ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مسافرت اروپا: نیازمند کمک و همدلی همه اعضا
زمان کنونی: 04-23-2024, 10:39 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: madar
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 18
بازدید: 4042

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-09-2011, 10:32 AM
ارسال: #1
سلام دوستان امیدوارم حالون خوب باشه
راستش برای من یک موقعیت سفر به اروپا پیش اومده مقصد ما آلمان هستش ولی متاسفانه همسرم مستقیم وارد آلمان میشه و من و دخترم باید از طریق اتریش وارد خاک آلمان بشیم (یعنی در طول سفر با هم نیستیم)دختر من الان یک سال و 2 ماهشه ما تا دو ماه دیگه قراره بریم اما من دچار تردید شدم و دیوارهای ذهنی زیادی دارم طوری که دیگه دارم منصرف میشم چون کمر و گردن درد هم دارم نمیدونم میتونم از پس این سفر طولانی بر بیام یا نه اون هم با یه فسقلی شیطون البته من بعد از ورود به آلمان همسرم رو میبینم و از اونجا دیگه با هم هستیم حالا موندم از هر کی میپرسم و راهنمایی میخوام هر کس یه چیزی میگه کاملا گیج شدم اینم بگم که یه کمی زبان انگلیسی بلدم اما من تا حالا سفر خارجی نداشتمSad حالا شما دوستان بگید من چه کنم؟Confused

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهتاب , 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , دلشاد حسین پور
10-09-2011, 01:01 PM
ارسال: #2
RE: مسافرت اروپا: نیازمند کمک و همدلی همه اعضا
تجربه بسیار خوبیه.به نظر من تحت هیچ شرایطی این تجربه رو از دست ندید. در ضمن سفر از اتریش به آلمان سفر اصلا سختی نیست و خیلی از دوستانی که قصد سفر به آلمان رو دارند از ورودیهای اتریش استفاده می کنند.
سختی مسئله مربوط میشه به جزئیاتی که به ما نگفتید:چقدر در اتریش می مونید؟ از اتریش با چه وسیله ای به آلمان سفر می کنید؟
هر چند سفر با یک بچه کوچولو کار سختیه اما من شخصا هیچ وقت حاضر نیستم تجربه های جدید رو از دست بدم.
امیدوارم به راحتی به این سفر برید و تجربه عالی داشته باشید.
موفقتر باشید

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , MARYAR , madar
10-09-2011, 01:37 PM
ارسال: #3
(10-09-2011 10:32 AM)madar نوشته شده توسط:  سلام دوستان امیدوارم حالون خوب باشه
راستش برای من یک موقعیت سفر به اروپا پیش اومده مقصد ما آلمان هستش ولی متاسفانه همسرم مستقیم وارد آلمان میشه و من و دخترم باید از طریق اتریش وارد خاک آلمان بشیم (یعنی در طول سفر با هم نیستیم)دختر من الان یک سال و 2 ماهشه ما تا دو ماه دیگه قراره بریم اما من دچار تردید شدم و دیوارهای ذهنی زیادی دارم طوری که دیگه دارم منصرف میشم چون کمر و گردن درد هم دارم نمیدونم میتونم از پس این سفر طولانی بر بیام یا نه اون هم با یه فسقلی شیطون البته من بعد از ورود به آلمان همسرم رو میبینم و از اونجا دیگه با هم هستیم حالا موندم از هر کی میپرسم و راهنمایی میخوام هر کس یه چیزی میگه کاملا گیج شدم اینم بگم که یه کمی زبان انگلیسی بلدم اما من تا حالا سفر خارجی نداشتمSad حالا شما دوستان بگید من چه کنم؟Confused

سلام ....
من شما رو از رفتن به اتریش منع میکنم Big Grin
استالین و هیتلر رو جفتشون وین خراب کرد Big Grin وگرنه اینها بچه های خوبی بودن ... اصلا روشن فکر ها نباید برن اتریش Big Grin
خب حالا که اصرار داری ، حداقل کتاب خانه مرکزی اتریش رو نرو جان من Big Grin
از شوخی گذشته ، اروپا خیلی کوچیکه . اتریش و المان هم ، بر طبق نظریه ی هیتلر ، یه کشور محسوب میشن . پس خیلی بهم نزدیک هستن ، البته از نظر مسافتی میگم وگرنه بهم چسبیدن . 700 کیلومتر از وین تا برلین فاصلست . مثل فاصله ی شهرکرد تا تهران که من هفته ای یه بار میام و میرم Big Grin شما رسیدی وین ، از هواپیما پیاده میشی ، مستقیم با اتوبوس های فرودگاه میری سوار قطار میشی ، 3 ساعته رسیدی برلین .
در مورد فسقلی هم ، رضا امیرخانی ، نویسنده ی بزرگ و نامی ایرانی ، با خانوم و فسقلی خودشون پا شدن رفتن افغانستان . حدود دو هفته هم خانوم و بچشون رو گذاشتن هرات و خودشون رفتن کابل .... حالا شما میخوای بری مرکز تمدن دنیا ، یعنی اروپا ، بعد از اون ور میخوای بری مرکز تمدن سابق اروپا یعنی اتریش-المان ، پس از چی نگرانی ؟
در مورد کمر درد وگردن درد ، اگه از سرویس های هوایی امارات استفاده کنی حله . فقط باید بری از دبی سوار شی . انقدر باحاله ، یه دگمه داره رو صندلی میزنی ، ماساژور صندلی کار میکنه ... تلویزیون هم داره فسقلی کارتون میبینی . تفاوت قیمتاشونم حدود 500 هزارتومه تو فرست کلس ولی می ارزه .
فقط زبان مبان رو ول کن . المانی ها ، 99/999 درصدشون نئونازیسم هستن گرچه خودشون میگن نیستیم .20 سال با انگلیس جنگیدن تا زبان المانی بشه زبان بین الملل ، پس زیاد به زبان انگلیس بها نمیدن . شما باید یه دستگاه ترجه ی المانی بخری . فقط تو فرودگاه یه سری فرم باید پر کنی که به زبان انگلیسی هستن . نمونه این فرم ها رو تو سفارت بگیرید .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهتاب , MARYAR , دلشاد حسین پور , madar
10-09-2011, 03:00 PM
ارسال: #4
امیدوارم مسافرت پر باری باشد.مطمئن اش با روحیه بسیار خوبی برمیگردی. سبحان جان اطلاعات بسیار کاملی را داده خصوصا در مورد زبان.
(پس زیاد به زبان انگلیس بها نمیدن . شما باید یه دستگاه ترجه ی المانی بخری . فقط تو فرودگاه یه سری فرم باید پر کنی که به زبان انگلیسی هستن . نمونه این فرم ها رو تو سفارت بگیرید . )

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهتاب , MARYAR , madar
10-09-2011, 03:09 PM
ارسال: #5
من پیشنهاد می‌کنم وقتی‌ به وین رسیدین یه پرواز مستقیم به نزدیک‌ترین شهر در آلمان مثل مونیخ یا فرانکفورت بگیرید .پرواز هاش معمولا با لوفتانزا تا سقف ۱۷۰ یورو هستش که فکر می‌کنم مناسب باشه ..

اگر مایل به پرواز‌های ایرانی‌ هم بودین ،من و خونواده معمولا از ماهان استفاده می‌کنیم ..بدلیل سرویس خیلی‌ خوب پرواز به موقع و البته راحت .. کادر مهمانداری خیلی‌ خوب که البته چند باری دیدم که مهماندار‌ها با بچه‌های کوچیک خیلی‌ خوب ارتباط برقرار می‌کنن و شما میتونین راحت استراحت کنین ..

در مورد زبان هم خیلی‌ با آقای سبحان موافق نیستم ..همین مقدار کم زبان انگلیسی‌ هم مطمئناً کمک خواهد کرد مسافر‌های زیادی هم هستن که زبان بلد نیستن و بدون مشکل سفر می‌کنن .. در ضمن ایرانی‌‌ها هم معمولان راحت در دسترس هستن اگه کمکی‌ لازم باشه میتونین بپرسین تا فارسی راهنمایی بشین .. اگه هم مایل باشین برنامه قطار‌های داخلی‌ آلمان رو چک کنین در هر لحظه و حتا بلیت تهیه کنید این سایت کاملا مفید و به انگلیسی هم هست :
http://www.db.de

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهتاب , MARYAR , کامیار کاظمی , دلشاد حسین پور , madar
10-09-2011, 03:15 PM
ارسال: #6
دوست عزیز من وقتی با انگلیسی با نزدیکترین فامیل صحبت میکنم با اکراه جواب می دهد.تعصب شدیدی دارند .ولی به هرحال می شود با انگلیسی صحبت کردن منظور خود را به آنان منتقل کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , Haavin , مهتاب , MARYAR , دلشاد حسین پور , madar
10-09-2011, 03:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-09-2011 03:46 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #7
قبل هرچی بازگشت پیروزمندانه ی اقای قربانیان رو به همه تبریک بگم و امیدوارم سفر بهشون خوش گذشته باشه ....

(10-09-2011 03:09 PM)Haavin نوشته شده توسط:  من پیشنهاد می‌کنم وقتی‌ به وین رسیدین یه پرواز مستقیم به نزدیک‌ترین شهر در آلمان مثل مونیخ یا فرانکفورت بگیرید .پرواز هاش معمولا با لوفتانزا تا سقف ۱۷۰ یورو هستش که فکر می‌کنم مناسب باشه ..

اگر مایل به پرواز‌های ایرانی‌ هم بودین ،من و خونواده معمولا از ماهان استفاده می‌کنیم ..بدلیل سرویس خیلی‌ خوب پرواز به موقع و البته راحت .. کادر مهمانداری خیلی‌ خوب که البته چند باری دیدم که مهماندار‌ها با بچه‌های کوچیک خیلی‌ خوب ارتباط برقرار می‌کنن و شما میتونین راحت استراحت کنین ..

در مورد زبان هم خیلی‌ با آقای سبحان موافق نیستم ..همین مقدار کم زبان انگلیسی‌ هم مطمئناً کمک خواهد کرد مسافر‌های زیادی هم هستن که زبان بلد نیستن و بدون مشکل سفر می‌کنن .. در ضمن ایرانی‌‌ها هم معمولان راحت در دسترس هستن اگه کمکی‌ لازم باشه میتونین بپرسین تا فارسی راهنمایی بشین .. اگه هم مایل باشین برنامه قطار‌های داخلی‌ آلمان رو چک کنین در هر لحظه و حتا بلیت تهیه کنید این سایت کاملا مفید و به انگلیسی هم هست :
http://www.db.de

سرویس های ماهان خیلی بهتر از ایران ایر هست . ولی به پای قطر گلف و امارات نمیرسه . راستی ، باکو هم پرواز های خیلی خوبی داره ها . همه هواپیما هاش تمیزه .
در مورد زبان ، از شاخ افریقا تا جزایر شمالی روسیه که در نزدیکی قطب شمال قرار داره ، زبان انگلیسی کاربرد داره و کار رو راه میندازه . ولی تو المان ، اگه با انگلیسی وارد شی ، میشه کارت خودتو راه بندازی ولی اگه با همین انگلیسی بری فرانسه مثلا ، از فردی سوال کنی ! راحت جوابت رو میده و گیر نمیکنه ولی المان این شکلی نیست ، فقط کارت رو راه میندازند و با اکراه و لهجه خاص جوابتون رو میدن .
سه تا کشور انگلیسی مفیده ولی اصلا کاربرد نداره :
روسیه در صدر جدول
المان
سومالی Big Grin که اصلا کسی به زبان کار نداره ...

یه مثال واسه درک بهتر :
مثلا ایران ، یه توریست بیاد انگلیسی حرف بزنه ، میبریش خونت ، غذا ی انچنانی و غیره حالا به هر دلیل یا جو گیر شدی یا مسائل ناسیونالیستی یا به امید فرستادن دعوت نامه و ...
یا مثلا یه کشور بگو ... ایتالیا ، یارو چهارتا جای قشنگ و ادرس دو تا مغازه و یه هتل خوب رو در ادامه ی سوالت بهت میگه .
این یعنی زبان انگلیسی تو ایران و ایتالیا هم کاربردیه هم مفید .
تو اکثر کشور های دنیا هم اینجوری هست ولی تو المان این شکل رو نداره ، تو روسیه این شکل دیده نمیشه . سعی نمیشه به سوال پاسخ داده بشه .
عموی من 21 سال اتریش زندگی میکرد و دیروز سال روز سفرشون به اتریش در سال 69 بود .

تشکر شده توسط: Haavin , مهتاب , MARYAR , jahanagahi , madar
10-09-2011, 04:18 PM
ارسال: #8
بله بله مسلما پرواز هایی که گفتی‌ از بهترین پرواز‌های حال حاضر هستند ..اما برای راحتی‌ پرواز‌های مستقیم ماهان رو پیشنهاد کردم ..
در مورد اهمیت زبان در آلمان اتریش و روسیه درسته که خیلی‌ به زبان اهمیت ویژه‌ای داده می‌شه و اصلا شاید به همین خاطر هست که تمایلی برای یاد گرفتن انگلیسی ندران اما به هرحال برای آرامش دوستمون که دارن میان امیدوارم سفر خوبی‌ داشته باشن و بهشون خوش بگذره
بله در ایتالیا هلند فرانسه اسپانیا بلژیک و غیره خیلی‌ شبیه به خصوصیت مهربون ایرانی‌‌ها دیده می‌شه .. اوایل ما هم با مشکلاتی این مدلی‌ رو به رو بودیم اما اگه بتونی‌ با زبون خودشونباهاشون ارتباط بگیری شاید خیلی‌ از وجهه‌های خوب آلمانی‌‌ها رو هم ببینی‌ .. Wink اما در مورد روسیه موافقم از سالهای که پدر به روسیه سفر میکردن همیشه همراه با مترجم بود چون هیچ وقت کسی‌ انگلیسی صحبت نمیکرد حتا در دانشگاه ها .. Sad

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهتاب , MARYAR , jahanagahi , کامیار کاظمی , madar
10-09-2011, 04:37 PM
ارسال: #9
(10-09-2011 04:18 PM)Haavin نوشته شده توسط:  بله بله مسلما پرواز هایی که گفتی‌ از بهترین پرواز‌های حال حاضر هستند ..اما برای راحتی‌ پرواز‌های مستقیم ماهان رو پیشنهاد کردم ..
در مورد اهمیت زبان در آلمان اتریش و روسیه درسته که خیلی‌ به زبان اهمیت ویژه‌ای داده می‌شه و اصلا شاید به همین خاطر هست که تمایلی برای یاد گرفتن انگلیسی ندران اما به هرحال برای آرامش دوستمون که دارن میان امیدوارم سفر خوبی‌ داشته باشن و بهشون خوش بگذره
بله در ایتالیا هلند فرانسه اسپانیا بلژیک و غیره خیلی‌ شبیه به خصوصیت مهربون ایرانی‌‌ها دیده می‌شه .. اوایل ما هم با مشکلاتی این مدلی‌ رو به رو بودیم اما اگه بتونی‌ با زبون خودشونباهاشون ارتباط بگیری شاید خیلی‌ از وجهه‌های خوب آلمانی‌‌ها رو هم ببینی‌ .. Wink اما در مورد روسیه موافقم از سالهای که پدر به روسیه سفر میکردن همیشه همراه با مترجم بود چون هیچ وقت کسی‌ انگلیسی صحبت نمیکرد حتا در دانشگاه ها .. Sad
المانی ها خیلی بچه های خوبی هستن ولی واسه استفاده از هر چیز خوبی ، باید طرز استفاده از اونم بدونی .
ایتالیا هم یه فرهنگ مشترک در اعماق ریشه های وجودیشون با ما ایرانی ها دارند و دلیلشم چنگ های چندصد ساله ی ایرانیان و رومیان هست . مثلا به رنگ مو و چهرشون نگاه کنید ...

مادر خانوم ، امیدوارم این سفر رو حتما حتما بری و بهتم خیلی خوش بگذره و سوغاتی های خوبی هم 100 البته برا ما بیاری ( واسه من یه صلیب شکسته بیار Big Grin ) و صد البته تجربیاتتون رو به شکل ساعتی از این سفر بنویسید تا بعد بتونید خاطراتتون رو چاپ کنید .
حتما کتاب اشنایی با کشور های جهان : المان رو بخرید .و چند بار مطالعه کنید . فکر کنم نوشته ی اقای محمود رضا برازش باشه . دیگه بگم بهتون سعی کنید با قطار مسافرت کنید یا اگه نشد ، وین به مونیخ نزدیکه ، برید با هواپیما اونجا و منتظر شوهرتون باشید . دیگه بگم ، حتما تو تاکسی های E کلاسش بشینید البته نسل جدید ، و به فکر منم تو تاکسی باشید که عاشق اون تاکسی ها هستم . دیگه بگم کبرا یازده هم تو اتوبان ها مراقب راننده ها هست Big Grin اها حتما موزه ی بی ام و و بنز تشریف ببرید و عکس بگیرید . دیگه تونستی به برج بنز هم سر بزنید . دیگه به موزه ی ساختمون فدرال المان سر بزنید و اگه خانوم مرکل رو دیدید از امضا بگیرید . همین دیگه ، مراقب خودتون و کوچولو هم باشید . اصلا استرس نداشته باشید چون تا نزدیک فرودگاه وین ، اصلا استرس ندارید و اون استرسم که از اعلام نشستن ههواپیما تا خروج از فرودگاه بهتون دست میده هم طبیعی هست و همه حتی کسایی که 100 بار مسافرت کردن هم این احساس رو دارند . دیگه بگم بهتون حتما سفارت قبل سفر برید و توصیه و نکات رو بگیرید ازشون . اون فرم که گفتم هم حتما بگیرید و تمرین کنید تا تو فرودگاه گیج نشید . همین ، راستی سعی کنید به کسی هم اعتماد نکنید ، پناهنده سیاسی نشید Big Grin ، جدا مراقب کوچولو باشید و تو مسافرت هم همیشه بهترین جا ها رو رزرو کنید تا امنیت بیشتری داشته باشه ...
موفق که هستی ، با این سفر موف تر شدی ، ارزو داریم موفق ترترتر باشی ...

تشکر شده توسط: مهتاب , MARYAR , jahanagahi , madar
10-09-2011, 09:53 PM
ارسال: #10
ان شاله سفر بي خطر و خوشي داشته باشيد.
راه نزديكه نگران نباشيد.
دعاي ما هميشه پشت شماست.
بريد و با دست پر با تجربيات زياد برگرديد.
موفق باشيد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , مهتاب , دلشاد حسین پور , madar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,260 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  یک کمک کوچک ! sw106 1 285 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 814 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  نیازمند افراد خلاق و ایده پرداز ideapardaz 5 1,708 11-23-2016 11:49 AM
آخرین ارسال: pejman36048
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 993 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 686 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 478 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  نیازمند شریک سرمایه گذار در قم yusefjahan 6 2,500 05-25-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: dj flash
  تست اي كيو اعضا اقاي ايـــده 115 13,253 05-10-2014 11:51 PM
آخرین ارسال: نیما75
  تا بحال مسافرت خارجی داشتید؟ yunespc 3 1,028 01-20-2014 01:11 PM
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
  30 توصیه برای پس انداز در 30 روز ... چگونه به اوضاع مالی خودتان کمک کنید m-jalalvand 1 1,355 12-14-2013 06:53 PM
آخرین ارسال: shamsa
  دو راهی بزرگ زندگی من (خوشحال میشم عزیزان همه نظر بدن ) Suma 9 2,344 12-02-2013 11:34 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  چرا علیرغم ای همه تلاش ، دنیا به رویمان نمی خندد؟ m-jalalvand 0 561 11-03-2013 10:59 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  همه ی ما میلیونریم!!! m-jalalvand 0 293 10-07-2013 03:25 PM
  استفاده یکجا از مطالب سایت برای اعضا بهنام ذوالفقارزاده 8 1,729 08-27-2013 09:19 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر hamidoga 3 1,007 07-30-2013 11:55 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  نیازمند راهنمایی همه ... شاید کمی تنبل شده ام ... m-jalalvand 6 1,601 07-21-2013 05:42 PM
  نیازمند به راهنمایی همه دوستان هستم لطفا سر بزنید sam_parrot 11 2,785 06-25-2013 11:04 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  برگزاری تورهای طبیعت گردی برای اعضا karafarin 30 4,873 05-15-2013 01:56 PM
آخرین ارسال: hamid23f
  تجربیاتی که در کسب و کار داشتید و می‌تونه به بقیه کمک کنه؟؟ karafarin 2 772 04-20-2013 07:05 PM
آخرین ارسال: karafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS