سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد به jahanagahi در مورد انتخاب مطلب.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
تقریبا از ابتدای تاسیس انجمن توسط ادمین عزیز و دوست داشتنی در خدمت شما عزیزان هستم .
سئوالی دارم.
چکار باید بکنم و چکار باید می کردم تا بهتر بتوانم خدمتگزار عزیزان باشم

نیاز به انتقاد و پیشنهادات شما دارم تا بتوانم بر اساس پیشنهادات و انتقادات شما برنامه ریزی کاری خود را انجام دهم..

تیتر تایپیک برای رساندن موضوع اصلی تغییر کرد.
با نهایت معذرت از عزیزان واقعا منظورم تیتر جدید این تایپیک بود که با متن درخواستی من هماهنگ است نه اینکه من چگونه آدمی هستم.تقاضا دارم در رابطه با مسئله اشاره شده پیشنهاد ات خود را مرقوم فرمائید.
استاد عزیز از اینکه وقت گرانبها و با ارزشتون رو صرف ساختن اینده جوانان ایران میکنید از شما سپاسگذاریم و دستتان رو میبوسیم.
تاپیک دیوار ذهنی خیلی مفیده . اموزشهاتون رو همینطور پایه ای وگام به گام ادامه بدیدعالی میشه. .10_004
من دست تک تک شما را پدرانه می بوسم.

پیشنهادات و نظرات و انتقادات شما عزیزان را یادداشت میکنم.ممنونم از مشارکت شما.
هزار دفعه گفتم
استاد عزیزم. آقای قربانیان. جهان آگهی عزیز انقدر انرژی مثبت به من نده من جنبه ندارم میترکماااااااااا

راستش در حدی نیستم از استاد خودم انتقادی کنم ولی خب چون پست من یه ارزشی هم داشته باشه یه مورد رو میگم. البته ببخشید بازم چون انقدر انتقاد نمیشه کرد از شما که باید کلی دقیق بشه آدم یه بهونه ای دستش بیاد ازتون انتقاد کنه.
انتقادم اینه که همه پستارو تشکر میزنید. این نکته رو باید بدونید که شما بزرگتر و استاد من و دیگر بچه های انجمن هستی پس وقتی زیر مطلبی تشکر شمارو میبینیم فکر میکنیم شما تاییدش کردی. در صورتی که شما به خاطر زحمتی که نویسندش کشیده تشکر کردی.
پس پیشنهاد میکنم هر پستی رو تشکر نزنید. اونایی که تاییدشون میکنید رو تشکر بزنید.

یه انتقاد دیگه. این استادتونو عوض کنید. خیلی بد نمره میده. یه بار ندیدیم به این جهان آگهی بنده خدا یه نمره درست حسابی بده والله. Big Grin

والله همین لطفایی هم که به من نوعی کردید از سرم زیاد بوده. جای هیچ بحث و سوال و موردی برای من نوعی در روش کار شما و راهنماییهاتون وجود نداره.
ازتون ممنونم
دستتون رو میبوسم
من بدور از اغراق هیچ انتقادی ندارم. فقط دلم میخواد بگم چقدر از آشنایی با کسی که داره سعی میکنه و دوست داره به دیگران کمک کنه خوشحالم. من از شما تو خیلی از نکات الگو گرفتم. ان شاالله سال ها سایتون رو سر خونوادتون و بچه های انجمن باشه
یه انتقاد دیگه راستی
خیلی دیدم که اینطوری نوشتید :
من دست تک تک شما را پدرانه می بوسم.

راستش. خجالت میکشم همچین حرفی رو از استادم بشنوم. این لطف و مهربانی زیاد و فوق العاده شمارو نشون میده در حق ما.
راستش این حرفو که میشنوم اشک میاد توی چشام. چون در دسترسم نیستید که بتونم مثل پدر خودم بغل بگیرمش و دستشو ببوسم.
استاد هوشنگ قربانیان
مردی روحیه ای مثال زدنی . پشتکاری که این دور و زمونه در کمتر جوونی پیدا میشه. همیشه حاضر و گوش به زنگ . من تو یه باری که ایشون رو زیارت کردم . ایشون رو کارکشته ، سرد و گرم کشیده و در کل یه کاسب دیدم . می شه بهش اعتماد کرد و ماشین شاسی بلند دوست داره ، پسرش رو خیلی دوست داره .فکر کنم دیر به دیر عصبانی بشه ولی وقتی عصبانی بشه اُه اُه.
من یه انتقاد خیلی خیلی مهم دارم.گرچه به گفته خودتون حتی همسرتون هم نتونست در این مورد جلوی شما رو بگیره.خیلی حیف هست کسی که اینهمه برای دیگران وقت میزاره تا به موفقیت برسن برای سلامتی خودش هیچ کاری نمیکنه و جالبتر اینکه با تمام توان در پی نابودی جسم خودش تلاش میکنه.جناب قربانیان عزیز حالا قبل اینکه بعدی رو روشن کنید برای چند لحظه به این فکر کنید که شما الگوی ما در این انجمنید.بزارین از شما فقط خوبی ها رو یاد بگیریم.چشم خیلی ها هنوز به نوشته ها و اموزه های شماست

ببخشید حرفم رو رک گفتم بزرگوارِ دوست داشتنی
استاد گلی گل!!
فقط همین رو می تونم بگم!
خدا حفظت کنه انشالله!
(12-15-2012 08:02 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]هزار دفعه گفتم
استاد عزیزم. آقای قربانیان. جهان آگهی عزیز انقدر انرژی مثبت به من نده من جنبه ندارم میترکماااااااااا

راستش در حدی نیستم از استاد خودم انتقادی کنم ولی خب چون پست من یه ارزشی هم داشته باشه یه مورد رو میگم. البته ببخشید بازم چون انقدر انتقاد نمیشه کرد از شما که باید کلی دقیق بشه آدم یه بهونه ای دستش بیاد ازتون انتقاد کنه.
انتقادم اینه که همه پستارو تشکر میزنید. این نکته رو باید بدونید که شما بزرگتر و استاد من و دیگر بچه های انجمن هستی پس وقتی زیر مطلبی تشکر شمارو میبینیم فکر میکنیم شما تاییدش کردی. در صورتی که شما به خاطر زحمتی که نویسندش کشیده تشکر کردی.
پس پیشنهاد میکنم هر پستی رو تشکر نزنید. اونایی که تاییدشون میکنید رو تشکر بزنید.

یه انتقاد دیگه. این استادتونو عوض کنید. خیلی بد نمره میده. یه بار ندیدیم به این جهان آگهی بنده خدا یه نمره درست حسابی بده والله. Big Grin

والله همین لطفایی هم که به من نوعی کردید از سرم زیاد بوده. جای هیچ بحث و سوال و موردی برای من نوعی در روش کار شما و راهنماییهاتون وجود نداره.
ازتون ممنونم
دستتون رو میبوسم

از محبت تک تک شما ممنونم.
مگر یدران دست بچه های خود را در دست نمی گیرند و نمی بوسند؟من اگر چنین کاری بکنم .زیاد کار مهمی نکرده ام.
در رابطه با پیشنهاد شما:
- خود را موظف می دانم بخاطر وظیفه ای که ادمین عزیز و دوست داشتنی به من محول کرده سعی کنم تمام تایپیکها را بخوانم.اگر دکمه را نزنم بخاطر زیادی تایپیکها متوجه نمی شوم.ممکن است از من سئوالی شده باشد و متوجه نشوم.
- باور کنید تمام نوشته هایتان برایم با ارزش است.چون نظرات خود را می نویسید. مگر می شود من به نظرات شما بی توجه باشم.هرچند که انتقاد تندی باشد و یا..البته سعی میکنم جواب قانع کننده ای را بدهم که آن عزیز از نوشتنش جواب بگیرد.
تقاضا دارم هر انتظاری از من دارید بنویسید تا با کمک هم روز بروز انجمن را پر افتخارتر کنیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع