ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

۷عادتیکه برای موفقیت باید کنار بگذارید
زمان کنونی: 04-19-2024, 01:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: zoofanoon
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 7
بازدید: 1779

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-16-2013, 07:47 PM
ارسال: #1
همه ما خیلی وقت‌ها لیستی از کارهایی که باید انجام بدهیم آماده می‌کنیم. اما درمورد کارهایی که باید از آنها دست بکشیم چطور؟
آفتاب: افراد موفق کارهایی که در زیر عنوان می‌کنیم را انجام نمی‌دهند اما این احتمال وجود دارد که شما هنوز انجامشان می‌دهید. همین امروز تصمیم بگیرید و این کارها را به لیست کارهای کنارگذاشتنی اضافه کنید.

۱. بهانه آوردن. افراد موفق دیگران را مقصر نمی‌کنند و بهانه نمی‌آورند و از بدشانسی‌شان شکایت نمی‌کنند. آنها مسئولیت کامل زندگی خود را بر عهده می‌گیرند. آنها می‌دانند که موفقیت و شکست در دستان خود آنهاست. پس سعی نکنید خود را قربانی جلوه دهید یا بهانه‌ بیاورید.

۲. بی مقصد پیش رفتن. افراد موفق برنامه دارند. زندگی آنها جهت و مقصد دارد. هیچوقت بی اراده کاری نمی‌کنند و بی مقصد پیش نمی‌روند به امید اینکه بهترین‌ها برایشان اتفاق بیفتد. آنها برای خود هدف تعیین می‌کنند و بعد برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی می‌کنند. اگر شما از آن دسته آدمهای هرچه پیش آید خوش آید هستید، از این رویکرد دست بکشید و شروع به برنامه‌ریزی کنید.

۳. تمام روز نشستن پای کامپیوتر (یا بدتر از آن تلویزیون). درست است که کارهای مهم زیادی را می‌توانید پشت کامپیوتر انجام دهید اما نباید همه روزتان را به آن بگذرانید. بیرون رفته و با آدمها ملاقات کنید.

۴. به تاخیر انداختن کارها. تعویق در کارها دشمن موفقیت است. روی هدفتان تصمیم بگیرید، کارهایی که باید انجام دهید را لیست کرده، اولویت‌بندی نموده و آغاز به کار کنید.

۵. فقط انجام کارهای ساده. برای چه کارهایی بیشتر وقت می‌گذارید؟ کارهای مهم، فوری یا کارهای ساده روزانه؟ اگر بیشتر وقت خود را به کارهای جزئی و کم‌اهمیت می‌گذرانید، باید روند خود را تغییر دهید. باید اول روی کارهای مهمتر تمرکز کنید، کارهایی که شما را به سمت هدفتان پیش می‌برند. تا جاییکه می‌توانید کارها و فعالیت‌های بی‌ارزش را نادیده بگیرید.

۶. نشستن در جلسات بیهوده. آیا در محل‌کار وقتتان را در جلسات بی‌ارزش تلف می‌کنید؟ خیلی از کارمندان شرکت‌ها این وضعیت را دارند. هر جلسه‌ای باید یک هدف، دستورکار و یک مدیر ماهر داشته باشد که کمک کند جلسه از هدف اصلی خود دور نشده و روی همان متمرکز بماند. در جلسات بیهوده و ضعیف شرکت نکنید—فقط خلاصه آن را از دیگران بگیرید.

۷. محدود کردن جاه‌طلبی‌هایتان. افراد موفق باور شگرفی به خود دارند و جاه‌طلب هستند و استانداردهای بالایی برای زندگی خود در نظر می‌گیرند. آیا شما خودتان را پایین می‌کشید؟ اعتمادبه‌نفستان را از دست داده‌اید؟ از اول شروع کنید. برای خودتان اهداف بلندپروازانه تعیین کنید. مهارت‌ها، استعدادها و دستاوردهایتان را به خود یادآور شوید و هر روز به خودتان انگیزه بدهید.

اگر بتوانید از فعالیت‌های بی‌ارزش و منفی که انجام می‌دهید دست بکشید، خود را به موفقیت نزدیک‌تر خواهید کرد. از انجام کارهایی که می‌دانید فقط وقتتان را تلف می‌کند خودداری کنید و شروع به ساخت موفقیتتان کنید.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , goldmen , mallarme , صابری , mehdiseven , حامد , بهداد , sir-mahyar , mir abbas , mohammadshamosi , نی نی عسلی
01-16-2013, 08:27 PM
ارسال: #2
RE: ۷عادتیکه برای موفقیت باید کنار بگذارید
سلام دوست من.
شماره 3 دقیقا برا من صدق میکنه اما خب من چاره دیگه ای ندارم و داخل سوپر مارکت چه کار دیگه ای میتونم انجام بدم؟
مارم شده فقط پای نت بودن

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , Haavin , mir abbas , jahanagahi
01-17-2013, 03:05 AM
ارسال: #3
نکات خوب و مفیدی هستند
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , mir abbas
01-17-2013, 08:07 AM
ارسال: #4
به تاخیر انداختن کارها. تعویق در کارها دشمن موفقیت است. روی هدفتان تصمیم بگیرید، کارهایی که باید انجام دهید را لیست کرده، اولویت‌بندی نموده و آغاز به کار کنید.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , mir abbas
01-17-2013, 01:42 PM
ارسال: #5
دوست دارم این موارد مخصوصا اوناییش که تو عمل بهشون ضعیفم رو تقویت کنم. آدم گاهی خودش نمی خواد نقص هاشو ببینه اما یه همچین تاپیک ارزشمندی کمکم میکنه با حقیقت کنار بیام و قبل هر کاری اول این نقاط رو رفع کنم سپاس فراوان

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , jahanagahi , 3ObHaN , mir abbas , حامد
01-18-2013, 04:56 AM
ارسال: #6
میدونید اگه کامپیوتر نبود من الان تو لیست 100 میلیاردر اول فوربس بودم ؟

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi
01-18-2013, 11:40 AM
ارسال: #7
۱. بهانه آوردن.
۲. بی مقصد پیش رفتن.
۳. تمام روز نشستن پای کامپیوتر (یا بدتر از آن تلویزیون).
۴. به تاخیر انداختن کارها. تعویق در کارها دشمن موفقیت است.
۵. فقط انجام کارهای ساده.
۶. نشستن در جلسات بیهوده.
۷. محدود کردن جاه‌طلبی‌هایتان.

متشکرم جناب قاصدی عزیز به مطالب مهمی اشاره فرمودید .ولی یک عادت که من خیلی دوست دارم انجام بدم "خلوت کردن و تفکر" روی موضوعات و موارد مختلف هست که توصیه میکنم این عادت را در خودمون پرورش بردهیم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: mehdiseven , zoofanoon , jahanagahi , حامد , نی نی عسلی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد برای مطالعه jahanagahi 3 1,154 09-09-2015 02:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Thumbs Up این عادت ها را در سال جدید کنار بگذارید! samiar afshari 0 559 03-09-2015 03:53 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  راهی برای استوارساختن عادت‌های مثبت و متحول‌کننده/ یادداشت محمود معظمی samiar afshari 0 702 03-06-2015 04:08 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  دانلود کتاب الکترونیک برنامه ۳۰ روزه برای پولدار شدن karafarin 2 1,288 06-30-2013 07:29 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  داستانی واقعی برای شما که به پیشرفت فکر میکنید ... m-jalalvand 5 1,292 06-23-2013 03:18 PM
آخرین ارسال: Fela.Want
  نکاتی برای آسودگی خاطر شما mallarme 23 3,198 05-15-2013 03:27 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهکارهایی برای داشتن زندگی خانوادگی بهتر.... mallarme 3 1,158 05-15-2013 01:25 PM
  پنج روش برای اینکه ضمیر ناخودآگاهتان را تحت کنترل درآورید بهداد 3 1,296 05-10-2013 06:19 PM
آخرین ارسال: miliyarderno1
  شش قدم برای فراموش کردن گذشته venus2 0 795 05-09-2013 12:27 AM
آخرین ارسال: venus2
  شنونده باید عاقل باشد، حتی در مورد اینترنت! mallarme 0 773 05-06-2013 04:49 PM
  چگونه از موفقیت دیگران از ته دل خوشحال شویم؟ MARYAR 2 1,161 05-03-2013 01:31 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  بهترین راه برای شاد بودن jahanagahi 12 2,474 04-28-2013 08:46 PM
  سوالاتی که باید حتما پاسخ آنها را بدانید........... mallarme 0 604 04-24-2013 03:56 PM
  ده فرمان برای دستیابی به موفقیت: minoo 5 1,063 04-11-2013 07:24 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 705 03-17-2013 08:31 PM
  پیشنهاداتی ساده برای سالی پربارتر نرگس فیاض 3 964 03-17-2013 03:03 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  میلیاردر شدن یعنی خاص بودن (سه چیز که باید حتما بدونی ) GreatNavid 2 908 03-06-2013 09:42 PM
آخرین ارسال: Haavin
  30 توصیه جالب مالی برای 30 روز ماه jahanagahi 17 3,016 01-13-2013 08:12 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  دو درس مهم برای زندگی صدفی 4 1,155 01-12-2013 11:43 PM
  تاپیک اطلاعات عمومی موفقیت بهداد 40 4,947 01-06-2013 04:56 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS