ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب درامد از اینترنت آری یا نه
زمان کنونی: 04-28-2024, 12:02 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: alicpu
پاسخ: 14
بازدید: 4195

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-18-2012, 08:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-18-2012 08:32 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #1
پاسخ به این سوال به طرز تفکرات فرد و اطلاعاتی که در مورد وب دارد بر می گردد . الان ما در قرن 21 هستیم . این قرن نام دارد به نام قرن اطلاعات و ارتباطات . و در این قرن خیلی از کارها از طریق دنیایی اینترنت انجام می شود . برای مثال خیلی از ماها برای واریز فیش قبض آب و برق دیگر به بانک مراجعه نمی کنیم بلکه از طریق اینترنت آن را انجام می دهیم . در مورد کسب درامد از طریق اینترنت باید بگم بله می شود از این طریق هم کسب درامد کرد و راه های گوناگونی هم دارد . دنیایی اینترنت یک دنیای مجازی است . پس همانند دنیای واقعی مشاغلی در ان هستند که می شود انجام داد و دستمزد گرفت . حالا ما می آییم این مبحث را بهتر باز می کنیم . اگر بخواهم یک مثال بزنم که همه ی شما با آن سر و کار دارید . ساخت وبلاگ است . همین وبلاگی که شما به عنوان تفریح زده اید در واقع می تواند منبع کسب درامد شما باشد . حالا ما می ایم راه های مختلف کسب درامد از طریق وبلاگ را می گوییم . اولین راه برای کسب درامد از طریق وبلاگ یا سایت داشتن بازدید خوب و عالی است . حالا چگونه این بازدید خوب و عالی را می توانیم به دست اوریم . چندین راه دارد . یکی از این راه ها به روز کردن وبلاگ با مطالب بسیار جذاب و خواندنی است . دومین راه عضو شدن در شبکه های اجتماعی و ساختن صفحه های برای خود و جمع کردن عضو در ان جا و گذاشتن لینک وبلاگ خود در ان که باعث جذب بازدید خوبی می شود . سومین راه کسب درامد این است که بیایم در سایت های اشتراک کننده لینک عضو بشویم . و لینک خود را در ان قرار بدهیم. پس ما راه های جذب بازدید را تا حدودی بر شماردیم . حالا وقتی ما بازدید مورد نظر خود را کسب کردیم چگونه این بازدید کنندگان را به پول تبدیل کنیم . یکی از این راه های این است که بیایم با بازدید وبلاگ یا سایت خود که بالا است تبلیغات بگیریم حالا چه متنی چه گرافیکی و چه تبلیغ ثابت . یکی دیگر از این راه این است که بیایم در سیستم های همکاری در فروش عضو بشویم و بنر های مختلف ان سیستم ها را در وبلاگ یا سایت خود قرار دهیم . سعی کنید بنر های که در وبلاگ یا سایت قرار می دهید ربطی به موضوع وبلاگتان داشته باشد . تا حداقل فروش بیشتری داشته باشید . یکی دیگر از این راه ها که می توانیم کسب درامد کنیم این است که بیایم هر روز وبلاگ خود را اپ کنیم و بعد تبادل لینک کنیم و گوگل وقتی پیج رنک ها را اپدیت کرد . و به وبلاگ ما یک پیج رنک خوب داد بیایم بک لینک بفروشیم . مثلا بک لینک 4 گوگل به ما می دهد و ما می ایم از طریق ان هم می توانیم بک لینک بفروشیم و هم می توانیم تبلیغات متنی بگیریم . حالا در مورد بک لینک و پیج رنک توضیح بدهم . بک لینک به این معنی است که وبلاگ یا سایتی که پیج رنک بالاتری دارد در قابل پول و غیره لینک سایتی یا وبلاگی دیگر که پیج رنک پایین تری را دارد در وبلاگ یا سایت خودش قرار می دهید . این پیج رنک سیستم امتیاز دهی گوگل است که از عدد صفر تا ده است . بک لینک ما می ایم لینک وبلاگ یا سایت طرف مقابل را در مقابل پول و در مدت تعیین شده قرار می دهیم و وقتی مهلت فرد مورد نظر تمام شد . لینک طرف را بر می داریم . یکی دیگر از راه ها این است که بیام گروه یاهو در وبلاگ یا سایت خود تشکیل بدهیم . و عضو جمع کنیم و از این طریق به درامد خود اضافه کنیم .
این مختصری از راه های کسب درامد از نت بود . اینکه کسب درامد از طریق نت بله می شود .
امیدوارم این مقاله توانسته باشد بر اطلاعات شما افزوده باشد .
نویسنده مقاله : علی نیکویی

دوستان عزیز اگر از مطلب من خوشتان امد دکمه اعتبار را بزنید با تشکر .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafshduzak , P@RSA , sherafati , سعید.کرمی , mohammadshamosi , Alireza_Kh , miliyarderno1 , کوروش , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , سعید محمدی
03-18-2012, 11:15 PM
ارسال: #2
RE: کسب درامد از اینترنت آری یا نه
بک لینک ک پولی بود

اون سایت همکاری به فروش:از کجا بفهمیم کلاه برداری نی؟
اصلا میشه در این سایت کلاه کسیو بر داشت؟

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , mohammadshamosi , ناصر صادقی
03-19-2012, 12:01 AM
ارسال: #3
خیلی جالب بود. ممنون
این هم بگم : همه کاری هم سرانجام خوبی نداره ، باید کاری باشه که نیاز کاربران و مخصوصا وب مسترها باشه
همچنین دیگه فروش از طریق همکاری در فروش فکر نکنم مثل اوایل جواب بده ، چون انقدر زیاد شده و بنرها برای همه تکراری شده که برای کسی تازگی و جذابیت خاصی نداره
اما در مورد تبلیغات موافق هستم
به عنوان مثال یک سایت با موضوع و هدفی ایجاد میشه که میدونه نیاز افراد دنیای مجازی هست یا میدونه آمار چنین موضوعی توی اینترنت بالا هست ، با پربار کردن سایت با مطالب جدید و جذاب و در نهایت بالا بردن رنک سایتش از 5 یا 6 به بالا میتونه از طریق تبلیغاتش درآمد خیلی خوبی داشته باشه
قشنگ میتونه برای هر جایگاه بنر توی سایتش ماهیانه 600 یا 700 هزار تومن بگیره
البته باز هم باید در نظر داشت که سایتی که زده میشه و قراره بعدا ازش درامدی به وجود بیاد واقعا کاربردی باشه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: sherafati , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی
03-19-2012, 02:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-19-2012 02:16 PM، توسط alicpu.)
ارسال: #4
دوستان عزیز در مورد اینکه از کجا بفهمیم کدام سایت همکاری در فروش پرداخت داره باید تحقیق کنیم که می توانید از فروم پرشین تولز بخش ویژه وبمسترها که خیلی سایت دارند و با سیستم همکاری در فروش کار می کنند بپرسید که کدام سیستم ها پرداختی دارند .
در مورد اینکه سیستم همکاری در فروش الان دیگه مثل سابق نیستند نه این گونه نیست بلکه سایت ها زیاد شده اند و به همین دلیل درامد یک ذره پایین امده است . ولی اگر کسی واقعا سایت خوبی بزند می تواند راحت تا ماهی 500 الی 1 میلیون داشته باشد . ولی باید صبر کند و از روی اصول جلو برود .
مثلا باید سایت کاملا سئو شده باشد . که مطالب همان موقع در گوگل ایندکس شود .
و یک چیز دیگه چیز دیگه چون گوگل داره یک چیز جدید اضافه می کنه یعنی کرده به نام گوگل پاندا باید دیگه کلا فاتحه کپی و پیست را خواند و تولید محتوا کرد که در یک تایپکم در همین بخش توضیح داده ام که باید چه کار کرد . مثلا عنوان را تغییر بدهیم تگ ها را خودمان بنویسیم . عکس را واتر مارک کنیم . سطر اول و اخر را تغییر بدهیم .
و یا از سایت های خارجی ترجمه کنیم .

ممنون از دوستان که در این تایپک شرکت کردند و نظرات خودتان را گفتید

ولی من گفتم اگر از این مطال من خوشتان امد دکمه اعتبار را بزنید .
 تشکر شده توسط: sherafati , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , iranboy , ناصر صادقی , سعید محمدی , شیمااااا
07-22-2012, 04:16 AM
ارسال: #5
من که با وجودی که اختصاصی و یا ویرایش شده هستند با دامنه .in اصلا توی گوگل ایندکس نمیشن !!!!!!!!!
با ساب دامین قبلا خیلی خوب ایندکس میشدن

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , alicpu
07-22-2012, 11:14 AM
ارسال: #6
خوب ایندکس شدن چندین علت دارد . مثلا بعضی وقت ها تا یک هفته ایندکس شدن طول می کشد .
بعد وقتی مثلا خود بنده وقتی سایتی یا وبلاگی را یم زنم زود می اییم لینک را در انجمن های بزرگ در امضایم قرار می دهم و همان روز مطالبم ایندکس میشه . چون به عنوان یک بک لینک قوی حساب می شود و بعد از چند روز دوباره لینک را بر می دارم .
در مورد بازدید باید سعی بکنید تبادل لینک قوی . مطالب خوب . تبلیغات خوب . موضوع خوب را انتخاب بکنید و بعد صبر داشته باشید تا به درامد خوب برسید .
کلا در مورد وبلاگ درامد خیلی کم تر از سایت است .
07-22-2012, 03:35 PM
ارسال: #7
درسته تمام مطالب که شما گفتید من نگم 100 % ولی 80% رعایت کردم.
یک مطلب کاملا اختصاصی که توی وبلاگ نوشته بودم همین الان توی گوگل سرچ کردم که تقریبا بعد 3 ماه تازه میبینم که هر سه رتبه اول گوگل قرار گرفته (الان توی پوستم نمی گنجم).

فرق ظاهری وبلاگ با سایت چیه؟ منظورم اینکه یه فرد چطور متوجه میشه مال من وبلاگه یا سایت ، من که دامنه سوار کردم و انصاف ظاهرشم خیلی خوبه به هر کی هم گفتم سایت واقعا فک کرده سایته.

با وجودی که 1 ماه میشه آپ نکردم (برعکس گذشته که هر روز آپ می کردم) ولی امروز تا الان ساعت 3 4 هزار تا بازدید و ورودی گوگل 100 تا به بالا داره.
ولی چون تا دوماه دیگه باید برم شهرستان با شروع ترم جدید خداییش همه زحماتم به باد میره.
دو سوال اساسی :
- آیا دامنه in با ایندکس شدن توی گوگل مشکل داره (همین مطلبی که بالا گفتم ، با وجودی که با in فرستادم ولی دو تا رتبه اول مال ساب دامین رزبلاگ بود!)
- من دامنه in از یه سایت 3500 خریدم واسه تمدید باید 25000 تا الان بدم ، میتونم توی اون سایت تمدید نکنم و برم یه سایت دیگه تمدید کنم ؟

ببخشید اگه سرتونو درد آوردم

تشکر شده توسط: alicpu
07-22-2012, 04:11 PM
ارسال: #8
نه عزیزم سرم با این ها درد نمی اید .
در مورد اینکه ایندکس نمیشه علت های زیادی داره .
ولی اون راهی را گفتم امتحان بکنید .
در یک انجمن مثلا پرشین تولز عضو بشوید و بعد لینک سایت را در امضا قرار بدهید و چندین پست بدهید و بعد در سایت خودتان پست بدهید بعد از یک روز ببیند خوب شده است یا نه
در مورد اینکه از کجا می فهمند . وقتی اگر بخواهید بفروشید . معلوم می شود باید راست را بگویید چون طرف می پرسه هاست را از کجا خریدی .
و بعد بعضی قالب های وبلاگ اصلا معلوم است . قالب وبلاگه
 تشکر شده توسط: Divar
07-22-2012, 04:32 PM
ارسال: #9
شاید این اولین انجمنی باشه که توش عضوم و امضا ادرس وبلاگ ندارم !!! توی اکثر انجمنانی که عضو بود این کارو کردم.
از اون لحاظی که میگید فرق وبلاگ و سایت اینارو که بلدم (هاست و این چیزا) خوب درسته موقع فروش که باید راستشو گفت بحث من خارج از فروشه.
از نظر ظاهری گفتم (قالب هم که ویرایش کردم ، هیچ فرق آنچنانی با ظاهر یک سایت نداره).
من این بحث از اون نظر پرسیدم که چون شما گفته بودیدSad(((کلا در مورد وبلاگ درامد خیلی کم تر از سایت است .)))).
مشتری موقعخرید محصول که نمی دونه وبلاگه یا سایت ؟
ولی خوب از راهنمایهاتون واقعا ممنون
مشکل اصلی من اینه که نمیتونم دیگه آپ کنم ، این همه زحماتم به باد میره

تشکر شده توسط: alicpu
07-22-2012, 07:22 PM
ارسال: #10
خوب یک کار می تونید بکنید الان خوب 4 ساعت وقت بگذارید دقیقه مثلا یک پست کپی با ویرایش بزنید عنوان را عوض بکنید
و تگ را نیز بزنید و زمان بندی بکنید . مثلا 200 تا پست بدهید برای 200 روز این جوری وبلاگ نیز اپدیت می شود
بعضی موقع ها من اون زمانی تو کار سایت و وبلاگ بودم و می رفتم مسافرت می خواستم بازدید کم نشوند این کار را استفاده می کردم . و جواب نیز می داد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 882 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,001 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 927 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای alicpu 42 17,748 02-05-2017 07:13 PM
آخرین ارسال: meysam.ef
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,971 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,586 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  درامد در اینترنت alicpu 457 97,043 10-07-2016 06:05 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 18,007 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,174 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,392 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 631 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
  سر دوراهی تغییر کار یا ادامه راه ... Divar 8 697 12-02-2015 12:57 PM
آخرین ارسال: Divar
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,797 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Heart راه اندازی کسب و کار اینترنتی ricardo 0 1,013 08-29-2015 02:29 AM
آخرین ارسال: ricardo
  درامد بیشتر دست فرد 0 700 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  برای شروع کسب و کار چه سایتی طراحی کنم؟ hadi62 2 1,451 05-26-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: hardware.green
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,693 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,374 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD
  مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی arm84 9 3,412 04-07-2015 04:27 AM
آخرین ارسال: pooga
Brick قدم اول در راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی چیست؟ samiar afshari 0 872 03-06-2015 03:55 PM
آخرین ارسال: samiar afshari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS