سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تنظیم قرارداد شراکت در کار اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
دوستان چند وقتی است که یه بنده خوایی به من پیشنهاد یک ایده راه اندازی یک سایت بین المللی(english) اینترنتی رو داده ، بنده طرح رو خوندم و بنظر بد نیومد....

این طرح با برآورد سرمایه 5-7 میلیونی معرفی شده
پیش بینی شروع درآمد زایی از سایت 4 ماه می باشد و 500 تا 700 دلار در ماه سود دارد
کار قرار هست به صورت مشارکتی باشد
اما سرمایه کار از من و اجراکننده کار پیشنهاد کننده طرح است
درصد پشنهادی هم 60(سرمایه گذار=من) و 40(اجرا کننده) است

فقط یکم دو دل هستم چون روی طرف زیاد آشنایی ندارم و میترسم پول دستش بدم
حال بنده می خواستم از اساتید راهنمایی بگیرم برای چنین کاری چه قرار دادی بنویسم و چه مواردی لحاظ شه کار به مشکل برنخورم....و مثلا یارو پول و نگیره هاپولی کنه یا کار رو درست انجام نده و....
چون سایت خارجی قرار هست راه اندازی شود و مبالغ به صورت حساب الکترونیکی نقل و انتقال می شه(که چنچ کردن دلار ها هم کننده ار بر عهده گرفته) و همینطور هاست و دامنه هم از سرور های خارجی تهیه می شه ....توصیتون چی هست ؟
خوب من يك سوال دارم.
شما مراحل كار را هم مشخص كرديد؟؟؟؟
بطور مثال الان اگر بخواهيد با توجه به وام مسكن خانه بسازيد.مراحل را به ترتيب دسته بندي كردند.به فرض 30 درصد كار را انجام ميدهيد.يك مبلغ به شما واريز ميكنند تا 20 درصد ديگر را انجام بدهيد.و باز 20 درصد ديگر
حال شما.هم ايا همچين كاري را ميخواهيد انجام بدهيد؟؟؟؟؟
بطور مثال خريد هاست دامنه يك مبلغ بدهيد.طراحي سايت يك مبلغ ديگر پرداخت كنيد.و ادامه
يا به صورت يكجا پرداخت كنيد؟؟؟؟؟
به هردو صورت می تونم پیشنهاد بدم ؟ اما نظر اجرا کننده این هست که یکجا داده بشه؟ بعد مشکلی که هست ایشون میگه حساب اینترنتی حتما باید به نام سایت باشه! و یک نفر هم مدیر سایت باشه و به اون دسترسی داشته باشه !! هاست و دامین و غیره هم به اسم اون باشه و کلا همه چیز دسته اون هست و نظارت کلیه کاربران سایت و آیپی های مشترکینمون و ایشان گذارش هفتگی یا ماهانه می دن...منم زیاد به کار فنی طرحش آشنا نیستم میگه اسکریپتی که می خوایم برای سایت راه اندازی کنیم به چند آیپی حساسه (که برای من که خودم کامپیوتر خودندم و با شبکه آشنایی دارم نا معقوله!!) ....مثلا وقتی من به حساب و سایت دسترسی ندارم چه طوری میتونم مطمئن شم که تراکنش ها چقدر بوده و بدونم سایت چقدر سود داشته!!!
------------------------------------
طرح خوبه و اولین سایت ایرانی تو این زمینه هست که با وجود کمبودن این نوع سایت ها رقبا هم کمترند و با برنامه ریزی مناسب میشه به درآمدزایی سالانه خوبی رسید....به همین خاطر حتی خطر اینکه این آقا سایت رو بالا بیاره و بعد از رسیدن به سود دهی سال بعدد آن را به هاست دیگری منتقل کنه و بابای بده به من هم هست....
به همین خاطر می خوام مشورت بدید چطور عمل کنم بهتره
عماد جان این چیزی شما می فرمائید از نظر منطقی و علمی درست نیست! (ای پی و غیره)
بهتر است هر دو دسترسی داشته باشید و حتی شما به عنوان سرمایه گذار دسترسی بالاتری نیز داشته باشید بد نیست.
اما همه این موارد به میزان اعتماد دو طرف بستگی دارد و بهتر است دوستانه و برپایه اعتماد باشد چون همیشه راه فراری است.
راشتش این آقا رو تو یک پورتال که ایده می دادن یافتم به همیم خاطر می گم اطمینانم بالا نیست...ایشون فقط ضمانت چک یا سفته و ثبت قرار داد رو پذیرفتن تا اینجا، خودمم می خوام با قرضو قله این مبلغ و جور کنم واشه همین باید مطمئن شم حداقل پولم حداقل ازبین نمیره!......بعدشم آخه وقتی من سایت و حسابشو دسترسی ندارم چطور بدونم چقدر سود داشتیم که بخوام درصد سود و ضرر رو حساب کنم!!!!!! ولی طرح وسوسه انگیزهBig Grin ..حالا راه حل بدید...خود قرار داد یا چک و صفته چند درصد میتونه اطمینان بخش باشه... 0 %Angel
سلام به قول يه تاجر شكر ميگفت اگر كسي كه كار ميكني يك دهم درصد بهش اعتماد نداري باهاش وعده اي كار نكن

منم به شما ميگم اگر مطممن نيسيتي باهاش كار نكن
يك سايت ميتواند چندين مدير با دسترسي يكسان داشته باشد.
و مسئله اي كه مهم هست.سايت هم مثل شركت ميماند.هركسي سهم بيشتري داشته باشد.اختيار بيشتري هم دارد.
اين موارد ديگر چيست كه همه اختيارات با من.
شما سرمايه گذار هستيد.بطور مثال من جاي اين اقا.اين حرفارو زدم.شما ميتوانيد به دلخواه برويد و با اقاي كاظمي با شرايط بهتر قرار داد ببنيد.چيزيكه فراوان هست طراح سايت.(حتي در سطح فوق حرفه اي)(هرچقدر پول خرج كنيد همان اندازه سايت خوب خواهد بود-فرقي هم نميكند x باشد y.
منم الان هزار ايده سايت جديد دارم كه هركدام هنوز اجرا نشده.ولي وقتي سرمايه ندارم.هيچ كاري نميتوانم بكنم.
يك نفر سرمايه دار هم كه پيدا شود.اون شخص هست كه ميتواند براي من شرايط خاصي بگذارد و قدرت بيشتري دارد.
موفق باشيد
(04-04-2012 08:28 PM)emad_khoda نوشته شده توسط: [ -> ]راشتش این آقا رو تو یک پورتال که ایده می دادن یافتم به همیم خاطر می گم اطمینانم بالا نیست...ایشون فقط ضمانت چک یا سفته و ثبت قرار داد رو پذیرفتنتا اینجا، خودمم می خوام با قرضو قله این مبلغ و جور کنم واشه همین باید مطمئن شم حداقل پولم نابود نمی شه !...ولی طرح وسوسه انگیزه ..حالا راه حل بدید..

عماد جان
تا جزئیات مشخص نشود نمیتوان چیزی گفت.
اگر مایل بودید جزئیات بیشتری از نوع همکاری و غیره را ارسال فرمائید یا پ.خ کنید تا راهنمایی شوید.
شخصا بگم من بودم همچین کاری نمیکردم چون قبلا از این سوراخ گزیده شدم
یادم میاد روزگاری فقط 17 18 سال سن داشتم که به کاروب علاقه مند بودم از پدر محترم 2 تومن گرفتم که کسب و کارم رو راه بندازم
اما همه این دو تومن رو به باد دادم.
یه نکته : نزارین این پیشنهاد دهنده با چهار تا اصطلاح اسکریپت و ای پی شما رو مجاب کنه که باید همه چی زی نظر اون اقا باشه
و به نظرم بهتره که به صورت حضوری و قرار داد رسمی این شراکت صورت بگیره.شرکتی ثبت کنید با شما اون اقا رو استخدام کنید و سرمایه گذاری کنید
اون اقا هم کار رو اجرایی کنه.

پ.ن : اون زمان که 17 ساله بودم میخواستم کار کنم یکی از من 300 هزار تومان طلب میکرد فقط واسه نصب کردن وردپرس !!!! ( کاری که الان واسم بیشتر از دو دقیقه کار نمیبره)
ببینید دوست من بزارید مسئله اینجوری بازگو کنم با یه مثال از خودم
من 2سال پیش یه ماشین اف اچ گرفتم از شرکت به صورت نقدی بعد اونو فروختم با 4قسط و مقداری پیش پرداخت وهمچنین با گرفتن چند تا چک و سفته یه سند (توجه کردین سند ملک--چک--سفته--قرارداد محضری )
قسط اول و دوم با کمی این ور اونور پرداخت شدن بعد ماشین رفت که رفت که رفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چک برگشت کردم سفته هم اجرا گذاشتم سند هم در کاغذ بازی های دادگاه!!!!!!!!!!!!(حتی سند ماشین هم به نام من هست هنوز)
ولی بعد از دوسال هنوز دریغ از یک ریالی و حتی کمی اهن های همان ماشین!!!!!!
منظورم اینه که هرچقدر هم محکم کاری کنید باز هم خداکنه طرف قصدی نداشته باشه خیلی راحت میتونه سر شما کلاه بزار
درضمن تا بخوای به پولت برسی باید هفت خان رستم پشت سر بذاری
بقول دوستی (چرا پول بی زبون میدین دست ادم زبون دار)
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع