ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تنظیم قرارداد شراکت در کار اینترنتی
زمان کنونی: 05-06-2024, 11:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: emad_khoda
آخرین ارسال: IT Engineer
پاسخ: 20
بازدید: 4709

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم قرارداد شراکت در کار اینترنتی
04-04-2012, 11:12 PM
ارسال: #11
RE: تنظیم قرارداد شراکت در کار اینترنتی
در راستای حرف اقا احسان این رو هم بگم که پدر بنده حدود 2 ساله مبلغ 9 میلیون تومان به یه بابایی جنس فروخته اما پول نگرفته
با اینکه چک از یارو داره و حتی حکم جلبش رو هم داره اما همینطوری کلا دیگه بیخیال شده تازه کلی هم خرج وکیل شد.
واسه همین صرفا به چک و صفته قناعت نکنید.
راه حل به نظر من اینه : شما به هیچ وجه کل این پول رو به ایشون ندید و ایشون رو استخدام کنید و هر جا که به پول لازم بود خورد خورد
یا خودتون پرداخت کنید یا بهشون بدید مثلا : وقتی هاست خواستن آدرس شرکت مد نظر رو بگیرین و شما هاست رو خریداری کنید.
یک نکته دیگه اونم اینکه حتما حتما دامنه سایت به نام خودتون باشه.(قضیه سایت پی سی دانلود نشه که با هزار بدبختی سیاه پوری تونست دامینش رو پس بگیره)

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , emad_khoda , REZA HAJISALIMI , ehsan_info
04-04-2012, 11:39 PM
ارسال: #12
(04-04-2012 06:26 PM)emad_khoda نوشته شده توسط:  سلام
دوستان چند وقتی است که یه بنده خوایی به من پیشنهاد یک ایده راه اندازی یک سایت بین المللی(english) اینترنتی رو داده ، بنده طرح رو خوندم و بنظر بد نیومد....

این طرح با برآورد سرمایه 5-7 میلیونی معرفی شده
پیش بینی شروع درآمد زایی از سایت 4 ماه می باشد و 500 تا 700 دلار در ماه سود دارد
کار قرار هست به صورت مشارکتی باشد
اما سرمایه کار از من و اجراکننده کار پیشنهاد کننده طرح است
درصد پشنهادی هم 60(سرمایه گذار=من) و 40(اجرا کننده) است

فقط یکم دو دل هستم چون روی طرف زیاد آشنایی ندارم و میترسم پول دستش بدم
حال بنده می خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم برای چنین کاری چه قرار دادی بنویسم و چه مواردی لحاظ شه کار به مشکل برنخورم....و مثلا یارو پول و نگیره هاپولی کنه یا کار رو درست انجام نده و....
چون سایت خارجی قرار هست راه اندازی شود و مبالغ به صورت حساب الکترونیکی نقل و انتقال می شه(که چنچ کردن دلار ها هم کننده ار بر عهده گرفته) و همینطور هاست و دامنه هم از سرور های خارجی تهیه می شه ....توصیتون چی هست ؟

سلام.

چه مبلغ زيادي ازتون خواسته! حتما ليست موارد و هزينه ها رو ازش بگيرين و با چند كاردان در اين زمينه مشورت كنيد.

چون قبلا خودم بخاطر وضع مشابهي، ضرر ديدم.

شديدا توصيه ميكنم:

- دامنه رو به نام يك گروه يا شركت ثبت شده ثبت كنيد، نه به اسم شخص!

- حتي بي ارزش ترين و بديهي ترين موارد رو در قرارداد مشخص كنيد و هيچ چيز رو جا نندازين. كار رو فازبندي كنين و در قرارداد بيارين.

- ضمانت بگيرين و خسارت و ... رو در قرارداد بيارين.

اين رو هم يادآوري ميكنم كه كسب درآمد، تبديل درآمد و دريافت پول به ريال براي ما ايرانيا الان خيلي سخت شده. خيلي ها رو سراغ دارم كلي درآمد كسب كردن و موقع تصفيه حساب، حسابشون بلوكه شد! اگه اون طرف كسي رو داري كه حسابش رو در اختيارت بذاره، اين مشكل تا حدي حل ميشه.

در مورد محدوديت براي چند آيپي، ممكنه منظورشون سيستم هاي مالي مثل paypal و ... بوده كه خيلي روي آيپي حساس هستن و هي پشت سر هم و بي دليل مشكوك ميشن و مدارك ميخوان!!! اما سيستم مديريت سايت نميتونه روي آيپي محدوديت داشته باشه، مگر اينكه جايي كه قراره ازش Host بخرين، با ايرانيا رابطه خوبي نداشته باشه و ديده شده كه طرف با آيپي ايران وارد شده و سايتش بسته شد. اگه اينطور باشه، بايد يه سرويس اسمشو نبر از سرور كشوري كه خودتون رو از اونجا جا زدين تهيه كنين و هميشه با استتفاده از اون، وارد پنل مديريت بشين. (البته در اينصورت ممكنه اطلاعات مهمتون اين وسط لو بره)

موفق باشيد.

سدنا
 تشکر شده توسط: حامد , اقاي ايـــده , emad_khoda , Alireza_Kh , کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI
04-04-2012, 11:59 PM
ارسال: #13
اگر قراره در این حد سرمایه بزاری چندتا نکته رو مواظب باش.
1. قرار داد کتبی و قانونی
( انقدر سرمایه واقعا میطلبه یه همدیگرو ببینین و قرارداد کتبی بنویسین. )
2. ذکر در قرار داد برای بازگشت پول. یعنی طوری که اونی که ایده داده باید بگه تا فلان وقت پول تو از این ایده در میاد و بهت میدن و اگر قبل از اون طرف خواست کنار بکشه یا ایده به نتیجه نرسید باید پول شمارو پس بده با سود مشخصش.

اینارو حتما ذکر کن

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , emad_khoda
04-05-2012, 12:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2012 12:18 AM، توسط emad_khoda.)
ارسال: #14
واقعا ممنون از بچه های گل انجمن که وقت میزارن و پاسخ میدن...اون دکمه تشکر کمه واسشون
----------------

خوب حرف بچه ها کاملا درسته با این شرایط نمی شه استارت زد.خوب اما من اصل ایده رو می گم تا هم یک ایده معرفی شه و هم اینکه شاید کسه دیگه ای در این زمینه آشنایی داشته باشه و حتی بتونیم کار کنیم Tongue....و جزیئات را برای آقای کاظمی پ خ می کنم Cool

طرح این است : راه اندازی سایت مانیتور HYIP
توجه کنید که hyip نه بلکه مانیتور هایپ
برای دوستانی که نمی دونن:HYIP مخفف 4 کلمه High Yield Investing Program ميباشد و به معني برنامه هاي سرمايه گذاري با سود بالاست. به عبارت ديگر سرمايه گذاري در يک HYIP به شما سود کلاني را باز مي گرداند. وقتي که سود حاصل از سرمايه گذاري در HYIP را با بانکها مقايسه کنيد، مي بينيد که بانک ماهانه 1 تا 2 درصد به شما سود مي دهد. يعني سالانه بين 12 تا 24 درصد اما سایتهای HYIP به صورت میانگین ماهانه حدود 15 درصد و بیشتر به سرمایه گذارها به صورت آنلاین پرداخت می کند.
چرا همه در سرمايه گذاري در HYIP ميليونر نمي شوند؟ جواب واضح و ساده است. در تجارت يك قانون از ديرباز حاكم بوده است كه هر چفدر ميزان ريسك در يك تجارت بيشتر شود سود آن نيز به همان نسبت زياد مي شود(High Yield = High Risk).
سایتهای هاي بسیار زيادي در اينترنت وجود دارند که از سیستم جذب سرمایه HYIP استفاده مي کنند.براي اطلاعات روزانه و چگونگي عملكرد اين سایتها و وضعيت پرداخت سود آنها مي توانيد از سايتهاي مانيتورينگ كمك بگيريد که وضعیت پرداخت آن را به صورت روزانه یا هفتگی مشخص نمایش می دهد.به سایتهایی که کلاهبردار شناخته می شوند در اصطلاح اسکم (Scam) گفته می شود. اگر این سایتها پس از مدتی پرداختی نداشته باشند در سایتهای مانیتور هایپ با نام اسکم نمایش داده خواهد شد و در لیست سیاه (Balack List) منتقل می شوند.{منبع ایران گلد)

حال از کجا باید اطمینان کرد که در کدام سایت هایپ سرمایه گذاری کرد از یکی از راه ها مراجعه به سایتهای مانیتورینگ hyip معتبر است.این سایت ها کارشان رصد کردن و شناسایی سایتهای هایپ هست و هرروزه وضعیت پرداختی های این سایتها را در اختیار کاربران قرار می دهند
یک نمونه از این سایتها که hyipexplorer.com دارای بیش از 8هزار کاربر - 65هزار بازدید روزانه-رنک 3-سابقه 5 سال-هم اکنون بیش از 2000دلار درآمد ماهانه

(04-04-2012 11:39 PM)IT Engineer نوشته شده توسط:  
(04-04-2012 06:26 PM)emad_khoda نوشته شده توسط:  سلام
دوستان چند وقتی است که یه بنده خوایی به من پیشنهاد یک ایده راه اندازی یک سایت بین المللی(english) اینترنتی رو داده ، بنده طرح رو خوندم و بنظر بد نیومد....

این طرح با برآورد سرمایه 5-7 میلیونی معرفی شده
پیش بینی شروع درآمد زایی از سایت 4 ماه می باشد و 500 تا 700 دلار در ماه سود دارد
کار قرار هست به صورت مشارکتی باشد
اما سرمایه کار از من و اجراکننده کار پیشنهاد کننده طرح است
درصد پشنهادی هم 60(سرمایه گذار=من) و 40(اجرا کننده) است

فقط یکم دو دل هستم چون روی طرف زیاد آشنایی ندارم و میترسم پول دستش بدم
حال بنده می خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم برای چنین کاری چه قرار دادی بنویسم و چه مواردی لحاظ شه کار به مشکل برنخورم....و مثلا یارو پول و نگیره هاپولی کنه یا کار رو درست انجام نده و....
چون سایت خارجی قرار هست راه اندازی شود و مبالغ به صورت حساب الکترونیکی نقل و انتقال می شه(که چنچ کردن دلار ها هم کننده ار بر عهده گرفته) و همینطور هاست و دامنه هم از سرور های خارجی تهیه می شه ....توصیتون چی هست ؟

سلام.

چه مبلغ زيادي ازتون خواسته! حتما ليست موارد و هزينه ها رو ازش بگيرين و با چند كاردان در اين زمينه مشورت كنيد.

چون قبلا خودم بخاطر وضع مشابهي، ضرر ديدم.

شديدا توصيه ميكنم:

- دامنه رو به نام يك گروه يا شركت ثبت شده ثبت كنيد، نه به اسم شخص!

- حتي بي ارزش ترين و بديهي ترين موارد رو در قرارداد مشخص كنيد و هيچ چيز رو جا نندازين. كار رو فازبندي كنين و در قرارداد بيارين.

- ضمانت بگيرين و خسارت و ... رو در قرارداد بيارين.

اين رو هم يادآوري ميكنم كه كسب درآمد، تبديل درآمد و دريافت پول به ريال براي ما ايرانيا الان خيلي سخت شده. خيلي ها رو سراغ دارم كلي درآمد كسب كردن و موقع تصفيه حساب، حسابشون بلوكه شد! اگه اون طرف كسي رو داري كه حسابش رو در اختيارت بذاره، اين مشكل تا حدي حل ميشه.

در مورد محدوديت براي چند آيپي، ممكنه منظورشون سيستم هاي مالي مثل paypal و ... بوده كه خيلي روي آيپي حساس هستن و هي پشت سر هم و بي دليل مشكوك ميشن و مدارك ميخوان!!! اما سيستم مديريت سايت نميتونه روي آيپي محدوديت داشته باشه، مگر اينكه جايي كه قراره ازش Host بخرين، با ايرانيا رابطه خوبي نداشته باشه و ديده شده كه طرف با آيپي ايران وارد شده و سايتش بسته شد. اگه اينطور باشه، بايد يه سرويس اسمشو نبر از سرور كشوري كه خودتون رو از اونجا جا زدين تهيه كنين و هميشه با استتفاده از اون، وارد پنل مديريت بشين. (البته در اينصورت ممكنه اطلاعات مهمتون اين وسط لو بره)

موفق باشيد.
مرسی از اطلاعات خوبت IT [جان....بله ایشان منظورشان این است که تغییر آیپی نیاز به verify مجدد داره و بهتره یک نفر کنترل کنه حساب رو.......همینطور خوب ما مسلما هاست ودامین رو از سایت های غیر ایرانی تهیه خواهیم کرد...امنیت هاست بسیار مهم است
آیتی جان من قسمتی از نقل قول ایشان را که در جواب من دادند می گذارم شاید بهتر بتوانید راهنمایی کنید

هتر است چند مورد رو متذكر بشم :
1 - حساب بايستي بنام سايت باشد و نه به نام افراد چون افرادي كه ميخواهند هايپشان را اد كنند
به نام حساب توجه ميكنند كه بايستي همنام سايت باشد .
از نظر مسائل امنيتي هم راي جلوگيري از هرگونه هك شدن حساب ها ، بايستي كنترل حساب ها
و ايميل ها در اختيار يك فرد باشد نه بيشتر ( چون با هر تغيير آي پي مراحل تاييد و وريفاي كردن ميخواهد ) .
2 - اسكريپت و هاستينگ هم به نام سايت خريداري ميگردد و با ايميل جداگانه از طريق حساب الكترونيك ليبرتي رزرو . )
كليه تراكنش هاي از طريق ليبرتي رزرو - پرفكت ماني و يا وبماني انجام ميگيرد و به همين خاطر هاستينگ وفراهم كننده ي اسكريپت و طراح در اصل با سايت طرف هستند و نه با افراد .
3 - در خصوص مديريت هم چون اسكريپت و هاست و ايميل ها روي تغيير آي پي و يا دو آي پي بودن حساسيت دارند پس نميتوان از دو راهرو اقدام كرد و بايستي مديريت يكتا باشد .
4 - بحث بر روي تست و آزمون و خطا نيست ، چون بنده كاري رو ميخواهم استارت بزنم كه منبع درآمد ساليانه ما باشد به همين خاطر جاي آزمون و خطا نيست و خداي نكرده به خاطر يك مورد حفره ي امنيتي و يا خطاي سهوي حساب ها و يا سايت به خطر بيافتد نه تنها سرمايه مادي از بين ميرود بلكه صدها ساعت كار .
"
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI
04-05-2012, 12:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2012 12:48 AM، توسط IT Engineer.)
ارسال: #15
نقل قول : مرسی از اطلاعات خوبت IT [جان....بله ایشان منظورشان این است که تغییر آیپی نیاز به verify مجدد داره و بهتره یک نفر کنترل کنه حساب رو.......همینطور خوب ما مسلما هاست ودامین رو از سایت های غیر ایرانی تهیه خواهیم کرد...امنیت هاست بسیار مهم است
آیتی جان من قسمتی از نقل قول ایشان را که در جواب من دادند می گذارم شاید بهتر بتوانید راهنمایی کنید

1 - حساب بايستي بنام سايت باشد و نه به نام افراد چون افرادي كه ميخواهند هايپشان را اد كنند
از نظر مسائل امنيتي هم راي جلوگيري از هرگونه هك شدن حساب ها ، بايستي كنترل حساب ها
و ايميل ها در اختيار يك فرد باشد نه بيشتر ( چون با هر تغيير آي پي مراحل تاييد و وريفاي كردن ميخواهد ) .
2 - اسكريپت و هاستينگ هم به نام سايت خريداري ميگردد و با ايميل جداگانه از طريق حساب الكترونيك ليبرتي رزرو . )
كليه تراكنش هاي از طريق ليبرتي رزرو - پرفكت ماني و يا وبماني انجام ميگيرد و به همين خاطر هاستينگ وفراهم كننده ي اسكريپت و طراح در اصل با سايت طرف هستند و نه با افراد .
3 - در خصوص مديريت هم چون اسكريپت و هاست و ايميل ها روي تغيير آي پي و يا دو آي پي بودن حساسيت دارند پس نميتوان از دو راهرو اقدام كرد و بايستي مديريت يكتا باشد .
4 - بحث بر روي تست و آزمون و خطا نيست ، چون بنده كاري رو ميخواهم استارت بزنم كه منبع درآمد ساليانه ما باشد به همين خاطر جاي آزمون و خطا نيست و خداي نكرده به خاطر يك مورد حفره ي امنيتي و يا خطاي سهوي حساب ها و يا سايت به خطر بيافتد نه تنها سرمايه مادي از بين ميرود بلكه صدها ساعت كار .
"

خواهش ميكنم دوست عزيز،

پاسخ ها:

1- اين مورد ميتونه درست باشه. شما اگه بخواين به حساب سايتي پول بريزين، به حساب شخصي بيشتر اعتماد ميكنين يا حساب به نام شركت؟! مسلمه كه حساب شركت.
اما براي چك كردن حساب، شما ميتوني با همون آيپي كه شريكت وارد ميشه، وارد بشي.

2- فكر كنم منظور اين بوده كه فروشنده، براي اسكريپت فقط روي همان دامين لايسنس ميده؟ اگه اينطوره، در ثبت دامنه خيلي بيشتر دقت كنيد!

3- اين مورد رو قبول ندارم.

4- با رعايت چند مورد امنيتي ساده، هيچ مشكلي پيش نمياد! ضمنا اين مورد رو شما بايد به ايشون بگيد، نه ايشون به شما!

در صورت تصميم نهايي براي انجام هر كاري با اين مبلغ: من اگر جاي شما بودم، حتما بصورت حضوري و با مدارك و قرارداد محضري اقدام ميكردم.

موفق باشيد.

سدنا
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , emad_khoda , REZA HAJISALIMI
04-05-2012, 01:55 AM
ارسال: #16
يه سوال

چرا اون شخص حودش نميره يه وام بگيره مثل خودرو يا هر چيزي ديگه يا از كسي فرض بگيره اگز اينقدر مطممنه و اينقدر سود دهي داره

يكم بو داره

حتما از يه مشاور حقوقي كمك بگير

چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , emad_khoda , REZA HAJISALIMI
04-05-2012, 10:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2012 10:56 AM، توسط emad_khoda.)
ارسال: #17
(04-05-2012 12:46 AM)IT Engineer نوشته شده توسط:  
نقل قول : مرسی از اطلاعات خوبت IT [جان....بله ایشان منظورشان این است که تغییر آیپی نیاز به verify مجدد داره و بهتره یک نفر کنترل کنه حساب رو.......همینطور خوب ما مسلما هاست ودامین رو از سایت های غیر ایرانی تهیه خواهیم کرد...امنیت هاست بسیار مهم است

"

خواهش ميكنم دوست عزيز،

پاسخ ها:

1- اين مورد ميتونه درست باشه. شما اگه بخواين به حساب سايتي پول بريزين، به حساب شخصي بيشتر اعتماد ميكنين يا حساب به نام شركت؟! مسلمه كه حساب شركت.
اما براي چك كردن حساب، شما ميتوني با همون آيپي كه شريكت وارد ميشه، وارد بشي.

2- فكر كنم منظور اين بوده كه فروشنده، براي اسكريپت فقط روي همان دامين لايسنس ميده؟ اگه اينطوره، در ثبت دامنه خيلي بيشتر دقت كنيد!

3- اين مورد رو قبول ندارم.

4- با رعايت چند مورد امنيتي ساده، هيچ مشكلي پيش نمياد! ضمنا اين مورد رو شما بايد به ايشون بگيد، نه ايشون به شما!

در صورت تصميم نهايي براي انجام هر كاري با اين مبلغ: من اگر جاي شما بودم، حتما بصورت حضوري و با مدارك و قرارداد محضري اقدام ميكردم.

موفق باشيد.
-----
ممنون
در مورد بند 2 که فرمودید: خوب می شه خودم دامین و هاست رو بخرم دیگه درسته و بعد برا ایشون اکانت تعریف کنم تا اسکریپ ها و قالب رو نصب کنه...این بهتره نیست
در م
ورد 3 و 4 هم موافقم

خوب صددرصد حضوری و با مدارک و قرار داد کار خواهد شد...اما فعلا در فاز مذاکره ایم ...جنگ اول بی از صلح آخر Blush

(04-05-2012 01:55 AM)اميرعلي نوشته شده توسط:  يه سوال

چرا اون شخص حودش نميره يه وام بگيره مثل خودرو يا هر چيزي ديگه يا از كسي فرض بگيره اگز اينقدر مطممنه و اينقدر سود دهي داره

يكم بو داره

حتما از يه مشاور حقوقي كمك بگير
با سپاس از تو امیر جان
خودش هست دنبال وام ولی میگه فعلا جور نشده و اگه شروع شه خودش استارت می زنه حتما.....کلا واسه معامله با کسی که آدم 80% میشناسه همه چیز بوداره (نظره خودمه) Big Grin حالا این و که من 0.3 درصد میشناسم....
در مورد مشاور حقوقی من تو اراکی که من الان هستم مشاوره حقوقی که در این زمینه آشنا باشه و بتونه راهنمایی کنه وجود نداره چون این کار قواعد خاصی داره که نیاز هست مشاوره دهنده اطلاعات خاص رو داشته باشه مثل نوع هاست ها و مدیریتشون ، نحوه کارکردن و چنج پول الکترونیکی و ......(مشاورای اینجا اگه بخوای طلاق بگیری خوب مشاوره می دن lol)
مثلا مشاوره آقای IT جان تا اینجا خیلی کمک کرد چون کاملا مشخص هست که تخصص هایی رو دارند و می تونن Solution بدن
04-05-2012, 11:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2012 11:50 PM، توسط emad_khoda.)
ارسال: #18
سلام
از آقای IT Engeener (و دوستان دیگر)خواهشمندم در مورد موارد زیر اگه اطلاعات دارند ...بگن تا کمی روشن شم ....در ادامه مذاکره به اینجا رسیدیم
پاسخ اجرا کننده این است:
1 - در خصوص سايت حساسيت به خاطر مسئله ي امنيت و همچنين زمان بود ، چون ساعت 4 بامداد
در حاليكه با يك هايپ ادمين در حال مذاكره هستيم و ايشون 200 دلار براي ادشدن ميپردازند همون
لحطه مي بايست حساب چك شده و مبلغ تعرفه به هايپ ايشان مجدد دپوزيت شود و در همان زمان
كميسيون هاي آر سي بي اعضاي فعال پرداخت شود به همين خاطر عرض شد كه در مورد هايپ
مونيتورينگ به هيچ عنوان دو دسترسي به حساب امكان پذير نمي باشد .

2 - در خصوص هاست و دامين هم غرض از ثبت نام به نام مديريت مونيتورينگ به اين خاطر بود كه
در مراحل نصب و فعال سازي اسكريپت از طرف مديريت هاست پرووايدر مراحل وريفاي كردن بصورت
آنلاين مورد نياز است و نيمتوان باز با دو كاربر يك هاست را در اين مورد بخصوص دسترسي داشت .

3 - در موارد اسكريپت و بخش ادمين كنترل در مورد يك سايت تجاري نظير هايپ مونيتورينگ بايستي
كليه ي منافض امنيتي بسته شود و حالت حساسيت روي تغيير آي پي ماكزيموم انتخاب ميشود .
شايد در خصوص ساير سايت ها و سيستم ها موردي نداشته باشد ولي هايپ مونيتورينگ براي
موفق شدن نياز به 100% رعايت نكات امنيتي دارد كه با 2 ورودي آي پي و يا موازي بودن ادمين ها
اين عمل امكان پذير نيست .

4 - لايسنس دار بودن اسكريپت تضميني براي جلوگيري از هك شدن آن بواسطه ي داشتن دو مديريت
و يا ورود با چندين اي پي نميشود ( در مورد هايپ ها و مونيتورينگ ها پس از خريد اسكريپت اورجينال
ميبايست تك تك كدها در كامپايلر مخصوص چك شوند چه بسا خود اسكريپت پرووايدر كدهاي مخفي در
آن كار بگذارد كه در آينده و با افزايش مشتريان سايت و هجم نقدينگي در حساب ها آنزمان فعال شود .
 تشکر شده توسط: REZA HAJISALIMI
04-06-2012, 07:04 PM
ارسال: #19
UUUPP....
04-08-2012, 11:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-08-2012 11:26 PM، توسط IT Engineer.)
ارسال: #20
(04-05-2012 11:48 PM)emad_khoda نوشته شده توسط:  سلام
از آقای IT Engeener (و دوستان دیگر)خواهشمندم در مورد موارد زیر اگه اطلاعات دارند ...بگن تا کمی روشن شم ....در ادامه مذاکره به اینجا رسیدیم
پاسخ اجرا کننده این است:
1 - در خصوص سايت حساسيت به خاطر مسئله ي امنيت و همچنين زمان بود ، چون ساعت 4 بامداد
در حاليكه با يك هايپ ادمين در حال مذاكره هستيم و ايشون 200 دلار براي ادشدن ميپردازند همون
لحطه مي بايست حساب چك شده و مبلغ تعرفه به هايپ ايشان مجدد دپوزيت شود و در همان زمان
كميسيون هاي آر سي بي اعضاي فعال پرداخت شود به همين خاطر عرض شد كه در مورد هايپ
مونيتورينگ به هيچ عنوان دو دسترسي به حساب امكان پذير نمي باشد .

2 - در خصوص هاست و دامين هم غرض از ثبت نام به نام مديريت مونيتورينگ به اين خاطر بود كه
در مراحل نصب و فعال سازي اسكريپت از طرف مديريت هاست پرووايدر مراحل وريفاي كردن بصورت
آنلاين مورد نياز است و نيمتوان باز با دو كاربر يك هاست را در اين مورد بخصوص دسترسي داشت .

3 - در موارد اسكريپت و بخش ادمين كنترل در مورد يك سايت تجاري نظير هايپ مونيتورينگ بايستي
كليه ي منافض امنيتي بسته شود و حالت حساسيت روي تغيير آي پي ماكزيموم انتخاب ميشود .
شايد در خصوص ساير سايت ها و سيستم ها موردي نداشته باشد ولي هايپ مونيتورينگ براي
موفق شدن نياز به 100% رعايت نكات امنيتي دارد كه با 2 ورودي آي پي و يا موازي بودن ادمين ها
اين عمل امكان پذير نيست .

4 - لايسنس دار بودن اسكريپت تضميني براي جلوگيري از هك شدن آن بواسطه ي داشتن دو مديريت
و يا ورود با چندين اي پي نميشود ( در مورد هايپ ها و مونيتورينگ ها پس از خريد اسكريپت اورجينال
ميبايست تك تك كدها در كامپايلر مخصوص چك شوند چه بسا خود اسكريپت پرووايدر كدهاي مخفي در
آن كار بگذارد كه در آينده و با افزايش مشتريان سايت و هجم نقدينگي در حساب ها آنزمان فعال شود .

با عرض سلام مجدد خدمت دوستان،
چند بار اومدم جواب بدم ولي كاري پيش ميومد برام كه نميشد.

اول عرض كنم بنده به سيستم هايپ آشنايي ندارم و فقط اسمش رو شنيدم و تابحال طرفش نرفتم !!

اما مواردي كه فرموديد:

1- ظاهرا سيستمي كه قراره براتون نصب كنند تنها امكان ورود يك مدير داره. اگه سيستم رو از خود برنامه نويس ميخريد، نويسنده برنامه بايد حتي با دريافت مبلغي بتونه براي شرايط شما يك كاربر با دسترسي فقط با امكان نظارت رو به سيستم اضافه كنه. اگر منظورشون حساب بانكي بوده، همزمان دو كاربر نميتونن لاگين كنن، اما مشكلي از بابت آيپي نخواهد بود (با روشي كه در اولين پستم در اين تاپيك گفتم)

2- همانطور كه در پست قبلي عرض كردم، بهتر است در چنين مواردي يك گروه يا شركت و ... ثبت شده و رسمي داشته باشيد و به نام اون خريدها رو انجام بديد.

3- در گزينه 1 نظرم رو توضيح دادم.

4- مشخصه كه داشتن لايسنس ربطي به امنيت نداره. نويسنده اسكريپت به هيچ عنواني حق نداره كد مخفي در سيستم قرار بده، به جز موردي كه در قرارداد خريد ذكر بشه، مثل كدي كه چك ميكنه آيا اسكريپت روي دامنه لايسنس دار اجرا شده يا خير. از چيزي كه شما در بند 4 نقل كردين من اينطور متوجه شدم كه طرف ممكنه بعدها با بالا رفتن بازديد و مخاطب از شما باج بخواد !! اين برداشت من بود!!

هدف من از نوشته ها اين هست كه در چنين شرايطي بسيار دقت كنيد و اصلا منظورم اين نيست كه به اين شخص اعتماد نداشته باشيد!

حتما با چند نفر مشورت كنين، چند نفر كاردان و هم چند نفر كه با هايپ كار كرده اند.

نظر شخصي من (سواي مباحث فني و ...) اين هست كه بهتره طرف اين كارها نريد، چون شنيدم كه اين كارها غيرقانوني هست و ممكنه مشكلاتي براتون به وجود بياره و از چندجايي هم شنيدم كه حرامه. اين نظر شخصي من بود، چون دوست دارم درآمد خودم حلال و بابركت و بدون هيچ گونه شبهه باشه.

موفق باشيد.

سدنا
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 459 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,495 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 7,047 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 889 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,387 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,124 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,007 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار khademian 3 1,297 02-15-2017 12:31 AM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 943 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,734 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,600 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  درامد در اینترنت alicpu 457 97,318 10-07-2016 06:05 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,057 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,145 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,197 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  قروشگاه اینترنتی جواهرات aff70 0 567 02-19-2016 04:18 PM
آخرین ارسال: aff70
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 814 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  راهنمایی شروع به کار و دریافت نمایندگی mortaza_max 0 839 01-12-2016 11:41 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  کدام سرویس خرید و فروش اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی؟ hadi62 0 798 12-19-2015 12:47 PM
آخرین ارسال: hadi62
  سر دوراهی تغییر کار یا ادامه راه ... Divar 8 710 12-02-2015 12:57 PM
آخرین ارسال: Divar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS