ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک به مهندس
زمان کنونی: 05-07-2024, 01:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 16
بازدید: 2164

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به مهندس
09-26-2012, 06:39 PM
ارسال: #11
RE: کمک به مهندس
من هم با حرف محمد عزیز موافق هستم ( در ایران تبلیغات اثر گذار فقط : تبلیغات دهن به دهن میباشد )
من خودم بیشترین مشتریانم از این راه بهم مراجعه میکنند و به واسطه معرفی دیگران من رو میشناسند
حالا من هم یک روش بهت پیشنهاد میکنم ، که برای خودت هم یکبار توضیح دادم
اینکار رو الان خودم هم دارم انجام مدیم و به نتیجه خوبی رسیدم
بانک شماره تماس مدیران شرکت ها رو جمع آوری کن
و پیامک انبوه براشون ارسال کن ( البته متن پیامک باید مختصر و همچنین تاثیرگذار باشه )
البته شماره تماس هایی که شرکت انها رو زیر نظر گذاشته باشی
وقتی این پیامک ها براشون ارسال بشه ، آمادگی ذهنی روی کار تو بدست میارند که اصلا چنین کاری و چنین گروهی هم هست
و بلافاصله دو روز بعد از ارسال پیامک ها به صورت حضوری یا خودت یا بازاریاب رو بفرست به اون شرکت ها
با این کار درصد دادن سفارش اون شرکت بالاتر هست
یک مورد دیگه:
اگر شرکتی از پیشنهاد تو استقبال نکرد
میتونی بهشون پیشنهاد بدی که بهشون مشاوره تبلیغاتی میدی که درصد فروش محصولاتشون بالاتر بره

امیدوارم که هر روز چرخ راکا بیشتر بچرخه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MohamadMJ , tondar12 , M3HDI , m_grate29
09-26-2012, 08:48 PM
ارسال: #12
آقا مهدی چرا هدفتون رو فقط روی شرکت های خصوصی گذاشتین؟ اسم کار شما فقط هدایای تبلیغاتی نیست که. همین اداره ی ما. مدام همایش و جشنواره داره برای گروه های مختلف زیر مجموعه اش. همیشه هم کلی از این هدایا بهشون میده. مثلا من خودم جاسوئیچی هاشون رو دیدم.
ادارات دولتی بیشتر دنبال این چیزا هستند برای همایش هاشون. به نظر من بازاریابیتون رو اینجوری انجام بدین. برین سراغ کارپردازهاشون و نمونه کار یا کاتالوگ در اختیارشون بذارین.
الان براتون یه پیام خصوصی هم میذارم و یه ایده میدم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد
09-26-2012, 09:08 PM
ارسال: #13
(09-26-2012 05:09 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان.
من اصلا نمیخوام برا کار تبلیغات بازاریابی کنم.
چون به قول محمد شرکت ها بیشترشون میدن چاپ خونه ها کاراشونو انجام میده.

من فقط فقط میخوام رو هدایای تبلیغاتی کار کنم.چون این سودش بیشتره و دردسرش کمتره.
در ضمن آقا سعید اگر من روی هدایای تبلیغاتی کار کنم در عرض این چندماه شاید بتونم 200 میلیون هم در بیارم.مهم پیدا کردن کاره.چون سودش از چاپ بیشتره.
انشاالله، ولی اگر همون پنجاه تومن رو هم دربیاری، کاری کردی کارستان.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , M3HDI , m_grate29 , c4t3r , حامد
09-26-2012, 10:23 PM
ارسال: #14
دوست عزیز آقای گل محمدی چون من خودم تو کار تبلیغاتم اینو رو راست تر با شما می گم .
بدون دیسیپلین و شخصیت بالای تبلیغاتی از شرکتهای بزرگ کار گرفتن سخت است .

اما شخصیت تبلیغاتی بالا بدون صرف هزینه های بالا چگونه بدست می آید .

شما تا آخر سال 6 ماه فرصت دارید و می دانید که اوج کار تبلیغاتی مخصوصاً هدایای تبلیغاتی 2 ماه آخر سال است .

خوب باید برای آن موقع از حالا تبلیغات را شروع کنی و به نام و شرکتت بعد شخصیت حرفه ای بدهی .

1- یک برنامه ریزی 6 ماهه مدون تبلیغاتی از آرام به سریع پارتیزانی

الف : در ماه اول به شرکتهای مد نظر هر دوهفته اس ام اس و ایمیل تبلیغاتی بزن

ب: در ماه دوم علاوه بر ارسال اس ام اس یک تبلیغات تلفنی توسط شخص ثالث که اگر منشی خانم باشد برقرار کن .

ج: در ماه سوم با نزدیک شدن به زمان سفارشات علاوه بر نکته اول زمان آنرا به یک هفته در میان برسان و توسط منشی قرار ملاقات حضوری در خواست کن اگر وقت ندادند بروشور هایی که از کار خوت آماده کرده ای به آدرس پستی آنها توسط پست بفرست .

د : در هفته دوم ماه سوم که میشود آذر ماه دیگر وقت از دست دادن بیهوده است شما باید قرار های ملاقات هایت را شروع کنی و هر روزه با اکیپ بیشتری در صدد بازاریابی و گرفتن سفارشات برآیی ، البته چون قبلاً دان پاشیده ای و شما را به نام می شناسند اینکار سختی نخواهد بود .

و : شما در این برهه تا آخر سال باید نوع دیگری از تبلیغات که خودم بسیار جواب خوبی گرفته ام و آن تبلیغات روزنامه ای است شروع کنی و هر روزه آگهی در روزنامه های مطرح ثبت کنی ، البته تشخیص نوع روزنامه برای آگهی در شهر تهران مهم است .
من در مشهد از میان روزنامه قدس و خراسان که آگهی می پذیرند ، همیشه خراسان را انتخاب می کنم چون در اینکار بسیار جا افتاده است و هر کس نیازمندی ها را بخواهد اول سراغ این روزنامه می رود .

شناساندن خود به دیگران مهمترین وظیفه تیم های تبلیغاتی است و روش بالا برای خود من صادق بوده است .
البته بماند که چه نوع تبلیغاتی که اثر بخش باشد انجام دهید که الحمدلله خودتان در اینکار استاد هستید .

شما طبق این برنامه هم فرصت کافی برای گرفتن سفارشات و هم وقت کافی برای انجام خواهید داشت و در صورت کمبود و یا اشکالی فرصت برای رفع آنها نیز خواهید داشت .

موفق باشید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: m_grate29 , پرواز , c4t3r , حامد , مهدی گل محمدی
09-27-2012, 11:26 AM
ارسال: #15
آقاي گل محمدي يك نكته رو فراموش كردي
اين نكته رو اكثر بچه ها فراموش كردن

من يك شركت بزرگ........به چه دليل بايد از شما هداياي تبليغاتي بخرم؟
براي تبليغات بيشتر شركت خودم ديگه......

ولي تو براي كارت چقدر تبليغ كردي؟
چون كارت هداياي تبليغات هست نياز به تبليغ نداري؟

پس همه تهران رو بكن بمب تبليغات
بعد اصلا به اين فكر نكن كه حتما بايد به شركت ها بدي
چند وقت پيش تو انجمن يك خاطره واقعي يكي از دوستان گذاشت كه يك براي يك اذار فروشي تو اينترنت تبليغ پخش كرد كه شايد اصلا يكنفر هم اون تبليغ رو نبينه......
براي گداها ها هداياي تبليغاتي بزن

اصلا فكرت رو درگير شركت ها نكن.....
از مغازه هاي بقل دست شروع كن تا همه منطقه وشهر تهران
از راسته مغازه هاي خودت سفارش گرفتي؟

وهمه اينها وقتي بيشتر وماندگارتر مي شود كه خودت هميشه در تبليغ باشي وتبليغ خودت براي ماندگاري در ذهن ها بايد هميشه وهمه جا باشد

ويك پيشنهاد ديگر
هدايا تبليغاتي متاسفانه تو ايران فقط براي عيد جا افتاده در صورتي كه فقط تقويم وسررسيد براي عيد هست ومابقي هدايا رو مي شود همه سال زد
بخاطر اين اكثر چاپخانه ها يا شركت ها سفارشات رو براي اخر سال ميگرين يا ميدن
سعي كن خيلي زودتر از رقبات دست به كار بشي

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , c4t3r , tondar12
09-27-2012, 11:46 AM
ارسال: #16
با درود

مهدی جان ، تبلیغات گرفتن از این شرکت ها کاری نداره ولی اول از همه باید ببینی توان اجرای اون کار را داری یا نه
کسایی که تو نمایشگاه ها شرکت می کنند معمولا هزینه بالایی هم برای تبلیغات می کنند از کاتالوگ نایلون و نایلکس گرفته تا طراحی غرفه
رقم های مالی جابجا شده سنگین هست و مسلما همه پیش پرداخت هم نقدی نیست و نیاز به سرمایه و اعتبار دارد .آیا این توان در شما هست یا خیر ؟

اگه این مورد حل شد گرفتن تبلیغات هیچ کاری نداره ، فقط روش و برنامه می خواد که من یادتون می دم
هزینه تبلیغاتی که یک غرفه در نمایشگاه می کنه کمترین حدش 2 میلیون هست و تا 50 میلیون هم عادیست
اگه توانش را داربد بسم الله

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: c4t3r , tondar12 , iranboy
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,658 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک کمک کوچک ! sw106 1 296 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  کمک فوری برای ایجاد شغل 1368Mohsen 2 845 04-19-2018 03:59 PM
آخرین ارسال: naserm123
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 981 04-19-2018 03:49 PM
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 309 04-17-2018 10:49 AM
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 283 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 731 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 485 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 390 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 19,032 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 510 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 705 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,705 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  نیاز به شریک و هم کار secret63 2 846 09-09-2015 10:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,486 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 489 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 581 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  عیدی به ایتام MARYAR 17 3,394 03-21-2015 03:51 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  احسنت به همتت مهدی گل محمدی 0 453 01-03-2015 07:01 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی در تبریز s.ahmadi 0 419 01-03-2015 05:09 PM
آخرین ارسال: s.ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS