ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تمام ایده های شما
زمان کنونی: 05-06-2024, 02:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: saeed200319
آخرین ارسال: mahdi5e
پاسخ: 100
بازدید: 24510

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام ایده های شما
06-25-2012, 11:54 AM
ارسال: #91
RE: تمام ایده های شما
من سال گذشته بدنبال این ایده رفتم. متاسفانه در ایران برای اینکار مجوز فعالیت صادر نمی شود. نه بهداشت و نه اماکن
مورد چهارم شاید در داخل بعضی اماکن مثل اماکن تفریحی و پارک بازی با کسب مجوز امکان پذیر است چون مکان آن ثابت است، اماکن مشکلی نخواهد داشت.
اما مورد اول یعنی کامیون یا کاتینر را برای تهیه غذای آماده با شروطی می توان استفاده نمود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , mir abbas , habib tousi , yu3f , من میلیاردرم , mahdi5e , IRCADCAM
09-16-2012, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-25-2012 10:56 PM، توسط nami.)
ارسال: #92
بیندیشیم و عمل کنیم
 تشکر شده توسط: Mind , dost , kave , mir abbas , من میلیاردرم , habib tousi , mahdi5e , IRCADCAM
11-02-2012, 11:43 AM
ارسال: #93
سلام دوستان
اینجا طرح های خوبی معرفی شد اما هیف که کامل توضیح نداده شد
این ایده پیتزا قیفی به نظرتون چقدر سرمایه میخواد اگه میشه یه توضیحی بدید و مراحل انجام کار رو هم بگید ممنون میشم
اما ایده من اینه کل تو هر کاری برید که به شکم ربط داشته باشه
پرورش اسب خیلی توپه اگه درست شروع کنی و با سرمایه بالا توی 5 سال خودت رو به طور کامل بستی و احتیاجی به کار کردن دیگه نداری
2. پرورش شتر مرغ خوب شتر مرغ فکر کنم تنها حیوونی هست که از همه چیزش استفاده میشه اینم عالیه ولی احتیاج به سرمایه و جای خوب میخواد و همچنین تخصص ولی سودش حرف نداره
3.پرورش زنبور عسل وقتی اینو میشنویم همه به فکر تهیه عسل میافتند ولی باید اینو بگم که از زنبور عسل یه گردی تولید میکنند که از پاهاشون اونو در میارن که هر گرمش حدود 10 میلیون می ارزه تازه من شنیدم که تو ژاپن یه ماده ای از بزاغ زنبور تولید میکنند که اصلا قیمت نداره اینایی که گفتم شاید 90 درصد زنبوردارای ایران ندونند پس خوب روش فکر کنید
4. پرورش مرغ نه گوشتی مرغ تخم گذار که اینم کار راحتیه اول بیاد تو مقیاس کوچیک کارو راه اندازی کنید اگه سود دهیش خوب بود گسترش بدید
پرورش چیزهای دیگه هم هست مثل گوسفند یا بوقلمون و خیلی چیزای دیگه و همشون سود دارن فقط باید اول از همه چیز خوب فکر کنید بعد عمل کنید
من خودم میخوام یکی از همین طرخ هارو اجرا کنم فعلا دارم تحقیق میکنم ببینم کدوم رو میتونم با توجه به شرایطم انجام بدم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره خوشحال میشم بهم کمک کنه
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مــجــیــנ , mir abbas , صابری , habib tousi , yu3f , من میلیاردرم , iran , IRCADCAM
02-02-2013, 07:15 PM
ارسال: #94
سلام عزیزان یک طهر یک وامی بگیریم یک تاکسی پراید 11 ملیون بخریم بندازیم زیر پاکی ماهی 300 تومنم کرایه بگیرم خوبهههه

پیش میرویم به سوی خوشبختی...
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , mir abbas , صابری , habib tousi
02-03-2013, 02:22 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-03-2013 04:49 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #95
(02-02-2013 07:15 PM)rohande90 نوشته شده توسط:  سلام عزیزان یک طهر یک وامی بگیریم یک تاکسی پراید 11 ملیون بخریم بندازیم زیر پاکی ماهی 300 تومنم کرایه بگیرم خوبهههه
عجب خلاقیتی! شوخی کردم حتی شروع این کار هم به تصمیم و همت نیاز داره و از دست هر کسی برنمیاد.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , habib tousi , yu3f , mir abbas , من میلیاردرم , mahdi5e , IRCADCAM
02-03-2013, 03:34 PM
ارسال: #96
اگر شما مکانی برای پرورش داشته باشید یعنی یه دامداری خالی و یا یه سوله دور از شهر یا انباری بزرگ و چیزی شبیه اینها
و یا اینکه تهیه اش واستون با کمترین قیمت امکان پذیر باشه من ایدهایی رو دارم که یکیشونو در حال حاضر به سوددهی رسوندم
طرح خودم که برخی دوستان می دونن تولید ورمی کمپوست هستش.اینکار برخلاف اینکه عده ای اون رو هزینه بر می دونن بسیار کار کم هزینه ای هستش.مهمترین فاکتور در این کار داشتن مکانی مسقف که کفش سیمان باشه یا بشه آجرفرشش کرد.
شخصا روز اولی که اینکارو شروع کردم قدرت حتی اجاره چنین مکانی رو نداشتم به خاطر همین از دامداری خالی یکی از دوستان استفاده کردم و باهاش شریک شدم مکان از اون و کار از من سرمایه هم به صورت شراکتی.
اگر همچین مکانهایی دارید می تویند در کنار تولید کود ورمی کمپوست گلخانه هم بزنید چون کود قوی از خودتونه می تونید محصولاتی پربارتر وارد بازار کنید.در کنار گلخانه می تویند کم کم وارد پرورش گوسفند یشید.باید به صورت پرواری عمل کنید یعنی خوراک رو از بیرون بخرید و هر روز به مقدار معینی خوراک بدید.بعد از سه ماه اگر به مالتون رسیده باشید گوسفندهای شما اماده فروش میشن و تقریبا دو برابر سود می کنید.
اینا ایده هایی بودن که با داشتن شرایط فوق و تجربه ای که تو این یکسال داشتم می تونستم در اختیارتون بگذارم امیدوارم که به دردتون بخوره

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , dara , سعید یوسفی , habib tousi , mahdi5e , mir abbas , yu3f , IRCADCAM
02-08-2013, 04:32 PM
ارسال: #97
من همه نوشته ها رو خوندم ولي چند نکته به ذهنم رسيد

اول از همه داشتن سرمايه (براي مني که دانشجو هستم کلا سرمايه هيچ هستش )
دومين نکته همه طرح هاتون حالت صنعتي و غذايي داره و اين کارها نياز به مکان (اگه بخواي اجاره بکني کلا به فنا رفتي ) ولي اگه مکان و جاش با خودت باشه بله شايد بعد از 10 سال يه سود نرمالي به جيب بزني
سومين نکته اونم اينکه براي مني که زياد با مقوله وام و اين چيزا اشنايي ندارم نميدونم از کجا وام بگيرم
بهتره يه ايده اي بگيد که شدني هستش و با حداقل ها به حداکثر ها رسيد نه اينکه من بيام 7 - 8 ميليون پول بي زبونو بزارم تو اين کار (که ندارم اون پولو ) بعدشم به اون سودي که ميخوام نرسم
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , habib tousi , mahdi5e , mir abbas , yu3f , soltan_sal , IRCADCAM
02-09-2013, 01:48 AM
ارسال: #98
سلام

من جا برای پیتزا قیفی دارم اما اگر میشه کمی توضیح بدید باید چه کارهائی بکنم

تشکر شده توسط: habib tousi , صابری , mahdi5e , mir abbas , من میلیاردرم , yu3f , IRCADCAM
02-13-2013, 02:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2013 02:36 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #99
بارها تذکرداده شده است؛
شما باید در تاپیک با موضوع مربوطه سوال بپرسید نه اینجا
دوم، چرا جستجو نمی کنید و فورا در جایی نامربوط سوال می پرسید؟
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4057

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mir abbas , habib tousi , mahdi5e , IRCADCAM
02-15-2013, 01:44 PM
ارسال: #100
(12-09-2011 03:55 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(12-09-2011 01:39 PM)mhe نوشته شده توسط:  
(12-09-2011 10:51 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(12-09-2011 09:17 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  دوست عزیز منهم همیشه حرف شمارو میزدم.کارت پایان خدمت ندارم،وام نمی دهند و ... باید سرمایه اصلی تون رو به کار بیاندازید که همان فکر و ذهن شماست.نمیخوام شعار بدم چون خودم این کاررو کردم و کم کم دارم نتیجش رو میبینم.

برای اینکه بتونی از ذهنت استفاده کنی نیازمنده اینکه طرحت رو اقندر بالا پایین انداخته باشی تا پخته شده باشه و وقتی هم به مرحله اجرا رسد با کمترین ریسک شروع بشه و نتیجه بده.اونوقته که می تونی سرمایه گذار پیدا کنی.بیشتر ماها به خاطر همینه نمی تونیم ایده هامونو عملی کنیم.چون به کاری که میخوایم انجام بدیم ایمان کامل نداریم.
در تاييد حرف شما ،‌من نه كارت بازرگاني دارم ،‌نه كارت پايان خدمت ، نه كارت بانك ، نه كارت دانشجويي ، نه كارت دانش اموزي ، نه كارت اتمام تحصيل ، نه كارت پزشكي ، نه كارت گواهي نامه ، نه كارت بيمه ي حوادث و .....
يه كارت بسيج داشتيم گاهي يه غذايي باهاش ميخوردم با سانديس همونم تو مالزي جواب نميده !‌
كارت ويزيتم ندارم !‌

ولي دارم مثل جت ميرم جلو !‌ بخواي ميتوني !

خب دوست عزيز اگه تجربيات عملي داريد لطفا منم راهنمايي كنيد.من نياز به حداقل 20ميليون سرمايه دارم بيشترين سرمايه اي هم كه خودم بتونم جور كنم2ميليون است.اعتبار هم دارم كه بتونم پول نزول كنم ولي از اين كار متنفرم.ممكنه راهنمايي كنيد كه چه جوري اين پول را بدست بيارم؟لطفا مثال عملي

نزول نكن ! برو تو كار فرش و قالي ! با 2 تومن ميتوني خوب پول دراري !
ببين داداش گلم يه چي ميخوام بگم شايد ناراحت بشي ولي خواهشا گوش كن :
نميدونم شما چرا فقط يقه ميگيري ! من هزاران بار تو اين فروم گفتم و گفتم نه سنم اقتضا ميكنه وام بگيرم نه جرات دارم نزول بگيرم نه پدرم منو تاجر حساب ميكنه و ....
شما اگه 20 ميليون ميخواي من همين الان حداقل حداقل 5 ميليون رينگت ( 2 ميليارد و دويست ) واسه بازي اينترنتي ، 100 ميليون رينگت ( 44 ميليارد تومن ) براي شروع ساخت و ساز ، 10 ميليون رينگت ( 4 ميليارد و 400 ) براي تجارت فرش و قارچ و گلاب نياز دارم . 10 ميليون تومن هم بيشتر ندارم .
ولي دارم ميرم جلو ، اونم مثل جت ! چون نه غرور كاذب دارم ( همين الان داره اينجا بارون مثل سيل مياد ، حاضرم برم وسط بارون دست فروشي كنم جلو غريبه و اشنا ) نه از رو شكم پري حرف ميزنم ( حركت كردم ننشستم تو خونه اين و اونو مسخره كنم ) و نه تو ارزو راه رفتم ( اگه ميشد خوب ميشد واسه من و اعضاي اين سايت بي معنيست )
شما بشين فكر كن ! تكليف زندگي شما رو تجربيات عملي من و هيچ كس ديگه نميتونه روشن كنه !‌استراتژي زندگي هركي براي خودشه ! فوت و فن كوزه گري هر كس با اون يكي متفاوته ! فوت فن كوزه گري يعني بهترين استراتژي !
خواهشا بيشتر رو زندگيت فكر كن و توقع الكي نداشته باش .

افرین خیلی قشنگ و مختصر و مفید توضیح دادی
به دلم نشست

خدایا متشکرم
هرروز من بهتر از دیروز من است
خدایا همیشه تو را سپاس میگویم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , IRCADCAM , kaka
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۱۴ استراتژی اثبات شده برای افزایش فروش محصولات شما! mehdi098 5 2,766 06-01-2018 10:16 AM
آخرین ارسال: Tiinnaa
  تئوری های اصلی رهبری ذهن ابزار 0 481 09-27-2015 11:22 PM
آخرین ارسال: ذهن ابزار
  مهارت های فروش Amiraliamirali 27 2,784 09-27-2015 11:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  مهارت های قرن بیست و یکم ceyton 0 686 09-02-2014 06:38 PM
آخرین ارسال: ceyton
  کسب موفقیت شغلی و تجاری برای شما mohammadshamosi 23 5,368 05-29-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mohammad62 6 2,429 11-06-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  ایده های بازار یابی-بازار هدف bagheria 3 1,394 10-25-2013 02:54 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ایده های بازاریابی برای تجارت سود آور-ایده های کلی bagheria 0 1,390 10-21-2013 06:24 PM
آخرین ارسال: bagheria
  راه های افزایش قدرت ذهن mehdi62 1 949 09-11-2013 10:05 PM
آخرین ارسال: moele
  یک ایده فوق العاده فرهاد قربانی 22 6,414 07-08-2013 01:33 AM
آخرین ارسال: Delta.H
  رسیدن به آرامش برای فکر کردن به ایده kamangar 1 1,006 06-11-2013 12:57 PM
آخرین ارسال: neeaz
  سواد هایی که شاید شما هم نداشته باشید....! mallarme 0 692 04-17-2013 07:18 PM
آخرین ارسال: mallarme
  دوره های رایگان کامیار کاظمی 6 1,742 03-14-2013 03:43 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  مهارت‌های کلیدی کارآفرینان موفق mehdi098 0 1,043 03-11-2013 08:27 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  افراد موفق بهانه جویی نمیکنند !!! شما چطور ؟؟ Haavin 0 656 02-28-2013 09:45 PM
آخرین ارسال: Haavin
  شما به چه چيزي رسيديد؟؟ اقاي ايـــده 2 642 12-20-2012 02:20 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  شما كداميك ازاين ثروتمندان خواهيد بود؟ mardanblog 15 2,428 11-17-2012 09:45 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  هرچه افراد بيشتري را بشناسيد که ديد مثبتي نسبت به شما دارند ... بيلا بالا 0 730 11-12-2012 07:54 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  چگونه یک ایده را به مرحله عمل برسانیم mir abbas 0 1,051 10-12-2012 10:10 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  تمرین تمركز حواس را با تمرین‌های زیر آغاز كنید بهنام ذوالفقارزاده 0 676 09-30-2012 11:16 AM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS