ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید)
زمان کنونی: 04-26-2024, 01:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samiar afshari
آخرین ارسال: samiar afshari
پاسخ: 7
بازدید: 1920

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید)
03-18-2015, 05:49 PM
ارسال: #1
[تصویر: %D9%85%D8%AD%D9%85%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8...20x330.jpg]

سلام. بعضی از مقاله ها و صحبت های افراد موفق رو که میخونم و لذت میبرم، همون لحظه با خودم میگم باید برای حداقل 3 نفر بفرستم تا اونها هم راه و هدفشونو گُم نکنن و همیشه اولین جایی که تو ذهنمه این انجمنه. پس این مقاله و راهکار آقای محمود معظمی رو مطالعه کنیم و بکار ببندیم.

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی

گر چه راهی‌است پر از بیم ز ما تا بر دوست
رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی

۱- ارزش زمان‌ها یکسان نیست، از آن به نفع خود سود ببرید.

عزیزان من، لحظاتی در زندگی‌مان هستند که هرچند زمان آن‌ها کوتاه است ولیکن هیچ لحظه مشابهی با آن را به راحتی نمی‌توان یافت. یکی از نشانه‌های این لحظات استثنایی این است که ثانیه‌های پیش و پس از آن بسیار متفاوت از دیگر هستند. لحظه‌ای که پیش از آن چیزی نبوده است و بعد از آن هست می‌شود؛ یا برعکس، لحظه‌ای که پیش از آن چیزی بوده است و پس از آن نیست.
به یاد آورید و تجسم کنید لحظه تولد یک کودک را که دنیا شاهد شروع یک زندگی‌ست، و همین‌طور لحظه‌ای را به خاطر آورید که عزیزی را از دست می‌دهیم.
لحظات دیگری هم هستند از جمله نو شدن سال. اگر ما به درستی ارزش این لحظه نو شدن سال را دریابیم خواهیم توانست از آن سودهای بسیاری ببریم. یکی از ویژگی‌های این زمان خاص، واکنشی‌ست که مغز انسان به آن نشان می‌دهد: اوج تلقین و اثرپذیری.
نوروز یکی از آن پدیده‌هایی‌ست که می‌تواند زندگی ما را دگرگون کند. ساعت تیک‌تیک می‌کند و تنها در کمتر از یک ثانیه از حالی به حال دیگر متحول می‌شویم. از سالی به سال دیگر می‌رویم. یک سال، ۹۳ بوده و یک ثانیه بعد، سال، ۹۴ می‌شود. در این لحظات خاص، که ذهن شما در اوج تلقین‌پذیری‌ست، پیشنهاد می‌کنم اهداف‌تان را مرور کنید و تصمیم بگیرید به خواسته‌های‌تان دست پیدا کنید.

۲- شما همیشه می‌توانید بهتر عمل کنید، به شرطی که از هدف‌های خود باخبر باشید.

به شما پیشنهاد می‌کنم امسال در سفره هفت‌سینِ خود، پیش از آن‌که سال نو شود، اهداف نوشته‌شده خودتان را هم جزو آن سفره بگذارید. اگر خانوادگی دور سفره می‌نشینید، تک‌تک شما اهدافتان را که از پیش نوشته‌اید، روی سفره هفت‌سین‌تان بگذارید و در این جابه‌جایی شگرف، با اهداف نو به استقبال سال جدید بروید.

۳- غیرممکن است!

غیرممکن است، غیرممکن است من و شما چیزی را بخواهیم و به خصوص آن را نوشته باشیم و این جهان هستی ما را در رسیدن به آن یاری نکند. چنانچ‌ه خداوند به روشنی و صراحت می‌فرماید: «بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را.» این «خواندن» را می‌توانیم به صورت مکتوب بنویسیم.
پیشنهاد من به شما این است که در شش زمینه زیر اهداف خود را بنویسید:
– اهداف فردی: آن‌چه برای شخص خودتان می‌خواهید.
– اهداف خانوادگی: چه انتظاری در سال ۹۴ برای خانواده خود دارید؟ چه پیش‌بینی‌هایی می‌کنید؟ چه انتظاراتی دارید؟
– اهداف اجتماعی: در اجتماع می‌خواهید کجا باشید و چه نقشی برای خود در نظر گرفته‌اید؟
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: می‌خواهید در سال ۹۴ از لحاظ مالی کجا قرار بگیرید؟ چه امکانات رفاهی داشته باشید که قبلا نداشته‌اید؟ (پیشنهاد می‌کنم سال نود و سه را سال برنامه‌ریزی برای «استقلال مالی» قرار دهید.)
– اهداف معنوی: برای چه زندگی می‌کنم؟ برای چه کار می‌کنم؟ کجا می‌خواهم بروم؟
– اهداف در زمینه تندرستی جسم و روان: من در سال ۹۴ از لحاظ تندرستی در چه وضعیتی خواهم بود؟

۴- برای افرادی که در خواسته خود جدی هستند، همیشه ابزار مناسبی پیدا می‌شود.
هدف‌گذاری کنید. هدف‌های‌تان را بنویسید. شکلِ آن‌ها را ترسیم کنید. اجازه دهید ذهن شما دقیق و مشخص بداند که در سال ۹۴ باید انتظار چه پیامدها و چه نتیجه‌های نیک و خیری را برای شما داشته باشد.
سپس برای رسیدن به اهدف خود اقدام کنید و پیگیری کنید. برای هر هدفی، دست‌کم ۵ بار پیگیری کنید. پیگیری، پیگیری، پیگیری، پیگیری، پیگیری و اگر نشد باز هم پیگیری کنید. (البته به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید هدف‌های‌تان را بازنگری کنید. تشخیص مواردی نظیر این است که آموزش گرفتن در زمینه هدف را ضروری‌تر می‌کند.)

۵- پرنده تنها هنگامی رشد می‌کند که از پوسته خود خارج شود.

از این نو به نو شدن سال سود بیشتری ببرید. چگونه؟
پیشنهاد من به شما این است:
لطفا در گروه اهدافی که تعیین می‌کنید از خودتان بپرسید:
«من برای اجتماعی که در آن زندگی می‌کنم و آیندگانی که امروز کمترین نقشی در آن ندارند، چه می‌خواهم انجام دهم؟»
«برای کشورم می‌خواهم چه کار کنم؟»
«برای شرکتم می‌خواهم چه بکنم؟»
تصمیم بگیرید به هر نحوی که شده، از خداوند بخواهید شما را یاری دهد تا کمک‌تان کند شهر، کشور و شرکت‌تان را جای بهتری برای زیستن کنید.
به یاد داشته باشید رسیدن به این هدف بزرگ با کارهای کوچکی قابل انجام و دسترسی‌ست:
پرنده‌ها را دانه دهید، درختی را آب دهید، زباله‌ای را از جوی آب و از روی زمین بردارید و شهرتان را تمیز کنید، دست نوازشی به سر یک کودک یتیم بکشید. دختر و پسر جوانی را امید به زندگی دهید. به پیری سلام کنید و احترام بگذارید تا بفهمد هنوز ارزش دارد و دوست‌داشتنی و محترم است، به فرد مایوس و افسرده‌ای سر بزنید و اجازه دهید که به خودش، زندگی و مهر ایزدی امیدوارتر شود و…
تمام این‌ها تحول است. تمام این‌ها کمک به بهتر شدن محیط‌مان برای بهتر زیستن است. کاری‌ست که پیشینیان ما کرده‌اند که در نتیجه، ما این‌جا هستیم.

۶- اگر آمدن یا نیامدن باران به دست شما نیست، آماده کردن چتر که دست شماست!
به شما پیشنهاد می‌کنم یکی از اهداف‌تان را در سال ۹۴ این بگذارید که «شادتر و ثروتمندتر» باشید. اقتصاد خانواده‌تان اقتصاد قوی‌تری شود. راه‌حل پیدا کنید. تدبیر کنید. پیش‌بینی کنید. همان‌طور که باران می‌آید. آمدن یا نیامدن باران در اختیار من و شما نیست. اما می‌توانیم یک چتر بالای سرمان بگیریم که خیس نشویم. اگر باد تند و سردی می‌وزد می‌توانیم یک لباس گرم و مناسب بپوشیم. اگر برف و یخبندان است، می‌توانیم زنجیر چرخ ببندیم یا از یخ‌شکن استفاده کنیم. این‌ها در اختیار ماست. همین تدبیر و همین روشن‌رایی را برای زندگی اقتصادی‌تان از همین الان پیش بگیرید.

این شما و این سال ۹۴. بسم‌الله!
معظمی هستم، محمود معظمی.
نوروزتان پیروز.10_004

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , shahid-a , mohsen k1 , goldokhtar2 , mohammad-alone , jahanagahi , top-banner , مهدی گل محمدی , iranboy , رها7
03-18-2015, 06:13 PM
ارسال: #2
RE: از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید)
(03-18-2015 05:49 PM)samiar afshari نوشته شده توسط:  پیشنهاد من به شما این است که در شش زمینه زیر اهداف خود را بنویسید:
– اهداف فردی: آن‌چه برای شخص خودتان می‌خواهید.
– اهداف خانوادگی: چه انتظاری در سال ۹۴ برای خانواده خود دارید؟ چه پیش‌بینی‌هایی می‌کنید؟ چه انتظاراتی دارید؟
– اهداف اجتماعی: در اجتماع می‌خواهید کجا باشید و چه نقشی برای خود در نظر گرفته‌اید؟
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: می‌خواهید در سال ۹۴ از لحاظ مالی کجا قرار بگیرید؟ چه امکانات رفاهی داشته باشید که قبلا نداشته‌اید؟ (پیشنهاد می‌کنم سال نود و سه را سال برنامه‌ریزی برای «استقلال مالی» قرار دهید.)
– اهداف معنوی: برای چه زندگی می‌کنم؟ برای چه کار می‌کنم؟ کجا می‌خواهم بروم؟
– اهداف در زمینه تندرستی جسم و روان: من در سال ۹۴ از لحاظ تندرستی در چه وضعیتی خواهم بود؟

– اهداف فردی: آرامش - تشکیل خانواده ( در شُرُف هستم Smile ) - استقلال مالی
– اهداف خانوادگی: آرامش و هم زبانی خانواده ام و سلامتی و استقلال مالی ایشان در سال 1394 روز بروز بهتر و بهتر شود و با قانون کائنات آشنا شوند.
– اهداف اجتماعی: راهیابی به شورای اسلامی شهر تهران که از هم اکنون برنامه ریزی شو شروع کردم.
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: 1- شروع به کار ساختمان سازی ( مربوط به مدرک تحصیلیم ) 2- کارآفرینی و ایجاد اشتغال با راه اندازی تولیدی قارچ خوراکی 3- بدست آوردن استقلال مالی و ثروت 2 میلیارد تومان در سال 1394
– اهداف معنوی: توانایی و لیاقت یاری کودکان و افرادی که نیاز به کمک دارن، این برای من یعنی آرامش یعنی نماز یعنی رسیدن به خود و رسیدن به خدا.
– اهداف در زمینه تندرستی جسم و روان: 1- روانه ی بازار شدن آلبوم موسیقیم 2- قهرمانی در لیگ برتر و قهرمانی کشور در رشته گراپلینگ ( جیوجیتسو برزیلی )

دوستان خوبم، اینها فقط عنوان اهداف من هستن و در دفترچه ای که همیشه همراهم هست تمام اهدافمو با تمام جزییاتش در اون مینویسم.
شما هم شروع کنید و عنوان اهداف خودتون رو اینجا بنویسید ( خجالت هم نکشید هر کسی یه هدفی داره که براش مقدسه ) و حتما حتما حتما، با جزییات کامل در دفترچه ی اهدافتون یادداشت کنید و البته براش تلاش کنید . بقیه شو بسپارید به کائناتِ خدا.

صنایع دستی
 تشکر شده توسط: alireza091111 , mohsen k1 , Lady , mohammad-alone , jahanagahi , top-banner
03-21-2015, 12:04 AM
ارسال: #3
RE: از هم‌اکنون سال ۱۳۹۴ را برای خودتان طراحی کنید/ یادداشت محمود معظمی(حتما مطالعه کنید)
– اهداف فردی: تشکیل خانواده ( در حال آماده کردن پیش شرایط ) - استقلال مالی ***
– اهداف خانوادگی: سلامتی و استقلال مالی ایشان در سال 1394 روز بروز بهتر و بهتر شود و با قانون کائنات آشنا شوند. ***
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: 1- مستقل شدن و برای خودم کار کردن 2- کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای دوستان فعال دانشگاهیم 3- تقریباً دو برابر کردن سرمایه. 4- اون برنامه آندروید رو بشینم بنویسم Yosef.gif، میدونم که پول خوبی توشه Yosef.gif - البته باید تا اردیبهشت اولین فروش رو تجربه کنم

– اهداف معنوی: توانایی و لیاقت یاری کودکان و افرادی که نیاز به کمک دارن، مثل همیشه.
– اهداف در زمینه تندرستی جسم و روان: 1- ادامه تمرینات منزل 2- ادامه مدیتیشن در منزل

برنامه های من در بازار :

cafebazaar.ir/app/com.dezful.milyarder.sho

cafebazaar.ir/app/com.dezful.kart.manage

cafebazaar.ir/app/com.dezful.jahan.ara.dic
 تشکر شده توسط: jahanagahi , top-banner , samiar afshari
03-21-2015, 01:17 AM
ارسال: #4
– اهداف فردی: آرامش خاطر ..... فقط همین
– اهداف خانوادگی: همبستگی بیشتر و بیشتر از قبل
– اهداف اجتماعی: هدف اجتماعی من بلند مدته امسال بهش نمیرسم متاسفانه ... خیلی بلند مدت
– اهداف در زمینه کسب‌وکار و ثروت: 1. راه اندازی غرفه نوروزی و ایجاد کار آفرینی حداقل برای 7 نفر و کسب سود حداقل 5 میلیون واسه خودم " فردا دیگه تکمیله" 2.راه اندازی آتلیه عکس و کسب در آمد ماهیانه 2 تومن حداقل 3.حتما خیلی مصمم که امسال دیگه یه تولیدی راه بندازم ، یه کاری که حداقل 20 نفر نون بخورن توش " هنوز تصمیم قطعی راجع به نوع تولیدی نگرفتم"به زودی شمارو هم در جریان میذارم" 4. پنج برابر کردن سرمایه ای که دارم
– اهداف معنوی: به امید خدا بعد از دوسال که قسمت نشد ، امسال برم پیش سالار " ابا عبدالله "
– اهداف در زمینه تندرستی جسم و روان: -----------

12_00212_00212_002ســـــــــــــــــــال نــــــــــــــــو مبـــــــــــــــارک 12_00212_00212_002

فروش زعفران سرگل درجه یک

تلفن تماس : 09333886116
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: samiar afshari , sr.rezaei65
03-21-2015, 03:33 AM
ارسال: #5
سال نو دوستان مبارک 10_004

ممنون از همه دوستانی که اهدافشونو با ما به اشتراک گذاشتن

امسال همه مون از راه شگفت خدا به اهدافمون میرسیم

Heart

صنایع دستی
 تشکر شده توسط: top-banner , Lady
05-05-2015, 03:12 PM
ارسال: #6
خدا رو شکر بجز اون مورد تشکیل خونوادم و دو برابر کردن سرمایم، تمام قولهام عملی شد.
یادش بخیر چه روز خوب و سال عالی رو من شروع کردم.

خیلی دوستون دارم

برنامه های من در بازار :

cafebazaar.ir/app/com.dezful.milyarder.sho

cafebazaar.ir/app/com.dezful.kart.manage

cafebazaar.ir/app/com.dezful.jahan.ara.dic
 تشکر شده توسط: samiar afshari , iranboy
05-05-2015, 05:46 PM
ارسال: #7
(05-05-2015 03:12 PM)mohammad-alone نوشته شده توسط:  خدا رو شکر بجز اون مورد تشکیل خونوادم و دو برابر کردن سرمایم، تمام قولهام عملی شد.
یادش بخیر چه روز خوب و سال عالی رو من شروع کردم.

خیلی دوستون دارم

ایوووول دوست خوبم
خیلی خووووبه

هر لحظه شاد باشی و به همه هدف هات برسی

صنایع دستی
 تشکر شده توسط: iranboy , mohammad-alone
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه به اهدافمان می رسیم؟حتما مطالعه فرمائید.حتما. jahanagahi 44 10,449 11-05-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ۱۵ بهانه ای که برای دنبال نکردن آرزوهایتان می آورید samiar afshari 1 736 05-15-2015 10:02 PM
آخرین ارسال: hamidrezahopeful
  ۴نکته مهم در هدف‌گذاری/ یادداشتی از دکتر محمود محمدیان samiar afshari 0 645 03-17-2015 10:10 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  این 5 سنگ را بچینید مهدی گل محمدی 2 1,264 11-16-2012 02:56 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  عادت هاي اشتباهي که ما را از مسير موفقيت دور مي کند! mehdi098 0 687 05-28-2012 11:42 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  قاتلين روياهايتان را بشناسيد اقاي ايـــده 0 746 02-29-2012 04:48 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  رویای خود را دنبال کن 3ObHaN 0 886 08-07-2011 01:20 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS