ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟
زمان کنونی: 04-24-2024, 06:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sama72
آخرین ارسال: hoodijoon
پاسخ: 9
بازدید: 1182

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-07-2016, 06:49 PM
ارسال: #1
سلام دوستان

قرار هست یک مبلغ قابل توجهی رو بهم بدن که برای خودم کسب و کار راه بندازم در این اوضاع نا به سامان اقتصادی ، با توجه به اینکه وضع اقتصادی خانواده در حدی هست که دیگه قطعا پول دیگری به بنده نخواهند داد و همین یکبار است ، لذا باید بسیار در حفظ و نیز افزایش این مبلغ تلاش کنم

کاری که من خودم بهش علاقه دارم راه اندازی گالری نقره است ، بیشتر شامل آینه و شمعدان و ظروف نقره اما چند سوال ابتدایی ذهنم رو درگیر کرده :

- در این اوضاع اقتصادی صلاح میدونید وارد این کار بشم ؟ آشنایی رو دارید که در این حرفه باشه و از اوضاعش خبر داشته باشید ؟
- حدودا برای یک شروع خوب چقدر سرمایه نیاز است ؟ ( با درنظر گرفتن همه هزینه ها )
- بنده چون تاحالا کار بازاری نکردم بسیار نگرانم و ترجیح میدهم برم یک گالری نقره حتی شده مثلا بعدالظهرها به صورت مجانی چند ماهی کار کنم ، اما چطوری ؟ قطعا اینجور کارها به خاطر ایمنی کارشون افراد نا آشنا رو قبول نمیکنن ، ضمن اینکه برم بگم میخوام کار یاد بگیرم خودم این کار رو بزنم ؟! ظاهرم هم نمیخوره که بگم میخوام شاگردی کنم ، چیکار باید کرد ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-08-2016, 04:19 AM
ارسال: #2
RE: شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟
سلام دوست عزیز
لطفا بفرمایید چند سالتون هست؟آیا تا حالا با نقره و طلا سر و کار داشتید شاگردی کردید؟از کدوم شهر هستید؟مغازه دارید یا میخواین اجاره بکنید؟

من در آینده یک انسان 100٪ موفقی خواهم شد .
06-08-2016, 09:39 AM
ارسال: #3
(06-08-2016 04:19 AM)hoodijoon نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
لطفا بفرمایید چند سالتون هست؟آیا تا حالا با نقره و طلا سر و کار داشتید شاگردی کردید؟از کدوم شهر هستید؟مغازه دارید یا میخواین اجاره بکنید؟

سلام

لطفا بفرمایید چند سالتون هست؟ 29 سال

آیا تا حالا با نقره و طلا سر و کار داشتید شاگردی کردید؟ خیر ، متاسفانه هیچ تجربه ای ندارم و یکی از مشکلات اساسی هم همین هست ، چون آشنایی در این زمینه ندارم نمیدونم چطوری جایی رو پیدا کنم تا یک مدت برای کسب تجربه اونجا حتی مجانی کار کنم ، ظاهرم هم نمیخوره که بگم میخوام شاگردی کنم ، البته اینطور مغازه ها به خاطر مسائل ایمنی بعید میدونم بدون آشنا کسی رو قبول کنند

از کدوم شهر هستید؟ اصفهان

مغازه دارید یا میخواین اجاره بکنید؟ میخوام اجاره کنم
06-08-2016, 09:42 AM
ارسال: #4
ضمن اینکه برم بگم چی دقیقا ، بگم میخوام یک مدت اینجا کار کنم تا کار یا بگیرم بعد برای خودم بزنم ؟! این سوال رو اگر دوستان بتونند یک راهکاری براش پیدا کنند کمک بسیار بزرگی به بنده کرده اند
06-08-2016, 05:34 PM
ارسال: #5
(06-08-2016 09:42 AM)sama72 نوشته شده توسط:  ضمن اینکه برم بگم چی دقیقا ، بگم میخوام یک مدت اینجا کار کنم تا کار یا بگیرم بعد برای خودم بزنم ؟! این سوال رو اگر دوستان بتونند یک راهکاری براش پیدا کنند کمک بسیار بزرگی به بنده کرده اند

بله این چیزه بدی نیستش.من مدتی که توی مغازه کار میکردم البته صنف دیگه ای ادمای زیادی میومدن میگفتن ما اصا حقوق نمیخوایم فقط میخوایم یه سال اینجا کار کنیم تجربه رو بگیریم بریم برای خودمون کار رو بزنیم.
البته اگه میتونی جایی پیدا کنی که نفر بخوان و اینو نگی و حقوقم بگیری که چه بهتر.
برای اینکه تو اینجور کارا هم بخاطر امنیت جنس ها هر کسی رو شاید نگیرن میتونی سفته بهشون بدی یا اگه توی اشناهات کسی هست که کارمندی چیزیه میتونه ضامنت بشه.
وقتی هم که وارد کار شدی فقط فکر اینکه مشتری چی میخواد و فروختن نباش در کنارش تجربه صاحب کارتو بدزد جنس از کجا میاره چند میخره یا یه موقع هایی پخش کننده ها میان با مدیر مغازه حرف میزنن برا جنس با 4 تاشون اشنا شو.
در هر صورت هر جوری شده بدون شاگردی کردنو تجربه گرفتن نرو سمت کاری یه مدت سختی میکشی ولی عوضش وقتی وارد کار شدی تجربشو داری.

البته مهمتر از همه اینا قبلش تحقیق کن ببین اینکاری که میخوای بری بازارش چجوریه خوبه بده جوری نشه که کلی وقت بذاری شاگردی کی بعد سرمایتو بخوابونی اخرم کار جالبی که میخوای نباشه.

همیشه برد با قویتر ها نیست دیر یا زود برد با کسی است که بردن را باور دارد
06-08-2016, 06:00 PM
ارسال: #6
امروز رفتم دو تا گالری نقره مطرح ، متاسفانه یکیشون که گفت نیرو نمیخوایم ، یکی دیگه هم اول خیلی رو راست گفت من به پسر خودم روش کارم رو نمیگم ، به شما که هیچ ! تازه میگفت 2 میلیارد سرمایه میخواد !

فکر کنم اینطوری که برم بگم میخوام کار یاد بگیرم بعد خودم بزنم زیاد جالب نیست ، شاید هم این دوتایی که من رفتم اینطوری بودن و بقیه اینطوری نباشن
06-08-2016, 11:58 PM
ارسال: #7
من خودم الان چند ماهی میشه که شاگردم با هزار جور بدبختی تونستم از طریق چند آشنا طرف رو رازی کنم برای ورود به این رشته ضمانت میخوان من با 35میلیون ضمانت الان مشغولم اون طرفی هم که بهت گفته به پسرش یاد نداده راست گفته حق داره چون واسه این کار باید وقت بزاری زحمت بکشی تا نونشو بخوری اینطور نیست که امروز بری یکی دو ماه بعد پول پارو کنی طرف تجربشو راحت نمیاد در اختیارت بزاره حاصل 20 30 سال زحمته چون اینکار یه کاری هست که نیاز به آپدیت داره تو مجبوری هر بار که کار تازه ای اومد به بازار سراغش رو بگیری و اونو یاد بگیری یعنی این یک کار رقابتی هست.باید تو این کار چند تا دوست پیدا کنی چون تنهایی محاله آدم موفق بشه تو اینکار کار تیمیه Smile .هر چقدر هم سرمایت کلفت باشه اگه تجربه نداشته باشی خیلی راحت شوتت میکنن بیرون خیلی کار پر ریسکیه.تو این کار عجله نیست باید صبر کرد باید شب تا صبح کار کنی عین من که کارم از صبح 5 شروع میشه تا ساعت 9 شب Smile خب فکر کنم تا اینجا سختی های کار رو فهمونده باشم Smile)‌ Smile هیچ جور نمیتونی وارد این رشته بشی الا این که آشنا یا آشنای آشنا داشته باشی باید طرفی که میخوای پیشش کار کنی اعتمادش از برادر هم بیشتر باشه بهت. میتونی بری مدرک این کار رو بگیری و آموزش ببینی که اونم مختصا یه آشناییه تجربه نمیدن بهت. بنظرم دنبال مدرک نرو چون میتونی او هزینه ای رو که خرج مدرک کنی عوضش خرج تجربه کنی یعنی طرفی گیر بیاری که با پول بهت آموزش بده تقریبا هم ماهانه یک یا یکو دویست سیصد میگیرن کمش. که اونم صرف نمیکنه بهت Smile چون کمه کمش 5 سال حداقل باید آموزش ببینی ... Smile
نمیخوام دلتو خالی کنم این توضیحاتی که من دادم من روش تجربه ایشو بهت گفتم میتونی دنبالش بری نشد نداره تلاش کن

06-09-2016, 12:47 AM
ارسال: #8
همونجور که دوستان گفتن ورود به بازار شرطش شاگردیه
یعنی بخواین یهویی مستقل کارو شروع کنید تا بیاین به قلق های کاری و حساب کتاب و شرایط اون صنف پی ببرید مطمئنا بخشی از سرمایتون یا همش رفته

تازه ممکنه در مدت شاگردی متوجه بشید که اصلا این کاره نیستید یا ببینید توی این مسیر بد قسمتی رو انتخاب کردید
مثلا تو همین صنف نقره در ظاهر یکی درستش میکنه و یکی میفروشه ولی تو بطن کار میفهمید عده ی زیادی این وسط نون میخورن که ممکنه زحمت کمتر و سود بیشتری از سازنده و فروشنده ی بازاری ببرن مثل وارد کننده های شمش نقره
اینطوری بهتر میدونید از کجا و چجوری وارد بشید

کار، روز رو کوتاه میکنه، عمر رو دراز
06-12-2016, 11:56 PM
ارسال: #9
http://www.javaheribina.com/blogs/%D9%81...B1-%DA%A9/

این سایتم یه سر بزن

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول سرمايه گذاري در بازار املاك و مستغلات - مقدمه- مهم jahanagahi 33 5,871 02-08-2022 01:46 PM
آخرین ارسال: emigration
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 827 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  رهنمایی در مورد ایجاد کسب وکار mehdizero 0 716 10-11-2017 05:20 PM
آخرین ارسال: mehdizero
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,673 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,852 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  حرکت بسیار عجیب در این سن jahanagahi 164 34,242 03-21-2017 03:06 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,434 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,067 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  افزایش سرمایه های خرد چگونه؟ yunespc 1 844 10-26-2016 01:54 PM
آخرین ارسال: yunespc
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,404 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
  پخش در مدارس و فروشگاه ها و.. pedram9 17 5,544 05-27-2016 11:21 PM
آخرین ارسال: Sarvindonuts
  نرخ سود بانکی در سال 95 siavashbehzad 0 369 03-12-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: siavashbehzad
  بهترین نام برای کانون تبلیغات و آگهی در گیلان babaei 1 3,890 12-04-2015 02:08 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  خدمات کامپیوتری در دانشگاه saeed74 3 543 09-17-2015 01:27 PM
آخرین ارسال: saeed74
  راهنمایی در مورد کاغذ باطله sorushlian 0 1,228 09-03-2015 08:26 AM
آخرین ارسال: sorushlian
  فوری-مرکز فروش کارتن و جعبه مقوایی در تهران sinap 2 4,137 07-14-2015 05:04 AM
آخرین ارسال: sinap
  راهنمایی در انتخاب یک محصول مرتضی حسین پور 0 827 05-19-2015 01:40 AM
آخرین ارسال: مرتضی حسین پور
  نظر شما درمورد کسب در آمد از یک گلخونه خانگی کوچک شاهکار طبیعت 0 867 04-29-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: شاهکار طبیعت
  درخواست همکاری در خصوص تکمیل پرسشنامه یک پژوهش دانشگاهی msotoudeh 0 750 01-01-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: msotoudeh
  مولتی‌میلیونرهای آلمانی چگونه ثروتمند شده‌اند؟ karafarin 0 733 12-20-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS