ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد به jahanagahi در مورد انتخاب مطلب.
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: aria898210
پاسخ: 49
بازدید: 6889

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-15-2012, 06:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-16-2012 11:04 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
تقریبا از ابتدای تاسیس انجمن توسط ادمین عزیز و دوست داشتنی در خدمت شما عزیزان هستم .
سئوالی دارم.
چکار باید بکنم و چکار باید می کردم تا بهتر بتوانم خدمتگزار عزیزان باشم

نیاز به انتقاد و پیشنهادات شما دارم تا بتوانم بر اساس پیشنهادات و انتقادات شما برنامه ریزی کاری خود را انجام دهم..

تیتر تایپیک برای رساندن موضوع اصلی تغییر کرد.
با نهایت معذرت از عزیزان واقعا منظورم تیتر جدید این تایپیک بود که با متن درخواستی من هماهنگ است نه اینکه من چگونه آدمی هستم.تقاضا دارم در رابطه با مسئله اشاره شده پیشنهاد ات خود را مرقوم فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soso , M3HDI , omid.z , vahid61 , Nuruzzaad , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , farid2012 , tondar12 , mjdehghani , ast0300 , فرهاد قربانی , mir abbas , کامیار کاظمی , بهداد , Haavin , Delta.H , P@RSA , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , سعید محمدی , kimyya , habib tousi , Mind , sir-mahyar , mohammadshamosi , bitumen , یوسف خادم پیر , hamid.h , مرتضی الهی , thundrill , مهدی 1 , Fela.Want
12-15-2012, 07:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2012 07:28 PM، توسط vahid61.)
ارسال: #2
RE: نظر شما در مورد jahanagahi
استاد عزیز از اینکه وقت گرانبها و با ارزشتون رو صرف ساختن اینده جوانان ایران میکنید از شما سپاسگذاریم و دستتان رو میبوسیم.
تاپیک دیوار ذهنی خیلی مفیده . اموزشهاتون رو همینطور پایه ای وگام به گام ادامه بدیدعالی میشه. .10_004

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , M3HDI , ast0300 , فرهاد قربانی , mir abbas , soso , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , hamid.h , مرتضی الهی , thundrill
12-15-2012, 07:28 PM
ارسال: #3
من دست تک تک شما را پدرانه می بوسم.

پیشنهادات و نظرات و انتقادات شما عزیزان را یادداشت میکنم.ممنونم از مشارکت شما.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , vahid61 , M3HDI , ast0300 , mir abbas , soso , بهداد , Delta.H , P@RSA , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , یوسف خادم پیر , hamid.h , مرتضی الهی , thundrill
12-15-2012, 08:02 PM
ارسال: #4
هزار دفعه گفتم
استاد عزیزم. آقای قربانیان. جهان آگهی عزیز انقدر انرژی مثبت به من نده من جنبه ندارم میترکماااااااااا

راستش در حدی نیستم از استاد خودم انتقادی کنم ولی خب چون پست من یه ارزشی هم داشته باشه یه مورد رو میگم. البته ببخشید بازم چون انقدر انتقاد نمیشه کرد از شما که باید کلی دقیق بشه آدم یه بهونه ای دستش بیاد ازتون انتقاد کنه.
انتقادم اینه که همه پستارو تشکر میزنید. این نکته رو باید بدونید که شما بزرگتر و استاد من و دیگر بچه های انجمن هستی پس وقتی زیر مطلبی تشکر شمارو میبینیم فکر میکنیم شما تاییدش کردی. در صورتی که شما به خاطر زحمتی که نویسندش کشیده تشکر کردی.
پس پیشنهاد میکنم هر پستی رو تشکر نزنید. اونایی که تاییدشون میکنید رو تشکر بزنید.

یه انتقاد دیگه. این استادتونو عوض کنید. خیلی بد نمره میده. یه بار ندیدیم به این جهان آگهی بنده خدا یه نمره درست حسابی بده والله. Big Grin

والله همین لطفایی هم که به من نوعی کردید از سرم زیاد بوده. جای هیچ بحث و سوال و موردی برای من نوعی در روش کار شما و راهنماییهاتون وجود نداره.
ازتون ممنونم
دستتون رو میبوسم

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: ast0300 , jahanagahi , tondar12 , amiryazdani138 , M3HDI , soltan_sal , mir abbas , مهدی 1 , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , hamid.h , مرتضی الهی , thundrill
12-15-2012, 08:05 PM
ارسال: #5
من بدور از اغراق هیچ انتقادی ندارم. فقط دلم میخواد بگم چقدر از آشنایی با کسی که داره سعی میکنه و دوست داره به دیگران کمک کنه خوشحالم. من از شما تو خیلی از نکات الگو گرفتم. ان شاالله سال ها سایتون رو سر خونوادتون و بچه های انجمن باشه

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: ast0300 , jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , mir abbas , soso , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , مرتضی الهی , thundrill
12-15-2012, 08:07 PM
ارسال: #6
یه انتقاد دیگه راستی
خیلی دیدم که اینطوری نوشتید :
من دست تک تک شما را پدرانه می بوسم.

راستش. خجالت میکشم همچین حرفی رو از استادم بشنوم. این لطف و مهربانی زیاد و فوق العاده شمارو نشون میده در حق ما.
راستش این حرفو که میشنوم اشک میاد توی چشام. چون در دسترسم نیستید که بتونم مثل پدر خودم بغل بگیرمش و دستشو ببوسم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: ast0300 , vahid61 , jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , mir abbas , soso , مهدی گل محمدی , بهداد , Haavin , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , thundrill
12-15-2012, 08:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2012 08:10 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #7
استاد هوشنگ قربانیان
مردی روحیه ای مثال زدنی . پشتکاری که این دور و زمونه در کمتر جوونی پیدا میشه. همیشه حاضر و گوش به زنگ . من تو یه باری که ایشون رو زیارت کردم . ایشون رو کارکشته ، سرد و گرم کشیده و در کل یه کاسب دیدم . می شه بهش اعتماد کرد و ماشین شاسی بلند دوست داره ، پسرش رو خیلی دوست داره .فکر کنم دیر به دیر عصبانی بشه ولی وقتی عصبانی بشه اُه اُه.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: ast0300 , tondar12 , jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , soltan_sal , mir abbas , soso , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , مرتضی الهی , thundrill
12-15-2012, 08:17 PM
ارسال: #8
من یه انتقاد خیلی خیلی مهم دارم.گرچه به گفته خودتون حتی همسرتون هم نتونست در این مورد جلوی شما رو بگیره.خیلی حیف هست کسی که اینهمه برای دیگران وقت میزاره تا به موفقیت برسن برای سلامتی خودش هیچ کاری نمیکنه و جالبتر اینکه با تمام توان در پی نابودی جسم خودش تلاش میکنه.جناب قربانیان عزیز حالا قبل اینکه بعدی رو روشن کنید برای چند لحظه به این فکر کنید که شما الگوی ما در این انجمنید.بزارین از شما فقط خوبی ها رو یاد بگیریم.چشم خیلی ها هنوز به نوشته ها و اموزه های شماست

ببخشید حرفم رو رک گفتم بزرگوارِ دوست داشتنی

مدیر سالن پرورش قارچ دکمه ای - ارائه مشاوره جهت راه اندازی فارم پرورش قارچ (با کمترین هزینه)
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , M3HDI , mir abbas , soltan_sal , soso , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , Mind , sir-mahyar , thundrill
12-15-2012, 08:19 PM
ارسال: #9
استاد گلی گل!!
فقط همین رو می تونم بگم!
خدا حفظت کنه انشالله!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , mir abbas , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly , حامد , habib tousi , sir-mahyar , thundrill
12-15-2012, 08:27 PM
ارسال: #10
(12-15-2012 08:02 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  هزار دفعه گفتم
استاد عزیزم. آقای قربانیان. جهان آگهی عزیز انقدر انرژی مثبت به من نده من جنبه ندارم میترکماااااااااا

راستش در حدی نیستم از استاد خودم انتقادی کنم ولی خب چون پست من یه ارزشی هم داشته باشه یه مورد رو میگم. البته ببخشید بازم چون انقدر انتقاد نمیشه کرد از شما که باید کلی دقیق بشه آدم یه بهونه ای دستش بیاد ازتون انتقاد کنه.
انتقادم اینه که همه پستارو تشکر میزنید. این نکته رو باید بدونید که شما بزرگتر و استاد من و دیگر بچه های انجمن هستی پس وقتی زیر مطلبی تشکر شمارو میبینیم فکر میکنیم شما تاییدش کردی. در صورتی که شما به خاطر زحمتی که نویسندش کشیده تشکر کردی.
پس پیشنهاد میکنم هر پستی رو تشکر نزنید. اونایی که تاییدشون میکنید رو تشکر بزنید.

یه انتقاد دیگه. این استادتونو عوض کنید. خیلی بد نمره میده. یه بار ندیدیم به این جهان آگهی بنده خدا یه نمره درست حسابی بده والله. Big Grin

والله همین لطفایی هم که به من نوعی کردید از سرم زیاد بوده. جای هیچ بحث و سوال و موردی برای من نوعی در روش کار شما و راهنماییهاتون وجود نداره.
ازتون ممنونم
دستتون رو میبوسم

از محبت تک تک شما ممنونم.
مگر یدران دست بچه های خود را در دست نمی گیرند و نمی بوسند؟من اگر چنین کاری بکنم .زیاد کار مهمی نکرده ام.
در رابطه با پیشنهاد شما:
- خود را موظف می دانم بخاطر وظیفه ای که ادمین عزیز و دوست داشتنی به من محول کرده سعی کنم تمام تایپیکها را بخوانم.اگر دکمه را نزنم بخاطر زیادی تایپیکها متوجه نمی شوم.ممکن است از من سئوالی شده باشد و متوجه نشوم.
- باور کنید تمام نوشته هایتان برایم با ارزش است.چون نظرات خود را می نویسید. مگر می شود من به نظرات شما بی توجه باشم.هرچند که انتقاد تندی باشد و یا..البته سعی میکنم جواب قانع کننده ای را بدهم که آن عزیز از نوشتنش جواب بگیرد.
تقاضا دارم هر انتظاری از من دارید بنویسید تا با کمک هم روز بروز انجمن را پر افتخارتر کنیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , MohamadMJ , M3HDI , mir abbas , soltan_sal , soso , tondar12 , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , بهداد , Delta.H , P@RSA , maxsoulfly , حامد , vahid61 , habib tousi , Mind , sir-mahyar , hamid.h , مرتضی الهی , thundrill , Fela.Want
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول سرمايه گذاري در بازار املاك و مستغلات - مقدمه- مهم jahanagahi 33 5,860 02-08-2022 01:46 PM
آخرین ارسال: emigration
Tongue پخش سیگار به سوپرمارکت ها pouya70 2 640 01-15-2019 01:30 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 816 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  رهنمایی در مورد ایجاد کسب وکار mehdizero 0 711 10-11-2017 05:20 PM
آخرین ارسال: mehdizero
  راهنمایی جهت انتخاب نام مناسب برای شرکت کامپیوتری dehqhani 0 587 09-03-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: dehqhani
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,655 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,507 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,846 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  حرکت بسیار عجیب در این سن jahanagahi 164 34,024 03-21-2017 03:06 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  فروش عمده ی لباس به مغازه دارها elena95 1 1,848 12-05-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: elena95
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,412 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,049 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,395 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
  شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟ sama72 8 1,166 06-12-2016 11:56 PM
آخرین ارسال: hoodijoon
  پرداخت به ازای بازدید hamedmoez 0 284 05-28-2016 12:28 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  پخش در مدارس و فروشگاه ها و.. pedram9 17 5,540 05-27-2016 11:21 PM
آخرین ارسال: Sarvindonuts
  نرخ سود بانکی در سال 95 siavashbehzad 0 369 03-12-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: siavashbehzad
  بهترین نام برای کانون تبلیغات و آگهی در گیلان babaei 1 3,883 12-04-2015 02:08 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
Lightbulb پیشنهاد شغل برای پدرم k.hajivand 5 1,893 11-29-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
  مهاجرت به کانادا mamo 4 698 11-24-2015 07:14 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS