ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درامد در اینترنت
زمان کنونی: 04-24-2024, 12:05 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: farshid-salehi
پاسخ: 458
بازدید: 96502

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امیتازات : 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درامد در اینترنت
04-03-2012, 07:04 PM
ارسال: #1
درامد در اینترنت
با سلام خدمت دوستان عزیز متاسفانه فعلا نمی توانم در انجمن فعالیت کنم چون امسال امتحان نهایی دارم .
بیاید در این تایپک درامد های اینترنتی را ذکر کنیم .
مثلا الان بیایم با هم ببینم یک سایت تفریحی چه قدر درامد داره چه کار های باید بکنه تا به درامد برسه و چه قدر باید خرج بکنه
مثلا یک نفر می اید با صد هزار تومان یک سایت می زند تفریحی . یک قالب هم رویش می گذارد و یک سیستم ورد پرس نصب می کند و یک دامین
حالا می تواند برای شروع کار یک قالب اختصاصی مثلا با 50 هزار تومان بدهد برایش درست کنند
و بعد یک دامین دات ای ار می خرد 5 تومن می شود 55 تومان و بعد یک سئو فعلا می دهد برایش بکنند جزیی 30 تومان می شود 85 تومان و این 15 تومان را هم می دهد برایش هدر و غیره درست کنند
حالا فقط می ماند یک دسته بندی خوب انتخاب کند و مطلب بگذارد
همان طور که همه ما می دانیم دیگه زمان کپی و پیست دیگه داره تمام میشه و ارزشی ندارند مطالب کپی و پیست پس باید اگر خواستیم مطلبی را که کپی و پیست می کنیم . ویرایش کنیم
مثلا عنوان را کاملا عوض کنیم در متن هم در سطر های اول و اخر هم تغییراتی ایجاد کنیم و خودمان هم تگ های مرتبط با مطلب بزنیم
پس می شود با 100 هزار تومان یک سایت خوب تفریحی زد و ازش درامد کسب کرد .
ولی برای سایت های تفریحی بازدید باید بگیریم این بازدید باید چگونه باشد . اول باید روزانه یک تعداد معین پست را در نظر بگیریم که باید هر روز ان مقدار پست را بزنیم تا بتوانیم صفحات ایندکس شده زیادی در گوگل داشته باشیم و از این طریق بتوانیم بازدید خوبی کسب کنیم
و وقتی بازدید زیاد شد بیایم از روش تبلیغات متنی و گرافیکی . و پست ثابت و کار های دیگر درامد خوبی کسب کنیم
در ضمن کسب درامد از سایت به یک زمان خاصی هم نیاز دارد مثلا شش ماه کار کنیم قشنگ و بعد از ماه شش به کسب درامد بپردازیم
حالا من یک نمونه مثال زدم اونم کوتاه حالا دوستان عزیز بیایند و از تجربه های خود بگویند
مثلا بیایند چند نفر با هم جمع شوند . یک نفر پول بگذارد وسط یک نفر پست بدهد و وقتی به درامد رسید نصف و نصف با هم تقسیم کنند .
واقعا اینترنت معدن طلایی قرن 21 است .
حالا منتظر دوستان هستم تا بیایند تجربه های خوب خودشان را بگویند .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , sherafati , P@RSA , 369369 , dara , mohammadshamosi , REZA HAJISALIMI , ناصر صادقی , tejarat2008 , iranboy , amiryazdani138 , mg4 , milad_Mdpr , Busaba , SAMIRA , من میلیاردرم , arsho , successman , M.Masoud.M , sir-mahyar , mir abbas , jahanagahi , mahdi5e , alisam , مرتضی الهی , minoo , s_a , hisabba2003 , zahran68 , mostafa ghobadi , soshiant , zahra_r , aria898210 , Theory , hesaab
04-04-2012, 01:38 AM
ارسال: #2
RE: درامد در اینترنت
من هم خدمت دوستان عرض سلام و ادب دارم.

من هم دقيقا وقتي امتحان نهايي سوم دبيرستان رو پيش رو داشتم اين ايده ها در ذهنم فوران ميكرد! (تجربه بهم ثابت كرده كه هرچي امتحان مهمتر باشه، ايده هاي غير درسي با شدت بيشتري مغز آدم رو تسخير ميكنن!!!)

دوست عزيز، خوشحالم از اينكه زحمت كشيدي و موارد رو ريز كردي و با هزينه ها + مسير كار در اختيار ساير دوستان گذاشتي،
اما به عنوان كسي كه چند سال پيش همين مسير و مسيرهاي مشابه رو طي كرده به دوستان پيشنهاد ميكنم موارد زير رو حتما در نظر داشته باشيد. نميخوام موج منفي بفرستم اما سعي كنيد اينها رو به كار ببريد تا خودتون خداي ناكرده تجربه شون نكنيد. (به جرئت ميتونم بگم بالاي 100 نفر رو ديدم كه به اين موارد توجه نداشتن و در نتيجه در كارشون موفق نشدند)

- براي كارهاي اينترنتي و ايجاد هر وب سايتي حتما به صورت گروهي كار كنيد. در اين صورت با همكاري همديگر به سايت بهتر رسيدگي ميشه. براي مشاهده نتيجه موفقيت يك سايت، به مدت تقريبا زيادي بايد صبر كنيد! اگه تنها باشيد به احتمال زياد خسته ميشيد و از كار ميبريد (بخاطر همينه كه روزانه كلي سايت ايجاد ميشن و چندماهي نگذشته غيرفعال شده يا براي فروش گذاشته ميشن). اما اگه گروهي كار كنين، انگيزه كار بيشتري خواهيد داشت و بر قدرت شكيبايي شما افزوده ميشه.

- براي شروع كار حتما بين شركا (هرچقدر كه صميمي باشيد) قرارداد نوشته بشه، دقيق و مو به مو موارد سود و زيان و مسئوليت و تعهد و ... ذكر بشه. چون هدفتون ايجاد يك كسب و كار جدي هست، پس پايه رو محكم كنيد. پيشنهاد تنظيم قرارداد به دوستان حتي صميمي نه تنها توهين به صميميت و دوستي نيست، بلكه احترامي هست از طرف شما به دوست يا شريكتون، و با اين كار شما هم حس تعهدتون رو به طرفتون ثابت ميكنيد.

- براي راه اندازي سايت، حداقل هزينه لازم رو شما كه خيلي دست بالا حساب كردي، با كمتر از اون هم (شايد حدود 50 تومن) كسي باشه كه تمام مواردي رو كه فرموديد اجرا كنه و تحويل بده، اما هزينه ها روز به روز اضافه ميشن. با پيشرفت سايت، هزينه هاست بالاتر ميره، براي اداره سايت هزينه اينترنت و برق و وقت و سلامتي و ... همه رو مد نظر داشته باشيد. ارتقا پكيج هاستينگ، نگهداري سايت (تعمير خرابي هاي احتمالي، ارتقا به نسخه هاي جديد و ...) هم هزينه داره. (مورد بعدي رو در ادامه همين بند حتما بخونيد)

- اما براي جبران هزينه ها و همچنين كسب سود، بايد خدمات يا كالائي خاص با قيمت مناسب ارائه بدين يا اينكه تبليغ جذب كنيد. اما دقت داشته باشيد كه جذب تبليغ جذب اصلا آسون نيست (اما شدني هست). خيلي يا بهتره بگم اكثر سايت ها، بيشتر تبليغاتشون مال فروشگاه خودشونه و از اون طريق درآمد كسب ميكنن. (حتي بخشي از تبليغات سايت هاي بزرگي مثل پي سي دانلود يا پي سي ورلد) براي جذب تبليغ بايد به تعداد بازديد بالايي برسيد، مخصوصا بازديد هدفمند (يعني بازديدكننده دقيقا براي هدفش به سايت شما اومده باشه كه متناسب با موضوع فعاليت سايت شما هست). اگه آمار بازديد سايتتون بالا نباشه، نميتونين تبليغ بگيرين و اگه بازديدها درست و هدفمند نباشه، آگهي دهنده بازده خوبي از تبليغات نميبينه و آگهيش رو تمديد نميكنه و بسيار زياد ديدم كه آگهي دهنده خبر اين عدم بازدهي رو به همكارانش انتقال ميده. پس بايد هدف رو درست مشخص كنيد و محكم گام برداريد و جدي كار كنيد! (در غير اينصورت بهتره وقتتون رو تلف نكنيد) اما اگه هدف رو درست و با دقت انتخاب كنيد و جدي كار كنيد، به سود خوبي خواهيد رسيد! يك هدف ميتونه اين باشه كه مثلا يه سايت تفريحي ميزنين و در كنارش هم يك فروشگاه لوازم متناسب با موضوع سايت، و تبليغات اين فروشگاه رو در سايت ميذاريد و سود رو از طريق فروش محصول به دست مياريد.

- حالا چطور مخاطب جذب كنيم؟! سئو خيلي خيلي خوب و موثره و بهتره بگم براي سايت واجبه! اما توجه داشته باشيد كه امروزه تقريبا تمام سايت ها سئو هستن و شما بايد با خيلي ها رقابت كنيد. تنها در صورتي در اين رقابت براي جذب بازديدكننده پيروز ميشين كه محور اصلي فعاليت سايتتون حول يك ايده جديد باشه تا بتونيد به راحتي بازديدكننده رو بكشونيد به سايت خودتون. در غير اينصورت با اجراي ايده تكراري، بايد اونقدر تلاش كنيد تا در ذهن كاربران دليلي ايجاد كنيد كه بخواد سايت قبلي قوي رو رها كنه و بياد به سايت شما، كه اصلا فكر نميكنم كار آسوني باشه. نمونه بارزش اين همه سايت نيازمندي ها، هيچ كدوم به ايستگاه نرسيدن و چندتا انگشت شمار كه ايده جديدي (هرچند كوچك) داشتند، تونستند به موفقيت هايي (نه در حد ايستگاه) دست پيدا كنن.

ببخشيد كه سرتون رو درد آوردم. اين مطالب رو در اين چند سال به چشم ديدم و الان براتون نوشتم. (البته ممكنه استثنائاتي وجود داشته باشه). بنده فقط هدفم اين بوده و هست تا دوستان يه موقعي وقت باارزششون رو بخاطر يك سري موضوعات جالب و اغوا كننده (در اين تاپيك ايجاد يك وب سايت) بدون دقت كافي، از دست ندن!

(ضمنا با عرض پوزش از مديران محترم، جناب alicpu، نخواستم در تاپيك فروش وبلاگ شما مزاحم بشم، اما توجه داشته باشيد كه براي فروش وبلاگ به قيمت مناسب، بايد خيلي روي اون كار كرد. مثلا حداقل حدود 25 تا ورودي روزانه از گوگل و پيج رنك 2 رو بايد يك وبلاگ داشته باشه تا بشه روش قيمتي حدود 30-40 هزار تومن گذاشت. و زير اين حداقل ورودي از گوگل و پيج رنك، معمولا مشتري نداره، چون به راحتي ميشه به اين سطح رسيد. اين مطلب توي پرانتز رو از روي مشاهداتم از يكي از انجمن ها نوشتم كه روزانه توش كلي سايت و وبلاگ براي فروش گذاشته و قيمت گذاري ميشه.)

براي همه دوستان آرزوي موفقيت دارم.

سدنا
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , MohamadMJ , dara , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , Alireza_Kh , eng-j , REZA HAJISALIMI , ناصر صادقی , tejarat2008 , sherafati , iranboy , afsharj , ارمان , amiryazdani138 , mardanblog , کیمیاگر , milad_Mdpr , gharpooz , Busaba , SAMIRA , من میلیاردرم , arsho , farid2012 , successman , mehdiseven , M.Masoud.M , sir-mahyar , mir abbas , محسن , farzin54 , dgostar_behnam , alireza091111 , alisam , Mohammad Sh , seraj , minoo , mahdi5e , mostafa ghobadi , Raha.Parsa , soshiant , alan , Theory , hesaab , morning star , arash1367 , goldokhtar2 , arezu , delsaa , badvirus3000
04-04-2012, 04:12 AM
ارسال: #3
ممنونم از دوستانی که تجربه هاشونو در اختیار بقیه دوستان گذاشتن.
علیجون ممنونم از تاپیک خوبت.
تجربیات زیادی توی این زمینه دارم که خب کم کم پیش بریم میگم به دوستان.

علیجون منو تا حدودی میشناسن خودشون. کار تفریحی خیلی وقته میکنم.
راستش در حال حاظر اوضاع گوگل یکم تغییر کرده و در حال تغییر مونده.
اون سئو که شما گفتی 15 تومن فقط سایتو برات اسپم میکنن. نه کار دیگه.

گوگل تغییراتش رو اول روی سایتهای انگلیسی اجرا میکنه و بعد که تایید شد یهویی ورژن بقیه زبانهاشو اضافه میکنه. این شد که اکثر وبمسترهای ایرانی که کپی پاست میکردن سنگکوب کردن یهویی.
اوضاع فعلی گوگل رو راستش کسی به طور دقیق نمیدونه. یه سایتو یه روزه میبره هوا و یه سایت بزرگ رو یه روزه میزنه زمین.

از توی نکاتی که دوست قبلی از تجربیاتش گفت موارد واقعا مفیدی داخلشون بود که اگر توجه کنین شاید جلوی خیلی ضررهاتونو بگیره.
یه تجربه ی مهم از من داشته باشین
هیچوقت فقط روی یک سایت کار نکنید. یعنی تمام وقت رو روی یک سایت نزارین. چون یک بار هک شدن یا یک بار در گوگل بلوک شدن کافیه که همه سعی و تلاشتون به باد بره.
این مهمترین تجربه ای بوده که من 3 سال کارم توی نت پرید و ضربشو خوردم.

از اون موقع به تشکیل گروه و ایجاد سایت با موضوعات مختلف و با همکارای مختلف هستم و تا به امروز توی نت خدارو شکر کارهای خوبی با همکاران دیگم دارم.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: dara , کامیار کاظمی , 369369 , mohammadshamosi , Alireza_Kh , sherafati , ناصر صادقی , tejarat2008 , iranboy , amiryazdani138 , mardanblog , milad_Mdpr , من میلیاردرم , successman , M.Masoud.M , sir-mahyar , mir abbas , ali_hoseini , محسن , minoo , zahran68 , mostafa ghobadi , Raha.Parsa , vahid-1 , soshiant , Mr.Veghari , Theory , hesaab
04-04-2012, 02:37 PM
ارسال: #4
از دوستان عزیز به خصوص دو دوست عزیز که در تایپک بنده شرکت کردند بسیار سپاس گذارم .
دوست اولمان نکات بسیار خوبی را ذکر کردند و بسیار قابل استفاده هست .
در ضمن در مورد وبلاگ که گفتید حتما باید این قدر ورودی گوگل داشته باشه من خودم چندین سال در اینترنت هستم و کار کردم .
من وبلاگ پیج رنک دو با مطالب بیشتر و ایندکس بیشتر ولی ای پی در این حد بیشتر از این هم فروختم . و مشتری خودم را پیدا کردم .
در مورد دوست دوم که از بزرگان نت می شود بگیم هستند . ایشون هم مطالب بسیار خوبی را ذکر کردند . و ما بسیار منتظر هستیم تا از تجربیات این دوست عزیزمان استفاده کنیم .
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , MohamadMJ , ناصر صادقی , tejarat2008 , sherafati , iranboy , amiryazdani138 , milad_Mdpr , من میلیاردرم , M.Masoud.M , minoo , mostafa ghobadi , hesaab , m-yekta
04-04-2012, 03:09 PM
ارسال: #5
یکی دیگر ار راه های درامد در نت این است که وقتی ما یک سایت می زنیم . و امار خوب می گیرم و درامد داریم حالا بیایم این درامد را چند برابر کنیم .
حالا راهش چیست . این است که ما یک گروه یاهو درست کنیم و یک صفحه در سایت اختصاصی برای این کار اختصاص بدهیم .
و عضو جمع کنیم . و در بلند مدت یا حتی کوتاه مدت با افرادی که جمع کرده ایم درامد کسب کنیم . حالا چگونه . بیایم برای انها مثلا یک جنس سیستم همکاری در فروش در بین مطالب ارسالی زبیا قرار بدهیم . و اگر مثلا 5000 تا عضو فقط داشته باشیم و از این تعداد فقط 1000 نفر ایمیل را باز کنند . فقط 5 نفر محصول را بخرند و اگر سود محصول فقط 3 هزار تومان باشد ما 15 تومان درامد کسب کردیم اونم در یک روز .
این یک نوع راه کسب درامد بود . یک راه دیگر از همین روش که وقتی مثلا خودمان ایمیل داریم برای گروه مان ارسال می کنیم در سایت ها یا انجمن های مختلف و یا حتی سایت خود تبلیغ بدهیم که ما ایمیل های تبلیغاتی می فرستیم . و این قدر عضو داریم و این مقدار پول می گیریم . مثلا برای ارسال ایمیل به 5000 نفر واقعا فعال طرف 10 تومان می گیره و اگر فقط 10 بار این کار را در ماه تکرار کنه میشه 100 هزار تومان و از همان سیستم همکاری در فروش هم می توانه درامد خوبی کسب کنه .
حالا چگونه می توانه تعداد اعضای گروه خودش را زیاد و حتی فعال نگه داره . یک جایزه تعیین کنه و بگویید مثلا هر چند روزی یک بار ایمیل می فرستم و در درون این ایمیل از بین تمام مطالب چند سوال قرار می دهم و هر کس تا این زمان جواب ها را درست بدهد به قید قرعه جایزه مثلا کارت شارژ ایرانسل می دهم .
و یکی دیگر از راه ها افزایش این است که مطالبی را برای اعضای می فرسته جدید باشند و به روز و مورد پسند واقع شوند .
پس یکی دیگر از راه های کسب درامد در نت را توضیح دادم امیدوارم مورد پسند دوستان عزیز قرار گرفته باشد .
این راه های که من توضیح می دهم کلیات است . و اگر دوستان بخواهند وارد جزئیات بشوند باید تحقیقات خود را شروع کنند تا بتوانند اطلاعات خود را در این زمینه زیاد کنند .
همیشه سعی نکنید جمه کننده علم باشید سعی کنید تولید کننده علم باشید .
خوب است سوال بپرسید ولی بهتر از ان این است که خودتان بروید دنبال جواب سوال . و در این بین ممکنه خیلی از سوال های درگان را هم بفهمید و بعد بتوانید جواب بدهید .
 تشکر شده توسط: 369369 , MohamadMJ , Alireza_Kh , sherafati , ناصر صادقی , tejarat2008 , nazli , mitra66 , ارمان , amiryazdani138 , milad_Mdpr , من میلیاردرم , سولاو , successman , M.Masoud.M , jahanagahi , ali_hoseini , seraj , mahdi5e , mostafa ghobadi , Raha.Parsa , iranboy , vahid-1 , soshiant , h.afkhami , Theory , hesaab , m-yekta , alireza69
04-04-2012, 03:21 PM
ارسال: #6
دوستان لطفا اگر از مطالب بنده خوشتان امده است . روی دکمه اعتبار کلیک کنید .
و در ضمن این جا امروز چند تا کار خوب هست و می خواهند مثلا استخدام نویسنده سایت اگر واقعا می خواهید و توانایی دارید برید ثبت نام کنید و با طرف حرف بزنید و اگر اوکی شد کار را شروع کنید .
http://forum.persiantools.com/f210.html
این یک تایپک هم هم برای نمونه میشه برید باهاشان حرف بزنید .
http://forum.persiantools.com/t251308.html

و در اخر امیدوار دوستان هر روز بر پیشرفت های خود بیفزایند
 تشکر شده توسط: dara , sherafati , amiryazdani138 , من میلیاردرم , successman , M.Masoud.M , jahanagahi , alireza091111 , mahdi5e , mostafa ghobadi , iranboy , soshiant , hesaab , m-yekta , باران دختر
04-04-2012, 09:53 PM
ارسال: #7
دوستان فعلا تا این جا نظری ندارند و حتی خودشان چیزی ندارند تا برای دوستان به اشتراک بگذارند .
 تشکر شده توسط: sherafati , ناصر صادقی , من میلیاردرم , jahanagahi , mostafa ghobadi , iranboy , hesaab
04-06-2012, 11:02 AM
ارسال: #8
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده دوباره با روش های درامد زا خدمت دوستان رسیدیم . ولی قرار نشد که من همش مطلب بنویسیم دوستان هم مشارکت کنند و این تایپک را تبدیل به یک تایپک پر بال کنند که افراد تازه کار وقتی می ایند دیگه مشغله راه های درامد زا در اینترنت را نداشته باشند .
سومین راه کسب درامد از اینترنت این است که بیایم در یک سیستم وبلاگ دهی خوب عضو بشویم و چندین وبلاگ خوب درست کنیم مثلا 40 تا وبلاگ و در هر کدام هم روزی 1 عدد مطلب بگذاریم . و وبلاگ ها روز به روز بهتر می شوند و بازدید کسب می کنند . که از این طریق می شود چندین کار کرد.
در همین بین که ما داریم وبلاگ ها را اپدیت می کنیم مثلا سر ماه شد و گوگل اپدیت کرد و شانس ما همه ی 40 تا وبلاگ ما پیج رنک گرفت . حالا می توانیم با این کار بک لینک بفروشیم و یک درامد خوب کسب کنیم .
و حتی می توانیم سیستم همکاری در فروش در این وبلاگ ها قرار دهیم و روی اون موضوع ها کار کنیم . و درامد نسبتا خوبی کسب کنیم .
و روش بعدی هم این است که کلا بیایم 40 تا وبلاگ که دارای ایندکس شده اند دارای بازدید شده اند و دارای پیج رنک به قیمت بسیار خوبی بفروشیم .
این هم یکی دیگر از راه های کسب درامد است.
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , sherafati , 369369 , ناصر صادقی , tejarat2008 , dara , من میلیاردرم , بابایی , M.Masoud.M , mahdi5e , mostafa ghobadi , iranboy , m-yekta , باران دختر
04-06-2012, 11:27 AM
ارسال: #9
علي جان با تشكر از مطالب مفيدي كه در اين تاپيك گذاشته ايد.
لطفا اموزش هاي ساخت وبلاگ از مبتدي تا حرفه اي را در انجمن اموزشش را در صورت تمايل شروع كنيد.

نكته اي كه بايد در مورد وبلاگ ساختن و فروش ان خدمت شما و دوستان عرض كنم.
اولين نكته اسم وبلاگ مي باشد كه بايد با مطالب درج شده در وبلاگ همخواني بسياري داشته باشد.
دومين نكته مطالب انتخابي ساخت وبلاگ بايد مفيد باشد تا قابليت فروش بيشتر شود.
بطور مثال الان شما وبلاگي در مورد بورس درست كنيد.شايد از 10 نفر 1 نفر تمايل به خريد داشته باشد.
ولي وبلاگ عاشقانه درست كنيد از 10 نفر 5 نفر تمايل خواهند داشت.
پس اين دو نكته رو بايد در اولويت قرار بديد.
موفق باشيد.

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , REZA HAJISALIMI , sherafati , ناصر صادقی , tejarat2008 , dara , successman , mostafa ghobadi , iranboy , باران دختر
04-06-2012, 03:07 PM
ارسال: #10
من با خوندن این مطالب چند تا ایده به ذهنم رسید...
یکیش این که اگه سایت های ایرانی از گوگل و ...جدا شن 50 درصد مشکلات حل میشه..شنیدم که یه شبکه کشوری میخوان بذارن که عالی میشه.....

و یک سوال:منظور از عضو گروه و اینا همون ادد لیسته؟

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , tejarat2008 , من میلیاردرم , mostafa ghobadi , iranboy , باران دختر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 450 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,454 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  تبلیغات در سایتهای دیگر Divar 59 6,846 09-18-2017 11:47 AM
آخرین ارسال: asmadanesh
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,083 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,727 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 17,979 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  راهنمایی ثبت سايت در گوگل... سعید.کرمی 10 3,088 08-06-2016 11:19 PM
آخرین ارسال: لبخند
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,164 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  بهترین راهنمایی در مورد افزایش فروش(زیورآلات طلا و نقره) hoodijoon 1 795 01-29-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 6,990 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  با این مواردی که بلدم چه می توانم در عرصه نت انجام دهم arash_tab 18 2,428 10-05-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: ramin7
  نواوري در پرداخت hamancn 2 319 09-29-2015 10:29 AM
آخرین ارسال: hamancn
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,788 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Question مشورت بسیار مهم با همه دوستان در مورد گرفتن سرویس فورواردینگ کالا به ایران ؟ Ariya 1 523 08-16-2015 03:23 AM
آخرین ارسال: radd
  درامد بیشتر دست فرد 0 698 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  اهمیت چت آنلاین در فروش اینترنتی reza.rs 4 892 07-15-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: reza.rs
  لطفا دوست بنده رو در انتخاب شغل آیندش راهنمایی کنید yousefi66 3 766 06-22-2015 09:08 PM
آخرین ارسال: K4Z3M
Question چند سوال جدی در مورد اجرای ایده یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد و خاص. Yoosef.71 12 3,115 06-14-2015 01:37 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,688 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,372 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS