سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: کارآفرین (/forumdisplay.php?fid=108)
+--- انجمن: کارآفرینی (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- انجمن: طرح های کار آفرینی (/forumdisplay.php?fid=81)
+---- موضوع: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند (/showthread.php?tid=4292)

توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - r_ghn - 09-14-2012 10:45 AM

بسم الله الرحمن الرحیم

طرح : توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین
طراح: مرکز آموزش عالی علمی کاربردی یدک رسان کاوه
میزان اشتغال : 3000 نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی بعنوان بازرگان کارآفرین
مکان اجرائی طرح : 31 استان کشور
افتخارات متولیان طرح : کارآفرین برتر ایران و سازمان جهانی یونسکو

معرفی کامل طرح :

طرح تــــاک

بنده چندماه پیش به طور اتفاقی تو این طرح ثبت نام کردم و دیروز بهم زنگ زدن و قراره فردا توی جلسه معرفی طرح شرکت کنم ، علی الظاهر طرح خوب و کارآمدی به نظر میاد و به نظرم اگر خوب مدیریت و اجرا بشه شاهد تحول عظیم اقتصادی کشورمون خواهیم بود ان شاءالله.
لطفا دوستان عزیز بعد از مطالعه کامل طرح ، نظرات خودشونو در اینباره بگن
از دوستان خواهشی که دارم اینه که قبل از مطالعه کامل فایل پی دی اف مربوط به معرفی طرح در مورد طرح ، قضاوت و پیش داوری نفرمایند.

سپاس

RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - mosafere55 - 09-14-2012 04:27 PM

ممنون

RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - مهدی 1 - 09-14-2012 05:08 PM

طرح جالبیه

گویا این سایتشونه با سرچ پیدا کردم : http://www.bachehayekarafarin.com/

RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - r_ghn - 09-14-2012 10:01 PM

اگر خاطرتون باشه که حتما هست یکی از دوستان توی یکی از تاپیک ها طرح تعاونی میوه و راه کارهایی برای حذف دلال ها و کاهش چشمگیر قیمت میوه رو مطرح کرده بود ، به نظرم میشه توسط این طرح و به کمک یک چنین تشکیلاتی به این هدف رسید ، چون نمیشه چنین کار بزرگی رو تنها توسط چندین گروه خصوصی کوچک انجام داد و با دلالهای کله گنده در افتاد ولی وقتی یک چنین طرح بزرگ و سراسری که مسلما دولت هم حمایتش خواهد کرد(چون شدیدا به نفع دولت هست) ان شاءالله میشه نتیجه گرفت.

منتظر نظرات سایر دوستان و کارآفرینان عزیز هستیم.

RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - اقاي ايـــده - 09-14-2012 11:20 PM

سلام دوست عزيز
من به صورت اجمالي اين طرح رو خوندم.چند نكته و سوال برام پيش اومده كه اونارو ميگم و ميپرسم.شما كه درباره ان مطالعه كامل و اطلاعات بيشتري داريد لطفا به سوالات جهت رفع ابهامات جواب بديد
1-اينجور كه من فهميدم در اين طرح حرفي از استخدام رسمي به ميان نبود!!!ايا درست هست يا خير؟؟؟؟
2-وقتي استخدام رسمي نباشد مزايا و موارد ان هم وجود نخواهد داشت-حق خانوار-حق فرزند-عيدي هاي مختلف و و....
3-حقوق دريافتي رو بسته به قرار داده هاي بسته شده مشخص كردند.خوب در يك ماه يك شخصي امكان دارد 100 تا قرداد ببند و در يك ماه يكي
در يك شهر ممكن هست تعداد قرار داد ها بيشتر از شهر ديگر باشد. و اين يعني نا معين بودن حقوق دريافتي
4-در مورد بيمه من خيلي متوجه نشدم كه ايا قرارداد رو بيمه ميكند يا خود فرد رو؟؟؟و هزينه ان به چه صورت خواهد بود
5-يك سري اموزش هاي وجود دارد كه بايد هر چند وقت به انها عمل كرد و اين مورد با پرداخت هزينه همراه هست(براي يك شخص كه هيچ حقوقي دريافت نكرده باشد پس بايد از جيب خودش خرج كنند)
و موارد اين چنيني كه در طرح اطلاعاتي ازش نيست.

گرچه مواردي رو كه گفتم در هيچ طرحي بيان نميشود ولي براي شخص كه ميخواهد وقت و هزينه خودش را صرف كند اين موارد مهم هست نه طرح كلي كه چه خواهد شد.و به چه بزرگي هست

RE: توسعه اقتصاد ارزان و کارآفرین ( تاک )-لطفا همه دوستان شرکت کنند - r_ghn - 09-17-2012 12:44 PM

سلام
این طرح استخدامی نیست بلکه نوعی عضویت هست
حقوق ماهیانه هم بسته به عملکرد و توانایی هر فرد داره که در ماه بتونه چندتا قرارداد ببنده
بیمه هم مبلغ کالای فروخته شده رو بیمه می کنه که اگر فردی تخلف کرد و مبلغ کالای خریداری شده رو به فروشنده نداد بیمه مکلفه خسارت وارده رو جبران کنه و خودش از طریق قانون با فرد متخلف برخورد کنه.
بله هزینه آموزش(یک هفته در سال) به عهده خود هر فرد هست