ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید تابلوهای ال ای دی تبلیغاتی ثابت تبلیغاتی برای کاربران سایت با تخفیف ویژه و..
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صابری
آخرین ارسال: حسین ملایی
پاسخ: 13
بازدید: 3716

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید تابلوهای ال ای دی تبلیغاتی ثابت تبلیغاتی برای کاربران سایت با تخفیف ویژه و..
12-31-2012, 10:55 AM
ارسال: #1
سلام دوستان.
کسانی که مغازه دار هستند و نیاز به تبلیغات دارند توصیه میکنم از تابلوهای ال ای دی استفاده کنند.
این تابلوها بسیار چشمگیر و جذب کننده هستند.
آنها را میتوان جابجا کرد و در هر جایی نصب نمود.
بنده آمادگی دارم به سفارش شما این تابلوها را تولید کرده و با تخفیف ویژه خدمت تان تقدیم نمایم.
همچنین اگر در این زمینه بازار یابی نمایید هم پورسانت خوبی تقدیمتان خواهد شد.
اگر سوالی هست بفرمایید. بنده آماده ارائه مشاوره در این زمینه هستم.
در پستهای آتی فیلم و عکسهایی هم از تابلوهای تولید شده قرار خواهم داد.
تلفن تماس: 03125464881 صابری - 8 تا 11/30 --- 16 تا 21
10_004

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mahdi77 , jahanagahi , mohsen k1 , habib tousi , almas , sir-mahyar , successman
12-31-2012, 12:47 PM
ارسال: #2
RE: تولید تابلوهای ال ای دی تبلیغاتی ثابت تبلیغاتی برای کاربران سایت با تخفیف ویژه و..
سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده یه درخواست از شما داشتم و این احتمال رو میدم که شما نخواید به درخواست من توجهی کنید.

من میخواستم در رابطه با نحوه شروع و امکانات این شغل از شما کمک بگیرم و اگر بشه حضورا بیام خدمتتون و آموزش ببینم...
اگر هزینه ای داره بنده پرداخت میکنم...
چون قراره برای چند نفر در تهران کار ایجاد کنیم به همین خاطر گفتم
منتظر پاسختون هستم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , mohsen k1 , habib tousi , sir-mahyar , successman
01-01-2013, 09:22 AM
ارسال: #3
RE: تولید تابلوهای ال ای دی تبلیغاتی ثابت تبلیغاتی برای کاربران سایت با تخفیف ویژه و..
سلام آقای گل محمدی.
شما اشتباه فکر کرده اید!
بنده با کمال میل حاضرم هر کمکی که از دستم بر بیاید برای شما انجام دهم.
هر گونه آموزشی که لازم باشد را بنده در اختیار شما قرار خواهم داد.
اگر هم حضورا شما را زیارت کنم که خوشحال خواهم شد اما در همین سایت هم میتوانم در خدمت باشم و تاپیک آموزشی (در حد توان خودم) ایجاد کنم!

10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohsen k1 , Delta.H , سعید یوسفی , habib tousi , almas , successman , iran
01-01-2013, 10:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 10:01 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #4
من عذر خواهی میکنم بابت اینگونه شروع کردنم.
داداشی راسیتش رو بخوای من تو زمینه کاری خودم(همین شغل چاپ)تا جایی که عقلم میرسید به هرکسی هرچی میخواست یاد میدادم.
الان هم میخوایم روی تابلوهای ال ای دی کار کنیم(ثابت) به هرکسی رو انداختم یه جور منو دور زد و گفت که نمیتونم...
در هر صورت ممنون از لطفت.
شما اصفهان تشریف دارید؟؟؟؟
من اگر بشه یه دوروزی تشریف بیارم محضر شما تا در رابطه با این موضوع پیشتون شاگردی کنم

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , mohsen k1 , سعید یوسفی , habib tousi , successman
01-01-2013, 11:18 AM
ارسال: #5

سلام آقای گل محمدی. میگویند زکات علم نشر آن است.
بنده در سایتی که آدرسش در امضا هست فعالیت میکنم و در آنجا همه دوستان هر چه دارند بی چشم داشتی عرضه میکنند و بنده هم همینطور.
حتی آموزشهایی برای تابلو ال ای دی ثابت و تابلو روان هم هست.
البته در این دوره و رمانه کسی این کار را نمیکند که مثل شما درزمینه فعالیت خود دست دیگرا ن را هم بگیرید و زکات علمش را بدهد.
بنده در خدمت شما و بقیه دوستان هستم.
در اطراف اصفهان ساکن هستم و مغازه دارم.
البته سرم خیلی شلوغ هست ولی هماهنگی کنید تا در خدمت باشم.

10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohsen k1 , سعید یوسفی , habib tousi , mosafere55 , successman
01-01-2013, 11:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 12:00 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #6
ممنونم دوست عزیز
ما همه هدفمون در این انجمن همین هست...

به انجمن زیباتون هم سر زدم و واقعا لذت بردم از اینکه از جون و دل برا بچه های این مملکت وقت میگذارید...

تشکر شده توسط: jahanagahi , mohsen k1 , صابری , سعید یوسفی , habib tousi , mosafere55 , successman
01-01-2013, 01:10 PM
ارسال: #7
(01-01-2013 09:22 AM)iman21 نوشته شده توسط:  سلام آقای گل محمدی.
شما اشتباه فکر کرده اید!

اگر هم حضورا شما را زیارت کنم که خوشحال خواهم شد اما در همین سایت هم میتوانم در خدمت باشم و تاپیک آموزشی (در حد توان خودم) ایجاد کنم!
بینهایت ممنون از این همه محبت.
منتظر تایپیک آموزشی شما هستیم.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , مهدی گل محمدی , seraj , Delta.H , صابری , سعید یوسفی , habib tousi , mosafere55 , successman , iran
01-01-2013, 02:23 PM
ارسال: #8
(01-01-2013 09:22 AM)iman21 نوشته شده توسط:  سلام آقای گل محمدی.
شما اشتباه فکر کرده اید!

سلام آقا ایمان
از اینکه میبینم با مهر و سخاوت اعلام میفرمائید که داشته ها و دانسته های علمی خود را در اختیار دوستان قرار میدهید بسیار خوشحالم و مطمئنم با این نگرشی که دارید در حال گام برداشتن در راه ثروت و توانگری هستید.
بینهایت از شما ممنونم و بیشتر ممنون خواهم بود اگر آموزشی که فرمودید را هر چه زودتر شروع کنید.
موفق و پاینده باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , صابری , jahanagahi , سعید یوسفی , habib tousi , mosafere55
01-01-2013, 10:32 PM
ارسال: #9

سلام به همه شما بزرگواران عزیز.
وقتی انسان کاری که بلد هست به دیگران هم آموزش دهد خداوند راههای کسب روزی بیشتری در مسیرش قرار میدهد و این را به عینه تجربه نموده ام.
اما در این سایت وقتی همکاری و همدلی شما را دیدم شاید بیشتر تشویق شدم که اطلاعات ناقص خود را با
شما عزیزان به اشتراک بگذارم.
اما خدمت آقای گل محمدی هم عرض نمودم که سرم خیلی شلوغ است ووقت آزادم کم هست.
اما حتما آموزش ساخت تابلو ال ای دی را قرار خواهم داد البته به مرور و در فرصتهایی که دست خواهد داد به امید پروردگار.
خوش باشید...

10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , سعید یوسفی , Delta.H , habib tousi , almas , mosafere55
02-13-2013, 11:30 AM
ارسال: #10
سلام بر دوستان

من هم از بزرگواری آقای صابری بی نهایت تشکر میکنم.

ممنون اقای صابری
 تشکر شده توسط: mosafere55 , صابری
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پخش کننده هدایای تبلیغاتی در استان های مختلف ویژه پایان سال Mr.Hunter 0 201 11-24-2022 09:14 AM
آخرین ارسال: Mr.Hunter
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,132 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 412 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  تولید و پخش عمده لباس ارزان زنانه rad86 8 1,739 06-25-2017 03:35 PM
آخرین ارسال: rad86
  آماده شراکت برای ران اندازی آتلیه عکاسی (مشهد) razeqi 0 747 12-07-2016 09:54 PM
آخرین ارسال: razeqi
  دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل) saeide149 13 3,321 09-23-2016 10:15 PM
آخرین ارسال: mohamadrm
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,007 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,310 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  درخواستی در مورد تولید در تعداد بالا MohamadMJ 7 3,040 06-08-2016 04:12 PM
آخرین ارسال: توانگر بی باک
  خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید alif 4 1,493 05-20-2016 08:47 PM
آخرین ارسال: وحید یگانه
  راهنمایی برای خرید عمده جنس؟ poldar 14 4,449 04-25-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: poldar
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,799 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  پیشنهاد ایده برای ولنتاین valiya 3 1,209 01-29-2016 10:02 PM
آخرین ارسال: valiya
  در آمد میلیونی برای شهرستانی ها baharp 67 22,129 01-23-2016 08:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  شروع دوم ! تولید لوازم مسی ashena_73 6 1,618 09-11-2015 05:29 AM
آخرین ارسال: naaser7
  تولید جوجه یکروزه landsat 5 1,617 09-11-2015 04:25 AM
آخرین ارسال: naaser7
  راهنمایی برای فروشگاه پوشاک omid.z 10 3,806 09-10-2015 08:09 PM
آخرین ارسال: nimanima143
  برای کارگاه بسته بندی متراژ باید حداقل 250 متر باشه!!!! Kaseb 10 4,949 09-05-2015 11:55 AM
آخرین ارسال: Kaseb
  تولید تخم مرغ mohammad-kh 12 3,075 05-17-2015 07:54 PM
آخرین ارسال: mohamad javad
Rainbow کمک برای فروش گل ( راهنمایی میخوام ) amir.yousefi 10 2,579 05-10-2015 10:26 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS