ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا؟
زمان کنونی: 04-30-2024, 03:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: 3ObHaN
پاسخ: 23
بازدید: 3038

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا؟
12-11-2012, 01:05 PM
ارسال: #21
RE: چرا؟
(12-07-2012 06:41 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  به نظرم این مسئله زیاد داره بزرگ میشه !
کاش میشد این تاپیک بسته شه .

سلام

ابتدا عرض کنم که بنده مخلص تمام بچه های گل انجمن هستم و قصد جسارتی ندارم و فقط نظر شخصی خودم رو درج میکنم اما کمی واضح تر

1- تا اینجایی که من متوجه شدم اینه که یکی از کسانی که هیچ شناختی بر رویشان نیست و البته که خودشان هم مایل بر آن نیستند درصدد کمک به هم میهنانشان با ایجاد تایپیک هایی نموده اند

2- به شخصه مطمئنا علاوه بر بنده تعداد زیاد دیگری از اعضا نیز با توجه به لحن بیان و اشاره به ریزه کاری های متعدد کاری ، برایشان متصور شده باشد که ایشان نگارشهای بسیار زیبایی داشته و راهنمایی های ارزنده ای می کنند

3- از طرفی دوستانی که از دوستان بنده نیز می باشند نیز اصرار تمایل به این دارند که از ریز ریز جزییات حتی زندگی و کارهایی که انجام داده اند مطلع شوند و نیز ابراز میکنند که اگر شدیدترین انتقادها هم به شخص خودشان شود بازهم جوابگو هستن

4- منتهی نکته ای که گویا به حاشیه رفته ، همان جمله آقا حمزه عزیزه

کسی با سوال کردن مشکلی نداره ، سوال کردن اصول پی بردن به موفقیته

منتهی سوال داریم تا سوال ، یه وقت هست من یه سوال میکنم در راستای کار صورت پذیرفته و حتی هم میگم این کار که شما کردید به این دلایل ایراد داشته و میتونستید به جای اینکه وقت و هزینه خودتون رو هدر بدید فلان کار رو انجام بدید

این میشه انتقاد (( انتقاد سازنده))

اما اگر اومدم و گفتم از کجا معلوم داری راست میگی ، من رفتم یه تحقیق جامع از یکایک ساکنان اون منطقه کردم و هیچ کس یادش نمیومده و درنتیجه حتما داری دروغ میگی و بیا ثابت کن که دروغ نمیگی

این میشه عذر و بهانه های ببخشید(( الکی))

از کجا معلوم خودتون راست میگید؟!

اگر قرار باشه همدیگه رو با این سوالات بپیچونیم به نظرتون اسمش رو میزارن انتقاد؟

بنده که چیزی در چنته ندارم ولی خوب اگر قرار باشه اینطوری متهم بشم و در پوشش انتقاد، انگ دروغ گویی بهم زده بشه، مطمئن باشید ناراحت میشم

5- ولی چیزی که هست اینه که اگر شما ناراحت نمیشید ، بازهم هیچ دلیلی نمیشه که خواسته باشیم با سوالاتی که واقعا از مبحث اصلی بسیار دور است ، سبب بشیم تا یک فرد (( شما فرض کنید ،صرفا داستان نویس)) را از یک جمع دور کنید

این نوعی خودخواهیست که برای اینکه خودمان راضی شویم ، به رضایت دیگر کاربران از حضور چنین فردی در انجمن ، هیچ توجه ای نداشته باشیم

بازهم عرض میکنم که این صرفا نظر شخصی بنده بود و مجدد از صراحت کلامم عذر خواهی میکنم

موفق تر باشیم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , maxsoulfly , mosafer bedar , Delta.H , 3ObHaN , yu3f , کامیار کاظمی , سعید یوسفی
12-12-2012, 12:13 AM
ارسال: #22
همیشه از این وحشت دارم که بزرگای انجمن اینجا رو ترک کنن، کاش بیشتر قدرشون رو بدونیم. بدون اونها میلیاردر شدن و موفق شدن فقط یه شعاره.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , maxsoulfly
12-12-2012, 12:58 AM
ارسال: #23
(12-11-2012 01:05 PM)M3HDI نوشته شده توسط:  
(12-07-2012 06:41 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  به نظرم این مسئله زیاد داره بزرگ میشه !
کاش میشد این تاپیک بسته شه .

سلام

ابتدا عرض کنم که بنده مخلص تمام بچه های گل انجمن هستم و قصد جسارتی ندارم و فقط نظر شخصی خودم رو درج میکنم اما کمی واضح تر

1- تا اینجایی که من متوجه شدم اینه که یکی از کسانی که هیچ شناختی بر رویشان نیست و البته که خودشان هم مایل بر آن نیستند درصدد کمک به هم میهنانشان با ایجاد تایپیک هایی نموده اند

2- به شخصه مطمئنا علاوه بر بنده تعداد زیاد دیگری از اعضا نیز با توجه به لحن بیان و اشاره به ریزه کاری های متعدد کاری ، برایشان متصور شده باشد که ایشان نگارشهای بسیار زیبایی داشته و راهنمایی های ارزنده ای می کنند

3- از طرفی دوستانی که از دوستان بنده نیز می باشند نیز اصرار تمایل به این دارند که از ریز ریز جزییات حتی زندگی و کارهایی که انجام داده اند مطلع شوند و نیز ابراز میکنند که اگر شدیدترین انتقادها هم به شخص خودشان شود بازهم جوابگو هستن

4- منتهی نکته ای که گویا به حاشیه رفته ، همان جمله آقا حمزه عزیزه

کسی با سوال کردن مشکلی نداره ، سوال کردن اصول پی بردن به موفقیته

منتهی سوال داریم تا سوال ، یه وقت هست من یه سوال میکنم در راستای کار صورت پذیرفته و حتی هم میگم این کار که شما کردید به این دلایل ایراد داشته و میتونستید به جای اینکه وقت و هزینه خودتون رو هدر بدید فلان کار رو انجام بدید

این میشه انتقاد (( انتقاد سازنده))

اما اگر اومدم و گفتم از کجا معلوم داری راست میگی ، من رفتم یه تحقیق جامع از یکایک ساکنان اون منطقه کردم و هیچ کس یادش نمیومده و درنتیجه حتما داری دروغ میگی و بیا ثابت کن که دروغ نمیگی

این میشه عذر و بهانه های ببخشید(( الکی))

از کجا معلوم خودتون راست میگید؟!

اگر قرار باشه همدیگه رو با این سوالات بپیچونیم به نظرتون اسمش رو میزارن انتقاد؟

بنده که چیزی در چنته ندارم ولی خوب اگر قرار باشه اینطوری متهم بشم و در پوشش انتقاد، انگ دروغ گویی بهم زده بشه، مطمئن باشید ناراحت میشم

5- ولی چیزی که هست اینه که اگر شما ناراحت نمیشید ، بازهم هیچ دلیلی نمیشه که خواسته باشیم با سوالاتی که واقعا از مبحث اصلی بسیار دور است ، سبب بشیم تا یک فرد (( شما فرض کنید ،صرفا داستان نویس)) را از یک جمع دور کنید

این نوعی خودخواهیست که برای اینکه خودمان راضی شویم ، به رضایت دیگر کاربران از حضور چنین فردی در انجمن ، هیچ توجه ای نداشته باشیم

بازهم عرض میکنم که این صرفا نظر شخصی بنده بود و مجدد از صراحت کلامم عذر خواهی میکنم

موفق تر باشیم

یه بار هست یه خطایی میکنی بابات میاد دوتا میزنه تو سرت نیم ساعت دعوات میکنه 1 ساعت نصیحتت میکنه تموم میشه میره پی کارت .
پی به اشتباهت میبری یا ادم میشی یا نه ...

اما یه بار هست یه خطایی میکنی بابات میاد دوتا میزنه تو سرت نیم ساعت دعوات میکنه 1 ساعت نصیحتت میکنه میری اشپز خونه مامانت میاد دوتا میزنه تو سرت نیم ساعت دعوات میکنه 1 ساعت نصیحتت میکنه میری تو اطاقت خواهرت میاد دوتا میزنه تو سرت نیم ساعت دعوات میکنه 1 ساعت نصیحتت میکنه میری کوچه همسایه های هرکدوم به نوبه ی خودشون میان دوتا میزنن تو سرت نیم ساعت دعوات میکنن 1 ساعت نصیحتت میکنن خونه مامان بزرگ بعد از اینکه مامان بزرگت اومد دوتا زد تو سرت نیم ساعت دعوات کرد و 1 ساعت نصیحتت کرد ، عمه و عمو و دایی و خالت میان هرکدوم دوتا میزنن تو سرت نیم ساعت دعوات میکنن 1 ساعت نصیحتت میکنن .

این دیگه حالت معمولی نداره . این تاپیک رو باس بست . اگه خودت هم حرفی نزنی ، اخرش یکی پا میشه میگه ولش کنید بدبخت رو ، هیچ اشتباهی نمیتونه زیاده روی ما رو توجیح کنه .

هرکسی که تاپیک رو زده حکم اون پدر رو زده ، چوب بزنه شیرینه ، دعوا کنه شیرینه ، حرف بد بزنه فحش بده شیرینه ، اما ما چرا داریم تلخش میکنیم ؟
واقعا چرا ؟

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , maxsoulfly , Delta.H , mosafer bedar , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , سعید یوسفی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جهان آگهی چرا می نویسد؟ jahanagahi 12 2,202 07-21-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  چرا بعضی از عزیزان به هدف خود نمی رسند. jahanagahi 1 769 03-12-2013 08:40 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS