ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چرا باید مخ همسرمون را بزنیم؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 09:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Peanut
آخرین ارسال: احمد فردی
پاسخ: 18
بازدید: 2613

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا باید مخ همسرمون را بزنیم؟
12-05-2012, 09:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 09:31 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #11
RE: چرا باید مخ همسرمون را بزنیم؟
وقتی شروع کردم , همسرم اصلا اعتقادی به آن نداشت. در طی زمان و گرفتن اولین نتیجه حرکت به باور رسید و مشوقم شد. باید بگذارید خود نتیجه اولین حرکت را ببیند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Peanut , Delta.H , dara , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , maxsoulfly , hamed.yegane , kimyya
12-05-2012, 12:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 12:08 PM، توسط پرواز.)
ارسال: #12
خدا رو شکر همسر من تو این زمینه ها خیلی همراهمه. تجربه هم داره و از من خیلی مثبت اندیش تره. اما فرصتش رو نداریم بصورت عملی روی بعضی مسایل کار کنیم. مثلا تاپیک آقا بهداد در مورد مراحل خلق آرزوشون رو که میگفتن داشتم فکر می کردم ایشون چقد فرصت دارن که می تونن در روز اینهمه کار رو عملی کنن.
نمی دونم چرا اینقدر از از کلمه ی مخ زدن بدم میاد. فکر میکنم زندگی که در اون صداقت نباشه ارزش دو نفره بودن نداره! بنابراین مجردهای عزیز انجمن یا از همون اول کسی رو انتخاب کنید که باهاش صادق باشه و باهاتون صادق باشه. یا بدونید اگر روی این موضوع کار نکردین تو زندگی خیلی اذیت میشین. در واقع خیلی زود زندگیتون به تکرار میکشه

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , بهداد , jahanagahi , Peanut , hamed.yegane , احمد فردی , kimyya , 1omin.com
12-05-2012, 04:17 PM
ارسال: #13
(12-05-2012 12:06 PM)پرواز نوشته شده توسط:  خدا رو شکر همسر من تو این زمینه ها خیلی همراهمه. تجربه هم داره و از من خیلی مثبت اندیش تره. اما فرصتش رو نداریم بصورت عملی روی بعضی مسایل کار کنیم. مثلا تاپیک آقا بهداد در مورد مراحل خلق آرزوشون رو که میگفتن داشتم فکر می کردم ایشون چقد فرصت دارن که می تونن در روز اینهمه کار رو عملی کنن.

ههههههههههههههههه پرواز بزرگوار
من یکی از عبارات شاید 4 ساله ی اخیرم در مورد وقت اضافی است . من همیشه وقت اضافه برای همه کار دارم و این یکی از آرزوهای منه . که در زمان حال همیشه آزاد باشم ( رییس وقت و زمان خودم باشم ) . کل تمارینی که در یک روز انجام میدهم جمعا 3 ساعت میشه . فکر کنم 3 یا 4 ساعت وقت گذاشتن برای یک رسیدن به یک آرزو چیزی نباشه .
شاید اوایل کمی زیاد به نظر برسه اما وقتی در ناخودآگاه نهادینه شد کار تمام است . همه چیز پشت سر هم به زندگیتان جاری میشود .به ایده ی من کل تمارین را باید 6 ماه مکررا به موقع انجام دهید تا دیگر به مشکل بر نخورید و همیشه روی یک فاز فرکانسی بالا باقی بمانید زیرا ماندن در فاز فرکانسی بالا مهم است نه نوسان فرکانس مغزی .
من کار خاصی نکرده ام . سوالی دارم : آیا تاکنون از 24 ساعت روز موارد وقت مفید و وقت پرتتان را محاسبه کرده اید ؟
من با برخی عزیزان که دارم حضوری کار میکنم اولین تمرینی که به انها در هفته ی اول میدهم نوشتن تمام کارهایشان با ذکر وقت و زمانش است و آخر هفته کل وقت پرت و مفیدشان را حساب میکنم. چیز قابل توجهی را مشاهده میکنیم که :
بیش از 50% وقت این عزیزان پرت است این یعنی آنها از وقتشان به بدترین وجه استفاده کرده اند و اصلا لذت نبرده اند . مدیریت زمان اولین اصل ورود به روند تمارین است.

با سپاس 5_004
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , پرواز , Peanut , احمد فردی , kimyya , 1omin.com
12-05-2012, 04:57 PM
ارسال: #14
بی نهایت ممنون. شما همیشه منبع انرژی و ایده های مثبت هستید. فرمایشتون درسته. وقت زیادی از من تلف میشه. البته من نمیخوام تلفشون کنم. بعضی اوقات انکار اصلا حوصله ندارم. همون استارتی که میخوام بزنم که مثلا از فردا میخوام تجسم خلاق رو در ساعات خاصی انجام بدم رو نمیتونم شروع کنم. در واقع تا به ساعت مورد نظر میرسم به فردا موکولش میکنم... و این فردا ها خیلی چیزها رو از من گرفتن و میگیرن...

"مولانا"
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , بهداد , احمد فردی , kimyya
12-05-2012, 10:56 PM
ارسال: #15
(12-05-2012 04:57 PM)پرواز نوشته شده توسط:  بی نهایت ممنون. شما همیشه منبع انرژی و ایده های مثبت هستید. فرمایشتون درسته. وقت زیادی از من تلف میشه. البته من نمیخوام تلفشون کنم. بعضی اوقات انکار اصلا حوصله ندارم. همون استارتی که میخوام بزنم که مثلا از فردا میخوام تجسم خلاق رو در ساعات خاصی انجام بدم رو نمیتونم شروع کنم. در واقع تا به ساعت مورد نظر میرسم به فردا موکولش میکنم... و این فردا ها خیلی چیزها رو از من گرفتن و میگیرن...

این موضوع در خیلی آدمها مشابه هست که استارت نمیزنند و زمان شروع را به فردا موکول میکنند . اصلا ناراحت نباشید . روش من برای استارت برخی دوستای نزدیکم همیشه این بوده که روی روح و حس غیرتشون کار میکنم تا انگیزه ای برای شروع داشته باشند . همیشه بهشون میگم چقدر همسرتون یا عشقتون رو دوست دارید ؟ آونها جواب میدند : خیلی ، که هر کاری براشون میکنند . منم میخندم ، ههههههههههههههههههههههههههه و میگ :
خوب اگه دوستش داری پس از همین الان استارت بزن و قول بده که دیگه تمارین را ترک نمیکنی . من خودم هم اینطوری تشویق شدم که غیرتیم کردند و تا مدت دو ماه تمرین بموقع میکردم تا اینکه نهادینه شد و شبیه عادت در ضمیر ناخودآگاه نشست و تا الان ادامه داره . الان 4 ساله تمارین رو دنبال میکنم و دو ساله که مرتب هر روز ادامه میدم . زمان شروع و تغییر همین حالاست

فقط کافیه به این سوال جواب بدید : همسرتون رو چقدر دوست دارید ؟ جوابش خیلی نیستا بلکه عمل به تمارین در هر شرایطی هستش

با سپاس و آرزوی تحول بزرگ برای شما در همین حالا -
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , احمد فردی , 1omin.com
12-06-2012, 02:28 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-06-2012 02:32 AM، توسط Peanut.)
ارسال: #16
(12-05-2012 12:06 PM)پرواز نوشته شده توسط:  خدا رو شکر همسر من تو این زمینه ها خیلی همراهمه. تجربه هم داره و از من خیلی مثبت اندیش تره. اما فرصتش رو نداریم بصورت عملی روی بعضی مسایل کار کنیم. مثلا تاپیک آقا بهداد در مورد مراحل خلق آرزوشون رو که میگفتن داشتم فکر می کردم ایشون چقد فرصت دارن که می تونن در روز اینهمه کار رو عملی کنن.
نمی دونم چرا اینقدر از از کلمه ی مخ زدن بدم میاد. فکر میکنم زندگی که در اون صداقت نباشه ارزش دو نفره بودن نداره! بنابراین مجردهای عزیز انجمن یا از همون اول کسی رو انتخاب کنید که باهاش صادق باشه و باهاتون صادق باشه. یا بدونید اگر روی این موضوع کار نکردین تو زندگی خیلی اذیت میشین. در واقع خیلی زود زندگیتون به تکرار میکشه
---------------------------------------------------------
دوست عزیز، این کلمهٔ "مخ زدن" مگه معنیش بده؟ من این کلمه را چند هفته است یاد گرفتم فکر می‌کنم معنیش "ترغیب کردن" هست اگه حرف بدی‌ من از همه همسر‌های محترم عذر می‌خوام قصد توهین نداشتم، تاپیک تیترش هست "چطور همسرتون را ترغیب کنین؟" شاید من بد نوشتم
============================
راجبه پستتون بگم، وقتی‌ که می‌گید "...فرصتش را نداریم که رو چیزای عملی‌ کار کنیم.." چند چیز به فکرم رسید، یکی‌ اینکه وقتی‌ خوشبینی به آینده و مثبت اندیشی‌ را حقیقتا باور کردید همه کارای روزمره تون می‌شه همین ریختی فکر کردن و روش تمرین کردن ۲۴ ساعته. مثلا وقتی‌ رانندگی‌ می‌کنین هی‌ می‌گید، همش چراغ سبز می‌خوره به پستم. هی‌ می‌گید الان جا پارک پیدا می‌کنم، . وقتی‌ چیزی میخواید بخرید می‌گید، من اون گرونه را که دوست دارم میخرم نه اون ارزونه را که دوست ندارم و می‌دونم که پولش میرسه..

نگران پول تلفن یا اینترنت یا گاز یا آب گرم نیستید، هرچی‌ نیاز دارید استفاده می‌کنین بدون نگرانی از خرجش. چون ایمان دارید که پولش می‌رسه و من باید از زندگیم نهایت لذت را ببرم....

ولی‌ اگه همسرتون به این چیزا اعتقاد نداشته باشه همش دعوا دارید که چرا اینقد خرج کردی؟

اینها همه می‌تونن تمریناتِ عملی‌ِ کار شما باشن.

در مورد مدیتیشن و خوندن و تمرکز کردنِ چند ساعته، باید بگم که یک روزه نمیتونین به اونجا برسید، طول میکش یه کم. ولی‌ میتونین مثلا بگید من هر شب ساعت ۸-۹ فلان کتابو می‌خونم واسه نیم ساعت بعد هم نیم ساعت رو چیزهایی که آرزومه فکر می‌کنم در حالی‌ که موزیک (تند یا آروم ) گوش میدم، و این کارو حتما چند شب بکنین.

هر شب این حالتی که توش میرید اینقد قشنگ و قشنگتر می‌شه که هی‌ ۱۰ دقیقه به اون وقت داده شده واسه اینکار اضافه می‌کنین، یدفه می‌بینین بعد یک ماه رسیدید به اون جایی که میتونین ۳-۴ ساعت را به این کار اختصاص بدید.

موفق باشید

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: maxsoulfly , پرواز , mosafer bedar , kimyya
12-06-2012, 04:47 PM
ارسال: #17
ممنون peanut عزیز. درسته باید شوق و انگیزه اش رو در خودم بالا ببرم.
در مورد کلمه ی "مخ زدن" هم بله. مخ زدن در فرهنگ ایرانی ها بار منفی داره. معمولا وقتی میخوان یه نفر رو کلک بزنن یا یه جورایی زیرآبی برن و راضیش کنن از این کلمه استفاده میکنن. البته گاهی هم ممکنه یه نفر از راه خوب و بخاطر هدفی خوب مخ یه نفر رو بزنه اما در کل چون یه جور گول زدن محسوب میشه، در ایران بار منفی داره.
حالا عنوان تاپیک اونقدری اهمیت نداره. مهم اینه که بحث ظریف و مهمی رو اشاره کردین. عنوان تاپیک هم اگر "چطور همسر خود را با خود همراه کنیم؟" بود، بهتر بود. ولی همونطور که عرض کردم چندان اهمیت نداره. ما پیگیر ادامه ی این بحث خوب هستیم

"مولانا"
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , احمد فردی , kimyya
12-06-2012, 06:16 PM
ارسال: #18
من هم به عنوان تازه وارد نظرم رو بگم :

در مورد خانواده معمولاً در ابتدای ازدواج ، از احترام همسرامان و تایید نظراتمان توسط او بسیار استفاده می شود کرد و می شود شخصیت و طرز فکر و منش رفتاریمان را به همسرمان القاکنیم .

هر رفتار و طرز فکری در صورتی قابل احترام و قبول است که شخص هم خودش به آن ایمان داشته باشد و هم در راه رسیدن به آن تلاش کند و به موفقیت برسد .

اینکه همسران باهم تضاد فکری کمی داشته باشند ، نعمت بزرگی است ، اما همراه بودن شریک زندگی تنها در صورتی محقق می شود که من نوعی روی باورهایم ایستادگی کنم ، و وقتی به موفقیت می رسم ، تاثیر ان بر شخص مقابل بسیار زیاد است .

نتیجه اینکه : باید در هر حالتی حتی هنگامی که به نظرات درست شما توجهی نمی کنند ، شما ایده ها و نظراتتان را بازگو کنید و هنگامی که به موفقیت رسیدید ، آنها مرید شما خواهند شد ، پس همه چیز از خود شما شروع می شود .

من کسی هستم که بی درنگ خود را در افکارش غرق می کند و به طور مستمر خویش را شایسته می داند ، در موضعی استوار می ایستد ، خود را جلا می دهد و به معجزات اجازه می دهد که به وقوع بپیوندند .
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , mosafer bedar , 1omin.com , Mind
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هر چند وقت یکبار باید مبل پارچه ای را تمیز کنید؟ mahyam 0 234 10-20-2021 04:21 PM
آخرین ارسال: mahyam
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,789 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  سبک شخصی خودت را داشته باش و موفق شو mahyarpa 0 400 11-24-2017 12:33 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,149 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  بازاریابان اینجا خود را معرفی کنند سعید یوسفی 4 868 11-16-2015 04:32 PM
آخرین ارسال: sorin
  شما اگر وارد کننده باشید چه کالایی را وارد میکنید؟ m_grate29 105 17,039 08-25-2015 04:49 PM
آخرین ارسال: هلاله
  نظرسنجی:شما کدام شغل را میپسندید؟حتما شرکت کنید.مهم است m_grate29 52 10,384 08-16-2015 12:45 AM
آخرین ارسال: zy13
  چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟ m-jalalvand 18 10,767 04-17-2015 04:55 PM
آخرین ارسال: هادیان
  پول خرج کردن یک نوجوان ، چگونه باید باشد؟... tehran1400 1 933 04-06-2015 06:04 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 960 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  چرا؟ آیا مملکت ما نیازی به یک طراح گرافیک دارد؟ mohammadshamosi 4 1,138 05-20-2014 02:52 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ایران رکورد واردات چوب بستنی را شکست! dara 1 887 05-07-2014 07:19 PM
آخرین ارسال: moele
  خجالت‌کشیدن فرصت‌ موفقیت را می‌سوزاند dara 1 848 04-26-2014 01:32 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  چرا دعا نمی کنیم؟ deh621 7 1,441 12-14-2013 07:13 PM
آخرین ارسال: zohor
  برای میلیاردر شدن باید اینگونه باشید؟ m-jalalvand 0 785 11-23-2013 08:50 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  این توصیه های پولی را تا جوان هستید، جدی بگیرید m-jalalvand 9 2,146 11-12-2013 12:13 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  چه کنیم که حسرت پول دیگرا ن را نخوریم؟! m-jalalvand 0 749 11-06-2013 11:19 AM
  چرا علیرغم ای همه تلاش ، دنیا به رویمان نمی خندد؟ m-jalalvand 0 568 11-03-2013 10:59 AM
  5 مشکل که شما را خسته می کند m-jalalvand 1 677 10-28-2013 10:40 AM
آخرین ارسال: mardin-b
  این حرف ها را به خود بزنید تا روحتان شاد شود m-jalalvand 0 426 10-15-2013 09:17 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS