ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد
زمان کنونی: 04-27-2024, 05:47 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: saba01
پاسخ: 16
بازدید: 3889

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد
01-23-2013, 07:33 PM
ارسال: #11
RE: نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد
به ایده ی من این تاپیک فوق العاده هستش . من عاشق اینگونه هدفمند نوشتن هستم و معتقدم واقعا در انجمن این چنین تاپیکی که با فوکوس یا تمرکز روی یک موضوع جلو میره خیلی میشه استفاده ی بهینه برد .تاپیکهای اساتیدی بزرگی جناب قربانیان و جناب نامی و خیلی از عزیزان به نظرم فوق العاده تاثیرگذار هستش.

باید از استاد بزرگ یوسف عزیز تشکر ویژه کنم - من که به شخصه از نوشته های این تاپیک خیلی لذت بردم

فرض کنید هر نفر اگر در انجمن فقط دو تا تاپیک در مورد حرفه ی خودش اینگونه هدفمند پیش بره اینجا میشه بمبی از کار و حرفه های متفاوت یا تخصص ویژه / غیر اینه ؟
تا حالا به این موضوع فکر کرده اید که شما هم میتوانید چیزی از کاری که انجام می دهید به دیگران بیاموزید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به امید روزهای بدون دیروز 12_002 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , soso , مهدی 1 , yu3f , sir-mahyar , mir abbas
01-26-2013, 10:56 AM
ارسال: #12
نظر لطف شماست استاد بهداد عزیز. ایده شروع این تاپیک از تاپیک های شما بوده ک ب صورت متمرکز شروع کردید بحث ها رو.
امیدوارم مطالب مفید باشه :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , بهداد
07-24-2013, 11:22 PM
ارسال: #13
(12-13-2012 04:52 PM)yu3f نوشته شده توسط:  این تاپیک رو برای این باز کردم ک دوستان عزیز نظرات، پیشنهادات و سوالات خودشون رو درباره تاپیک " اهدافمان چ اشکالی دارد " در این قسمت قرار دهند.

وایییی ببخشید من نظرمو توی همون تاپیک گفتم35
به نظر من علت اینکه 99درصد ثروت دنیا دست 1دزصد ادماس اینه که ایین 99 درصد توی زندگیشون حالا به هر دلیلی یه شکاف هایی وجود داره که اون شکاف ها اجازه نمیدن اون ثروتمند مرفه بشه..
هرکسی یکی دوتا از این شکافهارو داره..
موضوعی که شما روش بحث میکنین میونه این شکاف هارو تو وجود هر کدوم از ما پیدا کنه به نظرم که خیلی بحث جامعیه..
خیلی نتشکرم..
بازم بابت اون موضوع معذرت میخوام..10_004

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , goldmen
07-31-2013, 04:31 PM
ارسال: #14
خواهش میکنم. مشکلی نیس.
با نظر شما موافقم Smile

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi
07-31-2013, 10:41 PM
ارسال: #15
(07-24-2013 11:22 PM)Elixir نوشته شده توسط:  
(12-13-2012 04:52 PM)yu3f نوشته شده توسط:  این تاپیک رو برای این باز کردم ک دوستان عزیز نظرات، پیشنهادات و سوالات خودشون رو درباره تاپیک " اهدافمان چ اشکالی دارد " در این قسمت قرار دهند.

وایییی ببخشید من نظرمو توی همون تاپیک گفتم35
به نظر من علت اینکه 99درصد ثروت دنیا دست 1دزصد ادماس اینه که ایین 99 درصد توی زندگیشون حالا به هر دلیلی یه شکاف هایی وجود داره که اون شکاف ها اجازه نمیدن اون ثروتمند مرفه بشه..
هرکسی یکی دوتا از این شکافهارو داره..
موضوعی که شما روش بحث میکنین میونه این شکاف هارو تو وجود هر کدوم از ما پیدا کنه به نظرم که خیلی بحث جامعیه..
خیلی نتشکرم..
بازم بابت اون موضوع معذرت میخوام..10_004

این شکافها چبری نیستند جز دیوار ذهنی ما. عدم اعتماد بنفس ما. ننوشتن اهداف خود و ایمان و باور به اینکه نمی توانیم و نمی شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , pooria026 , mir abbas
09-07-2014, 05:12 PM
ارسال: #16
سلام
من درباره خودم همیشه عواملی مث ترس از شکست و اعتماد ب نفس پایین باعث رکود و عقب افتادن از همه خواسته ها و ارزوهام بوده
همیشه میترسیدم اشتباه کنم و توسط بقیه بازخواست بشم و اینطور شکست خوردم
باید وقتی هدفی رو انتخاب میکنی اونقدر رو هدف متمرکز بشی و افکار منفی و دغدغه ها رو از خودت دور کنی گرچه شاید با وجود همه اینها شکست هم احتمالش هست اما تو اصلا به شکست فک نکن بعد از تلاش نتیجشو ب خدا بسپار
خدا خ بزرگ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما. jahanagahi 44 10,450 11-05-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  اهدافمان چه اشکالی دارد؟ yu3f 11 3,384 07-24-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: Elixir
  چرا نوشتن اهداف اینقدر اهمیت دارد؟ بيلا بالا 2 1,219 10-30-2012 11:09 AM
آخرین ارسال: بهداد
  هر چه هستی همون باش،هر چه نیستی نگو کاش mehdi098 2 974 06-08-2012 07:51 PM
آخرین ارسال: farzin1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS