ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطره ای زیبا از دیدارم با یک جوان بزرگ
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: تنگسیر
پاسخ: 14
بازدید: 3934

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-21-2012, 09:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 11:23 AM، توسط nami.)
ارسال: #1
با سلام و سپاس

3 سال پیش یکی از دوستانم تلفنی با من تماس گرفت و گفت میخواهد یک جوان نخبه ای را برای دیدار حضوری ،پیش من بیاورد و تاکید داشت که حالت اورژانسی بوده و هر چه زودتر اجازه بدی ممنون میشوم.بالاخره تصمیم گرفتیم 3 روز دیگر ملاقاتی با هم داشته باشیم.

تشریح جلسه:

دوستم با یک جوان ژولیده با لباسهای خیلی معمولی و نسبتا خاک آلود وارد اتاقم شدند.

جوان یک نگاهی به چیدمان مبلمان انداخت و صندلی را انتخاب کرد که درست روبروی صندلی من قرار داشت.دوستم توضیحات اولیه و مختصری داد و ادامه صحبت را به جوان واگذار کرد.

جوان: جناب فلانی چقدر وقت دارم؟

نامی:یک ربع ،ضمنا تمام صحبت های جلسه با اجازه شما ضبط میشه

جوان:مقدمه ای مبنی بر تشکر و قدردانی بابت برگزاری جلسه از من داشتند.جناب فلانی حقیقتا ظاهر بنده در شان شما و این جلسه نمیباشد اما بخاطر غریب بودنم مجبور شدم 2 شب در پارک ... بخوابم و اگر لباسهایم کثیف و ظاهرم نامناسب هست از شما عذرخواهی میکنم ولی چون رسیدن به اهدافم از همه چیز برایم بالاتر هست پس این لباسها را به لباسهای اتو شده ای
که داخلش آدم بی هدفی باشد ترجیح میدهم.

نامی:به به،افرین یک ربع به تایم جلسه اضافه شد.
خب از خودتان بگویید،معمولا کسانی را که برای اولین بار میبینمشان،استرس را در تمام رفتارهایشان میبینم،ولی از نوع نگاهها ،نحوه نشستن و طرز صحبتتان میبینم خیلی ریلکس و بدون استرس هستی ،علت این اطمینان و اعتماد به نفس از چیست؟

جوان:جناب ،همیشه برای جلسات خاص دست خدا را میگیرم و با هم به جلسه می آییم الان در آغوش خدا هستم و قوت قلبم به این سبب هست.

نامی:عجب،باریکلا،یک ربع دیگه به جلسه اضافه شد.لطفا بدون نگرانی از وقت ادامه بدهید.

جوان:محققی ساده و بی غرور هستم که پروژه ای را برای اولین بار در دنیا به ثبت اختراع رسانده ام و برای تحقیقاتم نزدیک 200 میلیون تومن هزینه کرده ام.

نامی:آیا این پول رو خودتون سرمایه گذاری کردید؟

جوان:خیر،برخلاف توصیه هایی که شنیده ام که هر وقت پیش سرمایه گذار میروید ،نقاط ضعف خود را بازگو نکنید، ولی برایم صداقت کلام ،زیرکانه ترین و محکم ترین روش میباشد پس بیش از 95 درصد از این پول رو قرض گرفته ام.

نامی:انتظار دارید بدهی شما را ما پرداخت کنیم؟

جوان:خیر اصلا،بدهی بنده افتخار من هست و نشانگر ایمانم نسبت به پروژه ام میباشد پس با قاطعیت و بدون استرس هزینه کرده ام و هر وقت به تولید رساندم ،کل بدهی در برابر سوددهی آن بسیار ناچیز است،بنده برای مشورت فکری خدمتتان رسیده ام و اگر شما بعد از ارزیابی به این نتیجه برسید که برایتان سوددهی دارد طبق تعریف هایی که از سالم بودن شما شنیده ام مشتاق همکاری هستم.

نامی:ولی چین و چروک های صورتتان و پیشانیتان نشان از فشار زیاد حاصل از این بدهی میباشد.درسته؟

جوان:بلی،ولی از آنجایی که بعضی از طلب کاران بیشتر سراغ والدینم میروند این مسئله باعث شرمندگیم پیش پدر ومادرم میشود ولی خودم یقین دارم که در آینده نزدیک بدهی هایم را صاف کرده و یک میهمانی خوب برای تشکر از طلب کاران فعلی ترتیب خواهم داد.

نامی:عالی،طرحتان چیست،توضیح بدهید؟

جوان:اگر اجازه بدهید طرح توجیهی کامل از طرحم رو خدمتتون تقدیم کنم به همراه تاییدیه های خارجی و داخلی

نامی:حتما،یکی از مشاورینم رو دعوت کردم تا در جلسه ما رو همراهی کنه

نامی:اهدافت از زندگی چیست؟به کجا میخواهی برسی؟

جوان:جناب فلانی،این روز رو بخاطر بسپاریم که بنده در آینده از بزرگترین مردان از نظر مالی خواهم شد و از بغل ایده هایم هزاران انسان به نان خواهند رسید بعدا یقین دارم که این رقم به میلیونها نفر برسد.

نامی:به نظرت چند سال طول میکشد؟

جوان:7 سال از جوانیم را صرف تحقیقات پروژه ام کرده ام و نزدیک 10 سال خاک ایده هایم را خواهم خورد،بعد از 10 سال با احتساب 7 سال گذشته ،سرآغاز پیشرفت صعودی و سریعم خواهد شد.

نامی:از صندلی ریاستش بلند میشود کنار جوان می آید و محکم در اغوشش میگیرد.کنار جوان بزرگ نشستم و گفتم پیشنهادی کاری برایت دارم که از این رو به اون رو میشوی.

جوان:با خونسردی کامل ،لطف دارید بفرمایید

نامی:هر تناژ آهنی ارداه کنی در اختیارت میگذارم و حداقل 50 هزار تن برای شروع کار در نظر میگیرم که رقمی نزدیک 50 میلیارد تومن میشود.این جنس را بفروش کل سود مال شما اصل پول را به من برگردان.و تا چندین مرحله این کار را برایت انجام میدهم.

جوان:از سخاوت و بلند طبعی شما بسیار سپاسگزارم ،اما بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم و اگر ایده های خودم استارت بخورد از همه کارهای دیگر مطمئنم سودش بیشتر خواهد بود و هر وقت خواستم در این زمینه آهن با حمایت شما وارد بشم حداقل یک سال پیش شما شاگردی میکنم تا تجربه های لازم رو کسب کنم و هر وقت به یقین رسیدم که علاوه بر حفظ پول شما میتوانم سودی داشته باشم از این فرصت طلایی نهایت استفاده رو میبرم.سرمایه اصلی الان برایم اعتماد شما نسبت به من می باشد و من اصلا دوست ندارم با تصمیم های عجولانه و وسوسه انگیز این سرمایه بزرگتر از همه چیز را از دست بدهم.

نامی:دوباره از جایم بلند شدم و بوسیدمش و گفتم هر وقت ایران باشم بدون اجازه گرفتن از کسی مستقیم با من در تماس باش و اگر لطف کنی بعضا یه سری به من بزن.

عزیزان انجمن الان 3 سال از آن تاریخ میگذرد و در طول این سه سال یکبار هم این جوان از من خواسته ای غیر از راهنمایی فکری نداشته است.چنان عزت نفسی دارد که خود من تا به امروز جرات نکرده ام به ایشان بگویم آیا پول نیاز داری؟
همین جوان از بغل کارهای خودش سال گذشته سودی نصیبش شد و من حرکات این جوان را از دور زیر نظر داشتم تا ببینم با این پول خودش چه میکند تا اینکه ایمیلی برایم فرستاد با این متن:

با سلام و احترام
برادر بزرگوارم .... خواستم بدانید که میدانم.میدانم بزرگان تجارت و صنعت میدانند که بنده با شما ارتباط نزدیکی دارم و شاید دیگران این توقع را داشته باشند که بخاطر ارتباطم با شما باید ماشین زیر پایم مدل بالا باشد اما بنده از درامدم پیکان وانتی را خریداری کردم چون برای کارم نیاز داشتم چنانچه این ماشین اعتبار شما را زیر سوال ببرد بابت این قضیه عذرخواهی میکنم ولی امروز برای من اهدافم مهم هست نه حرفهای پوچ و بی خرد بعضی ظاهربینان.با بقیه پولم نیز کارهای زیر را انجام دادم ،لطفا نظرات سازنده خویش را نسبت به بهتر شدن کارهایم از من دریغ نفرمایید.

من عاشق این مدل از جوانان هستم:
جوانانی با هدف،با عزت ، با برنامه ،غیور و خود ساخته که به ثروت درونشان رسیده اند و نیاز و چشم امیدی به کسی ندارند و خود با برنامه، صبر و مشورت، خودشان را بزرگتر میکنند و رشد میدهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , soltan_sal , YashaR1989 , mohamad021 , Haavin , amiryazdani138 , m_grate29 , مهدی گل محمدی , M3HDI , tondar12 , sinior , mercede , فرهاد قربانی , 3ObHaN , P@RSA , payman1371 , hamed.yegane , Alireza_Kh , بيلا بالا , rad86 , goldmen , حامد , GreatNavid , مسعود کوچولو , MohamadMJ , سعید محمدی , vahid61 , پرواز , mosafer bedar , azunited , مهتاب , Delta.H , ahmad rezaee , madar , سعید یوسفی , dost , dara , maxsoulfly , mir abbas , sir-mahyar , safari-cht , davoud.ce , کیمیاگر , sajjad , kave , iranboy , arsho , gardenf66 , saeed269 , Tik_Taak11 , habib tousi , arml
11-21-2012, 09:32 PM
ارسال: #2
RE: خاطره ای زیبا از دیدارم با یک جوان بزرگ
موفقیت از آن کسانی‌ است که هرگز چراغ تفکر و تلاششان خاموشی پذیر نیست

اميدوارم توي زندگيم به اين جايي برسم كه تمام قد موفقيت و سراًافرازي بشم . اين منن حكم يه زلزله بزرگ رو برام داشت .خدا كنه با نيروبي كه گرفتم رآهم رو پيدا كنم
جناب نامي عزيز از اين نقطه عطفي كه مهربانانه و بي چشم داشت به همه ما دادين قلبا سپاس گذارم

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , مــجــیــנ , nami , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , P@RSA , 3ObHaN , Alireza_Kh , حامد , m_grate29 , Delta.H , Mind , سعید یوسفی , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 09:41 PM
ارسال: #3
با توجه به نوشته های این تایپیک و انفجار انرژی مثبت در انجمن و شاد شدن روحیه های عزیزانمان در انجمن :
من دستت را می بوسم.
من پیشانیت را می بوسم.
من چشمان زیبایت را می بوسم
.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , Haavin , مهدی گل محمدی , sinior , P@RSA , 3ObHaN , حامد , m_grate29 , GreatNavid , Delta.H , Mind , سعید یوسفی , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , kave , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 10:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 11:25 AM، توسط nami.)
ارسال: #4
(11-21-2012 09:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  با توجه به نوشته های این تایپیک و انفجار انرژی مثبت در انجمن و شاد شدن روحیه های عزیزانمان در انجمن :
من دستت را می بوسم.
من پیشانیت را می بوسم.
من چشمان زیبایت را می بوسم
.

با سلام و سپاس

چی بگم؟واقعا چی بگم؟استاد بزرگوارم چرا منو شرمنده میکنید؟از این فرمایش شما انقدر شرمنده شدم که نمیدونم چی بگم.
اگر در دوران جوانیم استادی مثل شما که هیچ کاری برام نمیکرد فقط یه لبخندی به حرکاتم میزد چقدر قوت قلب میگرفتم.
زمانی که خواستم بزرگ بشم هیچ مشوقی نداشتم و همه میگفتن پول چرک دست، این جوون چرا اینقدر به دنیا چسبیده ،اما بهتر هست به این نوع برداشتهای سطحی بگوییم پول نه خوبه نه بد ، (بلکه ضرورته ) و این ادما هستند که به پول معنی میدن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sinior , مــجــیــנ , amiryazdani138 , M3HDI , فرهاد قربانی , Haavin , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , P@RSA , hamed.yegane , حامد , m_grate29 , GreatNavid , MohamadMJ , پرواز , Delta.H , Mind , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , sajjad , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 10:16 PM
ارسال: #5
واقعا جالب بود!
جناب نامی از این که وقت می گذارید و تجارب خودتون رو به رایگان در اختیار بقیه می زارید بسیار بسیار ممنوم!

البته من هم اگه انسان بزرگی رو ببینم بیشتر به جای این که ازش پول یا سرمایه بخوام ازش راهنمایی می خوام!
دنبال ماهی نباشید دنبال ماهی گیری باشید!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , amiryazdani138 , M3HDI , فرهاد قربانی , Haavin , مهدی گل محمدی , P@RSA , 3ObHaN , nami , حامد , m_grate29 , GreatNavid , Delta.H , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 10:18 PM
ارسال: #6
عزیزان ما در این انجمن جمع شده اند به امید موفقیت.به امید رسیدن به هدفهای زیبایشان . و بعضا عزیزی نبوده که صادقانه تجربیاتش را در اختیار آنان قرار دهد و بدانند در کجای راه هستند وچکار کنند که مشکلاتشان حل شود. چه راه هائی را طی کنند .وقتی ما را می بینند که هر چه داریم در طبق اخلاص می گذاریم انرژی میگیرند. همچنانچه فرمودید , بعضی از عزیزان فردی را ندارند تا با وی در مورد زندگی , در مورد رسیدن به هدف و..... صحبت کنند. اینک که شما از راه شگفت خدا در این انجمن حضور پیدا کرده اید شادند. خوشحالند.وهمین شاد بودن و خوشحال شدن این عزیزان باعث شد که من از ته دل آن جملات را بنویسم.
موفقتر باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , M3HDI , فرهاد قربانی , Haavin , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , P@RSA , 3ObHaN , nami , حامد , m_grate29 , GreatNavid , MohamadMJ , vahid61 , Delta.H , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 10:59 PM
ارسال: #7
آقای نامی ، پس از 20 بار خواندن متن شما با افتخار میگم این تاپیک من رو وارد مرحله سوم زندگی ام کرد ...

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , P@RSA , M3HDI , nami , Haavin , حامد , m_grate29 , GreatNavid , vahid61 , Delta.H , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 11:36 PM
ارسال: #8
پسر عمویی دارم که با اراده خودش ثروتمند شده البته در حد شاید،چند ده میلیارد، همیشه آرزو داشتم با او صحبت کنم و علت و رمز و راز موفقیتش را بپرسم،اما متاسفانه کمی مغرور است و نمی توان با او به راحتی همکلام شد. اکنون اینجا از صحبتهای عزیزانی مانند آقای نامی، و آقای قربانیان و سایر دوستان عزیزم آنقدر سرشار و غنی شده ام که دیگر نیازی به صحبت و مشورت با او نمی بینم،چرا که کسانی برایمان رودرو سخن می گویند که خیلی بالاتر هستند و اینطور راحت رازهای موفقیت را فاش می کنند، خدا رو شکر که نقشه های گنج رو به ما نشون داد.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , jahanagahi , hamed.yegane , nami , amiryazdani138 , Haavin , tondar12 , M3HDI , m_grate29 , GreatNavid , مــجــیــנ , vahid61 , مهدی گل محمدی , Delta.H , ahmad rezaee , maxsoulfly , sir-mahyar , safari-cht , sajjad , iranboy , habib tousi
11-21-2012, 11:45 PM
ارسال: #9
واقعا ممنونم متن بسیار قشنگ وزیبایی بود همانند نقشه راه است باید چندین بار خوند وخوند

خوشبختی همین نزدیکی هاست
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , Haavin , nami , M3HDI , m_grate29 , مهدی گل محمدی , Delta.H , maxsoulfly , safari-cht , habib tousi
11-22-2012, 12:36 AM
ارسال: #10
سلام
از متن عالي و قويتون ممنون
نميدونم چي بگم؟
كلمه در توصيف اين همه مهرباني اقاي نامي
غرور و هدف مندي جوان ياد شده ميماند
اين تجربيات را در زندگيم اعمال ميكنم و زمانيكه به موفقيت رسيدم
فرياد ميزنم امروزم را مديون انجمن ميلياردرهاي اينده هستم
دستتان را سخت به نشان محبت و دوستي ميفشارم
و هر كلامتان با مهر سينه به سينه بيان ميكنم
تا شايد همه اين عظمت را درك كنند

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , M3HDI , Haavin , حامد , m_grate29 , مهدی گل محمدی , پرواز , nami , Delta.H , ahmad rezaee , maxsoulfly , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,785 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 224 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 335 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,278 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 404 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  یک کمک کوچک ! sw106 1 286 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 6,970 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,105 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,014 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,922 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,316 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,118 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 925 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,252 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,379 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 280 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,003 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS