ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آیا برای میلیادر شدن آماده اید؟
زمان کنونی: 05-01-2024, 08:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 15
بازدید: 4682

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا برای میلیادر شدن آماده اید؟
08-10-2011, 12:36 PM
ارسال: #11
RE: آیا برای میلیادر شدن آماده اید؟
دوستان میلیاردر ،شما فکر می کنید که یک میلیاردر چگونه فکر می کند؟ اصولا میلیاردر بودن چه حسی دارد؟ کسی که یک میلیارد دارد میلیادراست؟و اینکه چقدر باور داریم ما می توانیم میلیادر شویم ؟ لطفا نظر شخصی خود را بدهید آن چیزی که در فکر شماست نه آن چیزی که در کتابها وجود دارد.

در مورد جواب سوالات شما البته از دیدگاه بنده:
یک میلیارد خیلی خوب و دقیق و واقعی فکر می کنه و هیچ چیز رو محال نمیدونه این یه نکته طلاییه
میلیاردر بودن حس خوبی داره بشرطی که از راه درست کسب شده باشه
نه کسی که یک میلیارد داره میلیاردر نیست!
من تو خوابم فکر می کنم یه روزی میلیاردر میشم وای به بیداری
البته این حس مال الان و یک ماه پیش و یکسال پیش نیست
یه حس درونیه انگار از وقتی متولد شده ام با منه تا حالا قدمهایی برداشتم اما هنوز به نتیجه ای که میخوام نرسیده ام اما میرسم
به امید اون روز
به امید اینکه هر کی به آرزوهای خوبی که داره برسه

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dara , jahanagahi , کامیار کاظمی
08-10-2011, 02:38 PM
ارسال: #12
استفاده از تکنيک سه انگشتی برای پيشگيری از استرس

هر موقعيت استرس آوری حامل يک برنامه ريزی منفی است. ما ميتوانيم با گذراندن پانزده دقيقه در سطح آلفا در هر روز چتر حمايت خوب و مناسبی در برابر اين برنامه ريزی منفی بگسترانيم،
اما اين چتر ميتواند با يک خشم و عتاب رئيسمان، يک جر و بحث خانوادگی، و يا با يک مجادله با همسايگان به راحتی پاره گردد. بنابراين، ما به چيزی احتياج داريم که بتواند در تمام لحظات ما را
از شر استرس دور نگاه دارد. متاسفانه، در چنين مواقعی شما نميتوانيد به طرف مقابل بگوييد: « ببخشيد، من کمی کار دارم»، و سپس راحت بنشينيد و با بستن چشمهايتان شروع به شمارش
معکوس نماييد. اما شما ميتوانيد با بر روی هم قراردادن نوک انگشتان شست و دو انگشت اول ديگر هر دو دستتان، به حل مشکل پيش آمده اقدام کنيد.
عمل سادة بر روی هم قرار دادن سه انگشت اول هر دو دست که به تکنيک سه انگشتی موسوم است، روشی است برای تحريک ذهن تا با آرامش و خونسردی کامل، متفکرانه و خلاقانه در جهت حل
مشکلات قدم برداريد.

ما اکنون نيازمنديم که برای استفاده از تکنيک سه انگشتی برنامه ريزی کنيم. پس بنابراين:
1_روی يک صندلی راحت بنشينيد و مطابق معمول به سطح آلفا برويد.
2- عمق ريلاکستان را با استفاده از شمارش معکوس از رقمی بزرگتر، يا با تجسم يک محل خوشايند و آرامش بخش و يا با استفاده از هر دوی آنها بيشتر سازيد.
3- نوک انگشتان شست و دو انگشت اول هر دو دستتان را بر روی هم قرار دهيد و در ذهنتان سه بار تکرار کنيد : « هر زمان که من سه انگشت اول دستهايم را بر روی هم جمع ميکنم، ذهمن
در لايه های عميق تری از هوشياری به عمل ميپردازد و من آرام، خونسرد، و تحت کنترل باقی ميمانم».
4- مطابق معمول جلسه را به پايان ببريد.

بديهی است که شما برای اجرای اين برنامه ريزی منتظر وقوع يک واقعة استرس آور نخواهيد شد بلکه همين الان با اجرای ان خودتان را برای چنين موقعيتهايي از پيش آماده خواهيد ساخت.
بنابراين همين الان با اجرای اين برنامه ريزی خودتان را به يک سلاح موثر ضد استرس مجهز سازيد.
يادتان باشد که از تکنيک سه انگشتی هر زمان که لازم بود ميتوانيد استفاده کنيد، اما بهتر است هرگز پانزده دقيقه صرف رفتن به سطح آلفا کردن در هر روز را از ياد مبريد.

تهيه وتنظيم : زهرا سودخواه

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: madar , dara
08-10-2011, 03:14 PM
ارسال: #13
(08-10-2011 12:36 PM)madar نوشته شده توسط:  دوستان میلیاردر ،شما فکر می کنید که یک میلیاردر چگونه فکر می کند؟ اصولا میلیاردر بودن چه حسی دارد؟ کسی که یک میلیارد دارد میلیادراست؟و اینکه چقدر باور داریم ما می توانیم میلیادر شویم ؟ لطفا نظر شخصی خود را بدهید آن چیزی که در فکر شماست نه آن چیزی که در کتابها وجود دارد.

در مورد جواب سوالات شما البته از دیدگاه بنده:
یک میلیارد خیلی خوب و دقیق و واقعی فکر می کنه و هیچ چیز رو محال نمیدونه این یه نکته طلاییه
میلیاردر بودن حس خوبی داره بشرطی که از راه درست کسب شده باشه
نه کسی که یک میلیارد داره میلیاردر نیست!
من تو خوابم فکر می کنم یه روزی میلیاردر میشم وای به بیداری
البته این حس مال الان و یک ماه پیش و یکسال پیش نیست
یه حس درونیه انگار از وقتی متولد شده ام با منه تا حالا قدمهایی برداشتم اما هنوز به نتیجه ای که میخوام نرسیده ام اما میرسم
به امید اون روز
به امید اینکه هر کی به آرزوهای خوبی که داره برسه
انشا الله که به خواسته صحیح دلتون برسید و امیدوارم که شاهد آنروز روزهای آتی باشیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar
08-10-2011, 03:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-10-2011 07:07 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #14
(08-10-2011 12:37 AM)melika330 نوشته شده توسط:  
(08-09-2011 09:01 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  بارها گفته ام و هزاران بار دیگر میگویم یک میلیاردر چگونه فکر میکند درست نیست!خواهش میکنم که میلیاردر درونتان را بیدار کنید و از او بپرسید!
این تجربه فوق العاده است و یک کشف روانشناسی از خودم است که چگونه از میلیاردر درونمان بپرسیم؟

بفرمائید چگونه می شود این میلیاردر گرامی درون را از این خواب گران بیدار نمود ؟ دوستان دیگر هم در صورت امکان بفرمایند . این میلیاردری که بیدار می شود حس است یا نه شکل وشمایل دارد؟ مشاوره اش به چه شکل می باشد ؟ آیا شما از روش خوزه سیلوا استفاده می کنید ؟ و یا روش دیگری است ر اهنمایی بفرمائید متشکر می شوم.

این یک تکنیک شخصی است و از جایی برداشته نشده!
ابتدا در حالتی که هیچ محدودیتی ندارید وهمه درها به روی شما باز است خود را ببینید.حالا چگونه اید چه چیزهایی دارید به همه داشته هایتان فکر کنید حتی جز به جز این من میلیاردر را ببینید.(این کار تمرین زیاد میخواهد و در این مرحله صبور باشید.)"من میلیاردر" چه شکلی است؟ "من میلیاردر" چه لباسی می پوشد؟"من میلیاردر" چه اموالی دارد خانه اش ماشینش همه با تمام جزئیات!
حالا مانند فراخوانی کودک درون عمل کنید.بر روی یک برگه کاغذ با این میلیاردر به بحث بپردازید و نظرش را بخواهید این میلیاردر تنبل اگر برخیزد دیگر غوغا میکند و نمیتوان آن را ساکت و خاموش کرد.امتحان کنید.مشکلی بود مطرح کنید تا پاسخ دهم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , dara
08-10-2011, 11:28 PM
ارسال: #15
جلسه فردا پنجشنبه ساعت 14 پارک چمران کرج.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , madar , faramarz
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای مطالعه jahanagahi 3 1,166 09-09-2015 02:12 PM
  راهی برای استوارساختن عادت‌های مثبت و متحول‌کننده/ یادداشت محمود معظمی samiar afshari 0 706 03-06-2015 04:08 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  دانلود کتاب الکترونیک برنامه ۳۰ روزه برای پولدار شدن karafarin 2 1,298 06-30-2013 07:29 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  داستانی واقعی برای شما که به پیشرفت فکر میکنید ... m-jalalvand 5 1,305 06-23-2013 03:18 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  نکاتی برای آسودگی خاطر شما mallarme 23 3,234 05-15-2013 03:27 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهکارهایی برای داشتن زندگی خانوادگی بهتر.... mallarme 3 1,165 05-15-2013 01:25 PM
  پنج روش برای اینکه ضمیر ناخودآگاهتان را تحت کنترل درآورید بهداد 3 1,311 05-10-2013 06:19 PM
آخرین ارسال: miliyarderno1
  شش قدم برای فراموش کردن گذشته venus2 0 800 05-09-2013 12:27 AM
آخرین ارسال: venus2
  بهترین راه برای شاد بودن jahanagahi 12 2,489 04-28-2013 08:46 PM
  آیا می دانید چگونه تصمیمات مهم را سریع اتخاذ کنیم؟ صدفی 1 1,143 04-19-2013 09:01 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  ده فرمان برای دستیابی به موفقیت: minoo 5 1,078 04-11-2013 07:24 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 706 03-17-2013 08:31 PM
  پیشنهاداتی ساده برای سالی پربارتر نرگس فیاض 3 969 03-17-2013 03:03 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  میلیاردر شدن یعنی خاص بودن (سه چیز که باید حتما بدونی ) GreatNavid 2 918 03-06-2013 09:42 PM
آخرین ارسال: Haavin
  ۷عادتیکه برای موفقیت باید کنار بگذارید zoofanoon 6 1,785 01-18-2013 11:40 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  30 توصیه جالب مالی برای 30 روز ماه jahanagahi 17 3,042 01-13-2013 08:12 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  دو درس مهم برای زندگی صدفی 4 1,164 01-12-2013 11:43 PM
  6 راهکار برای اینکه تصمیمات قابل اجرای بهتری بگیرید6 بيلا بالا 0 638 01-06-2013 03:41 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  آیا مشکلات همیشه هست؟! پرواز 19 2,080 11-19-2012 08:25 PM
آخرین ارسال: صدفی
  آیا شوهر بی عیب وجود دارد ؟ بهداد 0 586 11-16-2012 08:10 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS