ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: نظر شما درمورد طراحی انجمن چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
از نظر محتوای مطالب و طراحی خوب است. 31.82% 14 31.82%
از نظر محتوای مطالب خوب است اما طراحی خوب نیست. 61.36% 27 61.36%
از نظر محتوای مطالب خوب نیست اما طراحی خوب است. 2.27% 1 2.27%
از نظر محتوای مطالب و طراحی خوب نیست. 4.55% 2 4.55%
در کل 44 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

انجمن چگونه باشد بیشتر از آن لذت می برید؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 06:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 122
بازدید: 15038

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن چگونه باشد بیشتر از آن لذت می برید؟
12-18-2012, 09:37 AM
ارسال: #101
RE: انجمن چگونه باشد بیشتر از آن لذت می برید؟
نظر دوستان درست است وبنده نیز آن را قبول دارم که چند بارهم اعتراض خود را اعلام کردم اما چون احساس کردم که نظر جمع شاید خلاف درخواست بنده باشد برای همین پافشاری نکردم.

چند پیشنهاد که بسیار مشتاقم اجرا کنیم (البته بازهم عرض میکنم که به تنهایی امکان پذیر نیست و اراده یک جمع را می طلبد.) که نتیجه آن میتواند مرجع و قابل استناد شدن مطالب و تجربیات اعضای خوب ما بصورت عمومی تر شود.

- برخی تاپیک های قدیمی سایت ممکن است همیشه و از جنبه های گوناگون سوال شوند پس نباید بسته بمانند اما برخی تاپیک های با یک جمع بندی قابل بسته شدن نیز هستند تا کسانی که بعدها مراجعه میکنند آن تاپیک به عنوان یک مرجع قابل استناد باشد.

- تاپیک هایی که سه اخطار از طرف اعضا دریافت میکنند بسته یا تذکر داده شود.

- به جنبه های تجربی کسب وکارها و پرسش و کنکاش نظرات بیشتر پرداخته شود.

- به امید خدا از این شماره نیز ماهنامه انجمن دچار تغییراتی میشود که با جناب دهنوی در پی بررسی آن تغییرات هستیم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , amiryazdani138 , Peanut , soltan_sal , maxsoulfly , حامد , Delta.H , jahanagahi , mir abbas , صابری , zoofanoon
12-18-2012, 02:08 PM
ارسال: #102
به نظرم اگر درگروه vip موضوعات بهتری قرار دهید و فعالتر کنید من نوعی که عضو هستم سعی می کنم عضو یک ساله شوم تا یک ماهه. مثل سایت مدیر سبز که برای هر عضوی یک مزایای بخصوصی قرار داده است.

انجمن ما همیشه بهترین است.
با تشکر از زحمات فراوان آقای کاظمی که برای این انجمن می کشند.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , maxsoulfly , jahanagahi , Peanut , m_grate29 , mir abbas , صابری , zoofanoon
12-25-2012, 01:26 AM
ارسال: #103
(12-18-2012 02:08 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  به نظرم اگر درگروه vip موضوعات بهتری قرار دهید و فعالتر کنید من نوعی که عضو هستم سعی می کنم عضو یک ساله شوم تا یک ماهه. مثل سایت مدیر سبز که برای هر عضوی یک مزایای بخصوصی قرار داده است.

البته تا کنون هم این برنامه انجام شده است ولی بدلایلی که یکی از عزیزان فرموده بودن :اگر درآمد داشتم حتما عضو vip خواهم شد.من شخصا کمی سرد شدم و سعی کردم بیشتر مطالب را در بخش عمومی ادامه دهم.ولی انشالله با کمک مدیریت عزیز انجمن برنامه ریزیهائی خواهد شد که بخش vipفعالتر شود و اگر چنین مواردی که عرض شد پیش بیاید ادمین عزیز مشکل آنان را حل کند.
همچنانچه تاکنون هم این حرکت را انجام داده اند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , ahmad rezaee , m_grate29 , mir abbas , M3HDI , حامد , صابری , zoofanoon
12-25-2012, 08:08 AM
ارسال: #104
یک نظر جدی دوستان گفتند ، برای تایپک هایی که بدون هدف و غیر قابل استفاده قرار داده می شوند که می توان در همه جا آنها را یافت .

که می شود آنها را به مرور حذف کرد البته با فرستادن گزارش و یا اخطار به نویسنده .

یک پیشنهاد هم داشتم برای دوستانی که پست خوب می گذارند اینکه با بالا رفتن اعتبار اعضا بخاطر مشارکت در انجمن ، مزایایی چون پاداش نقره ای ( گشوده شدن پستهایی خاص از vip - پاداش طلایی - vip یک ماهه به آنها تعلق گیرد .تا باعث دلگرمی و تلاش مضاعف آنها شود .

این درست که اعضا بدین دلیل در اینجا حضور ندارند تا کسب درآمد کنند ، اما این هم یک نیاز غریزی است که افراد با پاداش عمل خود آنهم بصورتیکه لمسش کنند ، به ادامه فعالیت ترغیب می شوند .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Peanut , goldmen , m_grate29 , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , nami , M3HDI , حامد , صابری , maxsoulfly , zoofanoon
12-25-2012, 12:02 PM
ارسال: #105
انجمن میتواند با گزارش کاملی از افرادی که بعد از پیوستن به انجمن دچار تحول ذهنی و شغلی شده اند میتواند جان تازه ای به تازه واردهای انجمن بدهد و باعث ایجاد روحیه مضاعف در افرادی که هنوز به دنبال شغل هستند ایجاد کند و این انجمن را از یک مکان تئوری محض به محل انجام و عمل یعنی مکانی که افراد از اموختن به شغلهای بزرگ دست یافته اند تبدیل کند.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , کامیار کاظمی , vahid61 , M3HDI , حامد , ahmad rezaee , صابری , maxsoulfly , jahanagahi , zoofanoon
01-08-2013, 12:27 AM
ارسال: #106
RE: پیشرفت جامعه کوچکمان
قصد داشتم در انجمن چند پیشنهاد داده باشم که مورد نیاز هستش اما نتونستم جایی بهتر از اینجا پیدا کنم :

1 - اگر امکان داره انجمن از VB استفاده کنه به نظرم خیلی بهتره
علت :
الف - اگر از وی بی استفاده کنیم پستهایی که نخوانده ایم را به ما هشدار میدهد
ب - در هر صفحه ای که باز میشود گزارش کاملی از افراد بازدید کننده ی تاپیک احداث شده میده یا توان تگ کردن همه ی اعضا یا حتی دوستان شخصی تان را میده / میزان دیتابیس شخصی اعم از دوستان شما ، نقل قول شدن از طرف کسی و ... را به ما هشدار می دهد .
2 - انجمن به به چت روم نیاز مبرم داره تا افراد انلاین با هم در زمان حال صحبت کنند ( لطفا توجه کنید )
3 - انجمن به بازسازی تاپیک برای سال جدید نیاز داره . راستش هنوز نتونستم کامل انجمن را بگردم چون تاپیک متفرقه خیلی زیاد هستش اگر اینطوری بخواهیم پیش برویم تا دو سال دیگه بالغ بر 2000 تا تاپیک خواهیم داشت
4 - تاپیکهای بیهوده را پاکسازی کنید

چرا در انجمن بخشی برای انتقاد و پیشنهاداتی وجود نداره یا شاید من نتونستم پیدا کنم ؟

با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , صابری , mir abbas , maxsoulfly , zoofanoon
01-08-2013, 04:04 PM
ارسال: #107
(12-25-2012 01:26 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(12-18-2012 02:08 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  به نظرم اگر درگروه vip موضوعات بهتری قرار دهید و فعالتر کنید من نوعی که عضو هستم سعی می کنم عضو یک ساله شوم تا یک ماهه. مثل سایت مدیر سبز که برای هر عضوی یک مزایای بخصوصی قرار داده است.

البته تا کنون هم این برنامه انجام شده است ولی بدلایلی که یکی از عزیزان فرموده بودن :اگر درآمد داشتم حتما عضو vip خواهم شد.من شخصا کمی سرد شدم و سعی کردم بیشتر مطالب را در بخش عمومی ادامه دهم.ولی انشالله با کمک مدیریت عزیز انجمن برنامه ریزیهائی خواهد شد که بخش vipفعالتر شود و اگر چنین مواردی که عرض شد پیش بیاید ادمین عزیز مشکل آنان را حل کند.

مسئله ای پایه و بنیان است . ای کاش انجمن از ابتدا به لاک VIP فرو میرفت و قسمتهایی تحت عنوان تاپیک عموم باز می ماند و مابقی همه VIP میشد . منتظر اطلاع VIP عمومی برای شروع سال جدید هستم 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: ابراهیم رضایی , jahanagahi , maxsoulfly , zoofanoon , صابری
01-08-2013, 05:34 PM
ارسال: #108
(01-08-2013 04:04 PM)بهداد نوشته شده توسط:  
(12-25-2012 01:26 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  

مسئله ای پایه و بنیان است . ای کاش انجمن از ابتدا به لاک VIP فرو میرفت و قسمتهایی تحت عنوان تاپیک عموم باز می ماند و مابقی همه VIP میشد . منتظر اطلاع VIP عمومی برای شروع سال جدید هستم 12_002 10_004

انشالله در جلسه مشهد (ایکاش حضور داشتید) این مسئله عنوان خواهد شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , zoofanoon , صابری
01-09-2013, 03:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-09-2013 03:54 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #109
در مورد وي اي پي جناب بهداد عزيز بايد ابتدا هدف و كاركرد ها رو مشخص كنيد.

بعد از كلي حساب و محاسبه بايد ببينيد ايا ميشود يا خير.

وقتي يك انجمن يا وب سايت بطور كل هزينه اي ميشود. بايد اونقدر داراي ارزش و اعتبار از هر نظري باشد كه فردي كه وارد انجمن ميشود و با پيام انجمن وي اي پي هست انجمن رو ترك نكنند و عضو شوند.

مثل خيلي از ما كه وقتي به وب سايت يا بخشي از انجمن ها ميريم و هزينه اي هست صرفنظر ميكنيم و ميريم سايت ديگر.

پس چند عامل اينجا بايد باشد. مطالب با ارزش و اعتبار و خدمات.

مطالب با ارزش با استفاده از مديران پر قدرت بدست مياد.(مديران شامل مديران-اساتيد- ناظم و كل بخش مديريتي)

خدمات متنوع بايد عرضه شود كه باز هم مديران نقش دارند و اعتبار از بودن خدمات و مطالب با ارزش

حال مطالب با ارزش و خدمات چطوري بدست مياد؟؟

در حال حاظر بعضي افراد بر سر علاقه- عشق-كمك - راهنمايي و موارد اينچنيي در انجمن فعاليت ميكند اما وقتي انجمن هزينه اي شود اين افراد هم انتظار دريافت هزينه خواهند داشت.

در اصل حق و حقوق ايجاد ميكند در ازاي گذاشتند وقت و صرف انجام كار هزينه اي پرداخت شود. مثل سايت هاي دانلود يا موارد ديگر كه بطور مثال براي هر پستي يك مبلغي رو در نظر دارند.

يك سايت و انجمن حداقلش در چندين بخش و تالار به حداقل 5 نفر نويسنده نياز دارد. حداقلش

در اصل اگر دقيق حساب شود بيش از 50 نفر خواهد شد.در انجمن بشماريد تالار ها و زير بخش هارو ميبنيد چندتا وجود دارند و هنوز خيلي بخش ها وجود ندارد.

خدمات ها شامل محصولات كمك اموزشي- مشاوره با افراد باتجربه(بطور مثال يك شخص مثل دكتر جهانگيري(فرد ديگر رو نميشناسم و اسم ايشان هم بخاطر شركت در همايش و تصوير بالاي انجمن در خاطر دارم-حالا بماند مطالب و ارزش اعتبار اين افراد مانند ايشان)

يك هزينه خواهند گرفت. چه حضوري اگر همايشي ترتيب داده شود چه به نت بيان و مجازي

و موارد مختلف اين چنيني

بايد انقدر موارد مختلف با ارزش- مفيد و جالب عالي باشند تا در روز 30 ماه شما مجدد حق عضويت خودتان رو تمديد كنيد.

هميشه راضي نگه داشتن كاربر ها زحمت و تلاش بيشتري رو در برابر جذب كاربر جديد طلب ميكند.

و كلي مطلب ديگر

اين مطالب رو همينطوري گفتم تا يك سري از موارد رو در نظر داشته باشيد و براي اينكه عملي شود تنها به يك جلسه حضوري نياز هست كه در اون به خوبي به همه چيز نگاه شود-بررسي ها و تجزيه تحليل ها انجام بشود.

در مورد جلسه هم كه جناب قربانيان فرمودند چه زمان خواهد بود.

همگي موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , soltan_sal , mohammadshamosi , mir abbas , mallarme , بهداد , jahanagahi , من میلیاردرم , M3HDI , zoofanoon , nami , ahmad rezaee
01-09-2013, 09:44 AM
ارسال: #110
ممنون از دوستان
در جلسه حضوری بیشتر در مورد این مسئله صحبت خواهد شد تا اولویت ها و بهترین راه ها مشخص شود.
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , maxsoulfly , mir abbas , بهداد , sir-mahyar , amiryazdani138 , hadi1987 , jahanagahi , ahmad rezaee , من میلیاردرم , M3HDI , zoofanoon , nami , مهدی گل محمدی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 143 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,817 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,782 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 934 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 729 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 288 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,260 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,964 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,335 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,468 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,985 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,832 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,834 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 39,361 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 1,012 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 515 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  عکس شخصی عزیزان انجمن jahanagahi 80 26,740 04-15-2016 08:05 PM
آخرین ارسال: masood313
  تندخوانی و تاثیر آن ( لطفا تجربه هاتون رو بنویسید ) TigNevesht 7 1,281 04-07-2016 09:32 PM
آخرین ارسال: TigNevesht
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,464 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  واردات از ترکیه navid_1988 8 1,578 11-30-2015 10:43 AM
آخرین ارسال: MEHRAN_SOOZER

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS