ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای
زمان کنونی: 04-20-2024, 08:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alicpu
آخرین ارسال: meysam.ef
پاسخ: 43
بازدید: 17717

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-11-2012, 10:13 PM
ارسال: #1
با سلام خدمت دوستان عزیز من الان از شبکه سه اخبار ساعت 22 دیدم از قهرمان . قهرمانان بازی های رایانه ای فوتبال داشت مصاحبه می کرد و انها را معرفی می کرد .
حالا من چندین سوال دارم .
نگاه کنید با یکی از انها که مصاحبه کرد گفت من برای تیم های باشگاهی المان . اسپانیا و کشور های دیگر به صورت انلاین بازی می کنم و ماهی درامد ازشان دریافت می کنم .
و وقتی هم بازی های ملی پیش بیاید می اییم برای ایران بازی می کنم .
حالا سوال من این است چگونه می شود از طریق بازی های رایانه ای انلاین کسب درامد کرد .
مثلا همین بازی های pes . fifa که در این دوره مسابقات جام دیجیتال مسابقات بین المللی بر گذار کرده است .
راستی چه قدر از بچه های این جا در مسابقات شرکت کردند بازی های در تیر برگزار می شود
در کرمان نمایندگی نیست . به همین خاطر شرکت نمی کنم
ولی این سوال را حتما جواب بدهید کلا راه های کسب درامد از طریق بازی های انلاین چیست
چطور به اون فرد مثلا ماهانه پول می دهند و برایشان بازی می کرد و مقام می اورد
منتظر نظرات دوستان هستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: pesar368 , sherafati , مهدی گل محمدی , iranboy
06-11-2012, 10:57 PM
ارسال: #2
RE: کسب درامد از طریق بازی های رایانه ای
به شخصه اهل بازی نیست
یادمه یکی از همکلاسیام که همش تو گیم نت ها بود میگفت که تیم برای مسابقات دارند

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alicpu , iranboy
06-12-2012, 11:13 AM
ارسال: #3
دوستان دیگر نظری در این مورد ندارند یا اطلاعاتی
 تشکر شده توسط: iranboy
06-12-2012, 11:38 AM
ارسال: #4
درخصوص بازي هاي انلاين اطلاعاتي خاصي ندارم

ولي يك جام جهاني هست كه براي فوتبال در پلي استيشن برگزار مي شود كه اين جام جهاني اصلي بسيار استقبال مي شود وهرچند سال هست دريك كشور ميزبان

وحتي دربازيهاي ديگر هم بصورت تيمي يا كشوري هست كه در سرح جهاني برگزار مي شود

حتي فكركنم پارسال ايران تو بخش كانتر يك مقام جهاني هم آورد

ولي بازي هاي انلاين هم فكركنم بشه بسيار خوب كار كرد

بخش مهمش كه درهمه جا مهم هست بخش حمايت هاي مالي هست كه درچه سطحي حمايت بشه

فكركنم تيم هاي اروپايي چون ديدن سطح اين بازي هام داره زياد ميشه بازي هاي مجازي رو هم راه اندازي كردن

ميشه هم درايران اجراييش كرد ولي هم هزينه اوليه زيادي ميخواد هم باشگاه ها بايد حمايت بكنند هم تبليغات وسيعي بشود

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: alicpu
06-12-2012, 12:03 PM
ارسال: #5
تشکر می کنم ازت بابت راهنمایی .
نگاه کنید منظورم من اینه یک سایت خارجی معرفی بکنید که بازی های انلاین داشته باشد. بعد ما بریم توش عضو بشیم و اول رایگان بازی بکنیم توشون مسلط بشیم و بعد بیایم . اپگرید بکنیم تو اون سایت و درامد داشته باشیم .
و بعد کسی می اید این جا می خواهد سایتی را معرفی بکنید بگویید ایا با ایران مشکل دارد یا نه . بعد چگونه میشه پول ریخت توی سایت و چگونه میشه برداشت کرد . کلا راه های ان را بگویید با چی باید وارد سایت بشود یا نه
چون علاقه زیادی به این کار دارم و تو بازی های انلاین هم خوب واردم و راحت رکورد می زنم .
06-12-2012, 12:50 PM
ارسال: #6
براي جزئيات بيشتردر اين خصوص حتما بايد يك سري تحقيقات مفصل ودقيق انجام بدين

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: alicpu
06-12-2012, 02:08 PM
ارسال: #7
خوب منم سوالم این است این تحقیات را باید کجا انجام بدم .
مثلا اگر شما انجمنی یا سایتی را حتی فردی را می شناسید معرفی بکنید .
06-12-2012, 02:46 PM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز
شما از هر کاری میتونی پول دربیاری حتی گیم بازی کردن
البته شرایط خارج از ایران خیلی مهیا تره چون به چشم یک صنعت و ورزش بهش نگاه میکنن اما اینجا نه.
اما بریم سر وقت جواب شما
من ( حدود5 الی 6 سال پیش) در اوج دوران گیمینگ خودم قرار داشتم
و حتی یک لیگ آنلاین بازی فیفا راه انداختم که تونست بودم حدود 30 الی 40 نفری رو وارد لیگ کنم که شما میتونید
به وبلاگش سر بزنید و در جریان اون دوران قرار بگیرین
http://www.fifa4ever.blogfa.com/

اما الان چند سالی میشه که دست به گیم نزدم اما شما واسه این کار نیاز به زمان زیادی دارین باید روز به روز و سال به سال تمرین کنید
باید خیلی زحمت بکشین که سطح بازیتون خیلی خیلی بالا بره
مثلا من میدونم شهریار شاکی بازیکن بازی وارکرفت الان عضو تیم های اروپایی هستش و ماهانه درآمد ازشون میگیره که واسشون بازی کنه و عضو کلنشون باشه
یا مثا میدونم مرتضی منتظرالظهور یکی از نابغه های فیفاست که اونم عضو تیم های خارجی هستش

اگر هم بخوام سایت بهتون معرفی کنم توی سایت و انجمن سایبرگ همه حرفه ای های گیم حضور دارن
http://www.cyberg.ir/

من یادمه از طریق یه سایتی که لیگ آنلاین داشت میرفتیم فیفا بازی میکردیم الان هر چی فک میکنم اسمش یادم نمیاد اسمش یاد بیاد واستون لینکش رو میزارم
موفق باشید

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alicpu , Divar , distance8
06-12-2012, 03:00 PM
ارسال: #9
بسیار از شما تشکر می کنم . نگاه کنید من باز یفوتبال خوبه با کامپیوتر خوب . ولی نمی خواهم فوتبال بازی بکنم .
دوست دارم بازی های انلاین دیگری مثل لوکسر بازی بکنم و از این جور بازی ها
در این سایتی که سایبرگ دادی بهم توش بزرگان کسب درامد از طریق بازی هستند درسته اگر برم کامل منو راهنمایی می کنند . یا نه
در ضمن خود شما هم اگر در زمینه به غیر از فوتبال بازی کردید بگویید
و مثلا بگویید مثلا اگر من بخواهم در زمینه فوتبال پیشرفت بکنم و مسابقه بدهم و جزو بازی کنه ها بشوم باید چی کار بکنم و درامد بتوانم کسب بکنم
لطفا تمام تجربیات ارزش مند خود را به اشتارک بگذارید .
 تشکر شده توسط: kafshduzak
06-12-2012, 05:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-12-2012 05:30 PM، توسط kafshduzak.)
ارسال: #10
دوست عزیز شما اگ قصدتون کسب درآمد هستش باید یک بازی محبوب و مشهور که در تمام دنیا معتبر هستش
و مسابقات داخلی و خارجی داره انتخاب کنید و سعی کنید به بالاترین سطح ها برسید و عضو کلن های حرفه ای بشین و درآمد داشته باشین

در سایت سایبرگ تمام بزرگان گیم ایران حضور دارن و اینکه آیا شما رو راهنمایی میکنن یا نه رو باید دید شخصیت اونها چه طوره ؟؟ اینو
من نمیتونم تضمین کنم

اما من خودم از طریق همین سایت با مرتضی منتظر الظهر دوست شدم و ازش مصاحبه گرفتم برای میگ میگ ( دوهفته نامه اینترنتی بازی بود )
در بین بازیهای فوتبال فیفا وضعیت بهتری داره چون ea خوب پول خرج میکنه و انواع مسابقات خارجی و داخلی داره
و از دیگر بازیها میتونم در سبک استراتژی همچنان به محبوبیت بالای بازی وارکرفت اشاره کنم که همچنان سرپا هستش
و بازی کانتر هم که یه بازی تیمی هستش همچنان پرطرفداره

من خودم بازی های مختلفی رو بازی کردم از 5 الی 6 سالگی با میکرو و سگا بازی کردم تا پیلی ایستیشن ( تلفظ زمان بچگی !) و بیاد بالا
همه جور بازی هم انجام دادم اما از همون سگا هم عاشق فوتبال و فیفا بودم
مدتی در گیم نت ها بازی میکردم و بعدشم از طریق انلاین با ایرانی ها و خارجی ها بازی میکردم ( هنوزم اسم اون سایت یادم نیومده ! )
اما به کل گیم رو گذاشتم کنار خیلی وقته چون چیزهای مهمتری از زندگی میخوام

اما برای اینکه فیفا باز قهاری بشین باید چی کارکنید ؟؟
بهترین توصیه اینه که به جای بازی با هوش مصنوعی کامپیوتر که یه الگوریتم برنامه ریزی شده و تکراریه شما باید هر روز با افراد واقعی
فوتبال بازی کنید و هر چه قدر که این افراد سطح فوتبالشون بالاتر باشه باعث میشه که سطح شما هم بالاتر بره و روز به روز پیشرفت کنید
اما این رو بدونید که راه خیلی خیلی خیلی درازی رو در پیش دارین شاید حداقل نیاز به 5 سال تمرین مدوم داشته باشین
نگاه کردن دمو بازی دیگران و یا خوندن مطالب بزرگان فیفا هم میتونه کمک کنه بهتون

اما یه توصیه کوچولو : اگر صرفا به خاطر درآمدش میخواین برین سمت این بازیها به نظرم بیخیالش بشین چونکه خیلی دیرتر از اون چیزی که فکرش رو
کنید به درآمد میرسین این در حالی هستش که اگر برسین

این رو هم در نظر داشته باشین که توجه و تمرکز زیاد روی گیم خیلی از مسائل زندگی آدم رو مختل میکنه
اما مثلا کسی عشق به گیم داشته باشه میتونه با بازی سازی هم دنبال عشقش بره هم بازی کنه و هم پول دربیاره

امیدوام مفید باشه

هفه به هفته داره آماده میشه.هر روز بیشتر از دیروز واسش ذوق دارم......تا چند هفته دیگه.....
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , alicpu
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 448 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 876 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,082 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 990 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 914 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,947 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,571 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  درامد در اینترنت alicpu 457 96,434 10-07-2016 06:05 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,222 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  کسب درامد از طریق نویسندگی در اینترنت alicpu 50 17,970 08-27-2016 02:43 PM
آخرین ارسال: mehdi-f
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,161 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,378 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
Question مشورت و سوال مهم از همه دوستان عزیز !؟ یک شرکت تبلیغات هدفمند معتبر معرفی کنید Ariya 2 623 02-27-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: programmer1
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,785 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
Heart راه اندازی کسب و کار اینترنتی ricardo 0 1,008 08-29-2015 02:29 AM
آخرین ارسال: ricardo
  درامد بیشتر دست فرد 0 691 08-13-2015 08:59 PM
آخرین ارسال: دست فرد
  برای شروع کسب و کار چه سایتی طراحی کنم؟ hadi62 2 1,440 05-26-2015 03:47 PM
آخرین ارسال: hardware.green
  درامد از پنل مستقل اس ام اس و هاست atp_mis 11 2,669 05-19-2015 10:13 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی؛درآمد: 1000 دلار در هر ثانیه! محسن دوستوندی 7 2,372 05-05-2015 08:44 AM
آخرین ارسال: Saeed.MD
  مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی arm84 9 3,408 04-07-2015 04:27 AM
آخرین ارسال: pooga

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS