ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ
زمان کنونی: 05-21-2024, 01:44 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
پاسخ: 53
بازدید: 7608

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ
08-28-2012, 11:24 PM
ارسال: #31
RE: سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ
(08-28-2012 07:19 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  
(08-28-2012 07:13 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  ببخشید امیر آقا مشتریا که صف وای نستادن جلوی در.
تو هر لحظه که کار نیست.باید بشینیم مشتری هم بیاد.
اگر اینطور که شما میگید بود ما الان خودمونو بسته بودیم و درحال خریدن دستگاه دوورقی بودیم.
مگه از قبل برای کانون های تبلیغاتی بازاریابی نکرده اید؟
چند درصد از کارهاتون مربوط به کانون های تبلیغاتی میشه؟
بله بازاریابی کردیم ولی دیگه اونا لحظه ای که کار سفارش نمیگیرن.الان تو یه کفش فروشی 1000 جفت کفش هست.قرار نیست که هرروز همه رو بفروشه و فرداش از نو 1000 جفت دیگه بیاره.سخت ترین جای کار فروش اونه.
20 درصد....بقیه مشتری های خودم هستن.
ببخشید امیر آقا شما یه ترسی تودلت هست که من هم این ترس رو قبل از شروع کار داشتم.شما شروع کنید خود مشتری ها میان سمتتون.اونوقت میفهمید که من چی میگم. اینطوری فایده ای نداره.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H , ناصر صادقی , jahanagahi
08-28-2012, 11:44 PM
ارسال: #32
(08-27-2012 05:19 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  من در خدمتم آقا حمزه

1-این کلمه که در واقع به اسم یه نوع دستگاه لترپرس ساخت شرکت آلمانی هایدلبرگ اشاره داره صرفا از نوع حرکتی که این دستگاه داره و بازوهای شبیه پاهای ملخ اون ، ساخته شده بهش ملخی گفته میشه ولی عموما در هیچ منبع خارجی شما نمی تونید اسمی از ملخی پیدا کنید .اساسا از لترپرس(ملخی) برای چاپ حروف استفاده می شه.قدیمی ترین روش کار هم برای آماده کردن لوح چاپ استفاده از روش حروف چینی حروف چاپی سربی در کنار هم و استفاده از اون برای چاپ بوده.باید گفت که روش لترپرس و استفاده از اون امروز با به وجود اومدن روش هایی مثل چاپ افست و دیگر روش های چاپی از اون حالت یک روش عمومی و خیلی رایجش بیرون اومده. پس می شه گفت حروف چینی سربی هم به اون معنای عامش دیگه منسوخ شده. اون چیزی که در ایران و از روش لترپرس باقی مونده یک روش اختصاصی برای انجام دادن یک سری کارهای خاص هست.
اما کارهایی که می شه امروزه با لترپرس انجام داد بیشتر به سمت قالب زنی متمایل هست. در این حالت از روش لتر پرس برای انواع کارهای پرفراژ زنی و ایجاد خط تا و یا قالب زنی و برجسته کاری استفاده می شه که همگی در اندازه عموما محدود و مشخص دستگاه به عنوان یک روش تکمیلی بعد از چاپ به کار می رن. شما با استفاده از روش لترپرس می تونی برای کارهایی که احتیاج به خط تا دارن یا احتیاج هست که یه حالت برجسته کاری روی اونها ایجاد بشه با استفاده از کلیشه هایی که ساخته می شه یا فرمی که باستفاده از ابزار حروف چینی سربی در چاپخونه ساخته می شه استفاده کنی. همینطور می تونی از اون به عنوان یک دستگاه دایکات و قالب زنی ( خصوصا از نوع مسطح این دستگاه ) برای ساخت مثلا جعبه یا کلا قالب زنی استفاده کنی. یکی دیگر از استفاده های این دستگاه کاربرد اون در شماره زنی سریال بر روی ورقهای چاپی هست که با اضافه کردن یک قطعه خاص به دستگاه امکان پذیره. البته همونطور که گفتم دیگه کمتر برای چاپ به اون عنوان استفاده از مرکب از این دستگاه استفاده می شه ولی هنوز هم میشه جاهایی رو پیدا کرد که با استفاده از این روش کارت تبریک و دعوت چاپ می کنن. اما به هر حال استفاده از این روش و تحت نام لترپرس بستگی به کاربرد خاصی داره که شما باید در نظرش بگیری و می شه ابتکارات جالبی هم با توجه به خصوصیت این روش برای اون در نظر گرفت.

2-قیمت چاپ تراکت تک رنگ در تهران(ریسو گراف)-برای همکار هر فرم3500 تومان و برای مشتری 6000 تومان میباشد.A3 فرمی 5000تومان برای همکار و 8000 تومان برای مشتری میباشد.حداقل سفارش 1 فرم(1000 برگ)میباشد.
قیمت چاپ تراکت 4 رنگ در تهران سایزA5 تحریر حداقل تیراژ 5000 برگ 1رو:72000 تومان-----2رو:82000تومان(همکاری)-در سایز A4: یکرو:140000تومان-----دورو:160000تومان
گلاسه هم 2000 برگ حداقل سفارش میباشد که سایز A5 یکرو:52000تومان و دورو:62000تومان-در سایز A4:یکرو:100000تومان و دورو:120000تومان میباشد

3-چاپ پوستر هم در سایز A4 با چاپ دیجیتال:برگی 800 تومان و سایز A3 برگی1500 تومان میباشد و حداقل سفارش 50 برگ است.

باز هم اگر سوالی بود من در خدمتم.

خدمت از ماست عزیزم

انشالله چندتا سفارش داریم میدیم برامون چاپ کنید، هفته دیگه میام تهران تماس میگیرم ببینمت،
در ضمن شما کارت ویزیت چاپ میکنید؟ چند روزه تحویل و قیمتش چنده؟
شما هم اینجا قیمت مشتری اعلام کن ما که همکار نیستیم رفقیقیمWink

بارنامه حمل و نقل هم میخوام با پرفراژ و 2نسخه ای از اینا که کاربن خودشون دارن! سایزش هم نصف A5 اینم تیراژ و قیمت اگه ممکنه لطف کن بده.

متشکرم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi
08-28-2012, 11:58 PM
ارسال: #33
به صورت نیمه وقت نمیشه این کار رو انجام داد؟
مثلا از ساعت 4 تا 9؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , jahanagahi
08-29-2012, 09:55 AM
ارسال: #34
اقا حمزه:
انشالله
بله ما کارت ویزیت هم چاپ میکنیم.معمولی ها:1 رو:2 روز تحویل و 2 رو 4 روز تحویل.(پس از تایید طرح)
معمولی ها یکرو:14000تومن و دورو 16000تومن(بدون طراحی جنس سلفون مات.کتان هم 2 تومن هب قیمتا اضافه میشه).
کارت ویزیت های لمینت هم با این شرایط این ماه داریم ارائه میدیم:
http://www.vitrinonline.com/productDetai...=502&Ind=0
من نوکرتم.اونکه صددر صد.
بارنامه هم تیراژش حداقل 2000تاست یعنی 2000شماره دو برگی.
که قیمتش 34000 تومن میشه.(البته اینایی که میگم اصلا قابل دار نیست)

امیر آقا:بله میشه ولی اگر فقط کار چاپ داشته باشی وگرنه کار صحافی(فاکتور)یه مقدار زمان بره.

sinior عزیز:
ما هم مشتری های ثابت داریم و هم مشتری های گذری .بالاخره کار دیگه.ولی بیتشر مشتری هامون رو خودمون پیدا می کنیم.

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , Delta.H , jahanagahi , mahdi5e
09-11-2012, 08:59 AM
ارسال: #35
(08-26-2012 06:51 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  بعد از یه مدت که خود من از دوستان استفاده کردم و از اطلاعات خوبشون بهره بردم.و در پیرو پیام خصوصی های متعددی که دوستان برای بنده ارسال می کنن تا نحوه کار و سرمایه و ووووو رو بدونن.
تصمیم گرفتم که خودمم هر چی اطلاعات دارم در اختیار دوستان بزارم.
پس عزیزان هر سوالی در زمینه چاپ(ریسو-سیلک-افست) و صحافی داشتن تا اونجایی که از عهده ام بر بیاد درخدمتتون هستم.

درضمن تنها من پاسخگو نیستم اگر دوستان هم جواب سوالات رو میدونستن پاسخ بدن تا همگی استفاده کنیم.

با تشکر.
مهدی گل محمدی

--------------------------------
سلام با تشکر از زحماتتون
آقای گل محمدی
من چند تا سئول داشتم و اون اینکه مشخصات کاغذهای مصرفی چطور باید باشه ؟
چه نوع کاغذی بیشتر مصرف میشه؟
هزینه خرید کاغذها چند است؟
وبا چه نوع کاغذی باید کار رو شروع کرد ؟ و با چه مقداری؟
و همین سئولات را هم در مورد جوهر مصرفی هم دارم و ممنون میشم پاسخم رو بدید...
padshah

10_004 من هستم 12_002 چون می خواهم باشم...
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , Delta.H
09-11-2012, 10:06 AM
ارسال: #36
سلام.
انجام وظیفس
کاغذ ها تو کار چاپ به چند نوع از نظر گرماژ دسته بندی میشن.
کاغذ ها از نظر گرماژ به کاغذهای 30 گرمی(NCR و یا کاربن لس«بدون نیاز به کاربن»)،60 گرمی(الوان)،70 گرمی و 80 گرمی دسته بندی میشن.
مثلا از همین نوع کاغذ های 80 گرمی در بازار به صورت های رنگی و تک رنگ موجود هست.
برای کار های چاپی مث فاکتور،تراکت(یکرو) از کاغذ های 70گرمی استفاده میشه و برای کارهایی مث تراکت(دورو) و سربرگ از کاغذ های 80 گرمی استفاده میشه.از کاغذ های60گرمی هم برای چاپ تراکت و برگه دوم فاکتورها استفاده میشه.کاغذ های 30گرمی هم نوع دیگری از کاغذ ها هستش برای کسانی که میخوان دیگه از کاربن استفاده نکنن.با استفاده از این کاغذ ها شما نیازی به کاربن ندارید.
یه مدل دیگه هم کاغذ هم هست به نام پزشکی.که اکثرا پزشکا مصرف میکنن.این کاغذ ها یه قسمتشون تا اندازه 7 سانت به صورت رنگی هستش و گرماژشم 80 گرمه.
بیشترین استفاده کاغذ الان تو مغازه ما:1-70 گرم ،2-60 گرم، 3-80 گرم ، 4-30 گرم و.... هستش.
ولی این نکته رو هم باید بگم که شما از سه نوع پر مصرف(60،70 و80)بای به یک اندازه داشته باشید
قیمت امروز رو بهتون میگم:
30 گرم(NCR): ت8500
60گرم:4200 تومان(الوان مازندران)
70گرم:7500 تومان
80 گرم کپی مکس:8500تومان
80 گرم 5 رنگ فسفری:12000تومان
80 گرم رنگی:8700 تومان
شما در ابتدا باید فقط 60 و 70 و 80 بخرید.
اگر قراره کرایه ماشین بپردازید باید تا اندازه یک میلیون خرید کنید که هزینه ها براتون پایین بیاد.
شما باید حدودا 30 بسته 80 گرمی بخرید،70 بسته 70 گرمی بخرید و 50 بسته هم الوان 60 گرم بخرید.

تشکر شده توسط: m_grate29 , ali zobeid , jahanagahi , Delta.H , mahdi5e
09-11-2012, 10:26 AM
ارسال: #37
ممنونم آقای گل محمدی
از اینکه با صبر و حوصله جواب من تازه کار رو دادید سپاسگذارم
در حال حاضر دارم در کار چاپ به عنوان شغل دوم در شهرستان چابهار کسب اطلاعات میکنم و اطلاعات من هم در این زمینه بسیار ناچیز هستش لذا سئولات زیادی دارم که بپرسم
اگر ممکنه در زمینه جوهر و مرکب مورد استفاده توضیحاتی برام بدید؟
معیارش به لیتر یا گرم یاچی، محاسبه میشه؟ و قیمت هر رنگش در بازار چنده؟
حداقل مقدار مصرفش برای شروع بکار چقدر باید باشد؟
هر سری فرم چه مقدار مصرف دارد؟
در نهایت کمال سپاسگذاری را دارم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , ali zobeid , مهدی گل محمدی , jahanagahi
09-11-2012, 10:53 AM
ارسال: #38
شما بزرگوارید ما در این انجمن برای بهتر شدن اوضاع دوستان هر کاری که از دستمون بربیاد کوتاهی نمیکنیم.خدا هم اجر معنوی ما رو میده و اجر ما در راضی بودن شما از سخنان من حقیره.
مرکب برای دستگاه ریسو گرافه.
این مرکب ها معیار خاصی ندارن و در بسته بندی هایی به صورت قوطی خاصی هستن که به اندازه یه لیتر ولی فشرده شده هستند.شما متاسب با نوع دستگاهتون باید مرکب رو تهیه کنید.
هر یک مرکب به اندازه 10000تا 15000برگه چاپ میکنه.و الان قیمت تو بازار 11000 تومنه.شما باید برای شروع از 2 عدد استفاده کنید.
هر فرم حدودا 0.1 مصرف داره

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , مهدی 1 , jahanagahi
09-18-2012, 03:15 AM
ارسال: #39
داداشم سلام ! ممنونم اینقدر قشنگ به سوالات دوستان جواب میدی و علمت رو به رایگان در اختیار بقیه میزاری .
مهدی جان کمی در مورد طرح های سه بعدی بگو .
فناوریش در ایران موجوده ؟
فرایندش چجوری ؟
برای چاپ سه بعدی از چه دستگاه هایی استفاده میشه ؟
چاپ سه بعدی روی پیراهن و کارت ویزیت هم انجام میشه ؟

ممممممنونتم داداشم عزیزم Heart

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi
09-18-2012, 11:01 PM
ارسال: #40
مخلصم داداش سبحان گل وظیفمونه که که هر چی میدونیم به بچه ها بگیم.
بله حتما!
ببین سبحان جان اول یکم در مورد توضیح بدم تا بچه های دیگه هم بدونن بعد راجع به مواردی که گفتی صحبت میکنم.
چاپ سه بعدی یه روش جدید برای نمایش بهتر و جذاب تر اطلاعات و تصاویر ما برروی یک کارت ویزیت و یا هر کار چاپی دیگه است(پوستر،کارت عروسی،کارت دعوت و....).تو این مدل چاپ بیننده با حرکت دادن تصویر ویا عبور از مقابل اون، عمق اطلاعات تصویری را کاملاْ احساس میکنه.
ویژگی های این نوع چاپ چیه؟
1-میتونیم تمامی محصولات خود را‌در یک ورق‌ چاپی متـحرک‌ و جذاب به‌ نمایش بگذاریم.
2-تصاویر ســه بعدی نسبت به‌ سایر رسانه‌های تبلیغاتی، روشی بسیار اقتصادی‌ تر در معرفی نام ،بـرند ،محصـولات تولیدی و یا زمینه فعالیت هستش.
3-به‌دلیل جذابیت تصاویر سه‌بعدی،مخاطبین ما تمام گروه‌ها خواهند بود و نه فقط طیف خاصی‌ازجامعه.
خب حالا میریم سر وقت سوالات عمو سبحان
فناوریش چیز خاصی نیست.فقط یه روش خاصه.طوری که نیازمند دوربین های 5 الی 6 لنزه هستش که بتونن 12 تا فریم از موضوع مورد نظرمون در فواصل زمانی مرتب طبق تایمی که میخوایم عکس برداری کنن.بعد وقتی برای فیلم و زینگ که طرح ارسال شد باید با یه الگو ریتم خاصی فیلم و زینگ گرفته بشه.(چون با دستگاه های افست که الان در کشور ما استفاده میشه چاپ میشه.یعنی دستگاه خاصی نداره با همون دستگاه معمولی چاپ ههم میشه چاپش کرد)
فرایند خاصی که نداره.فقط فرق تو نوع تصویر برداری و طراحی الگو ریتمه.
از همون دستگاه های معمول چاپ(افست 2 ورقی و یا GTO )
رو پیراهن یه مقدار سخته و من خودم به شخصه تا بحال ندیدم ولی رو کارت ویزیت بله که هر 100 عددش 90 هزار تومنه(تو تهران)

سوالی بود در خدمتم.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , tondar12 , ali zobeid , Delta.H
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر آنچه که باید در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی بدانید mamad1400 1 275 03-14-2022 02:16 PM
آخرین ارسال: jasminghaderi
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,811 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 492 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  دانلود خلاصه 50 كتاب برتر در زمينه موفقيت poorya37 0 525 03-29-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: poorya37
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 893 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 453 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
  یه راهنمایی . معرفی چندتا اموزشگاه تعمیرات موبایل و کامپیوتر در تهران mohammad.b 7 4,807 09-21-2016 02:04 PM
آخرین ارسال: amirhosein rostami
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,391 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  بررسی وضعیت نابسامان بازاریابی اینترنتی در ایران fekreabi 0 399 04-11-2016 10:11 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  اموزش ساخت صابون های طرح دار | کار در خانه mrghafoory 7 12,507 04-07-2016 11:31 AM
آخرین ارسال: avicenna
  چگونه در اینترنت معتبر شویم fekreabi 0 521 12-08-2015 05:44 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  اموزش نتورک پلاس، الفبای شبکه - اولین گام در شبکه های کامپیوتری saeed74 0 1,817 09-18-2015 11:27 AM
آخرین ارسال: saeed74
  در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید farham92 10 1,873 09-11-2015 01:09 PM
آخرین ارسال: reza.rs2
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,778 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  رازی که فروش شما رو 90% افزایش می ده keshavarz 15 4,625 09-22-2014 03:27 PM
آخرین ارسال: keshavarz
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,681 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,910 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
Rainbow جزوه بسیار زیبای پول سازی در قرن بیست و یک mrghafoory 15 3,196 01-13-2014 11:20 AM
آخرین ارسال: Iraj_27
  راهنمایی در مورد وام بانکی arm84 0 671 11-21-2013 01:52 PM
آخرین ارسال: arm84
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,657 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS