ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نتایج جلسه ام با دانشمندان بزرگ دنیا ولی........
زمان کنونی: 05-09-2024, 04:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: Haavin
پاسخ: 23
بازدید: 3956

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج جلسه ام با دانشمندان بزرگ دنیا ولی........
01-23-2013, 07:24 PM
ارسال: #11
RE: نتایج جلسه ام با دانشمندان بزرگ دنیا ولی........
(01-23-2013 06:57 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  استاد نامی
میخوام با شما درد دلی داشته باشم

خودتون خبر دارید که من شغلم فروش کاغذ/فروش هدایای تبلیغاتی و چاپه
و الان دو نفر هستیم که در کنار هم کار میکنیم.(خودمو پسر عمم سعید)

من تمام تلاشمو میکنم تا مشتری بگیرم و پسر عمم هم تمام کارهای مغازه رو انجام میده
ولی ما اون بهره ای رو که باید ببریم نمی بریم...
یعنی اینطور نیست که کار سود نداشته باشه...چرا داره و بازار فوق العاده خوبی هم هست...
ولی....
ولی خیلی جاها حاضر نیستن که به ما کار بدن و جاهایی هم که حاضرن به ما کار بدن میگن ما با همه چکی کار میکنیم...ماهم چون در ابتدای راه هستیم و نقدینگی مون ضعیفه و کلا اصلا خوشمون نمیاد چکی کار کنیم،کاهای خوب رو از دست میدیم...
حالا این وسط موندیم که چیکار کنیم...
من ترسیم از این شغل داشتن یه کارخونه بزرگ تو ایران و حتی در حد بین الملل هست.و تمام تلاشمو میکنم که بهش برسم..
ولی متاسفانه....پیش بینی هام غلط از آب درمیاد و اون بهره وری ای که باید داشته باشیم رو نداریم.
به نظرتون راه حل چیه؟؟؟
چجور میشه مشتری های خوبی رو جذب کرد؟
چجور میشه با شرکت ها معامله کرد؟(نقدی)
یه جورایی جلوی خونواده شرمنده شدم
دیگه جلوشون نمیتونم از اهدافم حرف بزنم..

و اما چگونه میشه مشتریهاتون رو زیاد کرد؟
باید برنامه ریزی داشته باشی یعنی الان 100 تا مشتری ثابت داری باید برای خودت برنامه بریزی که ظرف دو ماه به 200 تا خواهم رسوند.از دستگاه فکس،اینترنت،تلفن ،مراجعه حضوری و بعدا جذب بازاریاب و حتی از بچه های انجمن نهایت استفاد را ببرید

نکته دیگر کمبود نقدینگی:شما برای هر کاری بازارش رو داشته باشید و بااعتبار حرکت کنید ،نم نم روی فکر،تلاش و اصولی حرکت کردنتون اطرافیان حساب باز خواهند کرد.
از جذب سرمایه استفاده کنید ولی هرگز با پول دیگران ریسک نکنید یعنی هر وقت مطمئن شدید که با پول دیگران میتوانید بدون سوخت کار کنید انوقت جذب سرمایه کنید.
از پول ،پولسازی کنید.حتی با صد هزار تومن.
دایم فکر کنید ،ارتباطاتت را افزایش بده و همین جور دایم فکر کن.

پیش خونوادت شرمندگی احساس نکن و خودتو اذیت نکن ،خود من خیلی این مورد را قبلا لمس کرده ام ولی به فکر اینده باش و با اصول حرکت کن آنوقت چنان بزرگ خواهی شد که همه نواقص گذشته را با پرداخت پول جبران خواهی کرد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , Haavin , مهدی گل محمدی , m_grate29 , حامد , mir abbas , Mind , soltan_sal , سعید محمدی , vahid61 , sir-mahyar , kave , Mrs.Seyedi , bitumen
01-23-2013, 07:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 07:34 PM، توسط nami.)
ارسال: #12
(01-23-2013 07:17 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  دقیقا مشکل از همین جا شروع میشه استاد
1-بازار کاغذ و هدایای تبلیغاتی بازار نقدی هست و هیچ کس حتی اون کسانی که پیششون اعتبار دارم هم حاضر نیستن که چکی باهام کار کنن.(نه تنها من بلکه با همه)
2-من خودم چون کارت پایان خدمت ندارم.بهم دست چک نمیدن..
مشتریامون که میگم چک میدن.اینطوری که مثلا اون روز یه شرکتی 10000 تا سررسید میخواست که میشد 70 میلیون 50 درصدش رو نقدی میداد و 50 درصدش رو چک سود ما کلا روی این کار 7 میلیون بود و اعتبار اوناهم برای ما ثابت شده بود...
مشکل اینجاست که ما به اندازه مبلغ چک پول نداریم که از بازار خرید نقدی کنیم.

70 میلیون جنس و سود 7 میلیون تومن یعنی 10 درصد.
اصلا توجیه اقتصادی ندارد عزیزم ،و یکی از علت عدم تسریع پیشرفتتون همین سود خیلی کم می باشد ،مگر اینکه این سود در طول ماه تکرار شود یعنی سود کالا کم است ولی فروشش در طول ماه مثلا 3 بار است که جمعا می شود 30 درصد.
سرمایه شما چقدر است؟
سود ماهیانه شما چقدر است؟

دسته چک بنام یکی از نزدیکانتان بگیرید مثل پدر،هزار تا راه برای اینکار وجود داره ،از معافیت تحصیلی هم میتونید استفاده کنید.
خب باز هم وقت کم اوردیم ولی نیم ساعت دیگر هم اضافه میکنم.چون هیچ خروجی و نتیجه گیری مثبتی نداشتیم پس باید به یک نقطه ای برسیم بعد برم.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , maxsoulfly , Haavin , مهدی گل محمدی , jahanagahi , m_grate29 , حامد , mir abbas , Mind , vahid61 , sir-mahyar , kave , Mrs.Seyedi , seraj
01-23-2013, 07:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 07:47 PM، توسط nami.)
ارسال: #13
اینکه همیشه تاکیدم بر این نکته هست که هر کاری را که میخواهید شروع کنید به خلاص شدن از ان کار نیز بیندیشید یعنی الان مهدی جان اگر خواستی از این کارت دست بکشی ،چه چیزهایی گریبانگیرت خواهند شد؟؟؟؟؟؟

دستگاههای که خریداری کرده ای؟

اگر سودت اینگونه است یواش یواش به فکر تغییر دادنش باش.

هیچی نمیشه،این کار با این روال هر روز بیشتر گرفتارت خواهد کرد.
یعنی یک موتور سیکلت بخری و مسافر جابجا کنی از این کار فعلیتون بیشتر سوددهی داره.
پس خودت بشین و قشنگ تصمیم بگیر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , maxsoulfly , kafi , m_grate29 , حامد , mir abbas , Haavin , Mind , soltan_sal , vahid61 , sir-mahyar , kave
01-23-2013, 07:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 07:46 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #14
سرمایه من کلا زبونمه....
من ممثلا سفارش 50 کارتن کاغذ میگیرم که میشه 2.5 میلیون.بعد زنگ میزنم به دائیم ازش پول میگیرم خرید میکنم و تحویل مشتری میدم...
بعد فردای اونروز پپول دائیم رو میدم...ولی در همین حد.یعنی در حد 3 میلیون تومن نه بیشتر...
ولی خودم به شخصه 3 میلیون داشتم که با اون پول شریکم رو دادم و ررسید به صفر....
ما ماهیانه اگر خوب بازاریابی کنیم تا 2 میلیون هست ولی اگر بازاریابیمون ضعیف باشه(یعنی کسی به غیر خودم بره بازاریابی) حدودا 700 تومن خواهد بود که 300 تومن حقوق پسر عمم هست و 160 تومن اجاره مغازه باقی مونده برا منه...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , m_grate29 , حامد , mir abbas , Haavin , Mind , سعید محمدی , sir-mahyar
01-23-2013, 07:49 PM
ارسال: #15
(01-23-2013 07:46 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  سرمایه من کلا زبونمه....
من ممثلا سفارش 50 کارتن کاغذ میگیرم که میشه 2.5 میلیون.بعد زنگ میزنم به دائیم ازش پول میگیرم خرید میکنم و تحویل مشتری میدم...
بعد فردای اونروز پپول دائیم رو میدم...ولی در همین حد.یعنی در حد 3 میلیون تومن نه بیشتر...
ولی خودم به شخصه 3 میلیون داشتم که با اون پول شریکم رو دادم و ررسید به صفر....
ما ماهیانه اگر خوب بازاریابی کنیم تا 2 میلیون هست ولی اگر بازاریابیمون ضعیف باشه(یعنی کسی به غیر خودم بره بازاریابی) حدودا 700 تومن خواهد بود که 300 تومن حقوق پسر عمم هست و 160 تومن اجاره مغازه باقی مونده برا منه...

به نظر من این کار رو رها کن و اصلا و اصلا توجیه اقتصادی ندارد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , maxsoulfly , m_grate29 , حامد , mir abbas , فرهاد قربانی , Haavin , Mind , soltan_sal , sir-mahyar
01-23-2013, 07:51 PM
ارسال: #16
یعنی به نظر شما نمیشه با یه برنامه ریزی اصولی یا با اضافه کردن نیرو کاررو به اوج رسوند؟؟؟

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , kafi , maxsoulfly , m_grate29 , mir abbas , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Haavin , Mind , sir-mahyar
01-23-2013, 07:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 07:59 PM، توسط nami.)
ارسال: #17
(01-23-2013 07:51 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  یعنی به نظر شما نمیشه با یه برنامه ریزی اصولی یا با اضافه کردن نیرو کاررو به اوج رسوند؟؟؟

به نظر من نمیشه ولی خودت ارزیابی کن اگه ببینی میشه خب انجام بده مگر نه بیشتر از این خودتو گرفتار کاری که سودی نداره نکن.

سود و زیان یک اصل برای بازرگان.
یعنی شما هزار تومن پول داری و وقتی سود این پول به سرمایتون اضافه خواهد کرد که ان سود صرف هزینه هاتون نشه:

1000 تومن + 300 تومن سود ناخالص= 1300 تومن

100 تومن هزینه های زندگی و کاری

200 تومن سود خالص افزایش سرمایه
یعنی سرمایه شما میشود 1200 تومن
اگر سود شما انقدر ضعیف باشد که هزینه هاتون رو نتونید جبران کنید و به نقدینگی و سرمایتون اضافه کنید پس سرمایه دار نخواهید شد.

اینگونه فکر کن و به سرمایت اضافه کن
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , kafi , maxsoulfly , jahanagahi , m_grate29 , حامد , mir abbas , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Haavin , Mind , soltan_sal , سعید محمدی , vahid61 , sir-mahyar , kave
01-23-2013, 08:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 08:02 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #18
ممنونم.آقای نامی
من فعلا به این فعالیت ادامه میدم(تا عید امسال)
اون موقع بهتون یه گزراش کار ارائه میدم
که راهنماییم کنید.
میخوام آخرین فرصت رو از دست ندم....(چون تا پایان سال قراداد داریم با صاحب مغازه)
به نظرتون اینطوری بهتره

تشکر شده توسط: kafi , maxsoulfly , jahanagahi , m_grate29 , حامد , mir abbas , Haavin , soltan_sal , sir-mahyar
01-23-2013, 08:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 08:12 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #19
(01-23-2013 08:01 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  ممنونم.آقای نامی
من فعلا به این فعالیت ادامه میدم(تا عید امسال)
اون موقع بهتون یه گزراش کار ارائه میدم
که راهنماییم کنید.
میخوام آخرین فرصت رو از دست ندم....(چون تا پایان سال قراداد داریم با صاحب مغازه)
به نظرتون اینطوری بهتره

عزیزم من که دستوری نمیگم این کار رو بکن یا نکن بلکه با هم مشورت میکنیم.
شما باید فکر کنی و از سایر اساتید نیز مشورت بگیری و در اخر خودت تصمیم گیرنده هستی
خدا را سپاس که باز توفیقی نصیبم کرد تا در خدمت دوستان عزیزم باشم.
فعلا با اجازه شما بزرگواران رفع زحمت میکنم.

باید موفق ترین ها باشیم.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , maxsoulfly , goldmen , jahanagahi , m_grate29 , حامد , مهدی 1 , mir abbas , mosafer bedar , ahmad rezaee , Haavin , Mind , vahid61 , sir-mahyar , kave
01-23-2013, 08:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 08:12 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #20
شما بزرگوارید جناب نامی یه وقت بی ادبی نباشه.

من راسیتش بی تجربه ام و هنوز خیلی مونده با شما برسم.خب شما آخر راهی رو که من میرم رو میدونید.
من حرف های شمارو قبول دارم و میدونم که حرفاتون حقه ...

تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , m_grate29 , 3ObHaN , حامد , mir abbas , nami , ahmad rezaee , Haavin , Mind , vahid61 , sir-mahyar , kave
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 417 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 7,021 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,133 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,051 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,954 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,154 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,306 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 563 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,920 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,374 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,886 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  با 5 ميليون سرمايه چيكار ميشه كرد؟ smsyaran 6 1,621 06-03-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: raminnimar
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,473 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  اشنایی با تمامی استانها(محصولات.تولید.صادرات...) حامد 10 2,963 11-20-2015 09:02 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  راهنمایی در رابطه با شروع مشاغل خانگی Skp 1 1,157 02-20-2015 09:05 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  نتایج و بازخورد سفر تفریحی-کاری قشم. مهدی گل محمدی 30 4,856 01-14-2015 02:51 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,074 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  طرح بزرگ ب.... کنسرت موسیقی - سود بالا در مدت اندک Skp 35 4,921 08-23-2014 02:53 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  سخنی برآمده از دل با جوانان عزیز nami 24 4,693 08-04-2014 07:27 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  بزرگ مرد تاریخ علی(ع) nami 6 2,582 06-23-2014 12:54 AM
آخرین ارسال: abdolhossein

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS