ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد
زمان کنونی: 04-27-2024, 07:02 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 25
بازدید: 8600

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد
12-02-2012, 11:17 PM
ارسال: #11
RE: خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد
(12-02-2012 11:10 PM)Peanut نوشته شده توسط:  لینک دانلود صوتی این کتاب ارزشمند،

http://audiolib.ir/cat-151.aspx

درمدتی که در انجمن هستی فقط انفجار بمب انرژی مثبت در شما دیدم.
افتخار میکنم عزیزی چون شما در خارج ازکشور در فکر عزیزان هموطن خود هستی.
موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Peanut , Delta.H , حامد , sir-mahyar
12-02-2012, 11:46 PM
ارسال: #12
لینک خوندن این کتاب انلاین، مجانی‌

http://shabahang.epage.ir/fa/module.cont...ge.66.html

توجه کنید که در این لینک مطلب هایی خوبی‌ از این کتاب عمده که جامعه هستن ولی‌ همه کتاب نیستن،

مثلا در بخش ۱۵ من دنبال مطلب راجبه "ترس از پیر شدن" گشتم که نداره ولی‌ می‌دونم که تو کتاب اصلی‌ این مطلبِ خوبی‌ و زیبائی توضیح داده شده و پیشنهاد می‌کنم هتممِ حتما بخوانید،

دوستان نپولین هیل و وللیس د وتس (علم ثروتمند شدن) از پایه گذاران علم تمرکز قوای فکری هستن کتاب دومی نزدیک ۱۰۰ سال پیش نوشته شده، همه کتاب‌های جدید به نوعی سعی‌ می‌کنن کلمات و دستورات این دو استادِ بزرگ را باز نویسی کنن، موفق باشید

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , mosafer bedar , حامد , sir-mahyar , bitumen , alireza091111 , mahdi5e , Mrs.Seyedi
12-18-2012, 12:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-18-2012 12:15 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #13
فرمول اعتماد به نفس
---------------------------------
یکی‌ از مهمترین قسمت‌های کتاب " بينديشيد و ثروتمند شويد"، در مورد چگونه تمرکز کردن روی اهداف مالی (شامل همه اهداف می‌شه همه چیز از مالی تا چیزایه دیگه) میتونین این مطلب را در لینک زیر دنبال کنین:

http://shabahang.epage.ir/fa/module.cont...mit.5.html

حال ببینیم که چگونه بذر اولیه یک نظریه، برنامه یا هدف را می توان در ذهن کاشت. موضوع بسیار ساده است. هر نظریه ، برنامه یا هدف با تکرار اندیشه در ذهن کاشته می شود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم جملاتی دربارۀ هدف اصلی خود بنویسید. هدف اصلی خود را مشخص سازید و آن را به حافظه بسپارید. جزئیات آن را کلمه به کلمه و روز به روز آنقدر به خود بگویید تا ارتعاش صدا به ذهن نیمه هوشیار شما برسد.
مصمم شوید که عوامل ناخوشایند محیط و شرایط را از ذهن نیمه هوشیار خود دور نگهدارید. برای خود صورت برداری کنید. شاید به این نتیجه برسید که بزرگترین نقطه ضعف شما کمی اعتماد به نفس است. می توانید بر این کمبود چیره شوید، می توانید جبن و فقدان جسارت را به شجاعت تبدیل کنید.
راه رسیدن به این مهم استفاده از اصل تلقین به خود است (شش گام زیر
) .
کافیست اندیشه مثبت را روی برگه کاغذی بنویسید و آن را آنقدر به تکرار بخوانید تا بخشی از ذهنیت شما شود.

1- من مطمئن هستم که می توانم به هدفی که در زندگی دارم برسم. من از خود انتظار دارم که با مداومت در راستای این خواسته حرکت کنم.

2- من می دانم که اندیشه های غالب ذهن من خود را باز تولید می کنند. وسیله ای برای عمل و اقدام می شوند و به تدریج به یک واقعیت فیزیکی تبدیل گردند. از این رو ، هر روز 30 دقیقه به شخصیت دلخواهم فکر می کنم تا تصویر ذهنی مناسبی از این شخصیت دلخواه در من ایجاد شود.

3- من به استناد اصل تلقین به خود می دانم هر میلی که من به گونه ای آن را در ذهن داشته باشم ، با ایجاد میل عمل مرا در راستای هدفم هدایت می کند. به همین دلیل روزی 10 دقیقه از وقتم را به ایجاد اعتماد به نفس در خودم اختصاص می دهم.

4- من هدفهای قطعی و مشخصم را روی برگه کاغذی نوشته ام. هرگز دست از تلاش بر نمی دارم تا برای رسیدن به خواسته خود از اعتماد به نفس کافی برخوردار شوم.

5- من خوب می دانم که هیچ ثروت یا مقامی اگر بر اساس واقعیتها نباشد و اگر راعی عدالت نباشد با دوام نیست. بنابراین سعی می کنم اقدامی که به همه افراد درگیر سودی عاید نکند انجام ندهم. من از نیروی دیگران استفاده می کنم. دیگران را تشویق می کنم که به من کمک کنند. خود من هم در کمک به دیگران پیش قدم می شوم. من از تنفر، حسادت، رشک، خودخواهی، خودپرستی بری هستم. به جای آن عشق و محبت در قبال دیگران را انتخاب کرده ام زیرا می دانم که ذهنیت منفی نسبت به دیگران هرگز نمی تواند اسباب موفقیت شود. کاری می کنم که دیگران مرا باور کنند زیرا به آنها و به خود ایمان دارم.

من زیر این فرمول را امضاء می کنم و آن را به حافظه خود می سپارم . نوشته خود را روزی یکبار به صدای بلند می خوانم. من ایمان راسخ دارم که سرانجام بر اندیشه و اعمال من تاثیر می گذارند تا متکی به نفس و موفق گردم.

در این فرمول قانونی طبیعی وجود دارد که کسی تاکنون آن را توضیح نداده است. مهم نیست که به این قانون چه اسمی می دهیم. مهم این است که این قانون در جهت موفقیت انسان کار می کند، کافیست از آن استفادۀ سازنده بکنیم.

اما استفاده نابجا از آن هم به همین اندازه مخرب است. در اینجا به نکته مهمی بر میخوریم. اشخاصی که شکست می خورند و زندگیشان به بدبختی و پریشانی می انجامد کسانی هستند که نکته های منفی را به خود تلقین می کنند. این حقیقت را فراموش نکنیم که اندیشه به معادل فیزیکی خود تبدیل می شود.

-----------------------------------------------------------------------------------------

تشکر شده توسط: ali mohammady , mosafer bedar , Delta.H , سعید محمدی , کامیار کاظمی , mjdehghani , jahanagahi , حامد , Asef14 , sir-mahyar , bitumen , mahdi5e , mosafer63
12-18-2012, 12:37 PM
ارسال: #14
لینک دانلود صوتی این کتاب به فارسی است یا انگلیسی؟

تشکر شده توسط: Peanut , jahanagahi , Asef14 , sir-mahyar , bitumen , mahdi5e
12-18-2012, 04:45 PM
ارسال: #15
لینکِ داون لود به فارسی هست

تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , maxsoulfly , Asef14 , sir-mahyar , bitumen , mahdi5e
12-21-2012, 08:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-21-2012 09:15 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #16
دوستانِ عزیز این ۶ مرحله زیر باید تو‌ام با مراحل بالا در پست بالا (مراحل کسب اعتماد به نفس - پست شماره ۱۳ ) انجام بشه. اگه فرصت ندارید که همه این کتاب را بخونید(که این خیلی‌ بده در نوع خودش) حتما این پستِ من و پست بلایی را بخونیند. این دو پست مراحل عملی‌ توصیه شده در این کتاب هستن.

با آرزوی موفقیت برای همه:
----------------------------------------------------------------------------------------
شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا

راه تبدیل میل و اشتیاق به ثروت از شش مرحلۀ مشخص و عملی تشکیل می شود که عبارتند از:

1- مبلغ مورد نیاز خود را دقیقاً مشخص سازید . گفتن اینکه « من پول می خواهم » کافی نیست . باید رقم آنرا مشخص سازید . برای این تصمیم گیری قطعی دلایل روانی متعددی وجود دارد که در فصل بعد به آن اشاره کرده ام.

2- دقیقاً مشخص کنید که برای دستیابی به این پول چه مبلغی سرمایه می گذارید . توجه داشته باشید که برای رسیدن به هر چیز باید چیزی را از دست بدهید .

3- تاریخ مشخصی برای دستیابی به هدف خود در نظر بگیرید.

4- برنامه ای قطعی برای اجرای برنامه خود بریزید و بی درنگ دست به کار شوید . باید بی درنگ این برنامه را به مرحلۀ اجرا بگذارید.

5- رقم پول مورد نیاز را بنویسید و زمان دستیابی به آن را مشخص سازید . دربارۀ از خود گذشتگی خود تصمیم بگیرید، آنگاه برنامه ای را که می خواهید برای رسیدن به این پول به اجرا بگذارید در نظر بگیرید.

6- یادداشت خود را به صدای بلند ، روزی دو بار ، قبل از خواب و به هنگام بیدار شدن بخوانید . در حال خواندن ببینید و باور کنید که صاحب این پول و این دارایی شده اید.

مهم است که این دستورالعمل شش مرحله ای را دقیقاً اجرا کنید . چه بهتر که این دستور العمل را در 6 پاراگراف جداگانه بنویسید و آن را رعایت کنید. ممکن است بگویید که نمی توان بدون آنکه پولی در اختیار داشته باشید خود را صاحب پول و ثروت ببینید. این جاست که اشتیاق سوزان به کمک شما می شتابد . اگر براستی خواهان این پول هستید و اگر این میل به اشتیاقی سوزان در شما تبدیل شده است می توانید خود را به راحتی متقاعد سازید که این پول را به دست می آورید . هدف خواستن پول است . باید به قدری مصمم باشید که بتوانید خود را مجاب سازید که به آن خواهید رسید .
--------------------------------------------------------------------------------------
آیا می توانید خود را یک میلیونر ببینید ؟

ممکن است برای کسانی که از تجربه کافی برخوردار نیستند این دستور العمل به نظر غیر ممکن برسد . مکمن است برای همۀ کسانی که نمی توانند از نقش مهم این شش مرحله آگاه شوند مفید باشد که بدانند اطلاعاتی که به شما ارائه کردم آن را از اندرو کارنگی گرفته ام و فراموش نکنید که کارنگی در یک کارگاه فولاد سازی کار می کرد اما توانست به کمک همین اصول یکصد میلیون دلار سرمایه انباشت کند.

شاید دانستن این جمله برایتان جالب باشد که شش مرحلۀ توصیۀ من به دقت به وسیلۀ توماس ادیسون بررسی شد. او نه تنها این شش اصل را تایید کرد ، نه تنها معنقد بود که اینها برای انباشت ثروت لازم هستند ، بلکه معتقد بود برای رسیدن به هر هدفی می توان از این 6 مرحله استفاده نمود .

مراحل پیشنهادی مستلزم کار طاقت فرسا نیستند ، مستلزم از خود گذشتگی نیستند . برای اجرای آن لازم نیست کسی خود را در شمار مسخره ها قرار دهد . شرط موفقیت آموزش و تحصیلات رسمی زیاد نیست اما شرط لازم کاربرد موفق این شش اصل داشتن تصور کافی و تصویر ذهنی مثبت است که به شخص امکان درک این مطلب را می دهد که انباشت ثروت را نمی توان به بخت خوش و چیزهایی از این قبیل واگذار نمود . باید دانست همه کسانی که ثروت کلان اندوخته اند قبل از آن رویا ، امید ، آرزو و برنامه هایی در سر داشتند و بعد به این سرمایه دست یافتند.
باید بدانید نمی توانید بر مبالغ عظیم ثروت دست یابید مگر آنکه در سر اشتیاقی سوزان برای آن داشته باشید و باور کنید که می توانید به آن برسید

-------------------------------------------------------------------
لینک خوندن مطالب بالا اون لاین و مستقیماً از روی کتاب

http://shabahang.epage.ir/fa/module.cont...mit.4.html

تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , کامیار کاظمی , حامد , Asef14 , vahid61 , sir-mahyar , bitumen , mahdi5e , mosafer63
12-22-2012, 08:35 PM
ارسال: #17
کتاب فوق العاده ایه منم تازه خوندم خیلی تاثیر داشت روم عالی بود

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Peanut , maxsoulfly , sir-mahyar , نی نی عسلی , bitumen , نرگس فیاض , mahdi5e
12-22-2012, 11:29 PM
ارسال: #18
من ایمان دارم که اول باید اندیشید
واقعا در هر زمینه ای اگر واقعا این راز را بکار ببریم موفق می شویم
اندیشیدن از حسن های یک فرد عاقل است
البته اندیشیدن را نبایستی با تخیل زاید اشتباه گرفت.

موفق و شاد باشید.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , نی نی عسلی , bitumen , jahanagahi , نرگس فیاض , mahdi5e
02-15-2013, 10:31 PM
ارسال: #19
خواندن این کتاب در پنج سال پیش باعث شد من برای 20 سال آینده خود برنامه ریزی دقیق و منظمی انجام دهم . اولین هدف گذاری دوره پنج ساله من طبق برنامه امسال برای رسیدن به سرمایه یک میلیارد تومان به طور کامل در تاریخ از پیش تعیین شده به نتیجه رسید. و با اعتماد به نفس به دست آمده برای پنج سال آینده خود ،برای رسیدن به سرمایه ده میلیون دلاری برنامه ریزی کردم و ایمان دارم تا تاریخ 1396/8/6 به هدف خود می رسم.......
از نویسنده این کتاب بسیار ممنونم...
برای همه آرزوی موفقیت دارم........
 تشکر شده توسط: نی نی عسلی , bitumen , نرگس فیاض , jahanagahi , mahdi5e
08-05-2013, 12:13 PM
ارسال: #20
(02-15-2013 10:31 PM)mansoor_ebrahimi نوشته شده توسط:  خواندن این کتاب در پنج سال پیش باعث شد من برای 20 سال آینده خود برنامه ریزی دقیق و منظمی انجام دهم . اولین هدف گذاری دوره پنج ساله من طبق برنامه امسال برای رسیدن به سرمایه یک میلیارد تومان به طور کامل در تاریخ از پیش تعیین شده به نتیجه رسید. و با اعتماد به نفس به دست آمده برای پنج سال آینده خود ،برای رسیدن به سرمایه ده میلیون دلاری برنامه ریزی کردم و ایمان دارم تا تاریخ 1396/8/6 به هدف خود می رسم.......
از نویسنده این کتاب بسیار ممنونم...
برای همه آرزوی موفقیت دارم........

من هم که خیلی راهها رو امتحان کردم تصمیم دارم این کتاب رو بخونم ببینم آیا روی من تاثیری دارد؟
با توجه به اینکه خیلی از کارهایی که تصمیم به انجامش می گرفتم با هیجان زیاد بوده اما نمی دانم چرا ادامه ندادم شاید بواسطه مشکلاتی که سر راهم قرار می گرفت و من بجای جنگیدن، عقب نشینی می کردم.
از همه شما دوستان متشکرم

لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم[/align]
 تشکر شده توسط: bitumen , jahanagahi , نرگس فیاض , mahdi5e
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 11,126 12-11-2016 12:56 PM
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,346 12-07-2016 09:33 PM
  عادت‌های پول‌ساز : ۱۵ عادت روزانه‌ی افراد ثروتمند Amiraliamirali 9 2,155 09-11-2015 12:15 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  در جوانی ثروتمند بازنشسته شوید ahmad rezaee 36 11,681 07-09-2015 03:27 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  5 دقيقه به من فرصت بدهيد تا پيشگويي كنم كه شما ثروتمند مي شويد يا فقير؟!! pgs 3 2,713 04-08-2015 02:02 PM
آخرین ارسال: golro
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,803 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  خالقان ثروتمند روياهاي کوچک karafarin 1 1,149 07-16-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: rockefeller
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 5,725 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,613 06-21-2014 10:37 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,159 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  كتاب امروز(معرفي كتاب) pulaki 10 3,442 02-18-2013 12:58 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  خلاصه خلاصه كتاب نيروي عظيم درون انسان ( TNT ) بيلا بالا 0 5,351 11-11-2012 03:12 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  خلاصه کتاب بيداری درون بيلا بالا 1 1,440 11-11-2012 01:55 PM
  خلاصه كتاب هدف .انگيزه .حركت بيلا بالا 0 1,340 11-11-2012 01:44 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  مراحل چاپ و نشر كتاب pulaki 3 1,807 10-29-2012 03:10 PM
آخرین ارسال: yu3f
  ثروتمند شدن با کسب و کار اینترنتی shahrasebi 5 2,144 04-19-2012 05:38 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خلاصه کتاب (بیندیشید و ثروتمند شوید) totia 0 5,866 03-21-2012 09:49 AM
آخرین ارسال: totia
  كتاب هاي مفيد اقتصادي اقاي ايـــده 0 1,203 03-12-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  خلاصه کتاب های موفقیت کامیار کاظمی 1 1,501 11-12-2011 06:13 PM
  بیاندیشید و ثروتمند شوید! کامیار کاظمی 16 4,329 11-11-2011 09:04 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS