگان کارآفرین
مکان اجرائی طرح : 31 استان کشور
افتخارات متولیان طرح : کارآفرین برتر ایران و سازمان جهانی یونسکو

معرفی کامل طرح :

طرح تــــاک

بنده چندماه پیش به طور اتفاقی تو این طرح ثبت نام کردم و دیروز بهم زنگ زدن و قراره فردا توی جلسه معرفی طرح شرکت کنم ، علی الظاهر طرح خوب و کارآمدی به نظر میاد و به نظرم اگر خوب مدیریت و اجرا بشه شاهد تحول عظیم اقتصادی کشورمون خواهیم بود ان شاءالله.
لطفا دوستان عزیز بعد از مطالعه کامل طرح ، نظرات خودشونو در اینباره بگن
از دوستان خواهشی که دارم اینه که قبل از مطالعه کامل فایل پی دی اف مربوط به معرفی طرح در مورد طرح ، قضاوت و پیش داوری نفرمایند.

سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , mahdi5e , نرگس فیاض
09-14-2012, 04:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2012 04:28 PM، توسط mosafere55.)
ارسال: #2
RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند
ممنون
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: r_ghn , من میلیاردرم , نرگس فیاض
09-14-2012, 05:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2012 05:09 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #3
طرح جالبیه

گویا این سایتشونه با سرچ پیدا کردم : http://www.bachehayekarafarin.com/
 تشکر شده توسط: r_ghn , mosafere55 , من میلیاردرم , نرگس فیاض
09-14-2012, 10:01 PM
ارسال: #4
اگر خاطرتون باشه که حتما هست یکی از دوستان توی یکی از تاپیک ها طرح تعاونی میوه و راه کارهایی برای حذف دلال ها و کاهش چشمگیر قیمت میوه رو مطرح کرده بود ، به نظرم میشه توسط این طرح و به کمک یک چنین تشکیلاتی به این هدف رسید ، چون نمیشه چنین کار بزرگی رو تنها توسط چندین گروه خصوصی کوچک انجام داد و با دلالهای کله گنده در افتاد ولی وقتی یک چنین طرح بزرگ و سراسری که مسلما دولت هم حمایتش خواهد کرد(چون شدیدا به نفع دولت هست) ان شاءالله میشه نتیجه گرفت.

منتظر نظرات سایر دوستان و کارآفرینان عزیز هستیم.
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , نرگس فیاض
09-14-2012, 11:20 PM
ارسال: #5
سلام دوست عزيز
من به صورت اجمالي اين طرح رو خوندم.چند نكته و سوال برام پيش اومده كه اونارو ميگم و ميپرسم.شما كه درباره ان مطالعه كامل و اطلاعات بيشتري داريد لطفا به سوالات جهت رفع ابهامات جواب بديد
1-اينجور كه من فهميدم در اين طرح حرفي از استخدام رسمي به ميان نبود!!!ايا درست هست يا خير؟؟؟؟
2-وقتي استخدام رسمي نباشد مزايا و موارد ان هم وجود نخواهد داشت-حق خانوار-حق فرزند-عيدي هاي مختلف و و....
3-حقوق دريافتي رو بسته به قرار داده هاي بسته شده مشخص كردند.خوب در يك ماه يك شخصي امكان دارد 100 تا قرداد ببند و در يك ماه يكي
در يك شهر ممكن هست تعداد قرار داد ها بيشتر از شهر ديگر باشد. و اين يعني نا معين بودن حقوق دريافتي
4-در مورد بيمه من خيلي متوجه نشدم كه ايا قرارداد رو بيمه ميكند يا خود فرد رو؟؟؟و هزينه ان به چه صورت خواهد بود
5-يك سري اموزش هاي وجود دارد كه بايد هر چند وقت به انها عمل كرد و اين مورد با پرداخت هزينه همراه هست(براي يك شخص كه هيچ حقوقي دريافت نكرده باشد پس بايد از جيب خودش خرج كنند)
و موارد اين چنيني كه در طرح اطلاعاتي ازش نيست.

گرچه مواردي رو كه گفتم در هيچ طرحي بيان نميشود ولي براي شخص كه ميخواهد وقت و هزينه خودش را صرف كند اين موارد مهم هست نه طرح كلي كه چه خواهد شد.و به چه بزرگي هست

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: r_ghn , من میلیاردرم , نرگس فیاض
09-17-2012, 12:44 PM
ارسال: #6
سلام
این طرح استخدامی نیست بلکه نوعی عضویت هست
حقوق ماهیانه هم بسته به عملکرد و توانایی هر فرد داره که در ماه بتونه چندتا قرارداد ببنده
بیمه هم مبلغ کالای فروخته شده رو بیمه می کنه که اگر فردی تخلف کرد و مبلغ کالای خریداری شده رو به فروشنده نداد بیمه مکلفه خسارت وارده رو جبران کنه و خودش از طریق قانون با فرد متخلف برخورد کنه.
بله هزینه آموزش(یک هفته در سال) به عهده خود هر فرد هست
 تشکر شده توسط: حامد , من میلیاردرم , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان mir abbas 34 6,423 07-16-2017 12:14 PM
آخرین ارسال: kafsabizarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS