ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب علم ثروتمند شدن
زمان کنونی: 04-30-2024, 02:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 104
بازدید: 37373

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امیتازات : 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب علم ثروتمند شدن
11-30-2012, 08:03 PM
ارسال: #61
RE: کتاب علم ثروتمند شدن
(11-30-2012 03:56 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  من شروع به خواندن کتاب کردم اولین اصلی که فعلا یاد گرفتم این بود که باید کارم خاص باشه تا بتوانم در مقابل رقیب هایم حرف اول را بزنم وبتوانم بیشترین مشتری را داشته باشم .

"در دنياي رقابت، هر چه تعداد بيشتري از افراد ثروتمند شوند، وضعيت بقيه بدتر ميشود. اما در دنياي خلاقيت هر چه افراد بيشتري ثروتمند شوند، براي بقيه نيز بهتر است."
Page 61 of the book

----------------------------------

با سلام، تبریک میگم که شروع کردید، شما درست مطلب را نگرفید .
توصیه می‌کنم از صفحه ۴۲ تا آخر کتاب را دوباره بخونید.
درست، شما باید کار خاصی‌ ارائه بدید ، و اون کار خاص باید بهترین کیفیت را داشته باشه و بهترین سرویس را ارائه بده به جامعه، ولیییییییییییییییییی

"..تا بتوانم در مقابل رقیب هایم حرف اول را بزنم .." این جمله تون نشون میده که هنوز احتیاج دارید کتابو بهتر بخوانید و بفهمید،
در این کتاب بارها تاکید شده که
"برای رسیدن موفقیت از راه علمی‌ِ آماده در این کتاب شما باید فکر رقابت در بیزینس (و هر چیز دیگه‌ای را) از سرتون بیرون کنید. رقابت در زندگی‌ شما معنایی نخواهد داشت (اگه کتاب را باز بخوانید میفهمید اینو)
من جمله شما را عوض می‌کنم به صورتی‌ که صحیح بشه"

"باید کارم خاص باشه تا بتوانم در ارائه بهترین سرویس به مشتری و بزرگترین و معتمد‌ترین و کسب در بیزینس خودم باشم تنها و تنها در این صورت هست که من می‌تونم حرف اول را بزنم وبتوانم بیشترین مشتری را داشته باشم .

وقتی‌ این کتاب را اونقد خواندید که متوجه شدید چطور من جمله شمارو عوض کردم که معنی‌ جدید پیدا کنه اون موقع میتونید بگید به خودتون من دارم تو این علم شاگرد اول میشم،

منتظرم خبر‌های بسیار خوبی‌ از شما بشنوم در آینده نزدیک10_004

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Delta.H , jahanagahi , حامد , مهدی گل محمدی , احمد فردی , kimyya , moltimilioner , bitumen , morning star
11-30-2012, 10:59 PM
ارسال: #62
یه چیز دیگه ... بر اساس این کتاب ما باید رقابت را کنار بذاریم - چون بر حسب اساسِ این کتاب باید قبول کنیم که نعمت (مشتری فروش سود پول ثروت) برایه همه ما به صورتِ بی‌ منتها وجود داره
برای رسیدن به اونچه که از دنیا سهم ماست نباید دیگران را بکوبیم می‌تونیم قبول کنیم که اونها سهم بی‌ منتها دارن درست مثل ما ،،درست مثل همه ملت دیگه دنیا

راجب رقابت (از هر نوعی - کاری ، عشقی‌، ملیتی، نژادی...) باید اضافه کنم،

روزی که همه انسانها کلمه رقابت را از مخشون بیرون کنند ( مودبانه تر --"اندیشهِ رقابت را از مخیله خودشون بیرون کنند" )

می‌تونن با آرامشِ خاطر:

۱) سریعتر پیشترفت کنن

۲) از پیشترفتِ خودشون بیشتر و با خیالِ راحت تر لذت ببرند

۳) از پیشترفت دیگران به همون اندازه که از پیشترف خودشون خوشحال میشن خوشحال بشن

۴) به همدیگه بدون ترس از اینکه الان اونها همه مشتری‌ها را قر میزنن، کمک خالصانه کنن

۵) مشتری‌ها هم همه سرویس و جنس بهتر دریافت می‌کنن

۶) دنیا گلستون می‌شه

10_00410_00410_00410_00410_00410_00410_00410_00410_004

---متاسفانه همه سیستم‌های مارکتینگ در حل حاضر بیشتر تاکتیک‌ها شون بر حسب اینه که رقیب بیزینسی را چطوری به کوبیم..چطور الکی‌ یا حقیقی‌ اونهارو بد نام کنیم.

-----------------------------------------------------------------------------------------

تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , maxsoulfly , حامد , مهدی گل محمدی , احمد فردی , ahmad rezaee , kimyya , Delta.H , یک همراه سبز
12-01-2012, 07:18 AM
ارسال: #63
من هنوز تا صفحه ۱۶ بیشتر نخوندم ...

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , maxsoulfly , Peanut
12-02-2012, 08:39 AM
ارسال: #64
(12-01-2012 07:18 AM)soltan_sal نوشته شده توسط:  من هنوز تا صفحه ۱۶ بیشتر نخوندم ...

--------------------------------------------------------
دورود بر شما، یادتون باشه که خوندن این کتاب را باید آهسته و پیوسته انجام بدید. رو هر جمله‌آای که میخونید چند دقیقه فکر کنید تا تو مغزتون حسابی‌ جا بیفته، و مطلب کلیک کنه، وقتی‌ اونو فهمیدید و هضم کردید جمله بعدی را بخوانید و همون کارای قبلی‌ را رو این جمله جدید انجام بدید.

قسمت هایی که در مورد بیرون کردن فکر رقابت از مغزتون هست از صفحه ۱۷ ببعد شروع می‌شه، مثلا در صفحه ۲۰ پاراگراف زیر آمده:

".......با اين وجود به ياد داشته باشيد كه ماده بدون فكر به همه علاقمند است و حركت آن بايد در جهت زندگي بيشتر براي همه باشد. امكان ندارد كه اين ماده براي زندگي كمتر در مورد يك فرد خاص فعاليت كند زيرا

اين ماده به صورت مساوي در همه وجود دارد و به دنبال زندگي و ثروت است.

ماده داراي فكر ابزار مورد نياز شما را فراهم ميكند ولي طوري نيست كه اين ابزار را از ديگران بگيرد و به شما بدهد.
شما بايد از تفكر رقابت دوري كنيد. شما بايد به دنبال خلق كردن باشيد نه به دنبال رقابت براي چيزي كه خلق شده است."
------------------------------------------------------------------------

مطلب دیگه‌ای که چند بر بالا آوردم و صحبت کردم راجبش کلمه "همه" هستش. این ماده برای همه هست، و شما باید در نتیجه همه را به یک چشم ببینین، همه مردم از سفید و سیاه، چاق و لاغر، زن و مرد، همشهری و غیر همشهری، هم زبون و غیر هم زبون، ایرانی‌ و غیر ایرانی‌، باید همه مرز هارا بشکنید همه افکار من اینم ما اینیم، شما این نیستید را بدزید تو سطل اشغالی.

امیدوارم که منظورمو فهمیده باشید، همه را به یک چشم ببینید. مثل خداوند که باران رحمتش همه جا میبره رو کویر و تو گلستون، همه جا

تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , Busaba , ahmad rezaee , kimyya , Delta.H , madar , moltimilioner
12-02-2012, 10:56 AM
ارسال: #65
(12-02-2012 08:39 AM)Peanut نوشته شده توسط:  
(12-01-2012 07:18 AM)soltan_sal نوشته شده توسط:  من هنوز تا صفحه ۱۶ بیشتر نخوندم ...

--------------------------------------------------------
دورود بر شما، یادتون باشه که خوندن این کتاب را باید آهسته و پیوسته انجام بدید. رو هر جمله‌آای که میخونید چند دقیقه فکر کنید تا تو مغزتون حسابی‌ جا بیفته، و مطلب کلیک کنه، وقتی‌ اونو فهمیدید و هضم کردید جمله بعدی را بخوانید و همون کارای قبلی‌ را رو این جمله جدید انجام بدید.

قسمت هایی که در مورد بیرون کردن فکر رقابت از مغزتون هست از صفحه ۱۷ ببعد شروع می‌شه، مثلا در صفحه ۲۰ پاراگراف زیر آمده:

".......با اين وجود به ياد داشته باشيد كه ماده بدون فكر به همه علاقمند است و حركت آن بايد در جهت زندگي بيشتر براي همه باشد. امكان ندارد كه اين ماده براي زندگي كمتر در مورد يك فرد خاص فعاليت كند زيرا

اين ماده به صورت مساوي در همه وجود دارد و به دنبال زندگي و ثروت است.

ماده داراي فكر ابزار مورد نياز شما را فراهم ميكند ولي طوري نيست كه اين ابزار را از ديگران بگيرد و به شما بدهد.
شما بايد از تفكر رقابت دوري كنيد. شما بايد به دنبال خلق كردن باشيد نه به دنبال رقابت براي چيزي كه خلق شده است."
------------------------------------------------------------------------

مطلب دیگه‌ای که چند بر بالا آوردم و صحبت کردم راجبش کلمه "همه" هستش. این ماده برای همه هست، و شما باید در نتیجه همه را به یک چشم ببینین، همه مردم از سفید و سیاه، چاق و لاغر، زن و مرد، همشهری و غیر همشهری، هم زبون و غیر هم زبون، ایرانی‌ و غیر ایرانی‌، باید همه مرز هارا بشکنید همه افکار من اینم ما اینیم، شما این نیستید را بدزید تو سطل اشغالی.

امیدوارم که منظورمو فهمیده باشید، همه را به یک چشم ببینید. مثل خداوند که باران رحمتش همه جا میبره رو کویر و تو گلستون، همه جا
زیباترین پیشنهاد برای مطالعه.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , kimyya , Delta.H , moltimilioner
12-02-2012, 09:27 PM
ارسال: #66
آقای قربانیان مرسی‌ از لطفتون راجب قسمت اولِ کامنتِ من،

قسمتِ دوم کامنتم دس رو جاهایی از رفتار هایی خود آگاه و نا خود آگاه ما انسانها میذاره که ممکن با وجود صد در صد صحیح بودنش کسی‌ اونو زیاد دوست نداشته باشه

یه نوزاد که تازه بدنیا آماده شده چیزی از تعصباتِ من و تویی نمیدونه، و همه مردمو به یک چشم نگاه میکنه 3636
ولی‌ با ور کنید همین که به سنّ ۲-۳ سالگی می‌رسه خانواده اولین تعصبات را تزریق می‌کنن تو مغزش، و از اون موقع دیدش به همگان تقسیم بندی می‌شه تو گروه‌های مختلف.. UndecidedBlush

تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , Delta.H
12-02-2012, 10:37 PM
ارسال: #67
دوست عزیز منظور م دقیقا این جمله بود که با رنگ آبی مشخص کرده بودم:

یادتون باشه که خوندن این کتاب را باید آهسته و پیوسته انجام بدید. رو هر جمله‌آای که میخونید چند دقیقه فکر کنید تا تو مغزتون حسابی‌ جا بیفته، و مطلب کلیک کنه، وقتی‌ اونو فهمیدید و هضم کردید جمله بعدی را بخوانید و همون کارای قبلی‌ را رو این جمله جدید انجام بدید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Delta.H , vahid61 , Peanut , kimyya , bitumen
12-05-2012, 01:24 AM
ارسال: #68
سلام دوستان اسم این کتاب "علمِ ثروتمند شدنه" نه "قصه‌های خوب واسه بچه‌های خوب"، بخاطر همین هم وقت خوندنش باید اونو به چشم یک درس و کورس ببینین نه یه کتاب قصه. باید براش وقت بذرید، درست مثل اینکه میرید سر کلاس دانشگاه درس علم بیولوژی، علم کامپوتری، علم ریاضی‌، علم شیمیایی. سر کلاس باید شیش دنگ حواستون به درس باشه، نه اینکه وسعتش زنگ بزنین به عمو جان، پسته بخورید فوتبالو دنبال کنین، ماشین را یه شیلنگ بکشید و غیرّه...

[تصویر: 60150888973242671579.gif]

در متن این کتاب بار‌ها به کسانی‌ که اون را میخونن به عنوان محصل اشاره شده و شما حقیقتا میشید محصل این علم. وقتی‌ فارغ‌التحصیل میشید که همه چیز را بخوبی بدونین، کتابو حفظ باشید یعنی‌ اگه ینفر دو کلمشو میگه شما میتونین بقیه جمله را تکمیل کنین. (این حرف آخر را فقط وقتی‌ باور می‌کنین که فارغ‌التحصیل شدید)

اون موقع یه کلیک می‌شه تو مغزتون و اگه به دستورت کتاب مو به مو عمل کنین زندگیتون به حقیقه عوض می‌شه، دیگه خودتون هم اون خود قبلیتون را نمیشناسید.

اگه وقت ندارین اول کار همه کتاب را بخونین، ۲ بخش آخری را حتماً بخونین، و رو هر خطی‌ ۵ دقیقه فکر کنین.

آخرین پاراگراف را دوباره اینجا میزارم،
هر کلمهیش پر معنی‌ هست(برا کسی‌ که بفهمه معنی‌ کلیشو):

مردان و زناني
كه به دستورالعملهاي گفته شده عمل كنند،
مطمئناً ثروتمند خواهند شد
و ثروتي كه بدست ميآورند
دقيقاً متناسب با
شفافيت تصوير ذهني،
پايداري ايمان
و عمق شكرگذاري آنهاست

--------------------------------------------------------------------

.

تشکر شده توسط: jahanagahi , mosafer bedar , Delta.H , soltan_sal , کامیار کاظمی , maxsoulfly , kimyya , حامد , madar , moltimilioner
12-05-2012, 09:02 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 09:51 AM، توسط soltan_sal.)
ارسال: #69
موفق باشید.

تشکر شده توسط: jahanagahi , Peanut , Delta.H , maxsoulfly
12-05-2012, 07:34 PM
ارسال: #70
با سلام و ادب و احترام خدمت همه ی دوستان
من تمام تایپیک را خواندم و استفاده بردم تصمیم دارم حتما خواندن کتاب رو به صورت جدی شروع کنم.
اما نکته ای که مد نظر من هست بعد از تشکر از معرفی کتاب و نکات مهم اون
خواهشی دارم اینه که دوستان به نوشتن کلمات دقت کنند.اخه غلط املایی تو نوشته ها خیلی زیاده و همینطور نوشتن به صورت گفتاری خواندن را سخت میکنه.
با این تفاصیر وقت بیشتری از ادم گرفته میشه و به جای اینکه تو مدت زمان مشخص 2 یا 3 تا پست را بخوانیم باید همش یه جمله را 3 4 بار بخونیم و بعضی کلمات را اصلاح کنیم.
برای میلیاردر های سایت ما افت داره که غلط املایی داشته باشند.
خاص باشید لطفا!10_004

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , حامد , Delta.H , بيلا بالا , moltimilioner , amin2002hs
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 237 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,130 12-11-2016 12:56 PM
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,503 12-09-2016 10:49 AM
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,156 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید ahmad rezaee 36 11,703 07-09-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,716 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,015 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,804 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,189 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,464 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,194 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,151 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,728 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,614 06-21-2014 10:37 AM
  آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!..... mallarme 150 29,738 05-07-2014 10:44 PM
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,095 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد jahanagahi 24 8,613 04-02-2014 11:05 AM
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,561 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,940 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,186 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS