ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده ی در آمد زا
زمان کنونی: 05-17-2024, 01:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: mortezafox
پاسخ: 126
بازدید: 41030

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده ی در آمد زا
06-13-2011, 09:56 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-13-2011 09:58 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #11
RE: ایده ی در آمد زا
دوست عزیز شما که مدرک مهندسی برق دارید.احتمالا بتوانید دوربین مدار بسته ببندید یا اگر نمی توانید با خرید یک سی دی آموزشی(در گوگل سرچ کنید) این شغل را آموزش ببینید
این شغل ،شغل پردرآمدی می باشد و مطمئن باشید حداقل کم روزی 100هزار تومان سود خواهد داشت فقط تلاش می خواهد
در ضمن شما می توانید با عضویت در تیم هایی که در انجمن در حال تشکیل هستند عضو شوید و باهم کار کنیم.

فقط توکلت به خدا باشد و راهت را بدون توجه به حرف های دیگران ادامه بده مطمئن باش دراین راه موفق خواهی شد

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , arash67 , mostafa ghobadi , kimyya , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi
06-13-2011, 11:35 AM
ارسال: #12
در حین معرفی مشاعل در این مجله می توانید در قسمتی از سایت ارایه مجله , هم به معرفی افراد جویای کار به کار فرما اختصاص دهید اون هم انلاین و به روز چون امروزه همونطور که پیدا کردن کار خوب کمی سخته پیدا کردن کارگر خوب سخت تره Shy

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mostafa ghobadi , kimyya , mohajer.my , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض
06-13-2011, 12:25 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-13-2011 12:52 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #13
بله عالیست ممنون از نظراتتون
ما می توانیم سوای اینکه در مجله آگهی دهیم می توانیم در خود سایت نیز آگهی بدهیم و این خود سود سرشاری خواهد داشت.

مشکلات فروش اینترنتی مجله این است که پس از خرید فورا در سایت ها برای دانلود قرار می گیرد و فروش ما کم می شود.
حال نظر بنده چیست؟ ما می توانیم برای چاپ اول این مجله با تیراژ پایین کار را آغاز کنیم یعنی در کنار فروش انلاین فروش نسخه چاپی هم داشته باشیم
پولی که بابت آگهی می گیریم سرمایه اولیه ماست و مقداری هم خودمان می گذاریم و چاپ اول را شروع می کنیم. پس از فروش نسخه اول این مجله سودی که به دست میاید را برای چاپ دوم می گذاریم در دو چاپ اول شاید برایمان پولی نماند ولی از چاپ سوم به بعد غیر از سرمایه ای که برای بالا بردن تیراز چاپ می گذاریم بقیه سود می باشد

برای ترغیب فروش مجله می توانیم عناوین مطالب را در سایت بگذاریم

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , دلشاد حسین پور , mohajer.my , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض
06-13-2011, 10:58 PM
ارسال: #14
با کمک آقای کاظمی می توانیم مجوز های لازم را بگیریم

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض
06-13-2011, 11:24 PM
ارسال: #15
هر کمکی از دست من ساخته باشد در خدمت هستم اما متاسفانه پروسه مجوز مجله بسیار زمان بر است.
اما من پیگیر خواهم بود...

راهنماي دريافت مجوز انتشار نشريه (اعم از روزنامه، مجله و بولتن)
صاحب‌امتياز ـ فردي است كه جواز انتشار نشريه به نام او صادر شده است و بر سياست‌گذاري و خط‌ مشي نشريه نظارت مي‌كند.
مطبوعات ـ عبارت‌اند از نشرياتي كه منظم با نام ثابت و تاريخ و شمارة رديف در زمينه‌هاي گوناگون خبري، اقتصادي، اجتماعي، سياسي، كشاورزي، فرهنگي، ديني، علمي، فني، نظامي، هنري،‌ ورزشي و نظاير اين‌ها منتشر مي‌شود.
شرايط متقاضي
* نداشتن حجر و ورشكستگي به تقلب و تقصير
* داشتن 25 سال تمام
* داشتن مدارك تحصيلي كارشناسي و بالاتر، در هر يك از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهي
* تابعيت جمهوري اسلامي ايران
* مسلمان يا از اقليت‌هاي مذهبي رسمي باشد.
* نداشتن اشتهار به فساد اخلاقي و سابقة محكوميت كيفري
مدارك لازم
تقاضانامة كتبي به همراه:
* 7 قطعه عكس 4*3
* تصوير مدرك تحصيلي به همراه اصل آن براي تطبيق
* سه نسخه تصوير از همة صفحات شناسنامه
* ارائه اساسنامه و آگهي ثبت در روزنامة رسمي كشور (براي متقاضيان حقوقي)
* مجوز كميسيون انتشارات دولتي (براي مؤسسات دولتي)
* تصوير كارت انجام خدمت نظام وظيفة عمومي يا معافيت از خدمت
* گواهي نداشتن سوءپيشينه (معرفي‌نامه صادر خواهد شد.)
* گواهي سابقة كار مطبوعاتي (در صورت دارا بودن آن)

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , مصطفي , mostafa ghobadi , mohajer.my , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض
06-14-2011, 12:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-14-2011 11:30 PM، توسط مصطفي.)
ارسال: #16
سلام

بعضي وقتها ايده هست ولي سرمايه جهت شروع كار نيست . مثالي ميزنم .

من در حدود 4 سال پيش بطور ناخودآگاه سرمايم از بورس خارج شد و اتفاقات ناخوشايندي تو زندگيم افتاد .
سهمهايي خوبي كه يكي پس از ديگري به راحتي از جلوي دستم عبور كرد بدون اينكه من بتونم كاري انجام بدم به دليل اينكه پولي نداشتم كه بخرم و حتي كسي حاضر نبود به من قرض بده و يا بتونم از جايي وام بگيرم .
حتي تلاش كردم سرمايه گذار پيدا كنم تا بلكه بياد و سرمايه گذاري كنه و در سود شريك بشم .
خيلي برام جالب بود كه چرا هيچكس توجه نميكنه . با اينكه بعضيها من ميشناختن و ميدونستن چيزي كه ميگم
از روي تجربم و تحليل كردم .
وقتي كه سهام سايپا به قيمت 115 تومن معامله ميشد باور كنيد خيلي گشتم تا كسي پيدا بشه تا اين سهم بهش معرفي كنم بخره . اينقدر مطمئن بودم كه اگر كسي ده ميليارد پول مياورد براش تك سهم ميشدم . اما دريغ از يك نفر . دوست داشتم داد بزنم بگم مردم اگر پول داريد بياييد اين سهم بخريد . حيف از دست بره .ولي انگار كسي صدام نميشنيد . من به دوستانم گفتم و هركسي كه ميشناختم . ولي اين نكته برام جالب بود كه كسي اهميت نداد . تا اينكه اين سهم در مدت كوتاهي (دو ماه ) به 170 رسيد . ( بعد از افت و خيزي كه داشت قيمت به محدوده 400 رسيد .)
البته سايپا رو براي نمونه گفتم . در لينك زير چند نمونه از تحليل بعضي سهمها رو قرار دادم كه هيچكدومش من نخريدم به دليل نداشتن سرمايه و فقط نظاره گر بالا رفتن قيمت بودم :

http://www.iranjoman.com/thread20623-6.html#post101112
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , mjdehghani , ناصر صادقی , Divar , نرگس فیاض
06-14-2011, 06:30 AM
ارسال: #17
(06-14-2011 12:53 AM)مصطفي نوشته شده توسط:  سلام

بعضي وقتها ايده هست ولي سرمايه جهت شروع كار نيست . مثالي ميزنم .

من در حدود 4 سال پيش بطور ناخودآگاه سرمايم از بورس خارج شد و اتفاقات ناخوشايندي تو زندگيم افتاد .
سهمهايي خوبي كه يكي پس از ديگري به راحتي از جلوي دستم عبور كرد بدون اينكه من بتونم كاري انجام بدم به دليل اينكه پولي نداشتم كه بخرم و حتي كسي حاضر نبود به من قرض بده و يا بتونم از جايي وام بگيرم .
حتي تلاش كردم سرمايه گذار پيدا كنم تا بلكه بياد و سرمايه گذاري كنه و در سود شريك بشم .
خيلي برام جالب بود كه چرا هيچكس توجه نميكنه . با اينكه بعضيها من ميشناختن و ميدونستن چيزي كه ميگم
از روي تجربم و تحليل كردم .
وقتي كه سهام سايپا به قيمت 115 تومن معامله ميشد باور كنيد خيلي گشتم تا كسي پيدا بشه تا اين سهم بهش معرفي كنم بخره . اينقدر مطمئن بودم كه اگر كسي ده ميليارد پول مياورد براش تك سهم ميشدم . اما دريغ از يك نفر . دوست داشتم داد بزنم بگم مردم اگر پول داريد بياييد اين سهم بخريد . حيف از دست بره .ولي انگار كسي صدام نميشنيد . من به دوستانم گفتم و هركسي كه ميشناختم . ولي اين نكته برام جالب بود كه كسي اهميت نداد . تا اينكه اين سهم در مدت كوتاهي (دو ماه ) به 170 رسيد . ( بعد از افت و خيزي كه داشت قيمت به محدوده 400 رسيد .)
البته سايپا رو براي نمونه گفتم . در لينك زير چند نمونه از تحليل بعضي سهمها رو قرار دادم كه هيچكدومش من نخريدم به دليل نداشتن سرمايه و فقط نظاره گر گر بالا رفتن قيمت بودم :

http://www.iranjoman.com/thread20623-6.html#post101112

دوست من در صورتی که تجربیات مفید دارید می توانید آنها را در اختیار دیگران هم قرار دهید و مدیریت بخش بورس و خرید و فروش آن را بر عهده بگیرید!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: مصطفي , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , مرضیه عباسی
06-14-2011, 10:27 PM
ارسال: #18
برای جلو گیری از کپی کردن با یکی از دوستام صحبت کردم می شه پسورد داد و این که روی یک کامپیوتر باز بشه

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , ناصر صادقی , نرگس فیاض
06-14-2011, 11:08 PM
ارسال: #19
با سلام به ادمین عزیز. امروز من و آقا مصطفی همدیگر را دیدیم.و خیلی صحبت کردیم. ایده های زیبائی دارد و لازمه اش همکاری با ایشان است که من به ایشان قول دادم همکاری لازم انجام شود. مطمئن باشید در صورت شروع حتما شما و بقیه عزیزان انجمن را در جریان قرار خواهیم داد.و اطمینان دارم اگر با پیشنهاد من ایشان پیگیر مسئله باشند سود خوبی نصیب همه خواهد شد.من در سنی نیستم که اگر بدانم سود دهی دارد خدا نخواسته تکروی کنم.
پس از انجان حرکت ایشان یک گروه سه نفری به ریاست شما تشکیل خواهد شدو ضمن تحقیق کامل (از نظر خوشنامی )در مورد آنان , سرمایه گذاری انجام خواهد شد. موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , mostafa ghobadi , faramarz , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , حمید رضا غ
06-15-2011, 12:24 AM
ارسال: #20
در مورد سرمایه گذاری:

ادمین سایت : بعنوان رئیس جلسات
معاون سرمایه گذاری
حسابدار
(افتتاح حساب به نام هر سه نفر و قابل پرداخت با دو امضا - رئیس و حسابدار)
ناظر(با اختیارات کامل در جهت نحوه انجام پروژه و نحوه سرمایه گذاری و خرجها و هزینه ها)

منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مصطفي , Enaiat , mostafa ghobadi , ناصر صادقی , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , حمید رضا غ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,643 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,654 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 257 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 436 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 637 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,420 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,886 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,424 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  معرفی شغلهای در حال حاضر اعضا mteam 187 44,662 07-23-2017 07:07 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمای و همکاری در زمینه های برق،IT،تکنولوژی nimamani 0 402 06-24-2017 05:39 PM
آخرین ارسال: nimamani
  شریک یا سرمایه گذار همراه با شغل در استان قم کار سرمایه موفقیت 0 635 06-22-2017 03:38 PM
آخرین ارسال: کار سرمایه موفقیت
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,455 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,258 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,032 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درامد از زائرین کربلا در اربعین sadegh_mp2 4 575 03-20-2017 01:39 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,238 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 868 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  مشارکت در تولید - 60 میلیون سرمایه از شما تولید از ما Shahramnon 2 3,570 01-02-2017 04:30 PM
آخرین ارسال: Shahramnon
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,937 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  نیازمند سرمایه گذار در زمینه بورس wikionline 0 951 07-27-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: wikionline

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS