ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
زمان کنونی: 04-23-2024, 02:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 45
بازدید: 10447

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-11-2012, 11:10 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2012 12:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1

هوشنگ قربانیان
وقتی کتابهائی در زمینه تفکر مثبت را مطالعه میکنیم هیجان تمام وجود ما را در بر می گیرد.فکر میکنیم الان است که به اهدافمان برسیم.هر روز و هر ساعت منتظریم که کو؟ چرا من به هدفم نرسیدم؟ بابا همه این کارها مسخره بازی است.با تمام وجود منتظر رسیدن به هدف هستیم.زندگی را فراموش میکنیم.زیبائی گل را فراموش میکنیم. شوخی و تفریح را رها می کنیم.از خود سئوال میکنیم پس من این همه مدت این کتابها را خوانده ام , پس چرا تاثیر نمیکند.
مثل اینکه هر چقدر منتظر تاکسی می شویم ,خبری از تاکسی نیست ولی به محض اینکه بی خیال می شویم , تاکسی جلو پای ما می ایستد.
ایمان و باورش ر ا از دست می دهد.رهایش میکند و می گوید این کارها وقت گذرانی است من باید به کارهای روزانه فکر کنم.مگر نه اینست که می گویند :نابرده رنج گنج میسر نمی شود- جان برادرکه.......
به کار روزانه اش می پردازد.غافل از اینکه ذهن کار خودش را دارد انجام می دهد.در مدت گذشت زمانی آن شخص خودروی را که قبلا جزو هدفش بوده را می خرد.فکر میکند در یک روز تصمیم گرفته و خود خودرو را خریده.غافل از اینست که خرید این خودرو جزو اهدافش بوده وذهن انباشته از اشتیاق به داشتن خودرو او را صاحب آن کرده است.
نتیجه: به تمام اهدافتان می رسید بشرطیکه:
- اهدافتان را بنویسید.
- ایمان و باور خود را تقویت کنید
- دیوارهای ذهنی را خرد کنید.
- به کار روزانه خود ادامه دهید.

رهایش کنید.بله رهایش کنید.
باور بفرمائید به همه آن اهداف می رسید.
چرا فکر میکنیم رسیدن به اهداف سخت است؟:
- مدام به آن فکر میکنیم و فرصتی برای کار ذهن در نظر نمی گیریم.
- مدام کتابهای مختلفی را می خوانیم.(یعنی هر آن منتظر رسیدن تاکسی هستیم.تاکسی نمی آید.)

راز موفقیت:
- انتخاب یک کتاب و حداکثر 2 کتاب.
- مطالعه دقیق و درک درست از آن.
- تقویت ایمان وباور.
- شروع به زندگی روزانه.(رهایش کنید.خانم , آقا رهایش کنید تا خودش بتواند برنامه ریزی کند و شما را به آنها برساند.)
- غر نزنید.
- منتظر و چشم براه نباشید.مطمئنا خواهد آمد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , 3ObHaN , M3HDI , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , madar , Haavin , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , سعید یوسفی , فرهاد قربانی , Hesam279 , tondar12 , پرواز , sajjad , sherafati , ارمان , dara , قادر سلمانی , بهداد , worldforex , حامد , GreatNavid , ناصر صادقی , Busaba , maxsoulfly , kafi , یک همراه سبز , خانم میلیاردر , Fela.Want , sir-mahyar , ali mohammady , iranboy , mohsenspring , بيلا بالا , bitumen , mohsen k1 , saeed.abdollahi , Elixir , maryambanoo , Divar , مرتضی الهی , minoo , mahdi5e , poldar , err602 , samiar afshari , top-banner
10-11-2012, 12:59 PM
ارسال: #2
RE: چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما.
(10-11-2012 11:10 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
هوشنگ قربانیان
مثل اینکه هر چقدر منتظر تاکسی می شویم ,خبری از تاکسی نیست ولی به محض اینکه بی خیال می شویم , تاکسی جلو پای ما می ایستد.

جناب قربانیان سلام

اتفاقا برای من این نکته کاملا ملکه ذهنم شده منتهی برعکس ، مثلا هر وقت که به سر ایستگاه اتوبوس میروم همان مسیر هم میرسد و قبل از اینکه من سوار شوم حرکت میکند

بارها شده قبل از اینکه با ایستگاه برسم چند متری را دویده ام تا اگر دوباره اتوبوس رسیدید از آن جا نمانم
به طوری که از هر 100 بار 95 بارش اینچنین می شود ( یعنی از اتوبوسی که قصد رفتن با آن را دارم جا میمانم)

راستش شاید مثالم نسبت به موضوع جنابعالی زیاد در یک سو نباشد منتهی خوشحال میشم در صورتی که علت رو میدونید راهنمایی کنید

با تشکر

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , سعید یوسفی , فرهاد قربانی , sherafati , حامد , ناصر صادقی , maxsoulfly , sir-mahyar , mohsenspring , مرتضی الهی , minoo , mahdi5e
10-11-2012, 01:18 PM
ارسال: #3
این مثال شما برنامه ریزی ذهن است .
مثالی می زنم.لباس نو می پوشیم و به رستوران می رویم. تمام فکر و ذهن ما اینست که غذا روی لباسمان نریزد.وارد رستوران می شویم. غذا سفارش می دهیم و تمام فکر ما اینست که این بار نخواهم گداشت لباسم کثیف شود.غذا روی لباس ما می ریزد.بهمین سادگی.
در رابطه با مشکل شما هم همین است.فقط با تمرین و جایگزینی اینکه هیچوقت غذا روی لباس من نمی ریزد را در ذهن باور کن و هیچوقت من از اتوبوس جا نمی مانم.بعد از مدتی مشکل حل می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , goldmen , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , سعید یوسفی , فرهاد قربانی , sherafati , حامد , GreatNavid , ناصر صادقی , Busaba , maxsoulfly , sir-mahyar , mohsenspring , bitumen , mohsen k1 , Divar , minoo , err602
10-11-2012, 01:21 PM
ارسال: #4
(10-11-2012 01:18 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  این مثال شما برنامه ریزی ذهن است .
مثالی می زنم.لباس نو می پوشیم و به رستوران می رویم. تمام فکر و ذهن ما اینست که غذا روی لباسمان نریزد.وارد رستوران می شویم. غذا سفارش می دهیم و تمام فکر ما اینست که این بار نخواهم گداشت لباسم کثیف شود.غذا روی لباس ما می ریزد.بهمین سادگی.
در رابطه با مشکل شما هم همین است.فقط با تمرین و جایگزینی اینکه هیچوقت غذا روی لباس من نمی ریزد را در ذهن باور کن و هیچوقت من از اتوبوس جا نمی مانم.بعد از مدتی مشکل حل می شود.

از اونجاییکه هر روز اینطور میشه ، من از همین امروز این کار رو انجام میدم و نتیجش رو عرض میکنم

بسیار متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , sherafati , Delta.H , حامد , ناصر صادقی , maxsoulfly , sir-mahyar , mohsenspring , maryambanoo , minoo , mahdi5e
10-11-2012, 04:20 PM
ارسال: #5
چه جالب بود آقا هوشنگ.
حقیقته .من هر وقت چیزی رو گم میکنم انقدر دنبالش میگردم که پیداش نمی کنم.
ولی وقتی بیخیالش میشم راحت پیدا میشه.

من امسال هدفم رو تعیین کردم و بیخیالش شدم.و مطمئنم که امسال بهش میرسم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید یوسفی , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , sherafati , madar , ناصر صادقی , maxsoulfly , sir-mahyar , mohsenspring , mohsen k1 , Divar , مرتضی الهی , minoo , mahdi5e
10-11-2012, 04:38 PM
ارسال: #6
دوستان بعضی شرایط که اینجا آوردید بی ارتباط با قوانین مورفی نیست به همین خاطر از اینترنت سرچ کردم و اینجا آوردم برای مطالعه دوستان

قوانين مورفي و داستان پيدايش آنها

يادآوري قوانين مورفي تسکين دهنده بدبياري ها و بدشانسي هاست. قانون مورفي در سال 1949 در پايگاه نيروي هوايي ادوارز شکل گرفت. مورفي مهندس هوافضا بود که روي يک پروژه کار مي کرد. در يکي از سخت ترين آزمايشهاي پروژه يک تکنسين خنگ تمام سيم ها را برعکس وصل کرد و آزمايش خراب شد.مورفي درباره اين تکنسين گفت: "اگه يه راه براي خراب کردن چيزي وجود داشته باشه او همون يه راه رو پيدا مي کنه" و اين اولين قانون مورفي بود.در ابتدا در فرهنگ فني مهندسين رواج پيدا کرد و بعد به فرهنگ عامه راه پيدا کرد. بعداً قوانين ديگري هم بعد از کسب رتبه لازم از بنياد مورفي درزمره قوانين اصلي قرار گرفتند

حالا قوانين مورفي و قوانين استنباط شده از آن

اگر در توده يا کپه اي به دنبال چيزي بگردي، چيز مورد نظر حتما در ته قرار دارد

هيچ کاري آن طور که به نظر مي رسد ساده نيست

وقتي در ترافيک گير کرده اي لايني که تو در آن هستي ديرتر راه مي افتد

هر کاري بيش از آنچه فکرش را مي کني دو برابر آنچه بايد وقت مي برد.مگر اينکه آن کار ساده به نظر برسد که در آن صورت سه برابر وقت مي گيرد

هر چيزي که بتواند خراب شود خراب مي شود آن هم در بدترين زمان ممکن

اگر چيزي را مقاوم در برابر حماقت ... ها بسازي ... باهوش تري پيدا مي شود و کارت را خراب مي کند

در صورتي که شانس انجام درست يک کار پنجاه پنجاه باشد احتمال غلط انجام دادن آن نود درصد است

وسايل نقليه اعم از اتوبوس، قطار، هواپيما و... هميشه ديرتر از موعد حرکت مي کنند مگر آن که شما دير برسيد. در اين صورت درست سر وقت رفته اند

اگر به نظر مي رسد همه چيزها خوب پيش مي روند حتما چيزي را از قلم انداخته اي

احتمال بد پيش رفتن کارها نسبت مستقيم با اهميت آنها دارد

هر وقت خودت را براي انجام دادن کاري آماده کرده اي ناچار مي شوي اول کار ديگري را انجام دهي

اشياي قيمتي اگر سقوط کنند به مکان هاي غيرقابل دسترس مثل کانال آب يا دستگاه زباله خرد کن (آن هم در حالي که روشن است) مي افتند

مادر هميشه راه بهتري براي انجام کارتان پيشنهاد مي کند البته بعد ازاينکه کار را به سختي انجام داده باشيد

هر چه بيشتر سعي کنيد چيزي را از مادرتان پنهان کنيد او بيشتر به وب کم شبيه مي شود

هشتاد در صد امتحانات پايان ترم براساس کلاسي است که در آن غايب بوده اي

وقتي قبل از امتحانات نکات را مرور مي کني مهمترين شان ناخوانا ترينشان است

------------------------------------

قوانين اتوبوسي مورفي

اگر تو ديرت شده اتوبوس هم دير مي آيد

اگر زود برسي اتوبوس دير مي آيد. اگر دير برسي اتوبوس زود رسيده است

اگر بليت نداشته باشي پول خرد هم نداري. وقتي پول خرد داري که بليت هم داري

هر چه بيشتر از راننده بپرسي که کدام ايستگاه بايد پياده شوي احتمال اين که درست راهنمايي ات کند کمتر خواهد شد

مدت زيادي منتظر اتوبوس مي ماني و خبري نيست پس سيگاري روشن مي کني. به محض روشن شدن سيگار، اتوبوس مي رسد. (به عبارت ساده اگر سيگار را روشن کني اتوبوس مي رسد

اگر براي زودتر رسيدن اتوبوس سيگار را روشن کني اتوبوس ديرتر مي آيد

قوانين كامپيوتري مورفي

ديسک مشتري در سيستم تو خوانده نمي شود

اگر براي خواندن آن نرم افزار پيچيده اي روي سيستمت نصب کني آخرين باري خواهد بود که چنين ديسکي به دستت مي رسد

قوانين عاشقانه ي مورفي

همه خوب ها تصاحب شده اند ، اگر تصاحب نشده باشند حتما دليلي دارد

هر چه شخص مذکور بهتر و مناسب تر باشد، فاصله اش از تو بيشتر است

شعور ضربدر زيبايي ضربدر در دسترس بودن مساوي عددي ثابت است. ( که اين عدد هميشه صفر است

ميزان عشق ديگران نسبت به تو نسبت عکس دارد با ميزان علاقه تو به آنها

چيزهايي که يک زن را بيش از هر چيز به مردي جذب مي کند همانهايي اند که چند سال بعد بيشترين تنفر را از آنها خواهد داشت

فلسفه مورفي

" لبخند بزن... فردا روز بدتريه "

و اما سرنوشت خود آقاي مورفي

يه شب تو يه بزرگراه سوخت ماشين آقاي مورفي تموم مي شه. اون شب تو بزرگراه ترافيک بوده و ماشين ها با سرعت مورچه مي رفتن. آقاي مورفي هم مي زنه بغل که بقيه رو با تاکسي ببره. همينجوري ريلکس کنار بزرگراه واستاده بوده که يهو ماشين يه توريست انگليسي که داشته خلاف جهت مي اومده تپٌي مي زنه بهش و مي ميره.اتفاقا اون روز لباسش هم سفيد بوده . حالا فکر کن با يه لباس سفيد کنار يه بزرگراه شلوغ واستاده باشي. بعد يه گاگولي در جهت مخالف بياد بهت بزنه و بميري . احتمالا موقع جون دادن اين جمله ي معروفش روي لبش بوده : اگه يه راه براي خراب کردن چيزي وجود داشته باشه او همون يه راه رو پيدا مي کنه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , sherafati , arak_2008 , حامد , ناصر صادقی , Divar , مرتضی الهی , minoo , حمید رضا غ
10-11-2012, 05:17 PM
ارسال: #7
مسئله بسیار مهمی که باید عنوان کنم :
- هر وقت مطالعاتتان کامل شد و دقیقا ایمان و باور پیدا کردید , رهایش کنید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , M3HDI , فرهاد قربانی , sherafati , حامد , GreatNavid , ناصر صادقی , Busaba , maxsoulfly , bitumen , maryambanoo , Divar , مرتضی الهی , minoo , samiar afshari
10-11-2012, 05:47 PM
ارسال: #8
(10-11-2012 05:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مسئله بسیار مهمی که باید عنوان کنم :
آقای قربانیان چه کتاب هایی برای تقویت ایمان و باورهامون بخونیم؟
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , sherafati , حامد , ناصر صادقی , maxsoulfly , مرتضی الهی , minoo
10-11-2012, 06:31 PM
ارسال: #9
(10-11-2012 05:47 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(10-11-2012 05:17 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مسئله بسیار مهمی که باید عنوان کنم :
آقای قربانیان چه کتاب هایی برای تقویت ایمان و باورهامون بخونیم؟

هر چند کتابی را که دوست دارید مطالعه کنید.وقتی حس کردید مفاهیم آنرا یاد گرفته و ایمان و باورتان زیاد شد یک یا دوجلدش را برای مرور کردن نگه دارید .فقط حداکثر دوجلد باشد که زیاد سر درگم نشوید.
من راز شادزیستن و تجسم خلاق را 10سال است که دارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , amiryazdani138 , tondar12 , مهدی گل محمدی , sherafati , فرهاد قربانی , حامد , ناصر صادقی , Busaba , maxsoulfly , moltimilioner , minoo , iranboy , mahdi5e , samiar afshari
10-12-2012, 05:10 PM
ارسال: #10
در مورد موفقیت اعتناد بنفس مدیریت زیاد کتاب خوندم ولی در مورد باور و ایمان؟
فکر کنم یه چیزایی خوندم تویکتاب های آنتونی رابینز

رهاش کن
رهاش کن
رهاش کن

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , حامد , ناصر صادقی , maxsoulfly , مرتضی الهی , minoo , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۵ بهانه ای که برای دنبال نکردن آرزوهایتان می آورید samiar afshari 1 734 05-15-2015 10:02 PM
آخرین ارسال: hamidrezahopeful
  از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید) samiar afshari 6 1,913 05-05-2015 05:46 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  نظرات دوستان درباره تاپیک اهدافمان چه اشکالی دارد yu3f 15 3,882 09-07-2014 05:12 PM
آخرین ارسال: saba01
  اهدافمان چه اشکالی دارد؟ yu3f 11 3,375 07-24-2013 11:07 PM
آخرین ارسال: Elixir
  چگونه با انگيزه باشيم و بمانيم. soltan_sal 1 870 06-07-2013 07:59 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  چرا می گویند هدف باید نوشته شود jahanagahi 4 1,634 12-13-2012 12:37 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS