ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب علم ثروتمند شدن
زمان کنونی: 05-21-2024, 07:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 104
بازدید: 37566

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امیتازات : 2.99
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب علم ثروتمند شدن
11-28-2012, 02:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-28-2012 02:04 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #51
RE: کتاب علم ثروتمند شدن
(11-28-2012 01:08 PM)mallarme نوشته شده توسط:  
(11-28-2012 10:01 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در این سن اقرار میکنم که بهیجوجه قصد این را نداشته وندارم که آموزه های عزیزان دیگر را زیر سئوال ببرم. هدفم فقط وفقط یک بحثی بود که عزیزان انجمن خود نتیجه بگیرند که چگونه می توانند موفق باشند و با آگاهی کامل از مطالب عزیزان شرکت کننده و معلومات خود فرمول کلی موفقیت را دریافت نمایند . به هرحال اساتیدی که در بحث شرکت فرمودند هم بنظرم با چنین برداشتی در این تایپیک شرکت فرموده اند.اگر عزیزی خدانخواسته بابت مطالب من رنجشی پیدا کرده است صمیمانه عذرخواهی میکنم و طلب بخشش میکنم.

سلام ملیکم....5_004
من وارد میشوم....5_004
البته که استاد نیستم اما خب با روحیه تمام به خطابه شما نقل قول زدم.

اینجاا هیچکس برای زیر سئوال بردن شخصیت یا دانسته های هیچکس جمع نشده است بزرگوار.
پس تواضع شما در طلب بخشش ستودنی و حائز احترام بسیار است.10_004
درود بر شما

هیچ انسانی نه در نوع اندیشیدن و نه در نوع برداشت و نه در نوع زندگی کردن مشابه نیست.
هر کدام از ما موفق شدن را در یک راه میبینیم و نباید انتظار داشته باشیم دیگران هم همان راه ما را طی کنند.

من با گفته های جناب بهداد موافق هستم
خوندن کتب موفقیت بسیار مفید است اما راهگشای صرف نیست.
خود من شخصا کلی کتاب موفقیت دارم و دو کتابخانه پر از کتاب های مختلف اما تاکنون نه بیل گیتس شدم نه آلبا دسس...
اما خیلی چیزها فراگرفتم که مهمترینش اراده کردن است
خوندن کتابها به انسان راه را نشان میدهد...همین...طی کردن راه به عهده اراده انسان است.

حتی به تجربه های انسان نمیافزاید...تجربه وقتی صورت میگیرد که عمل کنیم.

خودم دو سال پیش خواسته ای داشتم که شدیدا طالبش بودم
ساعتها وقتم رو صرف خوندن از این دست کتابها میکردم و تمارین رو هم به درستی انجام دادم
بعد دو سال شکست بدی خوردم که هنوز اثراتش هست!
دلیلش این نبود که آن کتابها مفید نبودند دلیلش این بود که من بست نشستم و فقط به مطالعه اکتفا کردم و نوشتن .... اما اصل رها کردن و اراده کردن و عمل کردن را فراموش کرده بودم.

خب اینجا جمع میشیم همین تجربه ها رو بهم نشون بدیم ... جمع نمیشیم که به هم تفکر هم را به زور القا کنیم....پس دلیلی ندارد کسی از کسی ناراحت شود.

شرمنده جسارت کردم حضور اساتیدی چون شما و آقای بهداد و دیگر دوستان.

ب نظر من می افزایه! مثلا تو ی کتابی می خونید ک خرید و فروش گوشی دست دوم در فلان منطقه ضرر ده بود و یا این تخصص ها را می خواهد. بعد شما ک نباید حتما بی تخصص بری ضرر کنی تا بگی تجربه شد حالا!

بعضی از تجارب برای هر شخص فرق می کند. استاد قربانیان عزیز در زمینه پوشاک موفق بود. استاد بهداد عزیز در زمینه گل موفق بود. شاید من وارد هر کدام از دو مقوله زیر بشم موفق نباشم! پس نمیشه مطلق نگاه کرد ب قضیه.

از مهمترین مواردی ک خدا ب انسان داده قدرت تفکر و انتخابه. اگر قرار بود همه با یک روش پولدار بشن. یا همه با یک روش بدبخت بشن ک دیگه معنی نداشت زندگی!
مثال ۱: خدا میگه هوای یتیم رو داشته باشید. چند مورد هم در قرآن اومده. اما اگه یکی یجور دیگه از این موارد هوای یتیم رو داشته باشه قبول نیس؟ هدف شاید یکسان باشه اما روش رسیدن ب هدف می تونه متفاوت باشه.
مثال ۲: در ی تاپیک دیگه عرض کردم. دوستی گفت هرچی میلیونر در خانواده هست از کار تو ملک بوده. منم عرض کردم منم هرچی بدبخت تو فامیل دیدم نتیجه کار تو ملک بوده!
نمیشه مطلق دید. شاید یک کتابی برای شما فوق العاده جواب بده برای من خنده دار باشه!
نیاز ب دعوا نیس ک این کتاب برتر هست یا اون کتاب. مهم اینه هر کتاب، مقاله، سخنرانی و ... در جهت رسیدن به اهداف به انسان کمک کنه.
شاید یک نفر با خوندن یک کتاب ب اهدافش برسه اما یک نفر با ۵ کتاب!
من ب شخصه هر موقع کتابی دستم بیاد و بعد از شروع حس کنم مفیده تمومش می کنم! مقاله ها و ... ک بماند.

**توجه توجه! **

مهمترین نکته ای ک من هم در سخنان استاد عزیز جناب قربانیان دیدم و هم در کلام دلنشین استاد گرامی بهداد عزیز و شاید عزیزان دیگری هم گفته باشند اینه:
در تئوری محض قوطه ور نشید. تا یک جایی تئوری محض لازمه. اما از یک جایی عمل باید استارت بخوره! در کنار عمل مطالعه کمک می کنه. پس تئوری و عملی در کنار هم موفقیت رو ب ارمغان می آره :-)

پ.ن: من ب شخصه خوندن کتاب های مختلف رو ترجیح میدم. حتی اگر ۱۰ نفر راجع ب ۲+۲=۴ کتاب نوشته اند ترجیح می دهم لااقل ۳ تا از کتاب ها را مطالعه کنم. چرا!؟ چون جهان بینی هر شخص با شخص دیگر فرق دارد. آشنا شدن با نگرش دیگران کمک می کند نگرش بهتر و عمیق تری داشته باشید. همانطور ک اگر یک طراح بخواهد طرحی بزند در یک هفته، ۴ روز طرح های دیگران را میبیند، ۲ روز ایده پردازی خودش را می کند و یک روز هم اجرا. Sleepy

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , حامد , Delta.H , dara , GreatNavid , m_grate29 , mir abbas , Busaba , soltan_sal , kimyya , moltimilioner , amin2002hs , iran
11-28-2012, 02:29 PM
ارسال: #52
(11-28-2012 02:00 PM)yu3f نوشته شده توسط:  
(11-28-2012 01:08 PM)mallarme نوشته شده توسط:  [quote='jahanagahi' pid='52326' dateline='1354080690']

ب نظر من می افزایه! مثلا تو ی کتابی می خونید ک خرید و فروش گوشی دست دوم در فلان منطقه ضرر ده بود و یا این تخصص ها را می خواهد. بعد شما ک نباید حتما بی تخصص بری ضرر کنی تا بگی تجربه شد حالا!

بعضی از تجارب برای هر شخص فرق می کند. استاد قربانیان عزیز در زمینه پوشاک موفق بود. استاد بهداد عزیز در زمینه گل موفق بود. شاید من وارد هر کدام از دو مقوله زیر بشم موفق نباشم! پس نمیشه مطلق نگاه کرد ب قضیه.

از مهمترین مواردی ک خدا ب انسان داده قدرت تفکر و انتخابه. اگر قرار بود همه با یک روش پولدار بشن. یا همه با یک روش بدبخت بشن ک دیگه معنی نداشت زندگی!
[b]مثال ۱: خدا میگه هوای یتیم رو داشته باشید. چند مورد هم در قرآن اومده. اما اگه یکی یجور دیگه از این موارد هوای یتیم رو داشته باشه قبول نیس؟ هدف شاید یکسان باشه اما روش رسیدن ب هدف می تونه متفاوت باشه.
مثال ۲: در ی تاپیک دیگه عرض کردم. دوستی گفت هرچی میلیونر در خانواده هست از کار تو ملک بوده. منم عرض کردم منم هرچی بدبخت تو فامیل دیدم نتیجه کار تو ملک بوده!
نمیشه مطلق دید. شاید یک کتابی برای شما فوق العاده جواب بده برای من خنده دار باشه!
نیاز ب دعوا نیس ک این کتاب برتر هست یا اون کتاب. مهم اینه هر کتاب، مقاله، سخنرانی و ... در جهت رسیدن به اهداف به انسان کمک کنه.
شاید یک نفر با خوندن یک کتاب ب اهدافش برسه اما یک نفر با ۵ کتاب!
من ب شخصه هر موقع کتابی دستم بیاد و بعد از شروع حس کنم مفیده تمومش می کنم! مقاله ها و ... ک بماند.

**توجه توجه! **

مهمترین نکته ای ک من هم در سخنان استاد عزیز جناب قربانیان دیدم و هم در کلام دلنشین استاد گرامی بهداد عزیز و شاید عزیزان دیگری هم گفته باشند اینه:
در تئوری محض قوطه ور نشید. تا یک جایی تئوری محض لازمه. اما از یک جایی عمل باید استارت بخوره! در کنار عمل مطالعه کمک می کنه. پس تئوری و عملی در کنار هم موفقیت رو ب ارمغان می آره :-)

پ.ن: من ب شخصه خوندن کتاب های مختلف رو ترجیح میدم. حتی اگر ۱۰ نفر راجع ب ۲+۲=۴ کتاب نوشته اند ترجیح می دهم لااقل ۳ تا از کتاب ها را مطالعه کنم. چرا!؟ چون جهان بینی هر شخص با شخص دیگر فرق دارد. آشنا شدن با نگرش دیگران کمک می کند نگرش بهتر و عمیق تری داشته باشید. همانطور ک اگر یک طراح بخواهد طرحی بزند در یک هفته، ۴ روز طرح های دیگران را میبیند، ۲ روز ایده پردازی خودش را می کند و یک روز هم اجرا. Sleepy

اقا یوسف؟؟39
ما راجع کتب موفقیت حرف زدیم نه کتب اقتصادی جغرافیایی
خب بعضی وقتها برای بهتر تجربه کردن نیاز به نقشه داریم ...(برای مثل منطقه بندی که فرمودید)
کتابهای موفقیت اصول را به شما نشان میدهد...نگرش و قدرت تان را افزایش میدهد...همین
باقیش به اراده و عمل مربوط میشود....

مثل جریان اون مردی که فقط نشسته بود و دعا میکرد خدا براش پول بیاره!!

اما باقی سخنانتون را تایید میکنم...5_004
سخن همه بزرگواران قابل تایید است .

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: حامد , dara , jahanagahi , Delta.H , m_grate29 , Peanut , mir abbas , kimyya , بيلا بالا
11-28-2012, 03:17 PM
ارسال: #53
خانم mallarme، من ی کتاب موفقیت دارم در زمینه کسب و کار و در آمد و پول. تو اون دقیقا تجربه های نویسنده هم منتقل شده. من راجع ب کلیت حرف زدم نه یک کتاب خاص. بسیاری از کتاب ها در کنار نشان دادن اصول تجربیات نویسنده را هم منتقل می کنند. از اون جهت گفتم :-)
شما لطف دارید :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , m_grate29 , Peanut , mir abbas
11-29-2012, 06:16 PM
ارسال: #54
هر کس از دوستان نسخه صوتی کتاب را دارد جایی قرار دهد بتوانیم دانلود کنیم.
ممنون

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: m_grate29 , vahid61 , Peanut , jahanagahi , حامد , mir abbas , kimyya , 1omin.com , iran
11-29-2012, 07:06 PM
ارسال: #55
دوستان تو این انجمن کتاب هایی که معرفی می‌شه همه به خاطر اینه که چیزی که فکر می‌کنیم مفید بوده واسه ما با دیگران شریک بشیم تا اون‌ها هم اگه خواستن ازش استفاده کنن،
همونجوری که استعدادها و خلاقیت هایی ما با هم متفاوته یادگیریمون هم متفاوته و اون چیزی که برا من عمل کرده شاید برا پسر خالم عمل نکنه یا اینکه برا ایشون دوبله عمل کنه
-------------------------------------------

من خودم تو این چند روزی که با این انجمن اشنا شدم یه لیست درست کردم از کتاب هایی که معرفی‌ شده و می‌خوام که همه شون را بخونم.(البته بصورت صوتی پیدا کنم چون کتاب که میخونم خوابم میبره
)

در مورد نسخه صوتی اون کسانی‌ که مسج داده بودن یا اینجا پرسیدن من دارم در چند روزِ آینده اونو رو یه سایتی دانلود می‌کنم که همه بتوانن مجانی‌ بردارن، این نسخه که من میزارم به انگلیسی‌ هست.

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , حامد , Delta.H , احمد فردی , mir abbas , kimyya , moltimilioner
11-29-2012, 10:24 PM
ارسال: #56
"هيچ كاري سختتر از تفكر طولاني و مستمر نيست. تفكر مشكلترين كار در دنياست. اين مطلب مخصوصاً زماني صادق است كه حقيقت برخلاف واقعيتها و ظواهر است. هر واقعيتي كه در دنياي قابل مشاهده وجود دارد، فرم مرتبط با خود را در ذهن كسي كه آن را مشاهده ميكند، ايجاد ميكند. و تنها با تفكر در مورد حقيقت ميتوان از اين كار جلوگيري كرد.
توجه به بروز بيماري، باعث ايجاد شكل بيماري در ذهن و در نهايت در بدن شما ميشود. مگر اينكه شما اين حقيقت را در ذهن خود ايجاد كنيد كه بيمارياي وجود ندارد و تنها واقعيت موجود، سلامتي است.

"فكر كردن به سلامتي زماني كه در ظاهر شما را بيماري فرا گرفته است، و نيز فكر كردن در مورد ثروت، زماني كه در ميانه بروز فقر هستيد، به قدرت نياز دارد.اما كسي كه اين قدرت را بدست آورد، صاحب يك ذهن ماهر ميشود و ميتواند بر سرنوشت چيره شود و آنچه را كه ميخواهد بدست آورد."

صفحه ۱۶ و ۱۷ کتاب علمِ ثروتمند شدن.

صاحب يك ذهن ماهر = MASTERMIND
----------------------------------------------------------
خواستم یه داستان راجب این پاراگرافِ بالا از زندگی‌ خودم بگم، ۲ ماه پیش یه‌روز بدونِ اینکه کار خاصی‌ کرده باشم پبا پام مچِ پای سمت چپم درد گفت بود. بطوری که نمیتونستم پامو به سمت بالا بیارم یعنی‌ درد یه جوری بود که می‌خواست منو بکشه.

هی‌ فکر کردم آخه چرا اینطوری شده، نتونستم جوابی‌ پیدا کنم، مثل همیشه که دردو‌ سعی‌ می‌کنم فراموش کنم سعی‌ کردم که این دردو‌ ندیده بگیرم یه چند هفته ای.
ولی‌ درد هی‌ بدتا و بدتر میشد. مثل شل‌ها راه میرفتم، هی‌ اومدم قانون راز رو بکار بگیرم و به خودم تلقین کنم که بیماری وجود نداره (پاراگرافِ بالا) و فقط سلامتی تو دنیا وجود داره...نشد که نشد،،درد وحشتناک شده بود.
یه روز گفتم جهنم این قانونِ راز کار نمیکنه واسه این ماجرا، رفتم دکتر، به دکتر گفتم "دکتر جان، من اومدم با این که فقط سلامتی‌ تو دنیاس و اینا" دردمو دارمون کنم که نشد، اتفاقا دکترمون که من ۲۵ ساله می‌شناسه و دکتر منه و میدونه من همش جوک میگم، کلی‌ خندید.
برام یه نسخه حسابی‌ نوشت قرص و اینجا و عکس ایکس ری و بدم گفت به ایکس ری بستگی داره اگه بهتر نشدی بیع برات فیزیو بنویسم،
من نسخه را گرفتم اومدم تو ماشین نشستم، نسخه را پاره کردم انداختم دور، به خودم گفتم "فقط سلامتی‌ تو این دنیا وجود داره، بقیه چیزا همه شعر ه‌ه‌ه"
ولی‌ رفتم ایکس ری را انداختم، 36
شب کمی‌ ویکس مالیدم تو پام روش جورابِ ضخیم، فرداش درد خیلی‌ کمتر نبود. شب بعد همون کارو تکرار کردم و بله، دیگه دردی نداشتم
من همیشه حتا قبل از اینکه قانونِ راز را باش اشنا بشم معتقد بودم و هستم که من هیچوقت مریض نمیشم. اینقد کم میرم (هر چند سال یکبار) دکترِ خانوادگی که یکبار دکترم به من گفت "شما دکترتون را عوض کردید مگه؟ آخرین بار که اینجا بودید ۳ سال پیش بود!!!"

-----------------------------------------------------------------------------------------

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , maxsoulfly , حامد , Delta.H , احمد فردی , mir abbas , مهدی گل محمدی , kimyya , moltimilioner , bitumen
11-30-2012, 12:39 PM
ارسال: #57
(11-29-2012 07:06 PM)Peanut نوشته شده توسط:  دوستان تو این انجمن کتاب هایی که معرفی می‌شه همه به خاطر اینه که چیزی که فکر می‌کنیم مفید بوده واسه ما با دیگران شریک بشیم تا اون‌ها هم اگه خواستن ازش استفاده کنن،
همونجوری که استعدادها و خلاقیت هایی ما با هم متفاوته یادگیریمون هم متفاوته و اون چیزی که برا من عمل کرده شاید برا پسر خالم عمل نکنه یا اینکه برا ایشون دوبله عمل کنه
-------------------------------------------

من خودم تو این چند روزی که با این انجمن اشنا شدم یه لیست درست کردم از کتاب هایی که معرفی‌ شده و می‌خوام که همه شون را بخونم.(البته بصورت صوتی پیدا کنم چون کتاب که میخونم خوابم میبره
)

در مورد نسخه صوتی اون کسانی‌ که مسج داده بودن یا اینجا پرسیدن من دارم در چند روزِ آینده اونو رو یه سایتی دانلود می‌کنم که همه بتوانن مجانی‌ بردارن، این نسخه که من میزارم به انگلیسی‌ هست.
آفرین به این کار و تلاشتان ، اگر بتونی این کار دیگه رو انجام بدی بهتره .
انگلیسیت فوله ، اگه اونا رو ترجمه صوتی کنی و رو یه سایت برا فروش هم بگذاری خیلی عالیه من خودم یه کتاب صوتی کامل می خوام که هر روز اونا رو گوش کنم ، این قسمت کتابهای صوتی تو ایران کمه چون افراد حوصله زیاد برای ترجمه ندارند .

این سایت هم حتماً نگاه کنید جامع ترین سایت فروش نوار صوتی اکثر نویسندگان موفقیت رو داره . دوستان حتماً بازدید کنند .

http://www.nightingaleconant.co.uk

من کسی هستم که بی درنگ خود را در افکارش غرق می کند و به طور مستمر خویش را شایسته می داند ، در موضعی استوار می ایستد ، خود را جلا می دهد و به معجزات اجازه می دهد که به وقوع بپیوندند .
 تشکر شده توسط: m_grate29 , maxsoulfly , mir abbas , Delta.H , Peanut , jahanagahi , مهدی گل محمدی , moltimilioner , Mind
11-30-2012, 03:56 PM
ارسال: #58
من شروع به خواندن کتاب کردم اولین اصلی که فعلا یاد گرفتم این بود که باید کارم خاص باشه تا بتوانم در مقابل رقیب هایم حرف اول را بزنم وبتوانم بیشترین مشتری را داشته باشم .

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , Delta.H , Peanut , jahanagahi , مهدی گل محمدی
11-30-2012, 07:31 PM
ارسال: #59
"يك موضوع ديگر. اين كتاب اصول علم ثروتمندشدن را با جزئيات بيان ميكند. اگر اين موضوع درست باشد نيازي به خواندن كتابهاي ديگر در اين مورد نداريد. ممكن است اين امر به نظر كوته بيني و خودخواهي بيايد. اما دقت داشته باشيد كه در رياضي غير از جمع، تفريق، ضرب و تقسيم، روش علمي ديگري براي محاسبه وجود ندارد و محاسبه به روش ديگري امكانپذير نيست. فقط يك مسير وجود دارد كه كوتاهترين مسير بين دو نقطه است. براي تفكر علمي هم فقط يك راه وجود دارد و آن هم روشي است كه از كوتاهترين راه به هدف برسيد.

هيچ فردي تا به حال نتوانسته است روشي سادهتر و خلاصه تر از روشي كه در اين كتاب آمده است، ارائه كند. اين روش از همه مطالب غيرضروري پيراسته شده است. زماني كه اين روش را انتخاب كرديد بقيه روشها را رها كرده و از ذهن خود خارج كنيد.

اين كتاب را هر روز بخوانيد؛ آن را با خود نگه داريد؛ آن را به ذهن بسپاريد و در مورد ساير سيستمها و تئوريها فكر نكنيد. اگر اين كار را انجام بدهيد دچار شك، نگراني و ترديد در انديشههايتان خواهيد شد و در نتيجه دچار شكست ميشويد.
بعد از اينكه ثروتمند شديد ميتوانيد ساير سيستمها و تئوريهاي مورد علاقه خود را مطالعه كنيد. ولي تا زماني كه مطمئن نشدهايد كه به آنچه ميخواهيد رسيدهايد، در اين مورد چيزي غير از اين كتاب را نخوانيد. مگر اينكه متعلق به نويسندهاي باشد كه در مقدمه آمده است.

و فقط عباراتي را بخوانيد كه خوشبينانه و هماهنگ با تصوير ذهني شماست"

-----صفحه ۴۱ کتاب علمِ ثروتمند شدن-----------
-----------------------------------------------------------------------------------

تجربه من در مورد خوندنِ این کتاب:

پاراگرف سوم جمله اول (قرمز)،"اين كتاب را هر روز بخوانيد؛ آن را با خود نگه داريد؛ "

من این کتاب را هر روز میخونم، رو تلفنم ضبط شده تو ساب‌وی، تو ماشین موقع خرید.. اولین چیزی که صبحِ زود گوش میدم، آخرین چیزی که شبها گوش میدم، اینه.

من کلمه به کلمه این کتاب را حفظم.

من در همه کار روزمره‌ام سعی‌ می‌کنم دستوراتِ این کتاب را یادم بیاد و بشون عمل کنم.

این کتاب داستانِ عشقیه شیرین و فرهاد نیست که یکی‌ دو خطشو هر شب بخوانید، به حالتِ تفنونی ...باید خودتون را وقفش کنید، و هر چه که بیشتر زندگیتون را وقفه این جور زندگی‌ کردن کنید سریعتر براتون عمل میکنه. و باورِ خودتون قوی تر می‌شه.

آخرین جمله آبی :"و فقط عباراتي را بخوانيد ..."
من حتی یک ثانیه به اخبار، گوش نمیدم، رادیو تلویزیون، روزنامه، اینترنت، فقط خبر‌ها و موضوعاتی که مثبت هستن را می‌خونم و گوش میدم، به عکسهایی نگاه می‌کنم که منظره‌ای شیرین و زیبا دارن، عکسِ آدما و بچه هایی که لبخند میزنن، خوشحالن، حرف زدن با عدم‌های بیهوده و منفی‌، ،مغزتون را و در نتیجه ضمیر ناخود اگاهتون را به سوی منفی‌ دیدن همه چیز میکشونه.

کسانی‌ که یه بند از (حالا هر چی‌ که می‌خواد باشه..) محیطِ اجتمأیی و وضع خودشون بد میگن، هیچوقت به هیچی‌ نم‌رسن از اون‌ها دوری کنید.، معاشرت حتی یک دقیقه گوش دادن به این چیزا و این آدما شمارو روزها از بدست آوردن اون چیزی که میخواید عقب می‌اندازه.

این کارایی که گفتم اسون نیستن ولی‌ با تمرین و وقت روشون گذاشتن و باورِ اونها میتونید توشون ماهر بشید،

جوری می‌شه روحیه تون که حتی یک ثانیه تحمل آدمای منفی‌ را ندارید، اگه تو تاکسی هستید و یکی‌ داره مثلا از وضع موجود بد میگه، شرط می‌بندم از تاکسی پیاده میشید که نخاید به این حرفش گوش بدید، یعنی‌ اینقد این چیزا را مثل زهر برا وجودتون می‌بینید.
موفق باشید و موید

تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , maxsoulfly , حامد , soltan_sal , kimyya , madar , moltimilioner
11-30-2012, 07:41 PM
ارسال: #60
(11-30-2012 12:39 PM)احمد فردی نوشته شده توسط:  [)
.....................
آفرین به این کار و تلاشتان ، اگر بتونی این کار دیگه رو انجام بدی بهتره .
انگلیسیت فوله ، اگه اونا رو ترجمه صوتی کنی و رو یه سایت برا فروش هم بگذاری خیلی عالیه من خودم یه کتاب صوتی کامل می خوام که هر روز اونا رو گوش کنم ، این قسمت کتابهای صوتی تو ایران کمه چون افراد حوصله زیاد برای ترجمه ندارند .

این سایت هم حتماً نگاه کنید جامع ترین سایت فروش نوار صوتی اکثر نویسندگان موفقیت رو داره . دوستان حتماً بازدید کنند .

http://www.nightingaleconant.co.uk
[/quote]

با سلام، و تشکر از پستتون، از اینکه اینقد به من اعتماد دارید که پیشنهاد می‌کنید من این کتابو بخونم و ضبط کنم خیلی‌ ممنون، باید بگم اگه شما یک دقیقه هر زدنِ منو میشنیدی حرفتون را پس میگرفتید.3636

این کار تو من نیست، کتاب که به فارسی در دست هست. کتاب همش ۷۰ صفحه هم نیست ینفر که صداش خوبه می‌تونه یک روزه اونو بخونه ضبط کنه.

اگه اینکارو کردید سعی‌ کنید که تنِ صدا با محتویات‌ای که میخونید عوض بشه و جاهایی که باید تاکید بشه کاملا مشخص باشه.، نه اینکه یک تون خونده بشه ..

این کار مهارتی می‌خواد که من ندارم، در ضمن وقتشم ندارم.

ممنون از معرفی‌ِ سایت، حتما نگا می‌کنم10_004

موفق باشید

تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , حامد , kimyya
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی 8 فروشگاه کتاب زبان buplisher123 0 252 03-16-2022 01:05 PM
آخرین ارسال: buplisher123
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,155 12-11-2016 12:56 PM
  راهنمایی در خصوص ترجمه کتاب abdolhossein 4 1,519 12-09-2016 10:49 AM
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,194 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید ahmad rezaee 36 11,769 07-09-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,731 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  کتاب "مقدمه ای بر نگارش خلاق" choshop 2 1,031 03-19-2015 08:21 PM
آخرین ارسال: choshop
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,812 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  کتاب آموزش کسب درامد به روش CN3 mr.seo 4 2,210 01-08-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: مهدی میرزائی
Video کتاب من omid.movafaghiat 4 1,485 12-08-2014 03:05 PM
Photo Pdf کتاب سرگذشت مشهور ترین میلیاردر های جهان omid.movafaghiat 0 3,200 11-29-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: omid.movafaghiat
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,161 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,779 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,625 06-21-2014 10:37 AM
  آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!..... mallarme 150 29,962 05-07-2014 10:44 PM
  چه کسی کتاب حکایت دولت و فرزانگی رو خونده؟نظرش در مورد این کتاب چیه؟ ملیاردرسی ساله 5 2,105 05-04-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: amir137580
  خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد jahanagahi 24 8,689 04-02-2014 11:05 AM
  دانلود کتاب صوتی :لطفا گوسفند نباشید jahanagahi 5 6,580 01-26-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: iren
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,996 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  دانلود مجموعه کتاب های روانشناسی و موفقیت با فرمت PDF alicpu 12 7,220 08-06-2013 05:14 AM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS