ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بستن حساب در موسسه صالحین
زمان کنونی: 05-05-2024, 01:14 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: peyman
آخرین ارسال: sherafati
پاسخ: 9
بازدید: 2626

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-27-2012, 11:48 AM
ارسال: #1
من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.
روز شنبه 5 فروردین که مراجعه کردم برای بستن حساب متصدی بانک گفت چون به تعطیلات خورده بود نمیشه الان حسابتو ببندم برو فردا بیا
یکشنبه هم رفتن بعد از یک ساعت معطلی گفت نمیشه بندم چون دارن نرم افزار شعبه ها رو عوض میکنن واسه همین نمیشه تغییراتی داد برو بعد 13 بیا!
یخورده که اونجا ایستادم دیدم جلوی چشم خودم یه حساب جدید برای یه نفر دیگه ایجاد کرد اما ظاهرا نرم افزار جوریه فقط میشه حساب ایجاد کرد و پول رو دریافت کرد!
حالا من موندم و بدهکاریم و بد قولی که بابت بدهکاریم ایجاد شده و بی مسئولیتی این موسسه
اونایی که میخایید سپرده گذاری کنید، بدونید که تفاوت بانک دولتی و موسسه مالی و اعتباری توی همین چیزاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , اقاي ايـــده , sherafati
03-27-2012, 12:44 PM
ارسال: #2
RE: بستن حساب در موسسه صالحین
سلام و خدا قوت
من هم چيزي مثل شرايط شما رو در اين موسسه دارم
ولي اين رو بهت بگم كه هميشه و همه جا اين رو از من به گوش بگير كه پشت سر قانون راه برو و هيچ وقت از قانون جلو نزن
كاري زياد هم ميشه فقط بايد راهش رو بلد باشي
با تشكر
شاد و پيروز با شيد
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sherafati
03-27-2012, 12:46 PM
ارسال: #3
(03-27-2012 12:44 PM)REZA HAJISALIMI نوشته شده توسط:  سلام و خدا قوت
من هم چيزي مثل شرايط شما رو در اين موسسه دارم
ولي اين رو بهت بگم كه هميشه و همه جا اين رو از من به گوش بگير كه پشت سر قانون راه برو و هيچ وقت از قانون جلو نزن
كاري زياد هم ميشه فقط بايد راهش رو بلد باشي
با تشكر
شاد و پيروز با شيد

به شما هم همین حرفا رو زدن ؟
03-27-2012, 01:03 PM
ارسال: #4
(03-27-2012 11:48 AM)peyman نوشته شده توسط:  من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.
روز شنبه 5 فروردین که مراجعه کردم برای بستن حساب متصدی بانک گفت چون به تعطیلات خورده بود نمیشه الان حسابتو ببندم برو فردا بیا
یکشنبه هم رفتن بعد از یک ساعت معطلی گفت نمیشه بندم چون دارن نرم افزار شعبه ها رو عوض میکنن واسه همین نمیشه تغییراتی داد برو بعد 13 بیا!
یخورده که اونجا ایستادم دیدم جلوی چشم خودم یه حساب جدید برای یه نفر دیگه ایجاد کرد اما ظاهرا نرم افزار جوریه فقط میشه حساب ایجاد کرد و پول رو دریافت کرد!
حالا من موندم و بدهکاریم و بد قولی که بابت بدهکاریم ایجاد شده و بی مسئولیتی این موسسه
اونایی که میخایید سپرده گذاری کنید، بدونید که تفاوت بانک دولتی و موسسه مالی و اعتباری توی همین چیزاس

دوست عزيز
تو تمامي بانك ها وموسسات مالي يك قانون هست براي مديران شعب
اولا براي هر هفته حساب جديد پاداشي به صندوق دار ومدير شعبه پرداخت مي شود
دوما براي بستن حساب يك جرميه اي براي هردو گروه ثبت مي شود
سوما اخر ماه واخر سال بدليل حساب رسي هاي مالي حدالمكان پرداخت ندارن..چون تراز ماهيانه هم بالا باشه باز يك پاداشي در نظر مي گيرند

ولي دراين موسسه يكم بد باشما برخوردكردن..وبه اين معنا نيست كه در بانك ها ويا موسسات ديگر بهتر برخورد ميشود
شما ميتنواستين با يكم سر وصدا مشكلتون رو حل كنيد..... ولي هميشه نكات بالا رو به ياد داشته باشين

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , peyman , sherafati
03-27-2012, 01:35 PM
ارسال: #5
(03-27-2012 01:03 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(03-27-2012 11:48 AM)peyman نوشته شده توسط:  من تابستون یه حساب 6 ماهه توی موسسه صالحین باز کردم که اواخر اسفند موعد شش ماهش تموم شد. زمانی که برای بستن حساب و گرفتن پولم مراجعه کردم گفتند چون شش ماه پیش همچین روزی حساب باز کردید امروز نمیشه ببندی حسابو برو فردا بیا چون فرداشم تعطیل بود رفت تا بعد تعطیلات.

دوست عزيز
تو تمامي بانك ها وموسسات مالي يك قانون هست براي مديران شعب
اولا براي هر هفته حساب جديد پاداشي به صندوق دار ومدير شعبه پرداخت مي شود
دوما براي بستن حساب يك جرميه اي براي هردو گروه ثبت مي شود
سوما اخر ماه واخر سال بدليل حساب رسي هاي مالي حدالمكان پرداخت ندارن..چون تراز ماهيانه هم بالا باشه باز يك پاداشي در نظر مي گيرند

ولي دراين موسسه يكم بد باشما برخوردكردن..وبه اين معنا نيست كه در بانك ها ويا موسسات ديگر بهتر برخورد ميشود
شما ميتنواستين با يكم سر وصدا مشكلتون رو حل كنيد..... ولي هميشه نكات بالا رو به ياد داشته باشين

والا من منطقی باشون حرف میزدم ولی یکی دیگه هم که همین مشکلو داشت اونجا یخورده سروصدا کرد رئیس شعبه میگفت دست ما نیست و سیستم از مرکز اجازه بستن حسابو نمیده
من از این ناراحتم که موقع افتتاح حساب اینقدر خوش رفتارن ولی موقع بستن اینجوری میکنن. بلخره هر حسابی که باز میشه یه روزی بسته میشه
03-27-2012, 01:40 PM
ارسال: #6
اقا پيمان اون روز پش مشكل نرم افزاري داشتن....طبيعي هست.... ولي روزهاي قبل سال ويا اينكه گفتن برين بعد از13 بيان يك جور شمارو دست بهسر كردن
مثلا 2 روز بانك ملت شعبه شهر ما برق داخليش دچار مشكل بود.كلا تعطيل شد...به اين معنا نيست كه قصد اذيت مشتري هاشو داره....... يك مشكل فني بود..... ولي دركل رفتار افراد شعبه با شما كه مشتري هست جالب نبود.......

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
03-27-2012, 03:38 PM
ارسال: #7
در یک جامعه توانمند و پیشرفته اول باید زیربنا رو درست کرد, در مطلبی عنوان کرده ام باید اعتماد دوطرفه باشد, قانون مند بودن دو طرفه باشد, مسئولیت پذیری دوطرفه باشد, فرهنگ سازی و احترام باید دوطرفه باشد.

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
03-28-2012, 12:08 AM
ارسال: #8
شما از رییس بانک یه نامه بگیر با مهر و امضا که نمیشه همچین کاری کرد اگه دادن ( که فکر می کنم . همونجا می بند حسابو ) شما بردار ببر فرمانداری اون نامه رو و شرح ما وقع کن .
یکی از مشکلات ما اینه که مردم از قوانین به طور صحیح آگاه نیستن و مسئولین هم سوء استفاده می کنن

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: sherafati , P@RSA , andii
03-28-2012, 12:11 AM
ارسال: #9
یه اتفاقی تقریبا این شکلی برام افتاد
مال دانشگاه بود
هی منو به پاس میدادند...
منم رفتم پیش رئیس دانشگاه...رام نمیدادند ...منم یه هویی پریدم تو اتاقو گفتم این کارکناتون جواب ادم وار بمن نمیدند
لحنم جدی و خشن در عین حال مظلومانه بود

اقا جواب دادSmile

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iran
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد سپرده و نرخ سود remix.hotel 2 1,058 02-11-2015 02:53 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  برای خرید خانه از کدوم موسسه وام قرض الحسنه بگیرم؟ yunespc 10 2,081 08-03-2014 09:06 AM
آخرین ارسال: MohammadHashemi
  حساب مشترک چیست و به چه دردی می خورد؟ mallarme 0 631 04-30-2013 11:48 AM
آخرین ارسال: mallarme
  نام 2 بانک مشهور آمریکایی در ایران! صدفی 0 1,084 11-17-2012 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  سپرده گذاری در موسسه صالحین(پیشنهاد میکنید یا نه؟) myreza_12345 10 3,468 11-05-2012 07:43 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  ساعت کاری بانک‌ها در زمان برگزاری اجلاس صدفی 0 743 08-27-2012 02:19 AM
  اخطار به موسسه فرشتگان کامیار کاظمی 14 3,623 07-31-2012 01:56 AM
آخرین ارسال: mortezajafari
  درخواست راهنمایی در مورد پس انداز srahas 12 3,593 06-05-2012 10:37 AM
  %30 سود سالانه تضمینی در ایمن سود گستر ESG OBI91 10 1,965 05-10-2012 01:04 PM
آخرین ارسال: مهتاب
  فهرست 48 موسسه مالی و اعتباری غیرمجاز کامیار کاظمی 2 6,874 02-01-2012 12:45 AM
آخرین ارسال: goldmen
  سرمايه گذاري در موسسات مالي aaftaab24 13 3,496 01-19-2012 01:58 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  بچه هایی که دستی در برنامه نویسی دارن بخونن (ساخت برنامه محاسبه سود ) mas 28 5,757 09-23-2011 11:33 PM
آخرین ارسال: YashaR1989

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS