ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با چقدر چیکار کنیم ؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 04:31 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: 3ObHaN
آخرین ارسال: irandac
پاسخ: 25
بازدید: 13590

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با چقدر چیکار کنیم ؟
11-04-2013, 07:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-04-2013 07:55 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #1
با چقدر چیکار کنیم ؟
سلام دوستان

یه مدتیه در انجمن باب شده که دوستان (اکثرا تازه وارد ) میان و سوال میپرسن که مثلا با 2 میلیون تومان چه کار هایی میشه کرد ؟ با 10 میلیون تومان چه ایده ای دارید ؟ با 100 میلیون تومان چیکار کنم و الی غیر .
بعضی ها هم میان میپرسن که مثلا اینقدر امکانات داریم پول نداریم یا حتی پولم داریم ایده بدید .
سری بعدی کسایی هستن که طالب ایده اند و معمولا به جای استفاده از پنل جستجو ، سوالاتشون رو با یک تاپیک مجزا می پرسند .

درسته که ما در این انجمن ماهیگیری یاد میدیم و ماهی به کسی نمی دیم اما این سوالات ، صرفا سوالات تازه واردین که با قوانین انجمن آشنا نیستند نیست ، بلکه خیلی از افراد سوالات مشابهی دارند و یا دوست دارند قبل از انجام کاری ، نظر سایر افراد رو بدونند .

از این جهت بر آن شدیم تا این تاپیک رو برای پاسخ به تمام سوالات دوستان عزیز ، در مورد انتخاب شغل ، ایده هایی قابل استفاده برای مبالغ خاص ، انتخاب میان چند مورد کاری و غیره ایجاد کنیم .

نمونه سوالات قابل پرسش در تاپیک :

**** تومان پول دارم ، چیکار کنم ؟
در فلان جا ، فلان مغازه یا زمین دارم توش چی بزنم ؟
بین فروشگاه **** و **** کدام رو انتخاب کنم ؟
در مورد حرفه **** ایده میخوام ؟

پ.ن: از دوستان تقاضا داریم که دیگه به هیچ عنوان ، در رابطه با این مسائل تاپیک مجزا تشکیل ندهند که به وسیله ی ناظم بسته شده و اخطار داده خواهد شد .

پ.ن: حتما قبل از طرح سوال جدید ، ابتدا از طریق جستجو بالا و صفحه اصلی سایت ، در مورد موضوع جست و جو نمایید ، سپس کل تاپیک را مطالعه فرمایید و در نهایت در صورت نرسیدن به جواب سوال ، سوال خود را مطرح فرمایید . سوالات تکراری ، حذف خواهند شد

پ.ن: از تمام اساتید و صاحب نظران تقاضا میشود که صرفا به سوالات پاسخ داده و از طرح پاسخ های کلیشه ای و حاشیه ای ( همانند ابتدا سرچ کنید و غیره ) برای جلوگیری از انحراف تاپیک ، خودداری فرمایند .

پ.ن: اولین راهکار ، مشارکت با راهکار است . این بهترین و مطمئن ترین ایده برای هر شروع کننده ای با هر میزان سرمایه و امکاناتی است .

پ.ن: هرگونه درخواست شراکت ، دعوت به شراکت ، تبلیغات ، دعوت به تماس تلفنی و غیره طبق قوانین انجمن ممنوع است .

پ.ن: از دوستان صاحب نظر تقاضا میشه که صرفا تمام ایده هاشو فرصت های شغلی که میشناسن رو جوری مطرح کنند که بشه به یک دایره المعارف یا دایرکتوری دست یافت . به طور مثال تمام ایده های 0 تومانی ، تمام ایده های بین 0 تا 100 هزار تومان ، تمام ایده های بین 100 تا 200 هزار تومان ، تمام ایده های بین 200 تا 300 هزار تومان ، ...... ، تمام ایده های بین 1 تا 2 میلیون تومان ، تمام ایده های بین 2 تا 3 میلیون تومان ،.......، تمام ایده های بین 10 تا 20 میلیون تومام ،.....، تمام ایده های بین 100 تا 150 میلیون تومان و غیره معلوم شه تا بتونیم در اینده نه چندان دور ، یک دایرکتوری به روز از ایده ها و هزینه اجراشون داشته باشیم .

با تشکر از تمام دوستان .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , ebrahim.ev , mardin-b , sir-mahyar , MohammadHashemi , ahmad rezaee , MARYAR , alma , صدفی , tondar12 , successfulman , mostafa ghobadi , soshiant , seraj , hamid.h , Fela.Want , مهدی گل محمدی , bmj , یوسف خادم پیر , karafarin , یک همراه سبز , minoo , rezamardy , Theory , رنسانس فکر , amirn900 , mino48 , nira , یوتاب(utaab) , iranboy
11-05-2013, 10:51 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2013 10:59 AM، توسط soshiant.)
ارسال: #2
RE: با چقدر چیکار کنیم ؟
دوست عزیز متاسفانه باید عرض کنم که در حال حاضر گشتن در سایت مشکل کسی رو حل نمی کنه و باعث میشه همین به قول شما کاربران تازه وارد بیان و تاپیک بزنن.اونم به چند دلیل

یکی اینکه برخی مطالب دیگه خیلی قدیمین و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی ممکنه تجزیه و تحلیل های اقتصادی دوستان جور دیگه ای از آب در بیاد

دوم اینکه متاسفانه خیلی از دوستان بعد از اینکه وارد سایت شدن و درخواست راهنمایی کردن در اکثر مواقع بدون پاسخ موندن یا اینکه تاپیک در انتها به نتیجه ای نرسیده و بعضا رها شده چرا که:

سوم اینکه زیاد از کارشناسان اقتصادی و بازاریان و کارآفرینان موفق در سایت استفاده نشده و همه کاربران سایت کاربران جویای کارند و همه قصد دارند با توجه به اطلاعات کمی که در هر زمینه ای دارند همدیگر را راهنمایی کنند در حالی که باید کارشناسان مربوطه افراد را راهنمایی کنند و اگر هم قرار است هزینه بابت VIP گرفته شود بایستی حتما از کارشناس متبحر و شناخته شده استفاده شود.

در رابطه با این خط شما:
**پ.ن: هرگونه درخواست شراکت ، دعوت به شراکت ، تبلیغات ، دعوت به تماس تلفنی و غیره طبق قوانین انجمن ممنوع است ***
از شما بعیده که همچین قانونی رو وضع می کنید چرا که همه موارد بالا که از نظر شما منع شده لازمه تجارت هستند!

با ایده دایرکتوری کاملا موافقم به شرط اینکه همیشه به روز باشه و در نهایت دوستانی که کاری رو از طریق سایت شروع می کنن سایت رو در جریان موفقیت هاشون بگذارند تا بتونه به دیگران هم انرژی بده

در نهایت این سایت می تونه سرشار از انرژی باشه که البته هست و من به عنوان یه مخاطب دوست دارم بهترین از اینی که هست بشه

امیدوارم انتقاداتم کسی رو نرنجونده باشه چرا نیتم خیره

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: hamid.h , سیدمهدی هاشمی , مهدی میرزائی , karafarin , orgeneral , حسین فتحی , shamsa , minoo , Asef14 , ملکه , ali_l0rd , rezamardy , mseyfzadeh , رنسانس فکر , amirn900 , یوتاب(utaab) , iranboy , فاطیما25
11-05-2013, 11:01 AM
ارسال: #3
بايد در قوانين يكمي تغيير ايجاد شود
كساني كه كمتر از يك تعداد پست مشخص ارسال نكرده اند اجازه ايجاد تايپك نداشته باشند ولي توانايي پاسخ دادن داشته باشند
اينطوري خيلي از اين مشكلات رفع مي شود وهمه اول جستجو ميكنند واگر نتيجه نگرفتند بعد از فعاليت مشخص توانايي پرسيدن دارند

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: hamid.h , 3ObHaN , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , karafarin , یک همراه سبز , minoo , iranboy
11-05-2013, 05:17 PM
ارسال: #4
(11-05-2013 10:51 AM)soshiant نوشته شده توسط:  دوست عزیز متاسفانه باید عرض کنم که در حال حاضر گشتن در سایت مشکل کسی رو حل نمی کنه و باعث میشه همین به قول شما کاربران تازه وارد بیان و تاپیک بزنن.اونم به چند دلیل

یکی اینکه برخی مطالب دیگه خیلی قدیمین و با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی ممکنه تجزیه و تحلیل های اقتصادی دوستان جور دیگه ای از آب در بیاد

دوم اینکه متاسفانه خیلی از دوستان بعد از اینکه وارد سایت شدن و درخواست راهنمایی کردن در اکثر مواقع بدون پاسخ موندن یا اینکه تاپیک در انتها به نتیجه ای نرسیده و بعضا رها شده چرا که:

سوم اینکه زیاد از کارشناسان اقتصادی و بازاریان و کارآفرینان موفق در سایت استفاده نشده و همه کاربران سایت کاربران جویای کارند و همه قصد دارند با توجه به اطلاعات کمی که در هر زمینه ای دارند همدیگر را راهنمایی کنند در حالی که باید کارشناسان مربوطه افراد را راهنمایی کنند و اگر هم قرار است هزینه بابت VIP گرفته شود بایستی حتما از کارشناس متبحر و شناخته شده استفاده شود.

در رابطه با این خط شما:
**پ.ن: هرگونه درخواست شراکت ، دعوت به شراکت ، تبلیغات ، دعوت به تماس تلفنی و غیره طبق قوانین انجمن ممنوع است ***
از شما بعیده که همچین قانونی رو وضع می کنید چرا که همه موارد بالا که از نظر شما منع شده لازمه تجارت هستند!

با ایده دایرکتوری کاملا موافقم به شرط اینکه همیشه به روز باشه و در نهایت دوستانی که کاری رو از طریق سایت شروع می کنن سایت رو در جریان موفقیت هاشون بگذارند تا بتونه به دیگران هم انرژی بده

در نهایت این سایت می تونه سرشار از انرژی باشه که البته هست و من به عنوان یه مخاطب دوست دارم بهترین از اینی که هست بشه

امیدوارم انتقاداتم کسی رو نرنجونده باشه چرا نیتم خیره

اگر میشد تمام مباحث در رابطه با کسب و کار جداگانه در یک تاپیک باشه ، خیلی خوب میشد و جستجو از بین هزاران مطلب در سایت راحت تر میشد. در مورد استفاده از کارشناسان اقتصادی و اساتید هم ، بزودی شاهد دوره های اموزشی خواهیم بود .

اما در مورد بحث قانون منع تماس و تبلیغات که گفتید لازمه ی تجارته !
اول اینکه این قانون رو من وضع نکردم و یکی از مهمترین قوانین سایته . بارها به برخی دوستان چنین اجازه هایی داده شد و جز نارضایتی و کلاه برداری و در نهایت بدنام کردن سایت سود دیگری نداشت. اینجا یک سایت تجاری نیست و تنها دریچه کار عملی در انجمن ، گروه راهکاره . اگر نیاز به شریک ، تبلیغات ، کار و غیره ، کلا نیاز به هر کار عملی داشتید فقط گروه راهکار و طبق قوانین هر نوع تبلیغ ، دعوت به تماس به هر شکل و غیره ممنوع است .

در نهایت دوستان ، هدف من از زدن این تاپیک ، صرفا پرسش و پاسخ در مورد راه اندازی کسب و کار بود تا انجمن شلوغ نشه . میتونیم بحث در مورد مسائلی مثل صحبت های این دوستمون رو تاپیک های دیگر ادامه بدیم .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: sir-mahyar , goldmen , soshiant , حسین فتحی , karafarin , یک همراه سبز , minoo , iranboy
11-05-2013, 05:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-05-2013 05:48 PM، توسط sir-mahyar.)
ارسال: #5
سلام

چه تاپیک خوبی

بهتره دوستان به جای بحث حاشیه ای ایده ها رو مطرح کنن

خب من یه ایده کار دارم که هم نیمه وقته هم سرمایه ی خیلی کمی می خواد

یک ایده ی کار با 0 تومان تا ...

خرید و پخش ظروف یکبار مصرف

خب این کار یه کار نیمه وقته که میشه با سرمایه 0 شروع کردش

البته من این ایده رو به سه بخش با 3 سرمایه تقسیم کردم

1. بدون سرمایه:

البته بدون سرمایه که می گم منظورم در حد 40 50 هزار تومنه

اول از همه شما کل فروشی ظروف یکبار مصرف رو تو شهرتون پیدا میکنید و قیمت ظروف رو ازشون میگیرین

از هر ظرفی هم یه نمونه بر میدارین و بسم الله...

میرین و به رستوران ها و حلیم فروشی و اش فروشی و... سر میزنین و در صورت سفارش میرین براشون می خرین و یه سودی می کشین روش و تحویلشون میدین

البته اینجوری با صفر یه کوچولو سخته چون همش باید برین بخرین و بیاین و هزینه بردار هم هست

2.سرمایه 200 تا 500 هزار تومان:

با پولی که دارین از کل فروشی ظرفای مورد نیاز (منظورم از ظرف فوم دردار و قاشق و چنگال و ... همه ی ایناس ) چند بسته می خرین و خونه میزارین مشتری که سفارش داد جنس دارین و براش میبرین
موجودی تون که کم شد میرین دوباره خرید می کنین

اینطوری کم کم سرمایه تون زیاد میشه و مهم تر از اون پیش فروشنده اعتبار پیدا میکنین

3. سرمایه 5 تا 6 ،7 میلیون (حالا یه کم کمتر یه کم بیشتر)

یه مغازه اجاره میکنین و ظرف و چیزایی که یکبار مصرف فروشی ها میارن رو از کل فروشی میخرین و میزارین تو مغازه...

خب حالا شما یه مغازه دارین که تو چشمه و مشتری هایی که خرید خرد از شما می کنن

ولی نباید بشینین تو مغازه
باز هم برین و بازاریابی کنین و سفارش بگیرین و ببرین تحویل بدین ولی ایندفعه تبلیغ مغازه تون هم بکنین

کار یکبار مصرف طوریه که سودش روی جنس یه مقدار کمه ولی فروش بالا داره که شما باید سعی کنین خیلی بالا ببرینش و این کار با بازاریابی حل میشه و سودتون بیشتر میشه
البته با بالا رفتن سرمایه در گردش بیشتر شدن خریدتون از خرید هم سود میکنین

اوایل نباید نا امید بشین و سعیتون این باشه سرمایه در گردشتون رو زیاد کنید

موفق باشید
سوالی هم بود در خدمتم

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی میرزائی , goldmen , alma , MARYAR , rasoul.es1989 , iranboy , orgeneral , حسین فتحی , shamsa , karafarin , یک همراه سبز , koruosh , minoo , Ali 59 , rezamardy , mseyfzadeh , mehdi.1986 , oliver , Miad-Q
11-05-2013, 07:12 PM
ارسال: #6
اگه این تاپیک مثل اینجا:
http://forum.persiantools.com/t456033.html
یه منبع کامل و تکمیل شونده بشه خوبه

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , minoo
11-05-2013, 08:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2013 11:41 AM، توسط karafarin.)
ارسال: #7
یه منبع خوب واسه شراکت و سرمایه گذاری:
سایت نیازمندیهای همشهری (راهنمای همشهری) بخش بازارکار و سرمایه گذاری - شراکت (تامین سرمایه)

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: seraj , soshiant
11-05-2013, 08:59 PM
ارسال: #8
(11-04-2013 07:53 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یه مدتیه در انجمن باب شده که دوستان (اکثرا تازه وارد ) میان و سوال میپرسن که مثلا با 2 میلیون تومان چه کار هایی میشه کرد ؟ با 10 میلیون تومان چه ایده ای دارید ؟ با 100 میلیون تومان چیکار کنم و الی غیر .
بعضی ها هم میان میپرسن که مثلا اینقدر امکانات داریم پول نداریم یا حتی پولم داریم ایده بدید .
سری بعدی کسایی هستن که طالب ایده اند و معمولا به جای استفاده از پنل جستجو ، سوالاتشون رو با یک تاپیک مجزا می پرسند .

درسته که ما در این انجمن ماهیگیری یاد میدیم و ماهی به کسی نمی دیم اما این سوالات ، صرفا سوالات تازه واردین که با قوانین انجمن آشنا نیستند نیست ، بلکه خیلی از افراد سوالات مشابهی دارند و یا دوست دارند قبل از انجام کاری ، نظر سایر افراد رو بدونند .

از این جهت بر آن شدیم تا این تاپیک رو برای پاسخ به تمام سوالات دوستان عزیز ، در مورد انتخاب شغل ، ایده هایی قابل استفاده برای مبالغ خاص ، انتخاب میان چند مورد کاری و غیره ایجاد کنیم .

نمونه سوالات قابل پرسش در تاپیک :

**** تومان پول دارم ، چیکار کنم ؟
در فلان جا ، فلان مغازه یا زمین دارم توش چی بزنم ؟
بین فروشگاه **** و **** کدام رو انتخاب کنم ؟
در مورد حرفه **** ایده میخوام ؟

پ.ن: از دوستان تقاضا داریم که دیگه به هیچ عنوان ، در رابطه با این مسائل تاپیک مجزا تشکیل ندهند که به وسیله ی ناظم بسته شده و اخطار داده خواهد شد .

پ.ن: حتما قبل از طرح سوال جدید ، ابتدا از طریق جستجو بالا و صفحه اصلی سایت ، در مورد موضوع جست و جو نمایید ، سپس کل تاپیک را مطالعه فرمایید و در نهایت در صورت نرسیدن به جواب سوال ، سوال خود را مطرح فرمایید . سوالات تکراری ، حذف خواهند شد

پ.ن: از تمام اساتید و صاحب نظران تقاضا میشود که صرفا به سوالات پاسخ داده و از طرح پاسخ های کلیشه ای و حاشیه ای ( همانند ابتدا سرچ کنید و غیره ) برای جلوگیری از انحراف تاپیک ، خودداری فرمایند .

پ.ن: اولین راهکار ، مشارکت با راهکار است . این بهترین و مطمئن ترین ایده برای هر شروع کننده ای با هر میزان سرمایه و امکاناتی است .

پ.ن: هرگونه درخواست شراکت ، دعوت به شراکت ، تبلیغات ، دعوت به تماس تلفنی و غیره طبق قوانین انجمن ممنوع است .

پ.ن: از دوستان صاحب نظر تقاضا میشه که صرفا تمام ایده هاشو فرصت های شغلی که میشناسن رو جوری مطرح کنند که بشه به یک دایره المعارف یا دایرکتوری دست یافت . به طور مثال تمام ایده های 0 تومانی ، تمام ایده های بین 0 تا 100 هزار تومان ، تمام ایده های بین 100 تا 200 هزار تومان ، تمام ایده های بین 200 تا 300 هزار تومان ، ...... ، تمام ایده های بین 1 تا 2 میلیون تومان ، تمام ایده های بین 2 تا 3 میلیون تومان ،.......، تمام ایده های بین 10 تا 20 میلیون تومام ،.....، تمام ایده های بین 100 تا 150 میلیون تومان و غیره معلوم شه تا بتونیم در اینده نه چندان دور ، یک دایرکتوری به روز از ایده ها و هزینه اجراشون داشته باشیم .

با تشکر از تمام دوستان .

سلام
من میتونم بگم 80 درصد قسمت های مشاوره با اساتید .ما هم شروع کردیم . و ایده ها را خوندم. اما ایده مورد نظرم که به شرایطم بخوره پیدا نکردم. به 2 دلیل
11.اکثر تاپیکا نیمه کاره رها شده و به نتیجه نرسیده
2. شرایط وامکانات همه یکسان نیست.

البته تاپیک شما بسیار عالیست به شرط استمرار ویک دسته بندی خوب
موفق باشید
 تشکر شده توسط: karafarin , iranboy , حسین فتحی , یک همراه سبز , soshiant , ali_l0rd , melisa20
12-23-2013, 03:10 AM
ارسال: #9
(11-05-2013 05:46 PM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  سلام

چه تاپیک خوبی

بهتره دوستان به جای بحث حاشیه ای ایده ها رو مطرح کنن

خب من یه ایده کار دارم که هم نیمه وقته هم سرمایه ی خیلی کمی می خواد

یک ایده ی کار با 0 تومان تا ...

خرید و پخش ظروف یکبار مصرف

خب این کار یه کار نیمه وقته که میشه با سرمایه 0 شروع کردش

البته من این ایده رو به سه بخش با 3 سرمایه تقسیم کردم

1. بدون سرمایه:

البته بدون سرمایه که می گم منظورم در حد 40 50 هزار تومنه

اول از همه شما کل فروشی ظروف یکبار مصرف رو تو شهرتون پیدا میکنید و قیمت ظروف رو ازشون میگیرین

از هر ظرفی هم یه نمونه بر میدارین و بسم الله...

میرین و به رستوران ها و حلیم فروشی و اش فروشی و... سر میزنین و در صورت سفارش میرین براشون می خرین و یه سودی می کشین روش و تحویلشون میدین

البته اینجوری با صفر یه کوچولو سخته چون همش باید برین بخرین و بیاین و هزینه بردار هم هست

2.سرمایه 200 تا 500 هزار تومان:

با پولی که دارین از کل فروشی ظرفای مورد نیاز (منظورم از ظرف فوم دردار و قاشق و چنگال و ... همه ی ایناس ) چند بسته می خرین و خونه میزارین مشتری که سفارش داد جنس دارین و براش میبرین
موجودی تون که کم شد میرین دوباره خرید می کنین

اینطوری کم کم سرمایه تون زیاد میشه و مهم تر از اون پیش فروشنده اعتبار پیدا میکنین

3. سرمایه 5 تا 6 ،7 میلیون (حالا یه کم کمتر یه کم بیشتر)

یه مغازه اجاره میکنین و ظرف و چیزایی که یکبار مصرف فروشی ها میارن رو از کل فروشی میخرین و میزارین تو مغازه...

خب حالا شما یه مغازه دارین که تو چشمه و مشتری هایی که خرید خرد از شما می کنن

ولی نباید بشینین تو مغازه
باز هم برین و بازاریابی کنین و سفارش بگیرین و ببرین تحویل بدین ولی ایندفعه تبلیغ مغازه تون هم بکنین

کار یکبار مصرف طوریه که سودش روی جنس یه مقدار کمه ولی فروش بالا داره که شما باید سعی کنین خیلی بالا ببرینش و این کار با بازاریابی حل میشه و سودتون بیشتر میشه
البته با بالا رفتن سرمایه در گردش بیشتر شدن خریدتون از خرید هم سود میکنین

اوایل نباید نا امید بشین و سعیتون این باشه سرمایه در گردشتون رو زیاد کنید

موفق باشید
سوالی هم بود در خدمتم
کلا کارت درسته مهیار و رفیق من
هم شجاعی و با جسارت . آینده خوبی هم داری فقط رفیقم یکم تجربه کاری تو بالا ببر . بازرگان قدرتمندی میشی ، راستی پاپییون هم خیلی بهت میاد ، فقط توی عکس یکم لبخند ، جذاب هستی ، جذاب تر میشی .
از طه قلبم برات آرزوی موفیقت میکنم .
شاد و + * &

مشکلات برای همه هستند و برای آدم های موفق بیشتر ، فقط آدم های موفق با مشکلات برخورد صحیح انجام می دهند به جای فرار از مشکلات .( حمید سیدی زاده )
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , minoo , hamid.h , sir-mahyar
06-10-2014, 06:54 PM
ارسال: #10
salam,khaste nabashid
mikhastam beporsam be nazare shoma ba ye sole 200m to shahrk sanati che kari rah andazi konam ?
mamnon
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,357 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
Question [سوال] چگونه محصولات خود را گارانتی کنیم؟ differentart 0 309 01-28-2019 02:37 PM
آخرین ارسال: differentart
  ...شما بودید چیکار میکردید... sam127 4 1,220 11-10-2018 02:36 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 37,978 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,869 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,845 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 3,980 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  چطور میتونم فایل صوتی با کیفیت بسازم؟ banoo11 0 516 05-09-2017 03:29 AM
آخرین ارسال: banoo11
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,048 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  بدون سرمایه ولی با مکان FarshadN 3 1,543 04-11-2017 07:52 PM
آخرین ارسال: parynaz
  شغل های پرسود با سرمایه 80 میلیون چیست؟ saeedlmd 2 13,812 03-28-2017 02:07 AM
آخرین ارسال: aligoli
  فروش روغن موتور بصورت خرده با قیمت عمده merlin001 7 16,281 12-27-2016 10:27 AM
آخرین ارسال: نمو
  خرید و فروش خودرو ایرانی و خارجی با سرمایه 500 تا 1 میلیارد تومن saleh abdollahi 3 2,097 10-31-2016 09:53 PM
آخرین ارسال: saleh abdollahi
  با 30 تومن چیکار کنم enayat20 1 1,159 10-31-2016 10:03 AM
آخرین ارسال: enayat20
  با چهارصد میلیون چکاری میشه راه بندازیم؟ Star_light 7 15,283 10-21-2016 01:06 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  با 110 میلیون چیکار کنم ؟ omidsh 20 8,690 09-21-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: jenuse
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 3 4,625 09-13-2016 01:09 PM
آخرین ارسال: karshenasiy
  شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ Apad4 10 4,139 09-08-2016 07:42 PM
آخرین ارسال: afshinshabani061
  ایجاد شغل با سرمایه 15 میلیونی hsn bt 6 3,622 09-08-2016 03:36 AM
آخرین ارسال: irandac
  تجارت با ژاپن tokyo 3 431 08-26-2016 12:54 PM
آخرین ارسال: tokyo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS