ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

میزان درامد اعضا
زمان کنونی: 05-21-2024, 09:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: اميرعلي
پاسخ: 78
بازدید: 14207

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزان درامد اعضا
08-06-2011, 09:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-06-2011 09:34 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #11
RE: میزان درامد اعضا
(08-06-2011 09:19 PM)mas نوشته شده توسط:  سوء برداشت نشود شاید اشتباه از من باشه که جمع انجمن رو خیلی نزدیک تر تصور می کردم که در یک تایپیک عمومی این مطلب رو عنوان کردم از طرفی برای میلیاردر شدن به نظر من مهمتر از پول دراوردن و میزان درامد نحوه خرج کردنه که در درجه اول مهمتره پس نمی شه گفت فخر فروختن چون ممکنه یکی ماهی 5 میلیون درامد داشته باشه اما مخارجش 6 میلیون در ماه باشه این ادم هیچ زمانی میلیاردر نخواهد شد چون هر ماه یک میلیون بدهی بالا می اورد , می خواستم سطح درامد بچه ها رو بدونیم برای این که بدانیم چه طرح هایی را با چه سطحی می توان در تیم اجرا کرد . از همه معذرت می خوام شاید بایید طور دیگه ای بیان می کردم . چاکریم

-------------
دوست عزیز متاسفانه ما هنوز اسم شریف شما را نمی دانیم.ضمنا حرفهاتون کاملا منطقیه.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mas , naderblue , mostafa ghobadi
08-06-2011, 09:59 PM
ارسال: #12
فعلا که در امد ندارم با این وضعیت جامعه مگه میشه کار پیدا کرد ولی اینم حرف هست !!!

فقط مرگ هست که دروغ نمیگوید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mas , mostafa ghobadi
08-06-2011, 10:00 PM
ارسال: #13
(08-06-2011 09:59 PM)naderblue نوشته شده توسط:  فعلا که در امد ندارم با این وضعیت جامعه مگه میشه کار پیدا کرد ولی اینم حرف هست !!!

این دیوار ذهنیه ! اگه نمیشد کار پیدا کرد ، چرا این همه ادم مشغول کارند ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mas , jahanagahi , naderblue , dara , mostafa ghobadi
08-06-2011, 10:03 PM
ارسال: #14
(08-06-2011 09:59 PM)naderblue نوشته شده توسط:  فعلا که در امد ندارم با این وضعیت جامعه مگه میشه کار پیدا کرد ولی اینم حرف هست !!!

نادر جان شما جوانید و پر انرژی. ایمان دارم با پشتکاری که در سایت تبلیغات در سرزمین پارس (که البته بخاطر نداشتن جواب منطقی به اعضا آنرا قفل کردند ) از شما دیدم , موفق خواهی شد. لطفا تایپیکهای این انجمن را مطالعه فرمائید.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mas , کامیار کاظمی , naderblue , 3ObHaN , mostafa ghobadi
08-06-2011, 10:44 PM
ارسال: #15
(08-06-2011 09:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(08-06-2011 09:19 PM)mas نوشته شده توسط:  سوء برداشت نشود شاید اشتباه از من باشه که جمع انجمن رو خیلی نزدیک تر تصور می کردم که در یک تایپیک عمومی این مطلب رو عنوان کردم از طرفی برای میلیاردر شدن به نظر من مهمتر از پول دراوردن و میزان درامد نحوه خرج کردنه که در درجه اول مهمتره پس نمی شه گفت فخر فروختن چون ممکنه یکی ماهی 5 میلیون درامد داشته باشه اما مخارجش 6 میلیون در ماه باشه این ادم هیچ زمانی میلیاردر نخواهد شد چون هر ماه یک میلیون بدهی بالا می اورد , می خواستم سطح درامد بچه ها رو بدونیم برای این که بدانیم چه طرح هایی را با چه سطحی می توان در تیم اجرا کرد . از همه معذرت می خوام شاید بایید طور دیگه ای بیان می کردم . چاکریم

-------------
دوست عزیز متاسفانه ما هنوز اسم شریف شما را نمی دانیم.ضمنا حرفهاتون کاملا منطقیه.

چاکریم آقای قربانیان من محمد هستم خیلی خوشحال می شم یک روز از نزدیک با هم صحبت کنیم

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mostafa ghobadi
08-06-2011, 10:58 PM
ارسال: #16
محمد آقای عزیز , من همیشه در خدمتم.باعث افتخار من است آشنائی با شما.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: naderblue , 3ObHaN , mas , mostafa ghobadi
08-06-2011, 11:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-06-2011 11:34 PM، توسط naderblue.)
ارسال: #17
[/quote]

این دیوار ذهنیه ! اگه نمیشد کار پیدا کرد ، چرا این همه ادم مشغول کارند ؟
[/quote]

[color=#800000]دوست عزیز این دیوار نیست سد هست!!!
کشور ما اوضاع خوبی نداره کارش از این
حرفها گذشته کار برای شما درچی خلاصه
میشه حتما در اینکه ماهی 600 تا 700 درامد
داشته باشی این کار نیست این چرخش
طبیعی هست در ایران وقتی کسی ازدواج میکنه
و صاحب زن بچه میشه و دراخر کمی پول بدست میاره
اونقدر که زندگی تشکیل بده براش به اندازه کل دنیا هست
وقتی میگم کار منظورم صبح که از خواب بلند میشم
به فکر اجاره یا دادن قسط خونه یا ترس از صاحبخانه
نداشت باشم و این کلمات برام نامفهوم باشه
به فکر این باشم امروز چه چیز این دنیارو بدون حتی یک ذره بی پولی بدست بیارم
شما هنوز تو عقایدی که از رسانه ها برشما تحمیل میشه گرفتاری
هروز از مشکل اقتصاد امریکا میگن پس خودمون چی
تو خودت هنوز به گفته خودت از پدر مادرت خرجی میگریی
به قول شاعر اینها که برای تو ارزش هست برای من چرخش هست
دوست خوبم من خیلی ها میشناسم که با مدرک بالا هنوز بیکار هستن
این حرفها مال فیلم های درپیت تلویزیون هست دیوار ذهنیه چی !!!
مثل خر عریان هست با چشم نبین با درکت نگاه کن
ببین که خودشون برای پول چه طوریی تو مجلس پاچ همه میگیرند
اب خالی بخوریی سر ماه پولت تموم شده
من دلم میخواد وقتی برای تعمییر سقف خونمون کچ کار خبر میکنیم
وقتی از کارگرش میپرسم چقدر سواد داری با غرور نگه من دانشجو
رشته مکانیک هستم میگم پس چرا کارگر هستی میگه خوب اینجا ایران هست دیگه!!!
من خوشحالم که به دانشگاه نرفتم چون افسوس رفتن به دانشگاه دراینده نمیخورم
اینها دیوار ذهنی نیست که کسی ساخته باشه حضور خودت در این انجمن
نشانه تایید حرف من هست چون اگه به کاریی دست پیدا میکردیی
پایبند دنیایی اینترنت نمیشدیی
فقط پدر مادر ت میتونه کمکت کنه چون منت سرت نمیزاره
اگه روزی پول دار بشی باز یک سرش از سوی پدر مادرت بوده
که به جایی رسیدی وگرنه تنها همون که برای تو ارزش هست
وبرای من چرخش هست بدست میاریی

فقط مرگ هست که دروغ نمیگوید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , dara , mas , mostafa ghobadi
08-06-2011, 11:56 PM
ارسال: #18
نادر جان خوشبختانه شناختی از من در آن انجمن داری.من به عقاید همه احترام میگذارم. ولی باور کن برداشتت از این موضوع به آن صورتی نیست که فکر میکنی. گرچه هر فردی میتواند به صورتی فکر بکند و عمل کند که به آن اعتقاد دارد و هیچ فردی نمی تواند عقاید وی را عوض کند مگر اینکه خودش تمایل داشته باشد.در انجمن ها همه جمع شده و عقاید و نظرات خود را بازگو میکندودر نتیجه هر انجمنی که برایش مفید بود را انتخاب میکند.به همین خاطر انجمن ها زیاد هستند و تعداد اعضایشان هم بحدی است که در تصور نمی گنجد. بیشتر چه مطالبی را ثبت میکنند؟
به هرحال اعتقاد به این مسئله داری که خیلی از افرادی که درفقر بودند با تلاش و داشتن هدف و باور به رسیدن آن به جائی رسیده اند که اکنون همه از آنان شناخت دارند.بنظر شما رمز موفقیت در چیست؟ شانس است؟ و یا .... چه چیزی؟بالاخره ما باید فکر کنیم که آنان چکار کرده اند که به اینجا رسیده اند.
ما شروع کننده خوبی هستیم ولی متاسفانه تمام کننده خوبی نیستیم.چقدر وسایل موسیقی در گوشه منازل خاک میخورند؟ با عشق و علاقه آن وسیله را می خرند و بعد از مدتی خسته شده و آنرا در گوشه ای از اطاق می اندازند. نقاشی میکشند و زمانی که میخواهند نتیجه بگیرند رهایش میکنند.ولی یک موسیقی دان تا آخرش می رود و یک نقاش به پایه ای می رشد که برای دیدن نقاشیهایش صف میکشند و هزاران مثال دیگر.بله مهندس کارگز دیدم.کارشناس بنا دیدم و....
اینان چه کسانی هستند. افرادی هستند که اعتماد بنفس نداشته و راضی به رضای خدا هستند و بس.
به هر حال هر عزیزی می تواند هر طوری که دوست دارد فکر کند .من هم نظر خود را مطرح کردم و بس و قصد تغییر نظر هیچ عزیزی را ندارم.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: dara , naderblue , madar , mas , mostafa ghobadi
08-07-2011, 12:16 AM
ارسال: #19
بابا اینکه ترس نداره Confused
مثلاBlush
من دستم تو جیب پدرم خدا جیبش را خالی نگردان که جیب ما هم خالی می شودBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ماهی میرسه به100 البته بدون مالیات بر ارز ش افزوردهCoolCoolCoolCool
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mas , mostafa ghobadi
08-07-2011, 01:02 AM
ارسال: #20
اقا نادر ، اقا نادر ، اقا نادر یواش تر ! یواش ! داری به رییس جمهور اعتراض نمیکنی که ! وقتی اومدم تو این سایت از تو بدتر بودم ! پست های اولیم از تو اتیشی تر بود ! بخاطر همین درکت میکنم و از پستت خیلی خوشحال شدم چون این یه نشونه است از تفاوتت با بقیه و مطمئنم در اینده خود تو همین حرف هایی که تا چند دیقه ی دیگه تو صفحه ی مانیتورت میخونی رو به شخصی میگی که عقاید الان تو رو داره ! ولی اقای قربانیان خوب راهنماییت کرد ، پستش رو چند بار بخون و من حرفی ندارم بزنم ! ولی چند نکته رو تو پستت باید توضیح بدم ، پس با اجازه
----------
ایران ایرانه ، من و تو هم ایرانی ! متفاوت باش تا تو ایران بتونی موفق شی ! اگه با دکترای مکانیک میری کارگری میکنی ، کت و شلوار بپوش ! چون تو میلیاردری !
---------
دقیقا کار واسه من تو در امد 600 تا 700 تومن در روز خلاصه میشه ! ولی تفاوت من با بقیه هم سن و سالام اینه :
600 - 700 تا تک تومن ، 600-700 تا هزار تومن یا 600-700 تا میلیون تومن ؟ من اگه بخواد سر سفرم حق بقیه بیاد ، گزینه اول رو انتخاب میکنم ، اگه دارم در مورد ایده ام تحقیق میکنم گزینه دو رو انتخاب میکنم و وقتی ایدم عملی شد گزینه ی سه ! من تو یه ماه یه دفتر رو پر ایده کردم ! از فروش ماهی قرمز تو سال نو به شیوه ی نوین گرفته که حدود 200 هزار تومن سرمایه میخواد و تو 10 روز سرمایت رو میکنه همون 600 هزار تومن که گفتی تا کارخونه ی لوازم ارایشی و بهداشتی با سرمایه 14 میلیاردر تومن که همون 600 میلیون تومن در امد رو داره
--------
بابا من 2 سال و نیمه اخبار ندیدم ! تحمیل رسانه چیه ؟ ذهنیت من از امریکا ، اقتصادش نیست ، فیلم ومپایرشه ، بنز sl دکتر شپرد بزرگ تو فیلم لاستشه ! هواپیمای شخصیه اون حسابداره تو فصل 4 یا 5 فیلم 24 هست و .... اگه زندگی رو بخوایم بر پایه تحلیل شبکه 2 بزاریم ، بریم بمیریم بهتره !
------
من از پدر و مادرم خرجی میگیرم چون 16 سالمه ! به صراحت میگم تا 20 سالگی هم اصلا قصد میلیاردر شدن ندارم !
4 سال اطلاعات جمع میکنم ( تا بیست سالگی ) 5 سال تلاش میکنم ( تا 25 سالگی ) و 50 سال ضمن استمرار بر تلاشم ، ضمن معنی داشتن کلمات مثل فقر ، قسط ، بدهی و وام ، ضمن استمرار استراحتم و ... خوش میگذرونم
!
-------
در مورد اون گارگر هم ، میخواست میلیاردر شه و نشد ؟ باور کن اگه میخواسته و نشده ! باور کن !
------
در مورد دانشگاه نرفتن هم بهت بگم این انتخاب خودت بوده وکسی نمیتونه سر زنشت کنه ! ولی من دارم بهت قول میدم تا 7 سال دیگه روی صندلیه دانشکده ی اقتصاد هاتبر لم دادم و دارم به قیمت روز فلز مس فکر میکنم ! چون انتخاب خودمه ؟!
---------
در مورد عضویت در سایت هم از اقای قربانیان سوال میپرسم : اقا قربانیان ، شما چیکاره ای که درگیر فضای اینترنت شدی ؟
وایستید یه نکته رو همینجا بگم ! چند نفر از میلیاردر ترین افراد ایران تو این سایت عضو هستند ! من یه مدته دارم به شکل شخصی این سایت رو به شکل وسیعی تبلیغ میکنم ! اکثر کسایی هم که ادرس سایت رو بهشون دادم بالای 10 میلیون دلار سرمایه ثابت دارند ! از هیچکدوم هم نام کاربریشون رو نپرسیدم ولی تو ایمیل جواب دادند که سایت خوبیه ! پس این دلیلیه که عضو سایت شدم !
-------
پدرم وضعیت مالیش از خیلی ها بهتره ! اونقدر خوب هست که همین الان میتونم ازش تقاضایه یه وارکروز سفید بکنم و نامردم اگه تا هفته ی بعد ،شده فرش زیر پاشم بفروشه ، واسم نخره ! ولی من میخوام میلیاردر خودساخته باشم ! چون هیچ تفاوتی بین من و 50 سال پیش اقای عسکراولادی نیست ! چون تفاوت من و جوونی های بیل گیتس تو ملیتمونه و هزار و نه صد و پنجاه و هفت چون دیگه !
------
من اگه یه روز میلیاردر شم مدیون چهار چیزم : پدرم ، مادرم ، forum.unc و اطلاعاتی که در طول 4 سال اینده بدست می ارم !
--------
مرگ تنها چیزیه داره دروغ میگه ، مرگ اگه راست میگفت ، فکر نمیکردیم که پایان زندگیه !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , dara , naderblue , mas , faramarz , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , kafshduzak , koroshparsi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,325 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,405 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  صادقانه میزان درآمد ماهیانتو بگو. m_grate29 86 17,411 10-22-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: taleb
  چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟ محسن قنبری 3 1,473 02-13-2016 03:10 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  كسب درامد از قران حرام است يا حلال؟؟؟ اقاي ايـــده 30 6,366 04-26-2015 02:09 PM
آخرین ارسال: myroseflower
  تست اي كيو اعضا اقاي ايـــده 115 13,577 05-10-2014 11:51 PM
آخرین ارسال: نیما75
  استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا بهنام ذوالفقارزاده 8 1,752 08-27-2013 09:19 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  میزان هزینه قفل گذاری بر روی نرم افزار arash67 2 1,707 07-16-2013 09:10 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  برگزاری تورهای طبیعت گردی برای اعضا karafarin 30 4,931 05-15-2013 01:56 PM
آخرین ارسال: hamid23f
  پیشنهاد ایجاد اتاق های تخصصی برای همفکری اعضا در انجمن gudarz 2 1,051 03-19-2013 12:50 AM
آخرین ارسال: gudarz
  پیشنهادی خو ب برای اعضا انجمن m_grate29 7 1,634 12-28-2012 02:00 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  دعا برای یکی از اعضا کامیار کاظمی 41 7,578 06-19-2012 10:10 PM
آخرین ارسال: توانا
  درامد زايي يا ثبت نام؟؟؟؟؟!!!! اقاي ايـــده 7 1,725 06-06-2012 08:31 PM
آخرین ارسال: sherafati
  شغل دوم درامد اول! کامیار کاظمی 10 2,806 04-23-2012 09:13 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  مهم - نظر سنجی از اعضا : صندوق انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 28 5,888 04-10-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: naderv
  مسافرت اروپا: نیازمند کمک و همدلی همه اعضا madar 17 4,106 10-15-2011 10:24 AM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS