ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قورباغه تون رو قورت دادید؟
زمان کنونی: 05-14-2024, 11:03 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: MohamadMJ
پاسخ: 3
بازدید: 665

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-08-2014, 10:29 PM
ارسال: #1
سلام من از خوندن کتاب قورباغه را قورت بده برایان تریسی را خوندم و عالی عالی عالی بود و خیلی نکات بسیار کاربردی داره حالا میخواستم ببینم از این 21 روش معرفی شده در این کتاب را کسی توی زندگیش عملی کرده یا نه؟اگه تاثیرات داشته بیان کنید؟
در ضمن محتویات این کتاب خیلی شبیه به سخنان دکترازمندیان است حالا یعنی دکتر ازمندیان کپی برداری کرده؟
در ضمن حرف از دکتر زده شده چرا یکی دو سالی میشه خبری از سخنرانی وکتاب یا همایش های دکتر ازمندیان نیست خبری ندارید؟
سپاس10_00410_00410_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: seemorgh , جوادي , aria898210
02-08-2014, 10:41 PM
ارسال: #2
RE: قورباغه تون رو قورت دادید؟
الان ما که نخوندیم که نظر بدیم... اگه امکانش هست 21 روش رو بنویسید

.....ما فرق داریم.....
02-08-2014, 10:59 PM
ارسال: #3
RE: قورباغه تون رو قورت دادید؟
من کتاب در زمینه برنامه ریزی و روانشناسی و ... زیاد خوندم. اگر به من بگم از بین همه این کتاب ها یه دونه انتخاب کن من کتاب قورباغه ات را قورت بده برایان تریسی رو انتخاب میکنم.
اجرای 21 روشی که توضیح داده همزمان کار ساده ای نیست.
خودشم گفته یه دونه از این روش ها هم میتونه تاثیر فوق العاده ای بزاره توی کار هر شخص و اینو منم تجربه کردم و قبولش دارم.
حالا بستگی به خودت و کاری که قراره انجام بدی داره میتونی از این 21 روش گلچین کنی چندتاشو و اجرا کنی.
میتونی شروع کنی و وقتی به یک روش عادت کردی یه روش دیگه هم بهش اضافه کنی.

در مورد دکتر ازمندیان راستش از نظر من صحبتهای دکتر آزمندیان گلچینی هستش از بهترین صحبت های روان شناسای معروفی که ما میشناسیم. فکر نمیکنم حرف خاصی از خودشون داشته باشن.
کتاب 20-30 صفحه ای قورباغه ات را قورت بده برایان تریسی واقعا جهانی فروش کرد حالا اگر آزمندیان هم همین صحبت ها رو میکنه دیگه مشخصه کی اصلش واسه کیه کسی که جهانیش کرد یا کسی که توی 4 تا سمینار در موردش صحبت کرد.

موفق باشید

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: seemorgh , جوادي , yunespc , aria898210 , mohammadshamosi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسی قیمت پارکینگ های شهرداری تهران رو داره؟ rezaeee 0 726 02-10-2015 03:15 AM
آخرین ارسال: rezaeee
  کسی راهنمای ثبت شرکت های تولید کننده سی دی های اموزشی ونرم افزاری و سرگرمی رو داره؟ yunespc 1 1,122 06-11-2014 02:29 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  میخوام تزیینات ساختمان رو یاد بگیرم؟ ahmad93 3 1,576 04-07-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: yunespc
  پرورش قورباغه zohor 9 10,606 10-12-2013 11:10 AM
آخرین ارسال: ghaasedak
  لطفا کارهای تولیدی ساختمانی سود آور رو معرفی کنید webmilyard 1 3,691 01-01-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS