(مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ندارند لطفا قبل از هر اقدامی بررسی های لازم را داشته باشید.)

..

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما


ماگستان, اولین و تنهاترین

fekreabi


خلاصه خلاصه كتاب نيروي عظيم درون انسان ( TNT )
زمان کنونی: 12-12-2017, 01:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: بيلا بالا
پاسخ: 1
بازدید: 3699

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه خلاصه كتاب نيروي عظيم درون انسان ( TNT )
11-11-2012, 03:12 PM
ارسال: #1
خلاصه خلاصه كتاب نيروي عظيم درون انسان ( TNT )
خلاصه شده كتاب


نيروي عظيم درون انسان

( TNT )

ترجمه دكتر هادي فرجامي

تي.ان.تي چيست؟
تي.ان.تي توانايي است. توانايي بسيار سازنده و خدادادي ذهن، نيرويي كه در همه مخترعين، دانشمندان، ستاره شناسان، مهندسان، متخصصان الكترونيك، مديران، پزشكان، كارگران، معلمان، همه زنان و مردان ا هر قشري كه باشند.
زهمه انسانهای موفق دانسته يا ندانسته از اين قدرت استفاده كرده‌اند؛ زيرا موفقيت بدون آن حاصل نمي‌گردد. همه در جهان تغيير مي‌كنند. زيرا هيچ چيز ثابت نيست! هيچ چيز، به همان صورت كه لحظه‌اي پيش بود باقي نمي‌ماند.
زندگي چيست،مجبوريد پيوسته در تغييروحركت باشيد؛ يا به جلو يا به عقب، چرا كه جهت حركت شما به تصميم گيريتان وابسته است و اينكه از خود بپرسيد: آيا در جهت درست حركت مي‌كنم؟ آيابه سوي عقب مي‌رويد؟ اگر احساس مي‌كنيد كه هميشه در مسابقه زندگي لغزيده‌ايد، اگر آن چه را برايش تلاش مي‌كنيد، به دست نمي‌آوريد، تنها راه اين است كه با كلمات قاطع، به خود بگوييد كه زمان عوض كردن جهت فرا رسيده است. از هم اكنون غصه خوردن و دل سوزاندن براي خود را فراموش كنيد. سرزنش و عوامل بازدارنده ديگر موانعي هستند كه بايدبه آنها فايق آمد. به خود بگوييد؛ مي‌خواهم به طور اساسي با افكار، تصميمات و اهدافي نو شروع كنم و به اين ايمان دارم كه اگر نحوه نگرشم را تغيير دهم، تغييراتي عظيم و مثبت در زندگيم روي خواهد داد.
به زودي به قدرت فوق‌العاده فكرپی خواهيد برد. جان كلام اينكه،آنچه به شكل افكار و احساسات در ذهن خود جاي مي‌دهيد، متعاقباً، در جهان شكل ملموس به خود مي‌گيرد. بايد اين حقيقت اساسي را
بپذيريد كه وقتي افكارتان تغيير كند، رويدادهاي جهان برون شما نيز تغيير خواهد كرد؛ فردا همان خواهد شد كه امروز انديشيده است.

شناخت تي.ان.تي
يكي از مهمترين نكات در شناخت نيروي تي.ان.تي باور كردن آن است. «تو مي‌تواني و مي‌تواني». به ذهن خود فرمان دهيد به كاري بپردازيد و آن چه را مي‌خواهيد انجام دهيد،بااحساسي واقعي درذهن تجسم كنيد. بي‌ترديد، كل دستگاه ذهني شما به كار خواهد افتاد. مهم‌تر از آن، وقتي اين تصوير را با ايمان و باور در ذهن داشته باشيد،تازماني كه به واقعيت بپيوندد، همچنان قوي و موثر خواهد ماند.
درك قدرت نيروي عظيم انساني (تي .ان.تي) براي مقابله با دشواريهاي جهان كنوني ضروري است.
«گامهاي مؤثر»
تصميم بگيريد تا گامهاي موثري براي آينده‌اي بهتر برداريد، افكاري نو داشته باشيد؛ انديشه‌ها و آرزوهاي جديدي را به ذهن خود راه دهيد؛
شادماني شما، عمدتاً وابسته به اين است كه درباره ديگران چه انديشه‌اي در ذهن داشته‌ايد يا داريد، نه اينكه آنها در مورد شما چه مي‌انديشند.
تغيير نگرش:
هرگز نمي‌توانيد وضعيت زندگي خود را تغيير دهيد مگر اينكه نگرش خود را تغيير دهيد. براي آشكار كردن نيروي تي.ان.تي دروني به تجزيه و تحليل خود بپردازيد.اين كه كبوتر با كبوتر و باز با باز پرواز مي كند يك قانون عمومي است. بنابراين، افكار خوب، رويدادهاي خوب را جذب كرده و افكار بد، رويدادهاي بد راجذب می کند .
هرآنچه كه اكنون برايتان رخ مي‌دهد ريشه در گذشته دوران شما دارد. به همين دليل، اگر مي‌خواهيد از شادماني بيشتري برخوردار باشيد، و بر موانع و مشكلات فعلي فائق آئيد، بايد تجارب گذشته خود را مرور كنيد و تمام افكار و واكنش‌هاي هيجاني غلط راازذهنتان بيرون بريزيد. مردان و زناني كه شادماني، موفقيت و در واقع همه موهبتهاي زندگي را با آموختن و به كاربستن تكنيكهاي ساده تفكر صحيح بازيافته‌اند.
با خود انديشيدن
بايد با خود چنين بينديشيد: «مي‌دانم كه من امروزي، حاصل تفكرات گذشته هستم ، و همه آن چه اكنون براي من اتفاق مي‌افتد حاصل تفكرات گذشته من است،بااطمينان و قاطع در ذهن تصور مي‌كنم، طراحي من طرحی مي شود كه نيروي سازنده ضمير ناخودآگاه من روي آن كارخواهد كرد. خيلي زود خواهيد ديد كه قدرت بسيار شگرفي در تصوير كردن آن چه مي‌خواهيد، وجود دارد.
اسرار انسانهاي بزرگ
براي بزرگ بودن بايد بزرگ انديشيد. نيروي دروني كه تنهاانسان از ميان تمام موجودات، داراي آن است وي را قادر ساخته تا به مرحله تكاملي كنوني‌اش برسد.
كاملاً مشخص است آنهايي مي‌توانند از اين قدرت خويش استفاده كنند كه در زندگي، براي خود سمت و سويي دارند، اطمينان دارند؛ شجاعت نشان مي دهند؛ خود را تحقير نمي‌كنند و بيان گيرايي دارند. منش و روحيه اين افراد، خيلي زود به ديگران نيز سرايت مي كند. در حقيقت برنامه‌ريزان و اقدام كنندگان آينده همين ها هستند، در حاليكه بيشتر مردم دنباله‌رو اينان هستند.
براي رهبر بودن بايد قدرت درون خويش را كشف كرد.

قانون جذب
قانون جذب، فقط چيزهايي را براي شما خواهد آورد، كه تصور كنيد. نيروي سازنده درون، بايد از چيزي تقويت شود كه تصور آن را در ذهن مي كنيد.
نيروي تي.ان.تي درون شما، مطيع بي چون و چراي دستورهاي شماست آنچه را خواهانش هستيد، يا آنچه را كه از آن مي‌ترسيد ـ بدون توجه به اينكه خوب است ـ يا بد به شما خواهدداد.ترس يا نگراني آزاردهنده، ناآرامي ذهني يا هيجاني، فشار اعصاب خردكن جسمي و رواني، احساس حقارت يا بي مقداري، عدم علاقه به زندگي و به ديگران و افسردگي را نمي‌توانيد براي مدت زيادي پنهان كنيد، چرا كه اين احساسهاي دروني راه خود را به بيرون يافته، در افكار و اعمال گوناگون شما و به دنبال آن به ظاهرتان خودنمايي خواهد کرد. شهامت مطالعه و بررسي خود و كشف معايب و ضعفها، بسيار مشكل بوده و كوشش براي ديدن خود-آن طور كه ديگران مي‌بينند- مستلزم بردباري و حلم و صداقت بسيار است.
سپرهاي دفاعي
استفاده از سپرهاي دفاعي در برابر تصويرهاي غلطي كه ديگران از شما درذهن خويش دارند هيچ نتيجه سازنده اي عايدتان نخواهد كرد.
هرگز براي يك لحظه هم كه شده فراموش نكنيد كه زندگي يك قضيه منطقي است. هرقدر هم سعي در نسبت دادن مسئوليت پندارها و كردارهاي خود به ديگران داشته باشيد، يا از پيامد بعضي رويدادها كه در آن درگير هستيد بگريزيدموفق نمی شويد.
براي سازگار شدن با تغييراتي كه به وقوع مي‌پيوندند و براي رسيدن به بينش ودرك وشجاعت لازم جهت رويارويي با تغييرات و برخورد شاد و موفق با مردماني كه با آنها در تماس هستيدتلاش کنيد؛
فصل سوم
درك نيروي تي.ان.تي
با كنار گذاشتن تمام تفكرات سطحي و محدود، به آماده كردن ذهن خود بپردازيد. كنار زدن تصويرهاي غلط از ذهن بخش مهمي از درك نيروي تي.ان.تي است.
غربال كردن تصاوير ذهني
شما به ندرت به غربال كردن تصويرهاي ذهنتان در آن چه مي‌بينيد يا انجام مي‌دهيد، مي‌پردازيد. شما از همه‌چيز، هم چيزهاي خوب و هم چيزهاي بد ـ عكس مي‌گيريد و آنها را با احساسي كه در آن لحظه داريد، در ذهن خود انبار مي‌كنيد. تصوير چنانچه با نيروي سازنده درونيتان همراه شود مي‌تواند چيزي را كه از آن مي‌ترسيد، يا دوست داريد برايتان به ارمغان آورد. اگر تصويري روشن و دقيق در اختيار نيروي سازنده درونيتان بگذاريد؛ اين نيرو بلافاصله دست به كار مي‌شود تا چيزها، منابع، فرصتها وموقعيتهائی راکه تصوير کرده ايد فراهم كند.
درهرموقعيتي كه هستيد و يا كاري انجام مي‌دهيد بنگريد، مثل اينكه آن تصوير يك حقيقت عيني است. اين تكنيك ساده‌اي است و اگر هنر تصوير كردن را خوب ياد بگيريد، به وقت خود، نتايج قطعي به بار خواهد آمد.
نيروي خلاق درون
شما مي‌توانيد نيروي خلاق درون را براي آرامش دادن به جسم و ذهن به كار گيريد. اگر حاضر باشيد روزي 5 تا 10 دقيقه صبح يا شب، به تمرين براي فراگرفتن تكنيك‌هاي آرام‌سازي بدن و ذهن اختصاص دهيد،جان جديدي به خودخواهيد دهيد وخواهيد توانست آن نيروي خلاق درون خودرا دراختيار گيريد.
آرامش
آرامش داشته باشيد. زندگي و جهان را به خاطر افكار و اعمال ديگران بر خود سخت نگيريد. به اندازه كافي كار داريد كه در مسير زندگي آرام‌ پيش رويد. آهنگ گامهاي خود را به دست گيريد هل دادن و به هر دري زدن آن را حفظ كنيد. اگر در ذهن خود قطعي و مصمم نباشيد، هيچ دستاورد بزرگ و با ارزشي حاصل شدني نيست و مردم جهان دو دسته هستند افراد داراي تصميم و افراد بدون تصميم. بيشتر مردم از گروه دوم هستند.
بايد يا نبايد
چند بار به خود گفتيد «بايد» يا «نبايد».نيروي سازنده دروني نمي‌تواند به طور مغناطيسي چيزها را جذب كند، مگر اينكه با تصميم‌گيري شما مغناطيسي شود و شما بايد اين نيروي مغناطيسي ذهن خود را در جهتي كه مي‌خواهيد هدايت كنيد.وقتي ازنظرذهني وهيجاني مقابل خود مي‌ايستيد نيروهاي مغناطيسي ذهن خودرا سردرگم، مات و مبهوت و حتي نابود مي‌كنيد؛وذهن و جسم را بي‌جهت وبی هدف مي‌كنيد.
شما فکرمی کنيدفقط دو راه داريد: مي‌توانيد يا صعود كنيد يا سقوط. ولي فقط تعداد كمي از مردان و زنان هستند كه خود را شناخته‌اند كه مي‌دانند قرار گرفتن در مسير درست هرگز دير نيست. هر انساني ممكن است اشتباه كند. هر انسان ممكن است در برابر بعضي خواسته‌هاي هيجاني تسليم شود.
تصميمات زاده شجاعت است.شجاعت ازايمان به خودونيروي خدايي درون حاصل مي‌شود.

فصل 4
«دشمن شماره يك»
دشمن شماره1 ترس است. بيشتر ترسهاي شما از كودكي به جامانده است، ترس از تاريكي، ترس ازآتش، ترس ازافتادن، ترس ازدرد،ترس ازمردم، واغلب، خاطراتي ازنخستين تجارب گذشته است.
ترس نشانه عدم تعادل بين خودبيروني وخوددروني است. هنگام ترس،شماي واقعي سازگاري مناسبي با تجربه خارجي ايجاد نمی کند وگرنه ترس شما از آن رويداد از بين مي‌رفت.
«نخستين گام»
نخستين گام براي راندن ترس از ضمير خود رويارو شدن با آن است. يكي از ترس‌هاي خود را در نظر بگيريد و به آن همانطور كه هست بنگريد، در آن وقت مي‌فهميد كه تا چه اندازه خنده‌دار بوده است که آن ترس بر شما اعمال قدرت كند. آن‌گاه تصويري ذهني از خود ايجاد كنيد كه در آن بر ترسها فايق آمده‌ايد و همان كاري را مي‌كنيد كه ذهن هشيار شما دستور مي‌دهد. به خود بنگريد كه با تجارب گوناگون در حاليكه هيجانات خود را با شجاعت و اطمينان در اختيار گرفته‌ايدآماده مواجه شدن با هر اتفاقي هستيد.
هربار كه احساس ترس كرديد، تصويرهاي ذهني را كه آن هيجان به شما تحميل مي‌كند؛متوقف سازيدوبه جاي آن تصويرهايي از خود به ذهن بياوريد كه در آنها منطقي رفتار مي‌كنيد.
نيروي حيات بخش
مي‌توانيد ترسهايتان را مهار كنيد. ايمان و اعتماد به نفس، براي نيروهاي سازنده در حال رشد شما اهميت زيادي دارد.ايمان تنها يك كلمه نيست. بلكه نيرويي است قطعي، حيات بخش،تواناكننده وداراي قدرتي پويا كه شرايط را جذب مي‌كندوافرادرابه جنبش وعمل وامي‌دارد.
براي نيل به موفقيت، براي حركت كردن و به حركت واداشتن ديگران، بايد ايمان داشته باشيد. اگر از ايمان محروم باشيد، اعتماد به نفس هم نداريد. اين دو، دست در دست هم دارند. اگر ايمان و اعتماد به نفس هر دو براي شما كار كنند هرگز شكست نمي‌خوريد.هدف ارزشمندي را در نظر بگيريد، و قدرت ايمان خود را همراه آن كنيد؛ ايمان به شخصي كه با او ارتباط داريد؛ايمان به آن چيز دروني كه سرنوشت هركس را تعيين مي‌كند.
هيچ چيزاتفاق نمي‌افتد،مگر اين که خواستن وآرزو داشتن را با تلاش وعمل همراه كنيد.دراين باره هيچ شكي نيست با به كارگرفتن نيروي ايمان مي‌توان كارهايي كرد كه شبيه معجزه‌اند.
باور و ايمان
باوروايمان چيزيست كه اگربه آن اجازه ورود به درون را داديد،و نيروی آن رادراختيارگرفتيدحتماپيروزمی شويد.
درهمه بحرانهاي زندگي بايد قدرت شما با قدرت بحران برابري كند وگرنه نمي‌توانيد با آن روبرو شويد و قدرت تي.ان.تي نمي‌تواند به شما كمك كند. ايمان شما بايد مثبت، استوار و كاملاً صادق باشد وگرنه سازماندهي آن نيروي سازنده دروني كه بايد پيش از جذب آنچه تصور كرده‌ايد فعال شود، مشكل است. ترديدهاي خود را براي هميشه كنار بگذاريد، زيرا كافي است چيزي را باور كنيد تا همان شود.
«رسيدن به خواسته هاي دروني»
دو روش مؤثر وجود دارد، كه مي توانيد براي تقويت آنچه تصور مي‌كنيد آنها را مورد استفاده قرار دهيد و هدفهاي خود را در ذهن، مشخص وروشن كنيد.
1) با كلماتي روشن و گويا هدف خود را روي كارتهاي كوچك بنويسيد و آنها را هميشه در دسترس داشته باشيد تا بتوانيد به آساني به آنها مراجعه كنيد.
2) خواسته‌ها و اهدافتان را به صورت سخنان يا بيانيه‌هاي مشخصي، روي نوارضبط كنيدواين سخنان را در فراغتهاي مختلف گوش كنيد تا با صداي خودتان آن اهداف به شما تلقين شود.
3(روش ديگر آن است كه پاكتي بزرگ تهيه كرده روي آن بنويسيد «خواسته‌هاي من» و برگه‌هايي را كه روي آنها خواسته‌ها و تغييرات مورد نظرتان نوشته شده، در آن بگذاريد مي‌توانيد در طي روز يا شب مدتي را به مرور و انديشيدن به آنچه صميمانه و صادقانه نوشته‌ايد، اختصاص دهيد.
ترك عادات ناپسند
جلوگيري از شكل‌ گرفتن عادتها يا اميال، بسيار آسانتر از ترك آنهاست.از بين بردن عادتها و اميال ناخواسته نيز مانند برقراري الگوهاي رفتاري است.
اگر با خود بگوييد «مي‌خواهم يك هفته، يك ماه يك سال فلان عادت را ترك كنم» موفق نخواهيد شد. براي ترك هر عادتي بايد جايگزين يا جانشين برانگيزنده داشت، چيزي كه بتواند جانشين عادت شود. بايد اعتقاد دروني داشته باشيد كه اگر اين عادتها را رها كنيد، در شرايط بهتري به سر خواهيد برد.
اگرهربارکه موفق می شويد اين وسوسه‌ها را به زمين بكوبيد الگوي عادت جديد قوي و قوي‌تر خواهد شد، تا اينكه آن روز خواهد آمد كه از ترك عادت خود هيچ ناراحتي و درد جسمي و روحي در خود احساس نمي‌كنيد.
فصل 5
شهود باطني
هيچ‌كس شرايط زندگيش را تغيير نمي‌دهد مگر اينكه فكرهايش را عوض كند. براي حفظ خود بايد اميال، خواسته‌ها و عادتهايي را كه كسب كرده‌ايد وارسي كنيد تا اگر نياز به اصلاح يا تغيير هست پيش از اينكه سلامتي وعزت شمااز بين برود اقدام كنيد. درباره كمك گرفتن از نيروي دروني صحبت كرديم، بعضي اين نياز را «شهود باطني» مي‌نامند، بعضي توانايي تصور كردن آنچه مي‌توان كرد را به ادراك فراحسي نسبت مي‌دهند.
با نيروي تي.ان.تي مي‌توانيد توانايي ديگران را درك كنيد و با ذهن ارتباط برقرار كنيد:
1ـ بايد بتوانيد جسمتان را كاملاً آرام كنيد.
2ـ وقتي بدنتان آرميده باشد، مي‌توانيد ذهن آگاه خود را تأثير پذير كنيد.
3ـ توجه خودرا به درون ذهنتان معطوف كنيد.
4ـ اين تصوير پرده ذهني خالي را به صورت نقطه تمركز در ذهن نگاه داريد و روي شخصي كه مي‌خواهيد او را درك كنيد و از او تأثير بگيريد تمركز كنيد.
5ـ كوشش نكنيد براي آمدن تأثيرات به خود فشارآوريد. ذهن خود و جسم خودرا آرام نگه‌داريد.
6ـ اگر واقعاً آمادگي را كسب كرده باشيد، نخستين تصوير يا احساس كه به سراغ شما مي‌آيد درست خواهد بود.


فرستادن انديشه
ما ازنيروهاي فراحسي، به صورت خفته يا فعال برخورداريم و وقتي آنهارا بشناسيم وايمان داشته باشيم كه اين نيروها قادر و مايلند براي ما كار انجام دهند، شروع به كار مي‌كنند. شك و ناباوري مانع فعال شدن نيروها مي‌شود، همان طور كه شك و ناباوري مانع عمل نيروي بزرگ ذهن شما مي گردد. اين تواناييهاي فراحسي، بخشي از همان نيروهاي بزرگ هستند.
هرچه بيشتر فرا بگيريد كه به نيروهاي عالي ذهن و تواناييهاي شهودي خود تكيه كنيد و از احساسات باطني صادق خود بيشتر پيروي كنيد، بهتر مي‌توانيد از تجارب ناخوشايند جلوگيري كنيد و رويدادهاي خوب را به سوي خود فراخوانيد.
قدرت خداداد درون ما خزانه عظيمي است كه منابع سرشار دست نخورده‌اي در آن باقي است. به خود بياموزيد كه از شم خود و از هدايت و از ادراكات فراحسي خود پيروي كنيد.اگر نيروهاي عالي خود را باور كنيد، اگر ايمان داشته باشيد،آنها در خدمت شما خواهند بود.
فصل 6
طلاي درونتان
وقتي شخصيت خود را به صورت درست ارائه دهيد مي‌توانيد كوهها را از جا بكنيد، مي‌توانيد انسانها را تكان دهيد.شما در زندگيتان آن اندازه تأثير ميگذاريد كه دستاوردهايتان درهرزمينه‌اي تأثير مي‌گذارند.
اين راه ممكن است پر مشقت به نظر رسد، اما اگر به وظايف خود به موقع عمل كنيد رسيدن به هدف حتمي است.
کارها هر يك گوياي حكايتي هستند . هر حركتي وكاري كه مي كنيد برتمامي شخصيت شما و آنچه ديگران مي‌بينند، تأثير مي‌گذارد.

مغناطيس درون
هرگز فراموش نكنيد كه دانش، توانايي است، بردانش خود بيافزاييد تا دامنه فعاليتها و علايق شما و نيز برای دستيابي به چيزهاي عظيم‌تر افزايش يابد. رابطه فردي و اجتماعي و شغلي را با ديگران ادامه دهيد،اين ميلي طبيعي است.
سود جستن از ضعفهاي ديگران روشی منفي است. تنها چيزي كه لازم است درك روش منفي است. تنها چيزيكه لازم است درك ذهن وهيجانها است. بسيار عاقلانه‌تر است كه در وجود كساني كه با آنها ارتباط داريدبه دنبال خوبيهاوقوتها باشيدنه به دنبال نقاط ضعف واستفاده ازآنها براي سودوهدفهاي شخصي.
تأثيرگذاري بر افراد
توانايي تلقين و تأثيرگذاري برافراد يكي از قويترين نيروها در جهان است. امواجي كه با نيروهاي قوي علاقه خود مي‌فرستيد به ديگران الهام مي‌بخشند، آنها را به سطح رشد شما مي‌رساند و موجب پيشرفت كاري .و اقتصادي شما مي‌شود هميشه به خود بگوييد هر روز بهبود خواهم يافت و نادرستيهايي را كه در خود مي‌يابم كنارخواهم گذاشت. روز به روز بيشتراختيارذهن و هيجانات خود را به دست خواهم گرفت.
با تلفيقهاي مثبت،كه دررابطه با خود ونيازهاي خودصورت مي‌دهيدكارهاي زيادي مي‌توانيد انجام دهيد.
شما با كسب و حفظ آرامش رواني و برقراري روابط خوب انساني با افراد خانواده، دوستان و همه كساني كه با آنها ارتباط داريد، كارهاي زيادي مي‌توانيد انجام دهيد.
حسادت يعني از بين برنده شادمانيها و در عين حال همه ما گاهي مرتكب آن مي‌شويم. لازم است در رابطه با شخصيت و منش و تواناييهاي خود، كار بازسازي خود را انجام دهيد.
عدم حساسيت وقتي ذهن خود را متوجه اشخاص كنيد، ديگر نگران خود نيستيد كه آنها درباره شما چه فكر خواهند كرد. خود را فراموش كنيد مطمئن باشيد كه ديگران درباره شما نظر مساعد خواهند داشت. بهترين شيوه كنار آمدن با ديگران آن است كه به علاقه‌ها، فعاليتها، خواسته‌ها و آرزوهاي ديگران با صميميت و خردمندي توجه نشان دهيد. بهترين راه داشتن رابطه سالم و هماهنگ با ديگران،آن است كه با خود رابطه سالم و هماهنگ برقرار كنيد.
فصل 7
نيروهاي شفابخش
در ذهن شما نيروي سازنده‌اي است كه اگر درست هدايت شود مي‌تواند شفابخش باشد. مي‌دانيم كه ترس و نگراني موجب اختلال در هضم و تپش قلب مي‌شود. هرگز نگوييد كه تفكرات و احساسات شما برسلامتتان اثر ندارد.
قدرت ذهن
اگر ذهن قدرت آن را دارد كه با تفكر غلط شما را بيمار كند، قطعاً قدرت آن را نيز دارد كه با تفكر درست براي شما سلامتي به ارمغان آورد. نمي‌خواهم ادعا كنم كه قدرت اراده با نيروي سازنده درون، درمان هر دردي است. از سخن منفي و تيره دور شويد و به سمت مثبت برويد؛ چيزي نخواهد گذشت كه دردها، نگرانيها و ناراحتيها ناپديد خواهند شد.
آسيب به خود
هيچ‌كس و هيچ‌چيز نمي‌تواند به شما آسيبي برساند مگر اينكه خود به آنها اجازه دهيد. استفاده از قدرت ذهن براي مقابله با بيماريها و غلبه بر اختلالات جسماني و عصبي خودتجربه ای جديد و ناشناخته‌است.
سالمندي
سالمندي مشكل بزرگي در زندگي است. نادرند افرادي كه مي‌توانند تنها زندگي كنند و مستقل باقي بمانند پس علاقه نشان دادن به چيزهايي به بيرون از خودتان و ديگران را شروع كنيد تا در آينده نزديك دچار مشكل نشويد.
بخشش به ديگران
هرگاه که خوبي نصيب شما شد آن را به ديگران نيز بدهيد. اين راهي براي دوست يافتن و جذب هرچه بيشتر افراد است.
تي.ان.تي كليد موفقيت
درونمايه كلي زندگي شما اين است «در هر كاري كه شروع كنم موفق خواهم شد» پس تكرار كنيد و باور كنيد.
«اگر كوشش كنيد، ايمان داشته باشيد، تجسم ذهني كنيد، رسيدن به هدف حتمي است»

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , مــجــیــנ , ELNINO 20 , ahmad rezaee , papuon , mardin-b
ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خلاصه کتاب تجسم خلاق. شاکتی گواین jahanagahi 3 7,973 12-11-2016 12:56 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید keshavarz 0 1,207 03-18-2015 09:18 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  خلاصه کتاب تسلی بخشی های فلسفه اثر الن دو باتن karafarin 2 2,899 06-24-2014 11:09 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بیندیشید و ثروتمند شوید jahanagahi 1 1,128 06-21-2014 10:37 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه كتاب : بينديشيد و ثروتمند شويد jahanagahi 24 5,285 04-02-2014 11:05 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 2,604 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  كتاب امروز(معرفي كتاب) pulaki 10 2,027 02-18-2013 12:58 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  خلاصه کتاب بيداری درون بيلا بالا 1 1,076 11-11-2012 01:55 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خلاصه كتاب هدف .انگيزه .حركت بيلا بالا 0 977 11-11-2012 01:44 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  مراحل چاپ و نشر كتاب pulaki 3 1,318 10-29-2012 03:10 PM
آخرین ارسال: yu3f
  خلاصه کتاب (بیندیشید و ثروتمند شوید) totia 0 5,183 03-21-2012 09:49 AM
آخرین ارسال: totia
  كتاب هاي مفيد اقتصادي اقاي ايـــده 0 754 03-12-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  خلاصه کتاب های موفقیت کامیار کاظمی 1 1,104 11-12-2011 06:13 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS