ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با 9میلیون تومان چه کاری میتوان شروع کرد؟
زمان کنونی: 05-07-2024, 09:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mortezajafari
آخرین ارسال: yazdan1392
پاسخ: 26
بازدید: 6752

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-27-2012, 11:46 PM
ارسال: #1
سلام به همه عزیزان
من سرمایه ای حدود 9 میلیون تومان دارم.
فکر ها و ایده هایی هم دارم که در بعضی پست هایی که برای دوستان نوشتم، بیان کردم
میخواستم ببینم اعضای محترم نظر دیگه ای دارن و یا تجربه ی کاری در زمینه ای خاص
البته من منطقه محل سکونتم و طرح های پیشنهادی خودم که تقریبا مرتبط با اینجا هست رو دوباره میگم
ساکن بیرجند هستم.خودم مهندسی صنایع میخونم و خب ایده های فراوانی با توجه به رشتم دارم
بیرجند قطب زرشک و عناب کشور هستش
زعفرونشم که نیاز به گفتن نداره
کارخونه خوبی برای بسته بندی اینا نداریم.یهنی همین زرشک و زعفرون و عناب میره ایتالیا بسته بندی میشه با خیلی قیمت بیشتر به ایران برمیگرده.تازه اصالتشم عوض میشه.بهش میگن کالای خارجی
توی زعفرون کارهای خوبی شده اما زرشک و عناب هنوز کار خاصی صورت نگرفته

در زمینه فرآوری صنعتی، خراسان جنوبی بهمراه کرمان و یزد، قطبهای معدن ایران هستند
کسی اگه بتونه یک کارخونه خیلی خوب اینجا بزنه کف دستشو بوسیده
اکثر سنگها با کلی هزینه میره شهرهای دیگه که حالا اسم نمیبرم و باز کلی هزینه رفت و آمد + ارزش افزوده محصول بهش میخوره و برمیگرده
درحالیکه با توجه به ساخت و سازهای زیادی که شده و داره میشه و خواهد شد، این کارخونه بسیار توجیه داره
یکی دیگه از زمینه های کار، بحث دامپروری هستش
شاید بالای 200 واحد مرغداری وجود داره
که البته وجود مجتمع عظیم مرغ مادر جنوب خراسان باعث بوجود آمدن اینا شده
اما بازهم باکمبود مرغ مواجه هستیم
علیرغم اینکه مرغهای اینجا چه زنده و چه بصورت گوشت، به استانهای دیگه صادر میشه

و اینکارهم خیلی توجیه داره
اینا چندتا طرح بود که بنظرم رسید
اما 2 تا مشکل هست
یکی اینکه سرمایه زیاد ندارم
دوم اینکه کار شراکتی رو باید با کسی انجام بدم که بتونیم با هم کنار بیایم

درخواستی که دارم اینه که اگه ممکنه در مورد طرح های دیگه اگه نظری دارین بفرمایید
در مورد کارهای وام و بانکیش توی یک انجمن دیگه مطالب رو دیدم و شرایط اخذ وام رو تقریبا بلدم

مرسی

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , درناز , madar , mohsen k1 , Mrs.Seyedi
07-28-2012, 12:26 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-28-2012 12:39 AM، توسط درناز.)
ارسال: #2
RE: با 9میلیون تومان چه کاری میتوان شروع کرد؟
آقا مرتضی داداش من مرغداره تو بیرجند و علوم دامی هم خونده. 2 سال پیش یه مرغداری اجاره کرد سالی 5 میلیون باید بده. چند بار جوجه ریخت سری اول هزینه خرید جوجه و دان و تعمیرات محل و دارو و ... نتیجه: نقطه سربه سر. سری دوم تو 36 روزگی با وجود همه واکسن ها و پیشگیریها، بر اثر بیماری شبی حداقل 1000 جوجه تلف شد و بیمه دو سومش رو قبول کرد.....بماند آخرین باری که تا حالا ریخته... هزینه دان و جوجه و دارو و... حدود هرجوجه 6000 تومن شد که بعد 40 روز جواب بگیره. از 12000 جوجه 7000 به 40 روز رسیدن و مرغ کیلویی 4700 ارایه شد.
در مورد زرشک و عناب اگه بتونین خودتون تولید کنین بهتره چون زرشک و عناب موجود در بازار توسط کشاورزان محلی و به روش سنتی برداشت میشه . مثلا میتونین یه ساعت از یه چاه عمیق رو با محصولش به صورت سالانه اجاره کنین و با مراقبت و سمپاشی و کوددهی و آبیاری درست و به موقع محصول بهتری رو برداشت کنین. نمونه همچین عنابی با عناب خریداری شده از کشاورز سنتی حداقل 12000 تومن در هر کیلو تفاوت قیمت داره...
به نظرم پروار بندی گوسفند هم خوب جواب بده. با گیر آوردن تعدادی بره یا بزغاله و 2 یا 3 ماه نگهداری نتیجه مطلوب میگیرین. چند روز پیش آشنایی رو دیدم که توی بیرجند رستوران داره می گفت گوشت مورد نیاز رستوران رو از مشهد تهیه میکنه و تازگی خرید کرده بود کیلویی 19000 تومن در حالی که میتونست از بیرجند مناسبتر تهیه کنه اما چون جایی نیست که اون مقدار گوشتو یه جا تهیه کنه از مشهد خرید میکنه.

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
 تشکر شده توسط: dara , مــجــیــנ , yazdan1392 , Mrs.Seyedi
07-28-2012, 12:53 AM
ارسال: #3
مرسی درناز خانم بابت راهنماییتون
البته به مکان مرغداری خیلی بستگی داره
اینکه حداقل 2 3 کیلومتر با جاهای دیگه از قبیل مرغداریا جاده و ... فاصله داشته باشه و ...
یکی از دوستان من با 10000 شروع کرده 3 سال پیش، پارسال 2 تا 35000 داشت که یکیشو داد و ی زمین توی غفاری روبرو دانشگاه آزاد خرید که میخواد برج بزنه.حتما ارزش زمینای اونجا رو هم میدونین.کمش متری 3 تومن هست به بالا
اما در مورد تلف شدن جوجه ها و خسارتی که بیمه میده دقیقا با شما موافقم.چون خیلی سخته و باید خیلی مراقب بود.بیمه هم خیلی از هزینه ها رو نمیده و واقعا ضرر توی کار زیاده
در مورد این پروار بندی هم فکر کردم.اما جاشو ندارم و اینکه فرصتی که برم سر محل چرا ندارم.که البته میتونم یک چوپان بگیرم و این مدت یک مبلغ ناچیزی بهش بدم
اما خود طرح پروار بندی رو زیاد در جریان نیستم.مثل اینکه کی باید بره یا بزغاله خرید؟حدودا چقدر زمان میبره تا به ثمر برسن؟همین 2 3 ماه یا بیشتر؟چه نژادی باید باشن؟برای کشتارشون باید چیکار کرد و به کجا مراجعه کرد؟مجوز بهداشت میخواد یا نه؟و مسائلی از این قبیل
که خوشحال میشم اگه اطلاعاتی شما و یا دوستان دارن، ارائه کنن

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , درناز , Mrs.Seyedi
07-31-2012, 12:16 AM
ارسال: #4
(07-28-2012 12:53 AM)mortezajafari نوشته شده توسط:  مرسی درناز خانم بابت راهنماییتون
البته به مکان مرغداری خیلی بستگی داره
اینکه حداقل 2 3 کیلومتر با جاهای دیگه از قبیل مرغداریا جاده و ... فاصله داشته باشه و ...
یکی از دوستان من با 10000 شروع کرده 3 سال پیش، پارسال 2 تا 35000 داشت که یکیشو داد و ی زمین توی غفاری روبرو دانشگاه آزاد خرید که میخواد برج بزنه.حتما ارزش زمینای اونجا رو هم میدونین.کمش متری 3 تومن هست به بالا
اما در مورد تلف شدن جوجه ها و خسارتی که بیمه میده دقیقا با شما موافقم.چون خیلی سخته و باید خیلی مراقب بود.بیمه هم خیلی از هزینه ها رو نمیده و واقعا ضرر توی کار زیاده
در مورد این پروار بندی هم فکر کردم.اما جاشو ندارم و اینکه فرصتی که برم سر محل چرا ندارم.که البته میتونم یک چوپان بگیرم و این مدت یک مبلغ ناچیزی بهش بدم
اما خود طرح پروار بندی رو زیاد در جریان نیستم.مثل اینکه کی باید بره یا بزغاله خرید؟حدودا چقدر زمان میبره تا به ثمر برسن؟همین 2 3 ماه یا بیشتر؟چه نژادی باید باشن؟برای کشتارشون باید چیکار کرد و به کجا مراجعه کرد؟مجوز بهداشت میخواد یا نه؟و مسائلی از این قبیل
که خوشحال میشم اگه اطلاعاتی شما و یا دوستان دارن، ارائه کنن

سلام آقا مرتضی من در مورد مرغ از داداشم پرسیدم حق با شماست برای مرغداری ده هزاری حدود 60 م سرمایه میخواد. 12 م اول واسه جوجه. بعد هر ماشین دان حدود 20 م . اما میگن دلالهایی هستن که جوجه میریزن براتون پول دان هم میدن. خودشون هم میفروشن بعد هزینه ها رو کم میکنن اجرت خودشونو هم برمیدارن هرچی موند سهم شماست البته اگه چیزی موند.
گوسفند هم 3 ماه نیاز به مراقبت داره.

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi
07-31-2012, 12:34 AM
ارسال: #5
دوستان عزیز از من میشنوید سراغ مرغ نرید.
التماسا نرید
هم حقایقی میدونم و هم اینکه خودم دلال مرغ هستم
 تشکر شده توسط: درناز , mohsen k1 , Mrs.Seyedi
07-31-2012, 01:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2012 01:22 AM، توسط mortezajafari.)
ارسال: #6
سلام
ممنون بابت راهنماییتون
اما درخواست من مشاوره هم بود ها!!!!!! نه اینکه فقط محدود باشه بچیزی که گفتم
نظرات دوستان رو میخواستم بدونم
مرسی
سلام درناز خانم
ممنونم از اینکه لطف کردین و پاسخ دادین
خوشحال میشم نظر دیگه ای هم داشته باشین بدونم

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: m_grate29 , Mrs.Seyedi
07-31-2012, 01:25 AM
ارسال: #7
سلام دوست خوبم.به نظر من بیا کارتو با بازاریابی شروع کن.می تونی با پولی که داری یک پیکان وانت حدودا5تا6 میلیون البته گازسوز بگیری با مابقی سرمایه ات دنبال یک کالا مواد غذایی بری و بعد از محصولات محل سکونتون به لیست فروشت اضافه کنی وبعداز چند مدتی تعدادکالاهاتو اضافه کنی.با این کار هم در جریان کار بازار قرار میگیری که برای اینده ات بخوای خودت تولید کنی وخودت بسته بندی کنی وهرکاری بکنی تجربه تو فروش رو داشته باشی.موفق باشی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: M3HDI , m_grate29 , madar , mohsen k1 , Mrs.Seyedi
07-31-2012, 01:39 AM
ارسال: #8
(07-31-2012 01:20 AM)mortezajafari نوشته شده توسط:  سلام
ممنون بابت راهنماییتون
اما درخواست من مشاوره هم بود ها!!!!!! نه اینکه فقط محدود باشه بچیزی که گفتم
نظرات دوستان رو میخواستم بدونم
مرسی
سلام درناز خانم
ممنونم از اینکه لطف کردین و پاسخ دادین
خوشحال میشم نظر دیگه ای هم داشته باشین بدونم

البته آقا مرتضی استاد عزیزمون m_grate29 فرمودن دنبال اید کار نرین حتما تجربیات خوبی دارن پیشنهاد میکنم ازشون مشاوره بگیرید. ضمن اینکه از نزدیک کار مرغداری رو دیدم با موقعیتی که شما دارین من میگم مرغ ؟!!.... نه ه ه ه ه

تشکر شده توسط: m_grate29 , Mrs.Seyedi
07-31-2012, 09:33 AM
ارسال: #9
(07-31-2012 12:34 AM)m_grate29 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز از من میشنوید سراغ مرغ نرید.
التماسا نرید
هم حقایقی میدونم و هم اینکه خودم دلال مرغ هستم
میشه یکم توضیح بدید؟

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi
07-31-2012, 10:10 AM
ارسال: #10
اولا که دان مرغ 50000 تن دیگه بیشتر نمیدن.
الان یک سری مافیا هستند که کار مرغ انجام میدهند نمیتونم بگم چه کسایی هستند!!!!خودت میدونی که ...

در این سه ماه 300 مرغ داری تعطیل شدند به خاطر یک عده ی خاص
اصل مرغ تازه کیلویی 2600 هست!!!! ولی تا به عمده فروش برسه حداقل 10 تا واسطه این واسطه است. که مرغ میشه کیلویی 5000

اگر سرمایت خوبه مرغداری بزنی بزن.ولی اگر واسطه ی قوی نداشته باشی بد میخوری زمین

الان که دارم مینویسم تو دفترم قرار داد مرغ ترکیه ایی بستیم کیلویی 1400 تومن تو بازار 4800 هست به تناژ ماهیاته 200 هزار تن

اینا رو نگفتم که بترسی برای آگاهی ولی اگر ارادت فولادیه و میدونی میتونی با این آدم ها رقابت کنی یا علی بگو شروع کن
ارادتمند محمدرضا
 تشکر شده توسط: dara , درناز , reza_egbali , Delta.H , ahmad rezaee , mohsen k1 , Mrs.Seyedi , archiran
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کناف کاری talood 0 157 02-04-2023 08:59 PM
آخرین ارسال: talood
  چه شغلی مناسبم هستش Babak-pl777 0 174 06-03-2022 10:56 PM
آخرین ارسال: Babak-pl777
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 595 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,555 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,645 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 472 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,082 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 38,131 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,924 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,856 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  شراکت کاری Petraus 1 505 12-24-2017 02:23 PM
آخرین ارسال: meysam23
  مهمترین نکات برای افزایش فروش اینترنتی چه هست؟ saeed74 0 1,147 09-13-2017 12:02 PM
آخرین ارسال: saeed74
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 4,159 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  چطوری میشه شبکه بورس رو هک کرد؟ hadi 3rm 1 543 09-03-2017 04:55 PM
آخرین ارسال: شانس اله
  راهنمایی در مورد شروع کار(فوری فوری فوری خواهشا) Jamali.ali69 6 3,186 08-30-2017 01:54 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  درامد ماهی 14ملیون تومان در ایران مسعود سبزچی 23 10,757 08-17-2017 05:57 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
Thumbs Down هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... Fela.Want 161 23,513 06-12-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: Fela.Want
  با چقدر چیکار کنیم ؟ 3ObHaN 24 13,734 05-25-2017 12:46 AM
آخرین ارسال: irandac
  چطور میتونم فایل صوتی با کیفیت بسازم؟ banoo11 0 525 05-09-2017 03:29 AM
آخرین ارسال: banoo11
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,068 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS