ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهترین کتابهایی که خوانده اید
زمان کنونی: 05-18-2024, 09:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: farzin1
آخرین ارسال: karimireza079
پاسخ: 101
بازدید: 16532

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین کتابهایی که خوانده اید
07-10-2012, 10:30 AM
ارسال: #21
RE: تاثیر گذارترین کتابهای عمرتان
با درود مدتی است که تصمیم گرفتم هر هفته یک کتاب سیستمی ( در ماه 4 کتاب ) مطالعه کنم تا حدودی تونستم موفق باشم
به نظرم هر کسی در مورد این بخش میتونه نظری داشته باشه که مورد احترامه - اما در میان نزدیکان و دوستان یک تحقیق کوچکی داشتم دیدم چند تا کتاب در همگی مشترک اثرات بزرگی در زندگی شخصی آنها گذاشته
1 - چهار اثر .............. فلورانس اسکاویل شین
2 - تجسم خلاق ............... شاکتی گواین
3 - راز ......................... راندابرن
4 - چه کسی پنیر مرا جابجا کرد ......... اسپنسر جانسون
و ....
اما به نظر من سه کتاب اول فوق العاده در زندگی من تاثیرگذار بودند و فکر میکنم اگر کسی این سه کتاب را مطالعه ی عمیق نکرده باشه ( خصوصا چهار اثر اسکاویل شین ) خیلی از روند خلق زندگی دور میشه - حتی در خارج از ایران این کتب در جایگاه ویژه ای قرار دارند - من توصیه میکنم حتما مطالعه کنید کسی پشیمون نمیشه
با سپاس از شما عزیزان به خاطر نظرات زیبایتان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , کامیار کاظمی , SAMIRA , iranboy , سعید.کرمی , farzin1 , توانا , madar , Delta.H , amiryazdani138 , nami , ahmad rezaee , sir-mahyar , mohajer.my , iren
07-12-2012, 11:25 PM
ارسال: #22
با سلام
کتاب آئین دوستیابی نوشته دیل کارنگی
به همه توصیه می کنم این کتاب رو بخونند چون یکی از مهمترین ویژگی های یک بازرگان موفق توانایی دوستیابی اونه .
موفق باشید
 تشکر شده توسط: farzin1 , m_grate29 , بهداد , Delta.H , amiryazdani138 , nami , ahmad rezaee , GreatNavid , مرتضی الهی , توانا
10-11-2012, 09:51 AM
ارسال: #23
میشه توضیح بفرمایید منظورتون از کتاب سیستمی چیه؟
منظورتون سیستمی مطالعه کردنه؟

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: بهداد , ahmad rezaee , توانا
10-11-2012, 12:18 PM
ارسال: #24
با درود بله سیستمی مطالعه کردن از اهمیت بالایی برخورداره اما منظورم کتابهایی که بتونند انقلاب درونی ایجاد کنند چون بیش از 70٪ کتابهای منتشر شده جنبه ی فروش و بعد اقتصادی را دنبال میکنند . به ایده ی من عزیزان چون من مسلمان هستم اینو با صراحت اعلام میکنم کنار کتاب قرآن و حافظ در هر خونه ای باید این دو کتاب ارزشمند وجود داشته باشه . کسانیکه خوندند و بکار بستند میدونند در مورد چی حرف می زنم.
2 - معجزه ................. راندابرن ( مترجم نفیسه معتکف ) انتشارات لیوسا
دومی بینظیره حتی خیلی خیلی خیلی قدرتمندتر از راز هستش - خلاصه اگه معجزه را نداشته باشید عمرتون به فنا رفته چون اصلا تئوری نیست و سرتاسر کاربردی کاربردی هستش
با سپاس از شما عزیزان
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , M3HDI , ast0300 , dara , GreatNavid , mosafer bedar , mohajer.my , sir-mahyar , توانا , iren
10-11-2012, 12:46 PM
ارسال: #25
(10-11-2012 12:18 PM)بهداد نوشته شده توسط:  با درود بله سیستمی مطالعه کردن از اهمیت بالایی برخورداره اما منظورم کتابهایی که بتونند انقلاب درونی ایجاد کنند چون بیش از 70٪ کتابهای منتشر شده جنبه ی فروش و بعد اقتصادی را دنبال میکنند . به ایده ی من عزیزان چون من مسلمان هستم اینو با صراحت اعلام میکنم کنار کتاب قرآن و حافظ در هر خونه ای باید این دو کتاب ارزشمند وجود داشته باشه . کسانیکه خوندند و بکار بستند میدونند در مورد چی حرف می زنم.
2 - معجزه ................. راندابرن ( مترجم نفیسه معتکف ) انتشارات لیوسا
دومی بینظیره حتی خیلی خیلی خیلی قدرتمندتر از راز هستش - خلاصه اگه معجزه را نداشته باشید عمرتون به فنا رفته چون اصلا تئوری نیست و سرتاسر کاربردی کاربردی هستش
با سپاس از شما عزیزان

سلام جناب بهداد

اتفاقا یکی از کاربران خوب انجمن همین دیروز پیشنهاد داد تا حتما کتاب معجزه رو بخونم

- منتهی بنده هم متوجه نشدم منظورتون رو از سیستمی

- آیا شیوه جدیدی از خواندن است
- یا منظورتان کتاب الکترونیک است

متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: بهداد , Delta.H , amiryazdani138 , mohajer.my , توانا
10-11-2012, 01:01 PM
ارسال: #26
با درود خدمت جناب مهدی بزرگوار
کتابهای سیستمی = کتابهایی هستند که تمرکز روی مبحث مربوطه دارند و بطور سلسله وار برای تکمیل مباحث قبل به بازار ارائه میشوند برای مثال باید بگم الان در جهان فیلمهای راز با بررسی تحلیلگرانه نسخه های قبلی را تکمیل تر میکنند و کسی که تحلیلگر این علم بینهایت هستش باید هر 15 دی وی دی منتشز شده و کتابهای مربوط به اون رو مطالعه و به چالش بکشه . البته این مثال بود
2 - مطالعه سیستمی = به اداب برنامه ای مطالعه ای که روانشناسان توصیه کردند گفته میشود که میتواند دستاوردهای زیادی در ذهن داشته باشه بطور مثال : اگر کتابی را قصد مطالعه دارید باید حداقل 3 بار پشت سر هم آنرا مطالعه کنید بار اول خواندن اجمالی جهت آشنایی / بار دوم با دقت و آرم جهت تمرکز با موضوعات / بار سوم ریتمیک و تحلیلگرانه با نت برداری از نکات مهم
با سپاس
 تشکر شده توسط: M3HDI , Delta.H , amiryazdani138 , mir abbas , mohammad62 , dara , venus2 , mohajer.my , توانا , iren
10-11-2012, 02:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-16-2012 06:15 AM، توسط Delta.H.)
ارسال: #27
کتابهای زیادی خوانده ام اما چون گفته شده تأثیرگذارترین، اولین کتابی که در زمینه موفقیت خواندم و واقعاً تاثیر بزرگی بر زندگیم گذاشت کتاب" عظمت خود را دریابید" اثر دکتر وین دایر بود که آن را در میان چند کتاب و مجله که توسط کسی در کنار جاده برون شهری دور ریخته بودند پیدا کردم!
این کتاب مرا با عالم و علوم موفقیت و روانشناسی آشنا کرد و تاثیر واقعا قابل توجهی بر سرنوشتم گذاشت.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , M3HDI , amiryazdani138 , mir abbas , mohammad62 , بهداد , nami , venus2 , mohajer.my , توانا , iren
10-12-2012, 12:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-26-2012 01:26 AM، توسط nami.)
ارسال: #28
با سلام و سپاس
 تشکر شده توسط: M3HDI , مــجــیــנ , P@RSA , mohammad62 , Delta.H , بهداد , کامیار کاظمی , jahanagahi , Divar , goldmen , حامد , mosafer bedar , sir-mahyar , mohajer.my , توانا
10-12-2012, 03:40 PM
ارسال: #29
کتابای رابرت کیوساکی به خصوص پدر پولدار پدر بی پول
چه کسی پنیر مرا جابجا کرده
قورباغه را قورت بده

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , مــجــیــנ , بهداد , jahanagahi , nami , mohajer.my , توانا
10-13-2012, 12:45 AM
ارسال: #30
پدر پولدار و پدر بی پول که عالی بود
بهانه تراشی ممنوع اثر برایان تریسی هم خوب بود
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , nami , habib tousi , توانا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین مکان برای غرفه نمایشگاهی کجاست؟ Amiraliamirali 1 849 08-14-2016 12:30 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!..... mallarme 150 29,928 05-07-2014 10:44 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  از کوتهی توست که دیوار بلند است! نرگس فیاض 100 13,394 11-12-2013 12:28 PM
آخرین ارسال: نرگس فیاض
  5درسی که یک میلیونر به من داد jahanagahi 13 3,595 07-08-2013 03:40 PM
آخرین ارسال: بابایی
  به آنها بگوئید که من یک انسانم... mallarme 0 356 11-26-2012 01:52 PM
آخرین ارسال: mallarme
  کتابهایی در رابطه با تبلیغات مهدی گل محمدی 8 2,179 11-01-2011 04:58 PM
آخرین ارسال: سعید سیری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS